IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
25. mar 2009

este som zabudla - mrcha sa rozbehla, asi si povedala, ze predsalen sa este ukaze poslednykrat 😉
zuzlik budem cakat infosky zajtra, neboj, ak budete meskat to je ok, oni su tam aj tak stale a vezmu ta... v pohode, aj my sme parkrat meskali ked boli zle cesty, oni to tak beru, ze cestujeme z dialky...

tanitta
25. mar 2009

no caute tehule 😵 ...dufam ze vas budem moc takto coskoro titulovat 😉 ...
Pecka... a male peculiatka... pekne tu mamicku posluchajte v perinke je vam bude najlepsie 😉 ...
Lenka...ze kabinky.. 😕 .. to kde tam vpratali??...ale co po kabinkach... hlavne ze budes tehulka 😵 ...tie deti si to nebudu pamatat 😅 ...
baby.. maly zacal uplne odmietat past baranov.. co teraz? 😨 ...sak nas sprdnu v blave... 😠 ...

pecka
25. mar 2009

ahoj lenik, ty nasa theodora 😉 😉 , takze mrsula predsa len dorazila....to ta prisla posledny raz zo slusnosti pozdravit 😀 a dlho predlho ju neuvidis. 😵 😵 😵 Mne sa prave ten kabinkovy system velmi paci, je to lepsie ...aj ti rychlejsie cas ubehne, lebo podvedome stale sledujes, pocuvas, kedy sa v ktorej nieco vrzne a suchne a uz priblizne vies, kedy prides na radu 😉 Ked som tam teraz chodila kazdy druhy den, tak som si to odsledovala, a je to oki. Urcite si zvyknes. 😵 😵 ....... a s tou vodou sa polepsi....a poriadne 😉 , ono to znie ako klise, ze treba dodrziavat pitny rezim, ale je to naozaj tak ....a pocas takehoto procesu ho treba dodrziavat dvojnasobne. Ja uz druhy mesiac pijem 3 - 3,5 litra denne, samozrejme, ze na to musim neustale mysliet, lebo nie je v celku nomalne vypit take kvanta vody, lebo samozrejme s tym suvisi aj to, ze lobzujes satle na wcko.......na nervy........ale zvykla som si....a teraz je to pre mna aj tak nevyhnutnost, kvoli tomu nestastemu ohssku....

Zulka, mohla by si hodit foto brusina do albicka, aby sme sa trosku vytesili 😵 😵 . A ako a teraz citis? Byva ti este zle? Ja som od piatku min. tyzdna na PN-ke, povodne som ani nechcela, ale doky mi pohrozil, tak som poslusne isla. V robote o nicom nevedia, myslia si, ze som bola na nejakom ambulantnom zakroku.....ako som im aj povedala, takze ma najneskor 1.4. cakaju ...... 😒 , asi budem musiet s pravdou von.....ale, necham tomu volny priebeh, ved to sa nejako vykristalizuje 😎

Zuzlik, prajem stastnu cestu cestu do repraku, budeme netrpezlivo cakat na tvoje vysledky 😵 😵 .

pecka
25. mar 2009

ahoj tanit, dufam, ze pekne krasne rychlo peculiatka zavrtaju, tam kde maju 😵 😵 😵
....a co s tymi vasi baranmi ??? , nemyslis, ze uz by chcel ist veduci do vyssieho levelu, co sa bude traposit s nejakymi baranmi 😀 ........no nech vam teda v tej blave poradia, co s nim 😉 😉

tanitta
25. mar 2009

pecka 😀 ,...no nosit hore koncom by sa nosil to hej....ta to nejak rychli vyvoj a odvoj je 😕 ... ja mam bratranca ktory len lezal preskocil sedenie a lozenie... a hned uz chodil... dnes je mimoriadne nadany 😕 .... ja mu dam ze vyssi level... musime sa najprv v blave ukazat sak budem musiet fotak zobrat ako dokazovy material ze to robil... 😅 ...
... ty sup nohy hore;)..

pecka
25. mar 2009

poslusne hlasim....nohy hore ...mam 😉 😉

Aby si v tej blave nemysleli, ze ste si vyrobili nejaku fotomontaz 😀 😀 , no co uz, hold mate to v rodine.....veduci bude asi tiez nadpriemer 😵 😵 , len ho pekne nos, aby mal na svet dobry vyhlad.....co uz, ze budes mat ruky po kolena vytahane, co neurobis pre nadrahsie stvorenie na svete 😉 😉

tanitta
26. mar 2009

caute partacky 😉 ...
peculik... len aby si este plagaty necheli robit 😀 ..
vonku je psie pocasie.. tak pekne bublinky ohrievajte... 😵 ...

lenka20
autor
26. mar 2009

caute zlaticka, som verrrrry bussssyyyyy, nestiiihaaaam 😠 😠 😠
fuj, ta praca 😠
tanicka, no ja by som povedala, ze prdosko chce uz sediet a dvihat sa na nozicky, uz pochopil,, ze pastierstvo nie je jeho buducnost 😉 😵 skus ho dvihat z lahu do sedu, za rucicky, niecim mu vzdy zastrngaj ked si sadne asi uz fakt chce dalsi level ako pecka povedala 😵
peculka pracu poriesis potom, teraz na to nemysli, neboj, ved uz si nejako poradia aj bez teba, ze 1.4. 😀 😀 😀 ha ha ha, take sa nekona 😀 😀 leda tak o 3 roky 1.4. 😝 😵
s vodickou sa polepsim 😉 ved chcem mat take peknucke embrijka 😉 inak sa zo mna stala nezodpovedna buduca matka asi - no v heliku chcu od mangela aktualny SPG, ze dlho mu nerobili a podla mna je to uplne zbytocne, ani ho neposlem asi, normalne sa mi to nechce vobec riesit... ved aj tak budu ICSI, a ked to nepotrebovali ku stastiu v brne tak ani tu im to netreba... niezeby slo o tych 500Sk,. ale usudila som, ze je to zbytocne 😎 tak co vy na mna hovorite, vcera som si skoro zabudla pichnut gonal, stale som nieco robila a potom som si spomenula, ze ty brdo, uz je najvyssi cas 😀

tanitta
26. mar 2009

Lenulik... ked to tak sledujem ty nakoniec zabudnes ze mas aj rodit 😵 .. esteze tie bruska sa nedaju odopinat.. 😎 ... sak ho dvihame za rucicky...hlavicku ved drzi...a tvari sa pritom ako keby bohvie kam mal ist... 😨 ... 😀 .. ja si myslim ze naco mangela chudaka trapit...ja som za...ze nekontrolovat... nam v brne spg robili v den et...zhodnotili ze moze byt... vybrali veduceho a bolo... 😉

ellianka
26. mar 2009

leni 🙂 špeci dávka pre teba 😵T😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T
😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T 😵T
držím silno palce a posielam myšlienky 😉

zulka29
26. mar 2009

Ahojte 🙂
Lenik, práveže mne sa páči tvoj postoj, že to neberieš tak strašne vážne 😉 . Ono sa to podarí vtedy, ked na to najmenej myslíš...ja som to tiež brala tak hala bala, v robote som nevedela kde mi hlava stojí...a 😵 . A s tým spermošgramom máš úplne pravdu, ved už stimuluješ a spermoš to neovplyvní a ževraj sa výrazne nezvykne meniť, tak manželíka nechaj relaxovať a chodte za 500 Sk na dobrú večeru 😀

Tanitka, neboj, veduci je možno trošku lenivý, ale nič sa neboj, on všetko dobehne a bude z neho najväčší šikula 😉 😎

Peculik, no musím už ofotiť ten môj balónik, večer som ako v 5 mesiaci, už musím pozrieť dáke tehu gate, lebo nosím všetko rozopnuté 😀 ...ale chcela som ešte počkať na UTZ...tak budúcu sobotu by som zahájila nákupy oblečka 😵

kuspitka
26. mar 2009

Ahoj leni ako sa mas???
dievcata pekne vela je vas tehu uz

pecka
27. mar 2009

Dobre ranko krasavicky 😉 😉 😉 , ja si tak doma oddychujem, tehulkujem a je mi super 🙂 🙂 , ale som si ja trufalo ista, ze 😕 , no, ale nepomozem si.....proste je to tak 😵 😵 😵 Myslela som si, ze najviac budem stresovat do potrvrdenia krvi, ale som uplne pokojna....najvacsie stresy som mala pocas tej selektivnej PK, ked sa z jedneho dna na druhy zmenil pocet z 10 ks jednotkovych na 2 vhodne 😕 a to este mali pred sebou 24 hodin.....no hruza, ale najlepsie nakoniec......mame zamrazenych este 2 bojovnikov 😵 😵 , tak to sme naozaj necakali......

Lenik, tak ten spermos, je podla mna tiez uplne zbytocny.......no, naco uz, ked budete aj tak icsovat. Nam ho tiez odporucali, aby videli, ze ako sa im dari.......ale my sme nechceli.......

Zulicek...kukam kukam do albumu...este brusko nikde 😉 😉 , Vcera bola u mna kamoska, zatial iba jednina vie, ze sme boli na IVF, ostatnym to povieme az po potvrdeni akcie srdiecka.....tak sa smiala, ze ty uz teraz vyzeras ako v 4. mesiaci 🙂 🙂 ....., ale uz som trosku odpuchla, asi sa mi vajecniky uz zmensuju....teda dufam.
Kedy mas kontrolny UTZ????

tanitta
27. mar 2009

Ahojky partacky 😉 ...
Pecka..no prosim 🙂 ... takze surodenci su.. super... 😉 ...ta pk je fakt namaslu ale aj samotna celkova kultivacia ci sa oplodnia... jemine ja som dostala teda riadny preplesk vtedy ked sa oplodnili len 2 z 13..a teda kvalitne boli...taaakuto ritku malinku som mala 😅 ...tak uzivaj si teraz ten klud.....ten je teraz najdolezitejsi...a daj na vnutorny pocit ver mu.. lebo to tak aj bude 😎 ...

lenka20
autor
27. mar 2009

peculik ked si veris to je to najlepsie co moze byt, urcite budes tehula - teda uz si 😉 😵 😵 😵
eliiiiianka - dakujem, jeeeej, tolko speci virusov 😵 😵 😵
no som rada, ze nie som sama s tym nazorom na spg....teda, uz som medzitym volala do heliku, ze nic nebude 😝 ale aj tak som rada... predsalen ten moj mozocek niekedy nerozmysla celkom dobre 😉
no, vcera som mala taky frmol, ze som ani nestihla napisal o zuzlinke - takze kontrola OK, koudak vravi, ze vajok bude ajajaj a dal jej este kontrolu v pondelok pre istotu, potom uz dohodnu punkciu... a sli na ten vikendik, takze vajka sa budu moct realizovat a krasne v klude rast....
zulinka ja neviem preco je to teraz tak, a to som vacsinou doma, ale mam tak nabity program a myslienky aj na kadeco ine...tak snad to bude ok vsetko...a ked nie tak sa neobesim 😉 pockam mangelika kym sa vrati domov a hura do brna....
jeeej, pecka, tak mas aj dvoch mrazacikov, to teda vazne bola uspesna stimulka, urcite to takto krasne aj dopadne 😵 😵

tanitta
27. mar 2009

Leni...dokedy si vlastne doma?....diky za infosky 😵 od Zuzli... tak to teda je riadna nosnica 😀 ...ked ich je ajajaj 😵 ...jajok...no vidis... mangel by ta mal teraz na rukach nosit a ked nie tak aspon na aute vozit ze nemusel na spg 😉 ..

tanitta
27. mar 2009

pridala som fotosky 😎 ..

renusa
27. mar 2009

Tak ja som to včera nestihla Vás tu pozdraviť, až dnes čítam správičky od Zuzly, to je super, že vajok bude 😵 😵
Leník, a Ty ako pokračuješ, kedy kontrola??
Pecka, strašne moc Ti držím palčiaky, teraz to určite výjde, veď Ty si už vlastne teraz tehuľka, hlavne pozitívne myslenie veľa tomu pomáha 😵 a super, že nakoniec to tak dopadlo aj so súrodencami 🙂
Tanit, ten Tvoj Adamko to je fakt zázrak, nielen vedúci, ale aj model z neho bude určite 😀
Zulka, tak až dopadne dobre uzv, a môžu sa začať nákupy 😎 no ja si hovorím, že už nič tehu na seba nekúpim, však to nevynosím, ale vždy keď niečo vidím, neodolám 😝 radšej by som mala začať kupovať niečo pre mrňúsov, ešte nič nemáme, ale to si hovorím, že ešte času dosť 😕

lenka20
autor
28. mar 2009

ahojte kocky, renuska ahoooj, no ja mam kontrolu v pondelok, zatial picham gonal 150j a uvidime ako rastu vajcia...ja veru neviem, ci vydrzim tak dlho ako ty nekupovat pre krpceka nic, ja uz teraz hladam, co by som... 😀 😀 😀
tani - moj mangel povedal, ze on kludne pojde na SPG, ze uz mu to chyba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem kuknut adamkove fotosky nove - inak baby, veduci je uz obsadeny 😅 , nerobte si nanho zalusk, vsak tanicka 😉

tanitta
28. mar 2009

ahojky kukucky...
renus.. ty budes mat take 2 zazraky 😉 ... ale dakujem za pochvalu... 🤐 😉
leni.. pozdravuj mangela a ze ma dobre hobby na spg chodit 😉 ... tak pekne pracujte... 😵 ... no veru ale ak ty budes mat dievcatko berem teba za svatku 😀 ...
pecka... pytat sa na priznaky je este skoro?? 😎 ....testiky nakupene?...
kuspitka... ako?...kolko oplodnenych? 😉

pecka
28. mar 2009

ahoojte ako vikendite??? rano to vyzeralo na celkom pekny den, ale asi stacilo.....uz je zase zamracene.... 😒

Renusa, dakujem za palciaky 😉 😉, urcite to vyjde... 🙂 🙂 a mas krasne brusulo 😵 😵. Ako sa citis, oddychujes, pn-kujes?

Lenka ty mas teda zodpovedneho mangelika 😉 😉

Tanit, dobre fotos, ja nic ja muzikant sa mi paci 😀 😀 . Testik mam len jeden ready, dufam ze este nie je po zaruke 😝 A priznaky........no, neviem ci to nie je skoro, ale uz ma bolia prsia z bokov 😵 😵 presne tak ako po tom pozitivnom ket-ku pred rokom a pol 😵 😵 zeby ......... 😵 😵

lenka20
autor
28. mar 2009

jeeej, pecka, tak skoro, si jasnaaaaaaaa 😵 😵 😵
peci moj mangel tomu hovori uchylny 😀 😀 😀 ale moze sa to nazvat aj zodpovedny 😀 😀
tanicka, tak ale ja by som potom musela mat dve baby, lebo jednu som uz slubila za nevestu dracikovi - no o veducom vtedy este ani nechyrovali ani vrabce necvirikali 😀 😀 😀 ale ja myslim, ze ked si vezme moju neterku tak budem u vas pecena varena 😵 😵 😵 😵 no a ja zabezpecim zenicha pre malu tanicku co ty na to 😉 sak si mi predpovedala chalana 😝
pecka inak aj mna vzdy bolievali prsia zboku, strasne bolesti, ani lahnut na brucho a ked som dala dole podprdu tak ako keby sa dva balvany uvolnili... 😀 😵 😉 ides na to dobreeeee 😅 😅 😅

tanitta
28. mar 2009

Leni.. no ja viem ze ty budes mat chlapca... 😉 ... ale tajne dufam ze to bude dievca 😎 ...pretoze tanicka uz nebude 😔 ... to by fakt ja neviem co museli motyky ozit a premenit sa na pusky 😉 ... verim v zazraky ale u druhych;)...
Pecka.. a pockaj ake budu ked sa zacnu nalievat 😉 ... mne prisiel prvy priznak ze som tehu ked som si uvarila naranajky parok 😝 a bolelo ma medzi ocami ked som si tvar sprchovala teplejsou vodou...to trvalo cele tehu.. to bolo este pred tym ako som testla.. testovala som na 9po et... 😎

lenka20
autor
28. mar 2009

tanicka nikdy nehovor nikdy, ja si myslim a tusim, ze teraz sa ti to javi tak a o nejaky cas budes mat iny nazor.. a bude tanicka...a nepotrva to ani dlho 😎 😵 😵 povedala vestica teodora 😎 😝
ja som dnes o siedmej vecer umyvala okna, to je gol, vsak 😉 ale som si povedala, ze este ich musim umyt, lebo potom uz nebudem moct a nech su pred velkou nocou ciste kym znesiem velkonocne vajcia 😅 😅
dneska som stihla precitat dve knihy, jednu o anorexii a druhu o tej timee, co ma dcerku s tym kenanom, aj v telke boli......
a kedze v telke nic neni tak idem troska pobrazdit net .....

tanitta
28. mar 2009

ty brdo leni..ty si ina kapacita 😎 ...sikovnica sikovna 😉 ... adam posiela pusku chatujeme spolu na lietadielku zaroven cvici a spajame viac veci dokopy 😵...cakame kym veduci pojede do hajan.. no ale predchvilkou vstal... musim ho unavit...takze este rybicky pojdeme kuknut a do zrkadla poobzerat 😉....so snazilkovanim je to asi tak....ze po dr uz nebudeme ...ked panboh dopraje budeme radi uvidime co zivot prinesie dalej...ale koudyho mi bude musiet uz len zuzla odfotit 😀.....

renusa
28. mar 2009

Pecka, no bruško sa mi zdá už akosi priveľké, som zvedavá ako budem vyzerať do konca 😝 a pn-kovať som ešte akosi nemala čas, dnes som presedela od 8.00 do 19.00 v škole, a vydržala som, zajtra zasa, ale asi iba do obeda... zakiaľ sa mi dá, nechcem moc vymeškať, absencie si chcem nechať na neskôr 😨
a Pecka, jasné príznaky 😵 😵
Lenik, Ty si teda iná kapacita....že prečítala dnes dve knihy, predpokladám, že počas dňa...a večer okná umývala 😀 😀
A všetky pozdravujem a prajem príjemný zvyšok víkendu......treba ísť pomaly do postieľky, však spíme túto noc o hodinku menej 😔

renusa
28. mar 2009

Tanit, no s tou kapacitou - lenuškou sme sa trafili obe 😅

lenka20
autor
28. mar 2009

jaaaj baby, ja som na knihy zatazena, ked sa zahryznem tak citam stale, musim docitat aj keby co... takze za dve hodinky hocaku knihu mam zhltnutu, ak len nie je nejaka superhruba.. mangel sa za to na mna hneva, on zas ked cita, tak si to tak pekne davkuje, cita az vecer v posteli ked ma uz klidek, po 5 strankach a to ja neviem vydrzat...
renuska mne sa prave nezda tvoje brusko velke, na to ze mas v nom dve deticky a uz si v 24tt.... to ta obdivujem, ze sa ti popri tehu chce aj do skolicky 😵 sikulka si 😵 budes potom detom rozpravat, ze ja vo vasom veku som aj tehu bola, brucho ako putna, a este som aj studovala 😵 😵 😵
tanicka - no, nechajme debatu o dalsich potomkoch, ja ti to potom prpomeniem, OK 😉 😀 zatial ako vidim ta veduci uplne vytazuje aj sam 😀 😀 aj tvoja buduca nevesta miluje lietadielko 😵 😵

lenka20
autor
28. mar 2009

ahojte babule, dobru noc, idem uz do hajan...zacinam citit ze rastu velkonocne vajka 😵

tanitta
29. mar 2009

dobre ranko... ci den? 😅 ...
Leni... ty vajicko 😀 ...len nech rastu...potvorky 😉 ....xi xi dobre tak berem ze tam bude zenich medzi nimi 😉 ...
Renuska...fuha skola?..mas moj velky obdiv ja som sa v 24tt ledva uz kyvala a to bol len jeden bobik 😵 .. drzkaj sa...a pohladkaj drobcekov za mna tak jemne... 😉 aby si nedrazdila maternicu 😎 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre