IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zulka29
13. aug 2009

😵 Ahojte babulky, ja sa hlasim ešte z práce...posledné 2 hodky a potom materskáááá 😵 ...tak už tu budem oxidovať z domu častejšie i ked ma čaká kopec papierovačiek a zháňania výbavičky 😎
Takynka, Zuzičky ďakujú 😉
Dráčik, no vy ste už poriadni teda...fúúúha 🙂

pipka
13. aug 2009

jeeej, ze uz neutekas domov 😀

mna by tam uz nevideli 😀 😀 😀 😝
bez prec a nakupuj, nakupuj a nakupuj....potom uz nebudes mat cas 😅 🙂 ja som dnes obliezla tesco a nakupila vo vypredajoch, no nekupte to 😀 hanka uz ma garderobu jak anglicka kralovna a ja stale nemam dost 😝 😅 😀 😀 😀

zulka29
13. aug 2009

Len mi zacali nozky puchnut, tak neviem neviem ako budem behať 😖 🙂
uz by som veru sla...no sef ma poradu, tak cakam aby som sa rozlucila ... 🙂 a obsmrdam na internete, nohy hore vylozene... 😎

tanitta
13. aug 2009

ahojky...pozdaravujem vsetky 😉
zulka.. skus na to puchnutie aj vela tvarohu papat....ale je dost teplo to asi puhne vela tehulkam.. veru nozky hore...
pipka.. ak nieco vyberies tak sapotom pochval aku;)...

zulka29
13. aug 2009

Tanitka, ved doma uz bude lepsie...na zahradke nohy hore 😉 Nepridas nove fotecky? 😕 🙂

takyna
13. aug 2009

Zuzlík aj my sme chceli Romanku 😉 , pekné meno máte horuceho fovorita 😵

tanitta
13. aug 2009

zulka.. priebezne pridavam-odoberam 😎 .. podla toho ako sa "nudim" 😀

lenka20
autor
13. aug 2009

zulicek - huraaaa, hor sa na matersku 😵 😵 😵 neuveritelne ako rychlo to tvoje tehu ubehlo 😉 😵 a vybavicku nakup nejaku krasnucku a nech mame aj my ostatne pre inspiraciu 😉 nozky hodne hore vykladaj...sprchuj striedavo horucou a studenou vodou... ale to uz je tak ku koncu tehu, tak uz to nejak budes musiet vydrzat 😉 uz len 7 tyzdnov 😉
pipka no teeeda, tak hanulka uz chodi 😵 😵 😵 takze sa ti zacina obdobie nahanania dietata 😀

takyna
13. aug 2009

Zuzlík veru nedavno si stresíkovala v prvom trimestriku a o chvilu uz budeme fotecky ocakávat 😵

Pozdravujem vam všetky.....cmuk

pipka
13. aug 2009

tani, lienku by som chcela...akoze HANU-LIENKA 😎 potom pofotim, neboj 😉

pipka
13. aug 2009

lenulik 😅 😅 😅 😝 😀 zatial zvladam 😉 uvidime zajtra 😀

vivi77
13. aug 2009

zuli, prajem ti kraaasnu matersku, hlavne vela oddychuj a relaxuj 🙂 pipka ma pravdu, vybavicku treba chystat cim skor, clovek nikdy nevie, kedy babo zaklope na brusko, ze uz chce byt s maminkou a tatinkom 😵

mirica
13. aug 2009

Ahojky všetkým,

ďakujem vám za gratulácie, vidím e dráčik už poreferovala a tak ja len doplním infošky : Neuško mal pri narodení
47 cm a 2490 g. Ja som už doma , ale Neuško je ešte stále v nemocnici ☹ ....nemal ešte úplne v poriadku plúcka , ale už sa to zlepšuje. Ostatné je vraj v poriadku , len ešte málo papá a tak si ešte na neho nejaký čas počkáme 😔
No a čo sa mňa týka ....tak sa splnil horor scenár (našťastie som bola v nemocnici)...začala som masívne krvácať, potom bol spinál , nedarilo sa im zastaviť krvácanie ,doktor myslel , že mi bude musieť zobrať maternicu, malého vyberali cez placentu...potrebovala som tri tranfúzie.......ale keďže vám sem píšem , tak že som prežila....len aby bol Neuško doma s nami a bolo by to dokonalé

Ináč pridám ešte pikošku - máme prvého a zatiaľ jediného Neuška na Slovensku 😀 😀

pipka
13. aug 2009

mirica vitaaaaj, stratena zienka 🙂

no si si uzila teda ☹ , tak nech ste rychlo vsetci spolu a hlavne zdraví 😉
aj fotky su? 😕 idem kuk...

katy2
13. aug 2009

mirica, strasne srdecne gratulujem 😵 😵 😵 neuskovi prajem vela sily, aby sa co najskor zotavil, zosilnel a mohol ist k svojim, co ho s laskou cakaju..... a teba obdivujem.... si silna zena... prajem ti vela sily.....

zulka, tak uz materska.... ale to leti 😵 😵 😵 😵 gratulujem... teraz tio uz zbehne velmi rychlo a Romanku budes drzat v naruci 😵 😵 😵

pozdravujem aj ostatne a vsetkym vam drzim palce v tom stadiu, v ktorom sa prave nachadzate....
nosim vas v srdci aj ked nepisem.... 🙂

pipka
13. aug 2009

miri, tak fotky zatial nie su ☹ , ale cakaaaaame 😀

tanitta
13. aug 2009

miri.. velka gratulacia.. hlavne nech sa Neusko rychlo dostane z tychto tazsich zaciatkov a budte to ok;).. nam maly mal presne take miery ponarodeni ako vy a dnes vobec nie je poznat ze bol predcsany 😉 .. tebe Miri taktiez rychle zahojenie sa...nastastie vsetko dopadlo dobre...tak sa opatrujte a drzkajte sa...

hava77
14. aug 2009

mirica, este raz gratulujem z celeho srdca a prajem vela vela zdravicka, stasticka a lasky jedinemu neuskovi na sk 🙂...nech vam robi velikansku radost....je to velky bojovnik ked to tak pekne dobojoval napriek vsetkym problemom

pipka
14. aug 2009

tani, tak takuto torticku budeme mat, tu lienku dole 😉
http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/3629/images&p...

pipka
14. aug 2009

inak vam poviem, teraz v lete, celkom fuska zohnat niekoho, kto vam spravi tortu 😝 😅 vsetky su bud na dovolenke, alebo toho maju tolko, ze absolutne nestihaju... 🙄

tanitta
14. aug 2009

ahojky..
Pipka.. no peken si vybrala;).. Hanka bude z toho bude usmiata oducha k uchu lebo je to hroezne mileeee 😉

pipka
14. aug 2009

no to dufam 😀 sak potom pofotim a dam na konika 😎

zulka29
15. aug 2009

Mirica, blahoželám, nech Neuško pekne silnie 😉
Pipi, mnam hned by som si z tej tortičky aj dala 😀
Inac včera som si pekne užila prvý den materskej...na pohotovosti 😠 . Mala som v brušku silné kŕče, tak som naklusala na pohotovost...z gynekologického hľadiska bolo všetko našťastie v poriadku, asi mam len podrazdený slepák 😝 ale dnes je mi už dobre 😵 ...no 6 hod. som stravila po doktoroch...pekne 😅 .

kukulik30
15. aug 2009

ahojze, miri...srdecne blahozelaaaaaaaaa...si si teda riadne " uzila"...joj, ale hlavne, ze to dobre dopadlo a Neusko uz bude o chvilocku s vami 😵

kukulik30
15. aug 2009

ahojte..pardon 😀

lenka20
autor
15. aug 2009

ahojte zlaticka, zulik no teda, co si spapala?? ze mas zly zlcnik... davaj si pozor na seba.... po doktoroch chodit to je hrozneeeee.. radsej si teraz uzivaj este posledne tyzdne vegetu bez kriku malej hladosky 😉 😵 😵 😵
miricka - ahoj, prajem neuskovi, aby sa rychlo dal do poriadku a mohol ist domov k rodicom a bracekovcom, budete to mat doma vesele, vsak? ako to zvladli dvojicky bez teba doma? muselo to byt pre vas tazke obdobie, ale uz to mate za sebou a hlavne ze ste to obaja v zdravi prezili...chudatko ty si si to odtrpela teda uz snad vsetko.... tak a dalsie nech je uz konecne dievka 😉 😵 😵 😵
pipik krasnu tortu ste vybrali 😀 😵 hanicka bude mat radost..
a pozdravujem vsetky, katus, kukulik a vsetky ostatne 🙂 🙂

mirica
15. aug 2009

ešte raz Vám všetkým ďakujem

lenka- zvládali sme to veľm zle - teda aspoň ja . mala som kľud na ložku a tak som moc nemola chodiť , tak že dvojkáči boli za mnou len raz týždenne , takže ku koncu tých 7 týždňov už ku mne ani nechceli ísť na ruky ☹
Ale teraz je to už dobré - keď som prišla domov , tak si zas rýchlo zvykajú. No a možem všetkých ubezpečiť, že už žiadne ďaľšie bábo nebude - 4 bohato stačia - no a okrem toho mám maternicu po terajšom porode dosť dokatovanu ...tak že by to zrejme ani nešlo

Nestihla som ešte nič dočítať - zrejme ani tak skoro to nedobehnem .......kto mi napíše v skratke novinky - máme nejaké nové stimulantky, tehuľky ?

pipka
15. aug 2009

zulik, boooze, nestras 😅 ze slepak 😝 davaj pozor a vynechaj hlavne musli a ovsene vlocky, s tym som mala aj ja problem a ked nie slepak, tak ma po porode zlcnik chytil 😅 😀 ...ale uz je aj ten nastastie vonku...tak papam a spavam pokojne 😀 😀

miri, skore zotavenie aj ked dievcatko by sa este siklo do toho chlapinca...ale asi uz len vnucatko raz... 😉

gabika24
16. aug 2009

ahojte.
No mirica, užila si si svoje,ale budeš mať doma ďalšieho krásneho chlapa 😉 .
pipka, peknučkú tortu si vybrala... 😉
Zulka, ty si si chcela takto spríjemniť prvý deň materskej? No teda 😀 - nudiť sa určite nebudeš, tak oddychuj teraz. Určite to nebolo nič príjemne toľko po doktoroch.
kukulik, ako pokračujete?
leni, tanittka, havka, katy, takynka a všetky ahojte 😵
Peknú slniečkovú nedeľu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre