IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
16. máj 2009

ahojte .
ja nestíham.... -ako obyčajne - ale stihla som včera upiecť tortu - lebo miláčikovia chceli - teda manžel a malá 😉
jujke držím palčeky, pipka, užite si to...
pekný víkendík

pecka
16. máj 2009

Ja som to trosku pos...la. Vo stvrtok sme boli s kamoskou v meste, trosku pobrazdit obchody a podcenila som pocasie, bola som oblecena dost nalahko, tak ma riadne prefukalo 😠 😠 , no a teraz bojujem s nadchou, kaslom, bolestami v hrdle a v hlave....no klasika prechladla som riadne. ....... paradoxne ma dokina vo stvrtok uz vypisala....ved som to tak chcela......takze v pondelok nastupujem do prace 😒 😒 no, veru neviem si to dost dobre predstavit.......vobec sa dobre necitim, ale dufam, ze dnes a zajtra sa z toho vykurirujem a v pond. uz budem ok. Pri najhorsom si este vezmem 1 den dovolenky...... 😖 😖 .....no uz vidim sefa a aj moju veducu.... 😒 😒

Babule poradte ako najrychlejsie sa z toho dostat....... kloktam stopangin, na nadchu mam pinosol....ale ten je naprd, ale nic ine mi do nosa nechceli v lekarni dat..... a urobila som si ten babsky recept...cibulovy sirup....vyzera, ze ten mi najlepsie robi, a este som si supla vcera 2 paraleny... , no .....a lezim a lezim a teplotu som mala vcera len mierne zvysenu 37,2, dnes uz nie....... co este si mam dat??

pecka
16. máj 2009

ahoj gabi, ty si teda sikula, vsetko stihas 😵 😵 😵 😵

tanitta
16. máj 2009

pecka... na kasel je dobry stodal homeopatika.. kloktat slanu vodu na hrdlo.. mne vzdy zabrala...alebo baby chvalia bioparox tusim....stopangin by sa az tak nemal....mne nexceli dat na striekanie do hrdla.....

pecka
16. máj 2009

ahoj tanit, slanu vodu nomozem, uz od decka z toho vraciam, nechapem......skusala som to aj teraz a ledva som dobehla na wecko 😝 😝 . Ten stopangin mi doporucili v lekarni a je tam aj napisane, ze ho tehotne mozu, a myslim, ze zabera, neviem, mozno aj v kombinacii aj s tym cibulovym sirupm ..... A bioparox....uvidim, ako bude do pondelka, ak sa to zhorsi, tak si ho pojdem dat k vseobecnej predpisat, ale dufam, ze to prejde, lebo ja mam normalne hruzu 😕 😕 z cakania u lekara, mam normalne pocit, ze tam na mna z tych chorych ludi virusy hned vsetky naskacu....no na nervy 😎 😎

Idem pokracovat v lezani...... 😨 😨 paaaaaa

tanitta
16. máj 2009

pecka.. tehulky byvaju aj nachylnejsie lapia vsetko 🙄 ....urcite to prejde... len trosku polezkaj a bude dobre... 😉 .... cajik medik...k dr ti mozno ani nebude treba ist...
gabi.. ty stihas aj tortu?? 😀 ... mozno by som aj ja nieco stihla keby som nesedela tu 😀 🤐

kada
16. máj 2009

ahojte babule hlasim sa som akurat na dofce konecne sme mali pekne pocku uzivame si prekrasne spanielsko
bonuso je ako vymeneny trosku nas bolia zubky ale da sa to zvladnut 🙂
prvy krat ma teploty a sragorky
musim sa pochvalit tento mesiac hlasim ze bonuso bude mat uz rok ako to rychlo ubehlo
coooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

takyna
17. máj 2009

Ahojte 🙂
Pecka ten bioparox je dobrý...fakt zaberie, prajem ti skoré uzdravenie, tehule sú stále viac náchylné na zmeny počasia a vírusy, treba si dávať riadny pozor, za dvoch 🙂 😉

Inak Jujka ešte nič nevieme???????????

Pekný zvyšok dníka........idem sa pariť na záhradu....pozdravujem vás všetky, Kada veru ubieha to, pomaly gratulujem Bonkovi k prvému rôčku 😵

gabika24
17. máj 2009

ahojte.
no tanittka - niekedy stíham viac, niekedy menej, väčšinou menej 😀 - ale sú aj svetlé chvíle 😀 😀 😀
jujka ešte nič nedala vedieť? nuž čo, trošku nás ponaťahuje.
my sme chorí - ako obyčajne - ale teraz už aj ja... nádcha, kašeľ, zimnica - najhoršie je, že kašeľ a nádchu zjavne odomňa dostal aj jeden drobec... nuž čo, choroby nás cvičia - potom budeme tak veľmi imúnni, že až 😅
peknú nedeľu 😵 😵 😵

zuzla80
17. máj 2009

Ahojte babulky, ja som len trošku nahliadla a ako vidím, tak ešte nemáte info o Jujke - aj keď Tánička už niečo naznačovala 😉
Včera mi došla od Jujky mmska - malý je nádhernučky s takým maličkým kakašom na hlávke 😀 a teda citujem:
"Volám sa Romanko. Narodil som sa 15.5.2009 o 8.10, meriam 48cm a vážim 3060g"

Celej rodinke blahoželáme a prajem tie najkrajšie chvíle strávené s tak dlho očakávaným a vytúženým Romanko a hlavne v zdraví 😵 🤐 .

Páčko baby, zajtra sa ozvem.

ajena
17. máj 2009

ahojte, poraďte mi prosím vás, kde sa pichá pegroveris...do zadku, alebo do bruška?

takyna
17. máj 2009

Jujka gratulírujem, všetko najlepšie želám do života, veľa lásky, zdravíčka, šťastíčka, užívajte si spolu tie krásne chvíle, krásne meno má, teším sa na fotky 🙂 😵 🙂

Zuzla ďakujem za infošky, Gabička zase ste choručky ☹ tak prajem skoré uzdravenie

lenka20
autor
18. máj 2009

ahojte babulky, teda ja som nestihala absolutne ani nakuknut, takze dodatocne hlasim, ze jujka aj maly su v poriadku zrejme, dosla aj mne mmska, krasne miery, nadherny vlasaty strapaty chlapcek je to 😵 😵 😵 😵
jujka - gratulujem zo srdiecka a prajem krasne materstvo, uzivaj si s malym kazdy jeden den 😵 😵 😵 nech vam rastie zdravucky a krasnucky, ze to bude stastne spokojne dietatko to viem 😵 😵
peculik cau, no teda, pekne sa vyliec a ak sa dnes necitis dobre tak sa na pracu vykasli, zdravie je prednejsie...polez si, vypot sa, mne zvykne zaberat na vsetko aspirin C sumivy a ten neviem ci tehule mozu, ale povedala by som, ze asi aj ano, vsak zavolaj gyndoske pre istotu... lenze ten sa pije vo vodicke a to ti asi teraz nespravi dobre na hrdlo.. inak stodal je dobry, tiez ho pouzivam...hlavne nepi horuci caj, len taky letny, lebo ak mas chytene hrdlo tak horucim cajom si len rozmnozis bakterie v hrdle...

ajena - ja neviem, co je pegroveris.... takze ti bohuzial neporadim... mozno niekto iny bude vediet..

takynka, tanicka, gabi, zuzlik - ahojte, zuzlicek ako ide stimulka, kedy mas kontrolu 😉
kada ty si stihla uz aj dovcu a bonusko uz je rocny velky chalan, to je neuveritelne ako rychlo to ide.....ze mu gratulujem a posielam velku pusu na licko 😵 😵 😵

zulka29
18. máj 2009

tak a zase v práci 😝 😎
ahojte babule 🙂
Pecka, tou virózou sme si prešli asi všetky, treba to hlavne vyležať, ak nie si úplne fit, do práce radšej nechoď...ja som išla 😠 blbá...a vrátilo sa mi to, ochorela som ešte viac. 😖 . Na kašel Stodal, na vykašliavanie Hedelix, Na teplotu až keď je nad 37,5 paralen, cibula s medom je tiež fajn a veľ tekutín a posteľ. Ale ja dúfam, že je ti už lepšie 😵
Tak Jujka je už mamina 🙂 blahoželám!!!! 😵
Leni, čo by si sem nakúkala, manželíka si teraz užívaj 😉

gabika24
18. máj 2009

ahojte.
jujka, z celého srdiečka blahoželám...
my sa trápime s chorobou, lezie mi to na nervy 😠 - ale zvládame. najhoršie je, že sa cítim pod psa ja, na drobcoch nič nevidno, teda okrem toho, že jeden zase chrčká, ale ten druhý je ok. len trochu nádcha. ináč sú stále vyškerení, hraví a v siedmom nebi, keď im niekto venuje pozornosť.
tak si užite pekné počasie, my si užívame doma 😅

zuzla80
18. máj 2009

Ahooojte 🙂
Peculik to mi je ľúto, že ťa skolila choroba - neviem, ako si sa rozhodla s robotou, či ísť alebo nie, ale ja by som na tvojom nerizkovala - veď ste tak dlho na túto chvíľu čakali, tak radšej by som z vysoka kašľala aj na vedúcu a šéfa a odležala si doma chorobu - vieš pre istotu 😉

Gabika aj vy ste opäť chorúčky - moja, to čo sa tie choroby od vás neodlepia - prajem ti skoré uzdravenie, ale už na dlhú dobu 😉

Zulka už si bola cvičiť? Ako bolo? Veru opäť tu je ten strašný pondelok, ktorý všetci tak "milujeme" 😝
Táni vy ste aký krásnučky - toto je hádam najkrajšia fotečka akú si pridala - veru fešáčisko - hodil by sa do dajakej reklamy 😉
Lenik čauko moja 😉 Stimulka zatiaľ ide, pichám 150IU od soboty - skúšam to pichať zrána, doteraz som väčšinou až k večeru, tak uvidíme - mám už za sebou 3pichačky a vo štvrtok kontrola. Ideme do Brna, nechcela som ísť k svojmu dokimu, radšej nech nič nepodceníme, no nie 😉 . Len začínam mať trošku strach z tej narkózy - dúfam, že mi nebude tak zle ako naposledy 😒 A ty sa ako máš? Už zarezávaš v práci?
Takynka pozdravujem ťa moja - počuj, ty toľko pracuješ, veď ty musíš byť aká bohatá 😅

zulka29
18. máj 2009

Ahoj Zuzlik, pekne pichaj a uži si to, už je to naposledy, verím tomu 😵
Tanitka, jej, malinký je strašne zlatučký 😵 by som ho vystískala 😀
Gabi, teda vás tie choroby stále prepadajú 😠 veď už je teplúčko, už by to mohlo skočiť 😅

gabika24
18. máj 2009

no veď aj ja si hovorím, že už by to mohlo skončiť - tak som to pre istotu zlizla aj ja 😅
tanittka, malý je nádherný... po mne tu tí naši vyhukujú mama, lebo sa im nevenujem.tak asi budem musieť utekať...,ale zatiaľ čušia, navarené mám zo včera a keby mi nebolo tak zle, tak by to bolo úplne super...
ajena, netuším, ako sa to pichá, ani čo to je 😅
pecka, ako sa cítiš?
zulka, tebe tie tt pribúdajúúúúúúú - krása...
kada, bono je už fakt riadny chlap a fešák 😉
takynka - snažíme sa liečiť - no nejako nám to nejde 😠 - ale neviem, či mu nepôjdu zuby, dokyna hovorila, že toto budeme mať pri každom jednom zube u oboch detí - a zatiaľ jej to vychádza 😠

zuzla80
18. máj 2009

Zulka keby si mala pravdu - ja už tiež chcem, aby to bola posledná stimulka - snáď už sa blížime aj my do toho vytúženého cieľa - a vieš, čo proste, bude posledná a úspešná a basta 🙂 No a čo ty si bola cvičiť, či to ešte nie 😨 ?

Gabi ja ti verím, že to musí byť o držtku, keď vám tie choroby nedajú pokoj. Snáď len vyčkať to hnusné obdobie a potom už bude dobre. Inak teraz je vo vzduchu aká si viróza - teda okrem tej prasacej chrípky 🙂 - lebo aj u nás sú dookola skoro všetci chorí - a dokonca také ako črevná chrípka, alebo čo.

Kadi a ja som na teba zabudla napísať - aby ste si užili dovolenku, verím, že máte v španielsku krásne teplúčko a Bonko si to isto užíva. Fakt je už z neho veľký chlap 😉

zulka29
18. máj 2009

Zuzlik, bola som cvičiť min. týždeň v utorok, mala som ísť aj vo štvrtok, ale som si to presunula na tento utorook, lebo som si počas cvičenia hovorila, že to je pohoda, to ani cvičenie nie je a na druhý deň ma celé telo bolelo 😀 ...ja som pred tým stále niečo cvičila, ale evidentne už telo na to zabudlo 😝 😀 . Cvičili sme na fitlopte a po tej svalovke musím uznať, že to bolo fajn a náročné tak akurát 🙂
A bude to posledná stimulka, verím tomu 😵

zuzla80
18. máj 2009

Zulka tak len opatrne - ale nezaškodí trošku sa ponaťahovať no nie 😉

takyna
18. máj 2009

Ahojte kočanky 🙂
Zuzlik to ma rozveselilo, ze aká bohatá.... 😉 to taká sprostá som iba pracujem.... 😀 😝

Zuzlík nech ti stimulka dobre dopadne, a jedno ceskoslovenske babetko pribudne 😵 .....napisem o par minut

tanitta
18. máj 2009

cauky bambulky...
veduci zaspal som zvedava dokedy 😲 ......
gabi.. vy si vzdy nieco najdete... ale tak to byva u deti...raz jeden druhy treti...paaanecku a co takto stvrte 😀 😵
zuzla... zachvilku bude etko...strasne rychlo mi to nejak uteka.....som dnes skoro oci vyocila ze zulka 20tt 😨... 😵
Taky... uzijes este aj MD naplno urcite 😉....kedy cakas ms?....
leni.. cauko... 😎
kada...peknu dovcu 🙂...
baby mam problem... ked lezim hlavne v noci.. nemozem spat odbolesti telom mi prechadzaju take divne ani nie krce ale neskutocne bolenie svalov na oboch stranach tela v rovnakych castiach tak vnutorne...ale svalovica to nie je.......ked zaspim je dobre ale zas ked sa zobudim zase bolesti a zase 1/2h co nemozem zaspat....cez den sa to da "rozdychat" ... co na to??......som z toho uplne unavena......ubolena...

zuzla80
18. máj 2009

Táni tak rada by som ti pomohla, ale fakt neviem čo poradiť. Moja babka, keď ju tak ako by lámalo v ruke, tak zvykne obviazať ruku najprv studeným a na to suchým obkladom. Ale ty to máš asi po celom tele, však? A ani ibalgin nezaberá? Nebude to niečo nervového pôvodu - myslím zaseknutý nerv, vieš, keď dvíhaš malého na ruky, či sa nemohlo niečo zablokovať. Ja by som šla na tvojom mieste za neurologičkov ako sa takto trápiť.

No Taky veru, ms ešte neprišla? Nejako sa vyhýbaš odpovediam 😕

lenka20
autor
18. máj 2009

jeej, aj zulinka prisla - zuli, kedy uz konecne budeme vediet co cakas 😉 😵 uz by aj bolo nacase 😉
tanicka ja ti neviem s tymi bolestami, byva take, ze unavovy syndrom, vtedy si taka velmi slaba, svaly akoby nepracovali, problem aj vyliezt z postele, bolesti koncatin atd... moze byt take, ani sa necuduj, po porode si bola na tom zle a potom uz si bola v jednom kole, asi by sa zislo troska oddychu, na par hodin do kupelov, masaz alebo akupunktura... nieco vymysli, daj sa dokopy, s malym nech ti zatial niekto pomoze, hlavne sa neprepinaj ked nevladzes tak si daj pauzu, viem, ze sa niekedy neda, ale povedz mangelovi aj vasim, ze sa necitis dobre, urcite ti pomozu, kym sa to zlepsi... moja svokra take stavy mava casto, ale ona ma aj diagnozu myasthenia gravis, nervove ochorenie, prejavy su take ako pisem plus este viac specifickych... ale ten unavovy syndrom je dost bezny...
gabinka uzdravte sa, nejak je stale nieco u vas chore, tak uz nech mozte ist na slniecko aj vy 🙂
taky - co to co to, MS nechodi 😉 😎 😝

takyna
18. máj 2009

Ahojte kočky 🙂

Tanitka vápnik, ti chýba, mala by si ísť na krv k doktorovi....vlasy ti padajú ...si vyšťavená, pôrod ťažký, vitamíny treba riadne, zajdi k doktorovi zo sebou, ´dakujem ti za fotečky ste tam krásny ..., nádherný 😀

Leni Ms chodí, ale ešte nie je ten správny čas, možno jún, uvidíme čo poviem posledný samurajko v Heliose 😉

Musím zase robiť...... 😉 😀 , budem ako teba Mojsejová........bohatá, hlúpa a muž mi bude na gitarke brkať 😎 😀 pá, ozvem sa večer

lenka20
autor
19. máj 2009

dobre ranko 🙂
takynka ty mojsejka 😅 ved jun je tu uz za par dni 😵 😵 mozno ta samurajko velmi milo prekvapi 😉

zulka29
19. máj 2009

Ahojte 🙂
Leni a ty čo spávať nemôžeš že 05:29? 😕 😕

gabika24
19. máj 2009

ahojte...
taky, na tej Mojsejovej som sa zasmiala 😀
u nás bola v noci taká búrka, že až.... - ale všetky deti spali úplne super, na rozdiel odomňa - zákon schválnosti, keď môžem spať, tak sa nedá 😠 - no napriek tomu mám pocit, že som vyspatá...- čo je u mňa skôr výnimka 😀
no už zas musím, lebo tu už tí moji po mne kričia - najnovšie nielen mama, ale aj gaga - tak neviem, či to má byť ako gabika - že by už boli natoľko inteligentní a vedeli ako sa volám 😀 😀 😀 😀...
pekný dníček 😵

zuzla80
19. máj 2009

Ahojte aj ja vás pozdravujem a špeci pozdrav pre bohatú Mojsejovú a jej spievajúceho kaderníka 😀 😀
Som sa na tom dobre pobavila - Taky ty si číslo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre