IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

tanitta
18. aug 2009

ahoojky..
zulka.. a kde budes rodit?... ak na antolskej tak na epi treba pripravu.. tusim v stredu o 14°° byva... dole na anesteziologii....budes potrebovat aj vysetrit krv na zrazanlivost...ja som mala epi...nemala som nakoniec ziadne kontrakcie takze sme odrodili bez epi...prvu davku som mala aby sa spustili kontrakcie uz nevedeli co so mnou... boa som otvorena na max.. a nic... a druha davka mi bola pichnuta pri siti.... 😝 .. takze samotny porod bol aj tak bez epi...

pecka
18. aug 2009

ahooj tanit, neviem preco, ale myslela som si, ze si rodila sekciou....som si to asi tak trochen pomylila 😎

...teraz ma tak napadlo..., kedze si picham tie heparinky clexane, tak ci to nebude nahodom kontraindikacia oproti EPI , opytam, sa aj to.......

tanitta
18. aug 2009

tiez som si mylela ze to ukoncia sekciou 😕 ...bola to chyba ... mohlo to vsetko dopadnut zle ani an to nechecm pomyslat 😔 .. moj zdravotny stav poprode radej ani nekomentujem 😖 ...

dior
18. aug 2009

hava-Adamko je zlatnuky 🙂 , to ti verim, ze si si nevedela povyberat 😵

lenocka- tak pre dvojky som videla aj ja super a myslim si, ze by sa malo zacat venovat dvojkovym kocikom viac pozornosti , pretoze po IVF bude takych deti stale viac a viac 😉 , myslim ze ich je stale malo 🙂

takyna
18. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 javascript:addEmoticon('🙂','vBody')
Hava krásne umelecké fotky má Adamko, rozkošný je 🙂
pozdravujem všetky 🙂 🙂 🙂 🙂

takyna
18. aug 2009

to mi riadnu haluz tam napísalo , namiesto smojlíkov... 🙄 😨

takyna
18. aug 2009

Jedno krajšie dieťatko od druhého, proste nádhera 🙂

zulka29
18. aug 2009

Tannitka, ja v Ruzinove budem rodit...musim sa opytat ci treba tu pripravu absolvovat.
Ahoj Taky, diorka 🙂

takyna
18. aug 2009

Ahoj Zulka 🙂 , ani sa nenazdas bude uz oktober 😉

vikina77
18. aug 2009

Ahojte baby, vedeli by ste mi tie skusenejsie poradit, ci je mozny fyzicky sex v dnoch medzi odberom a vkladom vajicok, ked bolo vykonane aj SPF ? Pripadne kolko dni po vklade je to mozne. Je mi blbe sa na to pytat dokiho. Diky moc.

pecka
19. aug 2009

ahojte kocky, ale sme sa prepadli, skoro som nas nenasla 😝

vikina nevidim dovod aby si medzi OPU a ET nemohla mat sex. Ked sa na to citis, kludne. Ja som veru na sex v tych dnom ani len nepomyslela, myslela som len na to aby sa mi nerozbehlo ohss-ko a dala sa dokopy po anestezii ..... 😔 A co sa tyka sexu po ET, tak na treti, resp. na druhy den sa moze zit, ako pred tym, cize so vsem vsudy....... aspon tak nam to doky v centre hovoril. Ale pokial si ja dobre spominam, my sme boli v tomto smere dost zdrzanlivi.....pre istotu....

Zulka, len teraz som si vsimla, ze mame rovnaky termin 10.-teho 😵 , len my v decembri..... 😉

gabika24
19. aug 2009

Jéj, babulky, zas sme na druhej strane.
Nestíham, robíme lečo, ale sú tu babka s dedkom, čo je super. A zavárame kadečo 😉
Vikina, my sme "ťuťu-muťu" normálne, tak ako píše pecka, nejaký druhý tretí deň po et môžeš ako predtým, ale samozrejme, žiadna divočina 😀 😀 😀
Babulky, ale vám tie tt letia 😵

kajka39
19. aug 2009

Dievcata, viete poradit ako dlho trva priprava na IVF co vsetko treba absolvovat, od kedy sa zacina atd..napise niektora podrobnejsie??? Nemam zatial ziadne info o tom .... Velmi pekne dakujem! 🙂 😉

pipka
19. aug 2009

ajojte babenky 😉

zulik, pred EPI musis absolvovat pripravu aj v Ruzinove, tiez je to 1x v tyzdni, ale uz si nepamatam kedy..sak ti doky povie. Ale cela priprava je v podstate podpisanie papiera, ze nemas na nic alergie atd...vnutri som bola dokopy asi 2 minuty 😒 a nakoniec som ju aj tak nestihla 😅 hanula sa tak ponahlala, ze kym mi ju isli pichnut, uz som bola otvorena a rodila 😀 ..tak sme usetrili 😎 ...ale vam poviem, ze som kricala, nech mi ju pichnu snad este aj ked uz hanke hlava trcala 😀 😀 😅

a tatino bude pri porode? 😕

lenulik dakujeme, uz sa na tie narodky tak chystame, ze neviem ci dospim 😀

zuzla80
20. aug 2009

Ahojte babulky, toľko ste sa tu po kope zišli, že ani nepamätám kedy naposledy vás tu toľko bolo.

Mirica aj ja sa pripájam ku gratulácii k malému Neuškovi a prajem vám veľa, veľa zdravíčka, nech sa malinký dá rýchlo dokopy a nech je čo najskôr s vami domka, aby ste si ho mohli plnými dúškami vychutnávať. Držím palce 😉
Zulik ty si mala svadbičku 😨 tak to blahoželám a prajem aby všetky dni vo vašom živote boli také krásne aký bol váš svadobný deň. A ja som fotečky nevidela 😔
V pondelok sme sa vrátili z dovči, tak som ich prešvihla - nepridáš ešte na chvíľku...
Pipka - malej Hanulke blahoželám k rôčiku - pozerám, že práve dnes a prajem jej len a len to najlepšie v živote 🤐
Peculik krásne ti to ubieha, že 25tt - prajem príjemný zážitok z ultrazvuku.
Diorka pozdravujem, dlho som ťa tu nevidela... i keď som ťa už zazrela v reprofiťáčkach, ale zabudla som ťa pozdraviť
Neoslovený zvyšok pozdravujem 🙂
Majte sa pekne a držte sa

pecka
24. aug 2009

....no teda, to sa tu uz fakt nikto neukaze 😨 ......skoda

Zuzlik ahoj....

...aj ostatne babule, zdravim vas!!!!!!!

kukulik30
24. aug 2009

Ahojte 🙂

Pecka..jej, ty suz mam 25tt..ved uz pomali rodit budes 😵

mirica, Neuskovi prajem vela zdravicka 😵 😵 😵

Krasny dnik prajem 🙂

gabika24
24. aug 2009

Ahojte.
Pecka, ja sa tu už ukazujem, ale hneď miznem, lebo ideme s deťmi na kontrolu 😉 . Aj ja želám krásny deň. Snažilky sa asi tak snažia, že nestíhajú koníka 😀 - len nech sú už aspoň tehuľky, aby sa tu na mňa niečo nenalepilo 😀 😀 😀

pecka
24. aug 2009

🙂 tak tu ste 😉

kukulik ahoj, teba som veru uz davno nevidela, ako sa vam dari? Kedy sa opat zacnete pokusat, uz viete??

Gabi, tak nech kontrola dopadne co najlepsie 😉 😉 . No, veru mas pravdu utekaj, lebo stvrte by bolo aj dost, aspon teraz, ze? 😉 😉

lenka20
autor
24. aug 2009

caute, ohovarate nas 😉 😝 😀 my sa straaaaasne snazime, no teda ja momentalne fyzicky ani nie, ale dusevne sa pripravujem 😉 gaby - utekaj od nas, lebo sa ti nalepi 😎 😵 😵 ale nie, len tu pekne zostan..
peci tak mi potom poreferujes o MT porodnici, ja teda mam averziu, lebo kopec mojich znamych a kamosiek mali velmi zle skusenosti, tak neviem... ja asi v MT nieeeeeee.... ale nikdy nehovorim nikdy, uvidime podla situacie..
kukulik no to aj mna zaujima ze kedy - pojdete na vec 😉

kukulik30
24. aug 2009

pecka, lenka...no ja este stale cakam na druhu mrsku, aha ako dlho tu je moj graf, prva dosla hned po vysadeni utrosa a ta druha si dava faaaaaaaaaakt nacas, ale doskala som sa ovulky, cize mrska uz je tu za par dni
http://www.fertilityfriend.com/home/kukulik
ale kedze v centre maju prave dovolenku, zacinaju az 7.9, tak musim cakat dalsi cyklus, v septembri uz ale nastupujem aj do prace, maly do skolky, tak to bude pestre..ale uz sa tesim 😵 v robote mi vysli maximalne v ustrety, vedia o mojej situacii a snazeni, takze nebude problem chodi na USG...comu sa velmi tesim 😵

kukulik30
24. aug 2009

jeje a tynicka pridala novu fotecku chrobacika, ake ma super haro 😵 😵 😀

pecka
24. aug 2009

ahojte, lenik, kukulik

Lenik, ja nemam az taku averziu na MFN, a zname tiez si celkom pochvaluju. Mam kamosku, ktora ide kazdym dnom rodit, tak som s nou v kontakte, tiez sa chcem povyzvedat, co a ako.......aby som bola trosku ready a v obraze. Ucite nerozmyslam rodit niekde inde. Teraz su tam celkom dobri porodnici, aj dve zevraj super anesteziologicky. Na tych mi dost zalezi, pretoze sa narkozy dost obavam, a preto, ak budem musiet rodit sekciou, tak by som chcela spinalnu anesteziu.Tak uvidime, ked budem nieco nove vediet, tak napisem....

Kukulik, to ti ujde urcite ako voda, pri tolkych povinnostiach....a je super, ze ti takto vyjdu v ustrety v praci.....klobuk dolu....vacsinou baby maju prave opacne skusenosti s nadriadenymi 😨 ......a ktore centrum to navstevujes?.....nejako mi vypadlo

kukulik30
25. aug 2009

pekne ranko 🙂
pecka navstevujem Spln v KE 😉

maahuliena
26. aug 2009

ahojte babulky... pozdravujem všetky 🙂 ja dnes pracovne a aj zajtra pozajtra... 😠 😀 😅 ´
...zajtra sa zastavím, ked sa vychrním 😵 😉 ... dllho som tu nebola 😉

kukuliček takže september 🙂 😵 aj my ideme do caru v septembri 😉 😵

gabika24
27. aug 2009

ahojte kočky.
Septembrovým stimulantkám veľa šťastíčka a miminko v brušku želám 😉 - samozrejme aj takým,čo sa nejdú snažiť už v septembri 🙂, prípadne sa snažia stále 😉 .
pecka, že už 26tt? Fakt to letí. Mne sa pri mne zdalo, že nie...
takynka, tanittka, zuzla, lenka, zulka a všetky ahoooooooj, pekný deň 🙂

pecka
27. aug 2009

Ahoj Gabika veru leti.....
Pridala som fotecky do albumu z 3D-4D. Boli sme dnes. Mali sme ist v pondelok ale prehodili nas. Sme nadseni. Maly krasne spolupracoval 😉 . Mame nadherne fotky aj video. Sice stalo to hriesnych 66 Euro, ale stalo to zato. 🙂 🙂

Papa majte sa kocky.

Zulka ako prebieha materska, dufam, ze si to uzivas.. 😉 😉

pecka
27. aug 2009

......a maahul teba som zabudla pozdravit, takze tebe sa to tiez blizi. Kam pojdes, do Brna???

rosienka
27. aug 2009

caute kocky, ja budem tiez taka septembrovo-oktobrova stimulantka, zajtra mam termin s MM u dokyho, tak som zvedava, co a ako vymyslime...zacali sme predsa len premyslat o TESE, teda este nevieme, uvidime co zas na to doky. V podstate nas na to uz raz nahovaral, ale moj muzik bol z toho vyplaseny a v tom case aj dost v strese, teraz bude viac casu.

kto vsetko ide teraz do IVF?

maahuliena
27. aug 2009

ahojte kočky 🙂 tak som došla 😀 akosi nestíham, žeby veľa roboty? 😅 🙄 😀 ... všetky vas pozdravujem 😉

teeda zulik, ved ty už zachviľu rodíš... to ale rýchlo zbehlo 😎 😎 🙂 držím palce.. no ved oktober je tu čochviľa..

pecka 😵 ...aj ty.. 😀 😅 no to musel byť krásny zažitok ten 3D-4D uvz 😵 😵

rosienka... tak sa pridávaš .. 😵 ja som počula že september je najlepším obdobím pre IVF 😅 tak som zvedavá, lebo som na jesen nič také neabsolvovala(väčšinou zima, leto...)... verim, že nam to už prinensie tie babatka do bruška 🙂 😵

držte sa všetky maminky, tehulky, snažilky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

...mne už deturence v robote hajaju, tak mám trošku kľudu 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre