IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

hava77
16. jún 2009

jul vy ste teraz mali tiez darcovske?

maahuliena
16. jún 2009

ahojte zlatíčka moje 😵

taky moja ved to je krásna sliznicaaaa 🙂 😉 budem držať palceee, intenzivne som na teba dnes myslela, ked som bola na sono 😉

Dnes som bola v care, som 14DC a sliznica skoro 12mm, doky povedal, že je to skvele, a že som pripravená( a vďaka Bohu to stihneme ešte tento cyklus, lebo včera boli darcovské oocyty), máme 6 emryjok, 4 sme dali zamraziť a 2 mi vložia na 16DC 🙂 Dnes som úplne v šoku 🙂 Od štvrtku nastupujem aj na PN takže budem mať kľud, ale aby to všetko nebolo také ideálne, začalo ma bolieť hrdlo, takže poctvo papam tantum a všetko možné 😒 😀 😅 myslite na mňa 😅 🤐 😵

rosienka
16. jún 2009

kuku - mozno, lebo na SK je to anonymne...este je aj nazov donor, z anglictiny ako darca...ale zas to nie je na A 😀

mahu- no super pripravicka, skoro ako mega perinka 😵

maahuliena
16. jún 2009

dakujem moc, takže s pôvodného KEt, je ET 🙂 🙂 a tam je vyššia úspešnosť, či???
ale ja myslím, že keď dá Pán, tak, tak bude 🙂 😉 😵

hava77
16. jún 2009

maahu velmi sa tesim s tebou a prajem ti aby sa drobciatka poriadne do teba zahryzli 🙂
drzim palce aj vsetko co mam 😵 😵 😵

gabika24
16. jún 2009

ahojte.
maahu, krásna sliznica😵 😵 😵 - určite to vyjde. áno, pri et je o niečo vyššia úspešnosť, ale vám by to vyšlo, aj keby ste mali ket, neboj 😉

takyna
16. jún 2009

Mahulík to je supiš, držím palce 🙂 🙂 🙂

pecka
16. jún 2009

ahojte kocky, dlhsie som tu nebola, bola som offnuta od pc ..... a viidim...... skoro vsetko same dobre spravicky 😵 😵

Julietka a kukulik nadherne testiky 🙂 🙂 🙂

Taky super sliznica este si trochu pohnackujes 😉 a budes tehulka....musis verit drobcekovi -om, urcite sa budu delit.

mahuul, tak konecne je to na dobrej ceste, vsetko vam zapada pekne krasne podla planu, moc drzim prsty 😵 😵 😵

Zuzlik 😔 😔 bola som na teba strasne zvedava, tak som v sobotu len tak narychlo nakukla na kona......a .......neverila som, ze to naozaj tak dopadlo, mrzi ma to ....vravela som, ze to bude urcite tutovka......... ☹ ☹ .........., ale obdivujem tvoju trpezlivost, pozitivne myslenie a chut ist stale do toho..... moc, velmi moc ti prajem, aby to uz konecne vyslo. Ako ste sa dohodli s koudym, kedy si pojdete po mrazulkov????

A u mna co nove?........... zmenila som tu moju "uzas" gyndosku, uz som bola u tej novej.....a poviem vam, to je teda ine kafe, pytala sa ma na kazdu prkotinku a dokonca ma aj sono v ordinacii, takze na kazdej poradni pozera babatku akciu srdiecka..........asi fakt bol najvyssi cas ju zmenit......... Inac som ok, cez den mam energie za dvoch ale padne sedem hodin vecer a ja padnem tiez ako kabela. Asi si idem na hodku zdriemnut aby som o osmej este kukla ordinaciu. 😉 😉 😉 ...hadam budem schopna

zuzla80
17. jún 2009

Pecka ahoooj - radosť ťa vidieť po tak dlhom čase, takže si spokojná s lekárkou - to je perfektné, niekedy až keď človek zmení lekára, tak až vtedy si uvedomuje o čo všetko prichádza - lebo fakt sú lekári a lekári. Tak nech ťa nová lekárka nesklame a nech ste v tej najlepšej opatere 😵 .
Moja už sa nechcem vraciať k tomu čo bolo - aj tak to už nezmením a inak nebude - dáme pauzu a pôjdeme o mesiac pre mrazáčikov - alebo cenculíkov ako ich nazval môj mužík 🙂

Mahulik aj tebe hrozne držím palce, nech sa to už podarí - bolo už dosť trápenia a najlepšie by bolo, aby sa tu už šírili samé dobré správičky. Tak sa držte, nech transfer dopadne na 1* 😵

Ahojte zvyšok osadenstva 🙂 😵

julietka
17. jún 2009

zuzlik idem ta aj sem pozdravit, ajoj 😵

pecka teeeda tebe ale rychlo pribudaju tie tt 😵 kraaasa. Je dobre ze si zmenila doktorku, tehulky musia mat predsa co najlepsiu starosltivost 😉

maahuliena
17. jún 2009

😵 😵 dakujem dievčence všetkým moooc 🙂 😵

aj ja na Vás myslím, uvidíme ako to bude, už začinam zase stresovať, či sa delia, či bude na 100% transfer a tak... ale tak to k tomu asi patrí, že? 😅 😅 dnes mi maju volať, že o koľkej bude transfer, tak som zvedavá, dufam, že čo najskôr zavolaju, lebo už som s toho trošku nervózna 😅 🙂 😅 a k tomu to moje nešťastné hrdlo 🙄 no naschvál, ale nejak to zvládne verím tomu 🙂 😵

peculik, super že si zmenila doktorku, je veľmi dôležité, aby si si tehu vychutnala a nie sa stresovala, je veľmi potrebné mať dobru dr. 🙂 aj ty budeš kľudnejšia a je dobre že je taká precízna 😉 pri pomína to mňa v práci 😀 😝

všetkym držím palce, mysím na Vás ste zlatíčka 😵 😵

lenka20
autor
17. jún 2009

mahulik, thuj thuj thuj 😵 😵 😵 ale zatial to vyzera vyborne 😵 😵 😵
peculka ahoj moja, to je fajn, ze si spokojna s novou gyndoskou, mozes mi poslat na nu do IP kontakt, hladam noveho gyndosa v MT...
rosienka az teraz citam co vcera ☹ to ma mrzi....tak sup na to znova, raz sa to podarit skratka musi a cim skor tym lepsie, budem drzat palce ako vzdy 😉

gabika24
17. jún 2009

ahojte kočky
maahul, tak daj hneď vedieť, čo ti zavolali. ináč, mňa tiež bolelo vtedy hrdlo - a strašne a dnes máme krásne dvojičky - to máš asi znamenie 😀 😀 😀 - ale neboj, bude to ok a stresíkuje asi každá, ktorej sa to týka, to preto, že nám na tom tak záleží 😵
tak pekný deň, idem niečo spapať, lebo to zas nejako nestíham 😝

pecka
17. jún 2009

ahoj lenik, 🙂 zatial som tam bola sice len raz, ale uz teraz je to neporovnantelne s predchadzajucou. A co? Ty tiez nie si spokojna so zdrav. starostlivostou u gyndosa?? V MT je veru problem najst "normalneho" ....... 😖

poslem ti kontaktik 😉

maahuliena
17. jún 2009

juuj gaabi, to si ma potešila s tým hrdlom 😅 😅 ja si furt hovorím, že sa to skôr prijíme, ked je to darcovské 🙂 😉

lenka a ostatné vdaka moooooooc... čim som bližšie k 14:00 tým som nervoznejšia.. ešte že som v práci, a dufam, že dnes naposledy 😵 🤐 lebo ked nezavolaju do druhej volám ja, lebo fakt neviem čo toto ma znamenať 😅 😝

kukulik30
17. jún 2009

ahojte 🙂
maahul..drzim palce a cakam s tebou 😉

pecka
17. jún 2009

maahul urcite sa delia 😉 😉 drzim palce moooc

kukulik30
17. jún 2009

maahul, tak ako?

maahuliena
17. jún 2009

ahojte babulky moje 😵 😵

Zajtra bude transfer na 100% a budu 2, vraj všetko je v poriadku, len mi nevedla povedať že o koľkej presne, že to musí nejako prerátať či čo 😅 🙂

dakujeeeeeeeem všetkým, taký malilinký kročik vopred je za nami 🙂 🙂
😅

kukulik30
17. jún 2009

😵 😵 😵 super super 😵 😵 😵 tesim sa 🙂

maahuliena
17. jún 2009

kukuliček 😵 😵 a ty kedy na krvičku, nieoč sa mi marí v piatok? 😕 😵

hava77
17. jún 2009

maahu blahozelam, tesim sa s vami 🙂 🙂 🙂

gabika24
17. jún 2009

maahul, veď vravím, že dvojičky 😀 😀 😀

kukulik30
17. jún 2009

ja idem v piatok 🙂 dobre sa ti mari 😉

lenka20
autor
17. jún 2009

mahuuuuu - supeeer, ide to vynikajuco, len tak dalej 😉

zuzla80
17. jún 2009

Mahu supeeeerneeee, držím palce nech to takto krásne ide až do konca 😉 😵

pecka
17. jún 2009

jeeej maahul parada, blahozelam. vsetko ide ako po masle 😵 😵

takyna
17. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

Mahulík strašne držím palce 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

maahuliena
17. jún 2009

kuku 😵 tak dufam, že to bude pekné HCG, ked už testíky maš takéto pekné 😉 😵 😵 😵 😵

jediné čo ma hnevá, že nemám teraz doma net, lebo mi padol Windows a pc je v oprave 🙄 takže dufam, že mi ho čo najskôr opravia 😒 lebo nebudem mať prístup na net ☹ lebo od zajtra na pn 😉 a nebudem mať o Vás infošky.. 😅

babule ste úžasné, dakujem za podporu 😵 😵 😵 😵 😵 takže zajtra o 10:30 😵 😵
tým, že je to pre mňa niečo nové.. ešte bude veľa stresíkov, ale tak budem to mierniť 🙂 😉

taky a ketík bude v pondelok? mooc na teba myslím a veriiim silno 🙂 🙂 🙂 😵 😵

gabika24
17. jún 2009

jéj, takynečka, ahoj. moc držím palce na pondelok 😵
pecka, tebe tie tt letia 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre