IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

katy2
2. okt 2009

ja som tie fotky uz stihla pozriet.... 😉 ale su tie vase deturence uz velike 😵 😵 😵 a tie trojicky by ti velmi pasovali 😉 😵

maahuliena
2. okt 2009

juj, mate nadherne deticky vsetky 😵 😵 tesim sa z Vas.. 😵 😵 😉
...a snad aj ja raz budem take mat 😅 😵 🤐 ..

všetko dobre detičkám a ich maminkám želám 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabika24
3. okt 2009

dobré ránko.
tak ešte aj tu - zulinke zo srdiečka gratulujem (aj ockovi 😉 ). Romanka je nádherná, pekná fotočka 😉 .
pekný víkendík všetkým, my ideme cez víkend na výlet - k našim 🙂 a snáď aj do prírody, ak bude pekne 😵

takyna
3. okt 2009

jéj krásna princeznička je naša Romanka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

takyna
3. okt 2009

Navrhujem zavrieť túto TÉMU 😉 , pomaly sa to mení na IVF a mamule, akože fakt to je, super ma to teší 😵

pipka
3. okt 2009

katy no na fotke by som bola najlepsia trojickova mamina 😀 😀 😀 ale ta skutocnost...no neviem neviem 😅 😅 😀

taky este to tu nemozeme zavriet...ved zaciname druhe kolo postupne 😎 ale este pockame na maahu, zuzlik a dalsie...a ked budu maminky vsetky, tak ja zacinam kolo surodencov 😀

katy2
3. okt 2009

pridavam sa k druhemu kolu 😉 ale iba s KETkom

pipka
3. okt 2009

no my uz mrazacikov nemame ☹ ...my musime nanovo 😅 😉

katy2
3. okt 2009

my mame este na dva pokusy a keby sme chceli IVF tak uz by muselo byt na plnu platbu ☹ Mam sice vycerpane iba 2 IVF ale vek nepusti.... 😔 MM stale hovori, ze skusime tie KETka a ked to nevyjde, radsej dame peniazky Hanke.... Bohu vdaka aj za nu.... Ale verim, ze este nejaky surodencek bude 😉
v maji ideme na to... 🙂

pipka
3. okt 2009

no my skusame stale prirodzene...co ak by motyka vystrelila 😀 ale ak nie, tak jeden pokus skusime+KETka ale ak sa nepodari, tak na treti uz tiez nejdeme...mam uz 36, to je az az...tak to asi poriesime ako vy...radsej nech si hanula uzije 😀 a my radsej popozenieme mojho braska, aby mala aspon sesternicu alebo bratranca 😀 😵

katy2
3. okt 2009

my prirodzene ani neskusame.... 😔 aspon setrim na HAK 😉 my nemame sancu prirodzene 😔

pipka
3. okt 2009

no ale aspon mate mrazaciky 😵 ja si nedostatok mrazacikov kompenzujem aspon tak, ze si myslim...ze co ak... 😅 😀

katy2
3. okt 2009

drzim palce, nech ma hanulka surodenca(cov) 😵 😵 😵

pipka
3. okt 2009

dakujeme...spravime pre to vsetko 😀 😀 😀

katy2
3. okt 2009

to verim 😵

rybka13
4. okt 2009

zulka, este raz blahozelam, Romanka je zlatulinka, myslim ze sa dokonca na Teba podoba 😉

katy a kolko mrazacikov este mate?

katy2
4. okt 2009

ahoj, rybka 😉
ale ti tie tyzdne riadne pribudaju.... 😵 😵 😵
my mame este 2x3 mrazaciky.... teda na dva pokusy.... ale kolko sa rozmrazi a kolko sa ujme netusim.... ale verim, ze este aspon jedno babo bude..... 🤐

rybka13
4. okt 2009

moc drzim palceky, mas krasne optimisticke motto v pase, tak verim, ze to vyjde aj na druhy krat a budete mat doma druhy zazrak 😉
Nielen mne pribudaju tt, ale Tvoja babulka ako krasne rastie, ved uz ma vyse stvrt roka 😉 verim ze Vam robi vela radosti... drzte sa

katy2
4. okt 2009

rybka, dakujem 🙂 drz sa aj ty... prajem vsetko dobre.... 😉 😵

rybka13
4. okt 2009

dakujem katy 😉

emulienka99
5. okt 2009

Ahojte dievčatá. nemám gonal. neviete pomôcť. súrne

maahuliena
5. okt 2009

ahojte babulky.. zdravým Vas všetkyyyy v tuto netradičnu hodinu 😀 😵 🙂 🙂 😉

uuuhaaa 😀 tu sa začína pracovať na surodencoch 😀 😀 😵 😵 tak držím palceee 🙂 🙂

My prerabame vo veľkom a ja v kutiku duše duufam, že na Vianoce budem už v novučičkom novom 😅 😀 😝

pekný deň 😵 myslím na Vás... 🙂 😉

zulka29
7. okt 2009

Ahojte krasky, dakujem vam vsetkym za gratulacie 😵 🙂 . My sme od pondelka už doma a pekne si to užívame. Maličká je zatiaľ dobručká, takže je to super, akurát sa mi nedarí dojkať ☹ no ale čo už, sú aj horšie veci. Hlavne že je medzi nami, nemôžeme sa na ňu s mužíkom vynadívať 😵 .
Snažilky, prajem vam, nech ste už čím skôr maminy, tak šup šup, nech to tu uzamkneme 😉 . Idem si lažkať k malej, mužíka som poslala na úrady vybavovať.
paaaaaaa

pipka
7. okt 2009

zulinkaaa vitaj doma, zelame vsetko naj naj a drzim palce, aby si to miecko rozmyslelo a snad nabehne este..skusaj to stale 🙂

a fotkyyyyyy nam daaaaj 😵

mapa73
8. okt 2009

Zulinka, zo srdca gratulujem a dúfam, že Romanke sa bude na tomto svete páčiľ. myslím, že ako vytúžené dieľatko sa u vás bude mať fajn. Držkajte sa a Romanke posielam božtek na noštek.

kočky ahojte! Dlho som nepísala, ale čítam Vás. Prežívam s vami všetky vaše radosti a starosti. Keď Vás dlhšie nečítam, tak mi chýba ako sa máte.

lenka20
autor
8. okt 2009

zulinecka zlaticko uzivaj si malinku kazducku sekundu, tieto babatkovske casy su asi najkrajsie 😵
som rada ze je dobre babatko a pre mliecko sa netrap, budes odstrekovat ako tanicka a ak nebude mliecko no svet sa nezruti nebudes prva ani posledna, Romanke je to uuuplne jedno v tejto faze hlavne ze jej nieco date papat 😵 😵 😵 😵 inak - podla tej fotecky sa mi zda ze sa potatila, ci je to len zdanie 😉 povedz ty 😵
mapka ahoooj, no ako sa mas, co robis, ako sa ti dari, chybas tu...tak pis ak stihas...
inak pekny vecer vsetkym babulky 😵 😵 😵

zuuuzana7
8. okt 2009

ahoj zulka, blahozelam k tvojej rozkosnej romanke 😵

takyna
9. okt 2009

Ahoj Mapka , že sa aj ozveš 🙂 , chýbaš napíš občas 😵 😵 😵 😵 😵

mapa73
9. okt 2009

Čaute Babule. Sľubujem, že už sa budem ozývať častejšie 🙂
Dnes máme akciu v práci. Už som nachystaná, tak mám chvíľu aspoň sa vám ozvať. Je fajn, že ste stále v tejto témičke a nemám problém vás nájsť. Aj keď názov tejto témy už asi nie je pravdivý. Takynka čau. Som rada, že ťa tu stále vidím.

takyna
9. okt 2009

Mapka v tejto teme som ani nie uz, robime IVF cez Brno tak som sa tam vcucla 😉 🙂 , no som tu stále 😝 závislosť je silnejšia ako by sa na prvy pohlad zdalo 😉 , ozvi sa co nového?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre