IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
4. feb 2009

Leni ja som v auguste rovno z ET cestovala do Bulharska autom cca 25hod. a riadne s nami natriasalo hlavne v Rumunsku. Len v lietadle je ten tlak, tak neviem, či by to mohlo uškodiť, ale asi nie 😉

lenka20
autor
4. feb 2009

opytam sa aj dokiho...
ostatne kocky co myslite, hmmmm 😕 😕 😕

mirusch
4. feb 2009

Zuzlik, drzim silno vsetky palceky 😵 😉

Lenka, ja neviem, ja osobne by som sa bala cestovat. Ale to som ja. Myslim si, ze zalezi. Bud sa drobci zahryznu a nepohne nimi ani traktor 😀 alebo odidu alebo sa nezahryznu. A ked sa nezahryznu alebo odidu, tak to vobec nemusi byt kvoli letu, ale mohla by si si vycitat, ze ano a nikdy nezistis dovod, ale zozierat ta to bude. Pre pokoj mysle by som neletela. Ale to je len moj nazor a pohlad na vec.
V druhej teme mame babenku, ktora cakala dvojicky a sla zo zahranicia domov na dovolenku tesne po IVF, asi v 2. mesiaci. A jedno babatko jej odislo. Na to jej lekar zakazal akekolvek cestovanie. Je mozne, ze by odislo aj tak, nikto nevie....

takyna
4. feb 2009

Leni prepac , že ti tak neskoro odpovedam, ale nestiham ani robit 😉 🙂 , môj osobny nazor je, že ja by som neletela do inej krajiny v tom čase. Po prvé je to zmena klimi, na mna to nema dobry vplyv aj menzes ked som mala dostat napr. o pár dní neskor som dostala vzdy skôr ☹ , a po druhe môžeš mať nejaké problémy a v cudzej nemocnici v inej krajine by som nechcela ležať, dosť je to o držku u nás a to sa vieme dorozumieť 😠 .
Ale je to na tebe.... 🙂 , možno čo sa týka psychiky to je lepšie....neviem..... 😵

takyna
4. feb 2009

Leni to bolo supiš, som sa nasmiala 😀
http://redir.netcentrum.sk/?noaudit&url=http%3A...

takyna
4. feb 2009
takyna
4. feb 2009

Takto vraj šoférujú a parkujú ženy......... 😒 a KTORÉ????????? 😀

nelynka
4. feb 2009

teda takyn, to bolo uplne unikatne 😀 😀 😀

gabika24
5. feb 2009

ahojte kočky. dnes ešte nikto???
pekný deň želám.

leni, ja by som tiež neletela...
taky, deťúrence som za teba vybozkávala 😉 (to reagujem trochu oneskorene, ale nestíham 😅 )

zuzlik, určite sa embryšteky zahryznú 😵 😵 😵

letím niečo robiť, kým tu je moja maminka 🙂 🙂 🙂

lenka20
autor
5. feb 2009

teda kocky 😉 vy ste vsetky take konzervativne 😀 😀 dam si poradit, ale v takom pripade mam potom jeden problem naviac... 😠
takynka - s tym soferovanim - no nerada to priznavam, ale JA 😀 😀 😀 teda keby som jazdila tak by to vyzeralo presne tak.....a preto radsej nejazdim... 😉

pecka
5. feb 2009

ahojte!!
a kamze lenik, nam chces odletiet?? 😉 ja neviem, ja som asi tiez konzervativna 😀 a neletela by som nikde, teda ani necestovala. mam podobny nazor, ako mirusch, ale porad sa radsej s dokim. Aj ked krajko tvrdi, ze dva dni po ET uz treba zit "normalne", takze ak sa budes pytat jeho, tak on proti tomu urcite nebude... ........ ale ja zas tvrdim, ze opatrnosti nikdy nie je dost. 🤐 🤐

zuzla80
5. feb 2009

Ahojte baby,
Nooo dneska ste akosi všetky zaneprázdnené. Nikomu sa nechce písať.
Lenik verím, že sa s tým cestovaním rozhodneš správne - asi veľa závisí aj od toho ako sa po stimulke budeš cítiť. Ale my sme fakt cestovali z transferu rovno do Bulharska - a myslím si, že to malo svoj efekt, prišli sme na iné myšlienky, iný vzduch - aj keď ako Taky píše, nie každému zase zmena klímy prospieva. Je to indi-vindi 🙂

O chvíľku pálim domka, tak vás všetučky pozdravujem a ďakujem, že na mňa myslíte. Mňa prepádavajú strašne obavy, že to nevýjde 😔 - ale snažím sa myslieť optimisticky.
Tak pekný večer

zulka29
5. feb 2009

Ahojte 🙂

Leni, a kam by ste leteli? Podôa mna ti bude treba hlavne byť šťastná a v pohode...Ak by si mala vylihovať na plaži s malymi prechdzkami to by len pomohlo. Ak by si mala chodiť po meste po pamiatkach, nič moc...Ale samotný let podla mna neublizi 🙂

pipka
5. feb 2009

ajoooj zulinka a vsetky ostatne 😉

ako kraaasne ti tie tt svietia....pristanu ti 😵 😵 😵

zulka29
5. feb 2009

A ja som zase chora, boli ma hrdlo a priedušky, tak ležím a liečim sa 😒

zuuuzana
5. feb 2009

zulka to sa ale krasen na tvoje tt kuka 😵
zelam Ti skore uzdravenie. babuky (alebo a hmmm no neviem, neviem) ty vystavuju 😉

pipka
5. feb 2009

taky.... 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja musim priznat, ze ja som asi CHLAP 😅 mne parkovanie nerobi problemy 😉 ked tam parkovala ta babenka, medzi dve auta, tak uz aj ja by som jej asi isla povedat, ze jej tam zacuvam 😀 😀 😀

zulka29
5. feb 2009

Pipiska ajoj 😵

zulka29
5. feb 2009

Zuuz, dik...
a ty kde vlastne si, v Nemecku? Ides na IVF?

zuuuzana
5. feb 2009

zulka v rakusku. no 18-teho mame termin v car a ja som dufala, ze mozem so stimulkou hned v marci zacat.
manzel zacal zmetkovat a nejak sa toho asi zlakol. nechce ist na spg a bez toho sa nepohnem.
tak velmi som sa tesila a dufala. musim sa este s nim porozpravat. on chce stale len cakat a cakat na nejaky zazrak ale aky zazrak mam cakat po mimo tehu. nechapem. nieco taketo ma zabija ...

zulka kedy idete na srdiecko ?

zulka29
5. feb 2009

Zuzi, ti chlapi su sraci...taka malickost ist si urobit dobre oproti tomu co si mi vytrpime 😠 Dohovor mu!!!!! 🙂

sdiečko - 23.2 😅

zulka29
5. feb 2009

idem ja hajat, papa 🙂

pipka
5. feb 2009

zulinka moja, tak sa rychlo uzdrav 😉
inak aj ja som bola preesne takto na zaciatku tehu chora...ja som dokonca aj ATB brala... 😅

zulka29
5. feb 2009

Fakt Pipi? 😕 Inac zevraj vela tehuliek byva, ze je oslabena imunita...budem ležkať piť čaje, med,cesnak, cibula a ak bude zle, pojdem dokine... bude dobre 🙂

pipka
5. feb 2009

no ako vidis je to normalne...tak lezkaj pekne a budes mat taku uzasnu hanulku ako my 😀 😉

pipka
5. feb 2009

alebo aj dve 😵 😵

zulka29
5. feb 2009

Hanulka je uplne na zožratie nadherna, budem ju musieť prísť pozrieť ked budem fit 😉
Idem sa naparovať, tak papa

pipka
5. feb 2009

budeme sa tesiiit, tak sa rychlo vyliec, aby si mohla cim skor dojst, cmuky 😵

zuzla80
6. feb 2009

Ahoooojte, trošku nás posuniem a zároveň všetky pozdravujem.
Zulik prajem príjemné kurírovanie 😉 hlavne sa čoskoro vylieč, aby si si tehuľkovanie mohla naplno užívať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre