IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

maahuliena
9. nov 2010

ahojte, tak sa zda, že už tu nikto nechodí 😅 😅 ja tu občas mrknem...ale stale je tu ticho.. tak ja v tom pokračujem 😀 🤐 pozdravujem všetky mamičky, tehulky a snažilky 😉

pipka
9. nov 2010

no maahu a ja stale na teba tu cakam 😎 a na foto bruska 😀 😵

maahuliena
9. nov 2010

@pipka no ved albume je kopec fotiek 😀 😀 😵

pipka
9. nov 2010

no co som slepa? 😅 musim ist kuk 😀

maahuliena
9. nov 2010

😀 😉

topanka
9. nov 2010

ahojte mama podviazane vajcovody co strasne lutujem a teraz chcem byt tehotna a gynekolog mi povedal ze len umelym oplodnenim ma uz niekto s tim skusenost prosim baby napiste pa pa

maahuliena
10. nov 2010

@topanka IP 😉

pipka
6. dec 2010

no a toto co tu tak viazne 😕 ☹ to tu skoro mesiac nikto nebol? 😕 😕 😕

musim vam sem dat aspon nejake aktualne foto z Mikulasa😉

maahuliena
6. dec 2010

halo halo želáme krasneho Mikuláša!! 😀 😀 😀

@pipka jeeeeej, no aký ste nadherní 😵 😵 no radosť pozerať 😉

pipka
6. dec 2010

veru veru...rastu ako z mlieka 😀

aj my zelame vsetkym KRASNEHO A BOHATEHO MIKULASA 😎 😵 😵 😵

pipka
6. dec 2010

@maahuliena jeej teraz kukam, ze dievcatko, jupiiiii tak sa tesime na Natalku 🙂 🙂 🙂

maahuliena
6. dec 2010

@pipka dakujemee, ano, už nam ju 2x potvrdili 🙂 Tak ja verím, že to bude Natalka. Trošku sme mali dilemu s menom... ale kedže sme obaja nerozhodní, tak sme to nechali na malinku.. a vyslovení Natalii začala kopať o dušu 😵 😵 😵

pipka
6. dec 2010

@maahuliena tak je to jasneee 🙂 ja ak raz budem teta, tak tiez bude natalka...moj brasko strasne tuzi po Natalke 😵 😵 😵

mirusch
6. dec 2010

Ano, ano, krasneho Mikulasa 😵 Dnes som bola v obchode a prave som sla okolo, ked sa jeden asi 4 r. chlapcek prekvapene opytal okoloiduceho pana s velkymi fuzami - "ty si Mikulas?" 😀 Ten samozrejme povedal, ze je a chlapcek este hodnu chvilu za nim v uzase pokukoval 😵

@pipka Fiii, Hanka velka kocka uz! A Tomasko rastie, fakt ako z mlieka 😀

@maahuliena Natalka je jasna 😀 Juj, tesim sa.

pipka
7. dec 2010

@mirusch 😀 😀 😀

my sme mali doma mikulasa aj s certom, ale hanka taky strach dostala, ze prerevala cely cas 😅 a ked odisli, ta ju ine nezaujimalo, len co jej tu nechali 😝 😀 😀 😀

mirusch
8. dec 2010

@pipka No klasika 😀 Ale vsak certa sa treba predsa bat, to ma pravdu 😉

pipka
8. dec 2010

@mirusch az na to, ze ona revala hned ako dosiel mikulas...cert sa ani k slovu nedostal 😅 😀 tak sa chalani hned v kuchyni odmaskovali a bolo po srande 😝 ...snad o rok 😅

mirusch
9. dec 2010

@pipka 😕 😀 😝 Veru o rok 😉

denka28
12. dec 2010

ahojte babenky, no nebola som tu asi 100 rokov🙂 dufam, ze sa mate ok. uz som sem pisala niekedy vmaji ze sa chystame na druhe tehotenstvo, len som sa zlakla, ked ma doktorka poslala na milion vysetreni... tak sme to odlozili.... no ale uz sme po vysetreniach. vsetko naznacuje tomu, ze mozeme ist na dalsie tehotenstvo. a nakolko sa nam nedari prirodzene, ideme na KET. pravdaze, ak budem mat cytologiu ok. vysledky budem mat len okolo 4 januara. potom sa mozem hlasit v gyn-five. takze sa uvidi 🙂 strasne sa bojim, nakolko som maleho porodila v 30 tt. dufam, dufam a dufam, ze tento krat to dotiahnem az do 40tt🙂

pipka
15. dec 2010

jeej denka ajoooj, veru sto rokov som ta nevidela 😅 🙂
ale neboj, musis tomu verit a uvidis, ze bude vsetko v poriadku. A preco si vlastne maleho porodila tak skoro? Aj ti to povedali? Ty si mala v tehu nejake problemy? 😕

denka28
17. dec 2010

@pipka no, mala som vysoky tlak, ale podlai nternistu to nebol az tak vysoky... a myomy... bola osm za lekarkou ktora mi robila cisarak co vravi na druhe tehotenstvo a vravela, ze v zivote nevidela taku maternicu aku som mala ja.... brtualne velky myom, ktory sa skladal z viacerych malych myomov... ako vrece zemiakov. ledva mi ho vybrali cez otvor cez ktory mi vybrali maleho... vies si predstavit. ael teraz mam "len" jeden 14mm velky myom... takzesa uvidi.... este co povie Drabek.

pipka
17. dec 2010

@denka28 , jeeej aj ty si u Drabeka? aj unho budes rodit? 😕 😉 aj ja som unho aj ma rodil 😵 aj pri hanke aj pri tomaskovi 😉

no to sa teda divim, ze si to zvladla, 😒 tak drzim palce, nech to druhe tehu tahas aspon do toho 38tt jak ja 😎 a to sa maly narodil skoro stvorkilovy...kolko by mal, keby sa narodil v 40tt radsej nechcem vediet 😅 😉

pici
18. dec 2010

ahojte... my sa s manzelom chystame v januari do centra... a s najvacsou pravdepodobnostou nas caka IVF

denka28
19. dec 2010

@pipka nie zlatko, ja k nemu len patrim. ja som u neho bola na ivf, teraz na KET sa musim u neho hlasit. pre man je BA dost daleko., na to aby som ho mala za gyndu. ja som od Komarna. ale bola som s nim spokojna 🙂
a dufam v ten 38 tyzden aj ja 😉
pici, tak sa mozno stretneme?! 😉

pipka
19. dec 2010

@denka28 jaaaaj, to je jasne. takze ked sa vam KETko podari, tak budes u svojho a uz len po porode sa mu ohlasis 😉
ozaj, kolko mate este mrazacikov?

denka28
20. dec 2010

este troch ... ani neviem, ako to cele prebieha.☹ uz aby sme tam boli...

pipka
20. dec 2010

my ked sme Hanku riesili KETkom, tiez bola z poslednych troch 😵
a pri tomaskovi som myslela, ze budeme musiet celu torturu nanovo absolvovat a vidis, usetrili sme 😀 podaril sa prirodzene 😵

denka28
13. jan 2011

no ved,aj ja som dufala, ze sa podari prirodzene, ale nie. No uz sme dostali termin do gf ...24.jnuara.... bojim sa🙂

pipka
14. jan 2011

neboj, vsetko dobre dopadne, budeme drzat palce 😉

denka28
16. jan 2011

zlata si. dufam.dufam:-) inak ako to zvladas s dvoma malymi detickami?bude to velmi tazke? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre