IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
8. jún 2009

ahojte zlaticka, trosku dlhsie som sa neozvala, ale sledujem po ocku, co je nove..... 😉 😉 ....z prace sa mi konikovat neda, lebo mam pocit, ze su vsetky oci nalepene na mojom monitore 😎 😎 (dnes je to vynimka...) ....no a ked pridem domov......som unavena ako kon, som rada, ze nieco zjem a zvalim sa k telke......
.....vysledok zo sona mame vyborny 😵 NB/nosova kosticka/ - mame ju !!!! a NT je tiez v poriadku necely 1 mm /maximum by malo byt 3mm/. Uvidime ako dopadnu tie krvne vysetrenia, ale verime, ze takisto super 😵

Inac citim sa dobre....brusko rastie, dam do albume vecer, ako budem schopna 😝

Lenka .... mas veru pravdu, zatial som fakt neposlala ziadne tehu virusiky....som to ja teda..... 😔 tak vsetkym, ktore to najviac potrebuju........ 😉 😉 posielam:

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Zuzlik, ako sa citis????????

gabika24
8. jún 2009

ahojte.
no teda, Hanička je už tu??? 😀 😀 😀 😀 (myslím tým, že sa už narodila, samozrejme... 😉 )
leni, na neporiadok kašlem, ináč by som ni č iné nerobila a predsa deti sú dôležitejšie 😉 (a slúžia tiež ako dobrá výhovorka 😀 😀 😀 ).
kočky, vidím, že máte nové fotečky v pase - krááááááááásne, teda všetky fotečky, nielen tie v pase.
pekný deň želám, idem k drobcom, síce tí sa práve preplazili ku mne 😉

zuzla80
8. jún 2009

Ahojte 🙂
V prvom rade Katka gratulujem k malej Haničke -nech ste šťastný a zdravý a nech vám malinká robí samú radosť 😉

Pecka no vitaj, vitaj 😉 - gratulujem ku krásnym výsledkom. Nech sa vám takto pekne darí aj ďalej.
A u mňa - zrejme sa žiadne zázraky opäť nekonajú 😔 - dnes ma prestali bolieť prsia, čo u mňa nikdy neveštilo nič pozitívne - ani žiadne extra pocity nemám. Baby ja už tomu naozaj, ale naozaj nerozumiem, krásne hatchujúce blastocysty a..... všetko na prd. Je mi z toho viac ako na nič. Zajtra je môj kritický 9ty deň, asi ráno testnem, ale moje tušenie asi hovorí za všetko 😔 Ja viem, že to ešte nemám vzdávať, pokiaľ nieje nič isté, ale viete 9ty transfer - a ja už poznám svoje telo. Tak toľko o mne, ani vám nevravím akú hrču mám v krku, keď vám to tu píšem.

Aj tak vám prajem krásny deň 😉

gabika24
8. jún 2009

zuzlik 😠 - no dúfam,že to telo ťa chce teraz oklamať, aby si mala väčšiu radosť potom. 😉 - tak to nevzdávaj, stále tomu verím...
ináč, aj ja som si hovorila, že to vyšlo, potom prišiel výtok, tak som povedala, že čo, aj tak to vyšlo, potom prišla krv, tak som už "vedela" že je zle, že toto neoklamem, že to je výtok, lebo to bol krvavý celý papier , aj mužovi som to hovorila- ten tiež vravel, že krv má od výtoku na míle ďaleko, potom sa to zastavilo, potom za plno krvi, to som už vyliala aj pár slzičiek a potom sa vo mne niečo zlomilo a povedala si, krv-nekrv, tak ľahko to nevzdám... a príznaky som mala také ako vždy, keď to nevyšlo a tiež som toho absolvovala dosť. a dnes sa na tie moje zlatíčka dívam a dúfam, že sa tak budeš dívať aj ty na vaše 😉 mooooooooooooc držím palce a posielam na diaľku toľko pozitívnej energie a pozitívneho myslenia, koľko sa len dá...

a ozaj, zabudla som že z celého srdiečka gratulujem šťastným rodičom k Haničke 😵 😵 😵

pecka
8. jún 2009

Zuzlik, mojko...este nevesaj hlavku , mna po tomto poslednom transfere hned na druhy den zacali boliet prsia, tak som vedela, ze vsetko je, ako ma byt.... a na piaty -siesty den, tiez prestali, chytila som paniku..........., ale na testiku boli //..... a potom zacali opat boliet....a bolia az doteraz..... moc na teba myslim !!!!!!!

gabika24
8. jún 2009

zuzla, čo sa týka pŕs, tak mňa týždeň boleli, potom nie, potom zas hej, potom nie a takto dokola 😉

zuzla80
8. jún 2009

Gabi, Pecka ste zlaté - ja strašne chcem veriť, že to vyšlo, ale takýto "nepríznak" mi k tomu veľmi nepridáva. Do včera boleli - včera ma v nich hrozne pichalo, ale dnes absolútne nič - akoby sa nič nedialo. No uvidíme - zrejme zajtra testnem, ak ma niečo nepredbehne skôr.

Peculik ja som sa ťa chcela opýtať, ty si bola počas tých 14tich dni stále taká nafučaná - myslím, či si mala pocit, že keď sa drobec uchytil, tak či sa ti brucho zväčšovalo alebo to nafuknutie ustupovalo. Lebo mne doki povedal, že ak sa bude zväčšovať, alebo ak sa mi stav bude zhoršovať, tak nech sa nezľaknem, že to je príznak, že sa to uchytilo, lenže u mňa pravý opak - brucho mám už len mierne nafuknuté.

zulka29
8. jún 2009

Zuzlinka, nevzdávaj to, kalši na príznaky, zajtra testni a my ti budeme strašne držať place, aby boli //. Vydrž a netráp sa, oki? 🙂
KAty, zo srdiečka blahoželám a teším sa na malú Haničku 😵
Pecka, tehulka, blahoželám kdobrým výsledkom 😵
Ahoj Gabi, Lenka a ostatné 😉

pecka
8. jún 2009

ja sa tak isto pripajam k gratulacii, k malej Hanicke, hlavne nech je zdravucka a robi vam len a len radost... 😵 😵

Zulka dakujeeeem 🙂 🙂 🙂

Zuzlik.....po ET ma boleli vajecniky poriadne, ale to bolo este vlastne od OPU a co sa tyka "nafuknutia", uz si dobre nespominam, ale myslim ze tentokrat som nebola taka spuchnuta ako pred tym, malo to skor odpuchaci efekt

zuzla80
8. jún 2009

Zulik asi už nezmením, to čo má byť - testnem a uvidím na čom som.

Peculik - mňa vaječníky - teda skoro celý spodok, od jedného k druhému vaječníku, boleli 5 a 6ty deň po ET, akoby som bola prechladnutá - možno som aj prechladla, ktovie. A ako píše Zulka kašlem už na príznaky, to ako to má dopadnúť je už asi dávno rozhodnuté, aj keď nechcem sa hrať na hrdinku a písať, že ma to netrápi - trápi a veľmi 😔

takyna
8. jún 2009

Ahojte kočky 😉

Pozdravujem všetky, krásne fotečky konečne pozitívna zmena 😉

Zuzlík príznaky neexistujú žiadne, to si my len ženy vsugerúvame...., žiadne stresy vopred, niekto nevie 9 mesiacov , že je tehotný, ani tvoje telo nie je žiadna výmimka, ....
testni ráno zajtra uvidíš..., držím palce..., nepozoruj sa ...píš s nami 🙂 😉

tanitta
8. jún 2009

ahojte partacky 😉
...Zuzla...poznam kocku ktora tvrdila ze po svojich 11etoch dokonale pozna svoje telo....mylila sa... 😎 ...
Pecka...to je uzasny pocit ked dr po utz zhodnoti.. vsteko ide podla planu 😉 .. mam radost velkuuu 🙂
Zulka.. ty kde prosim beries tie tt?? 😀 ...
takynecka.. kedy mas utz?...
gabi.. ako citam tak tiez si to mala "vesele".... 😨 ...
Leni... moc nepracuj;)...

zuzla80
8. jún 2009

Taky zrejme sa dnes budem v práci len tváriť, že pracujem, takže ma tu budete mať celý deň na krku a utešovať 😀 😀
Táni ty máš novú fotku 😕 Moja vieš ako rada by som nasledovala tú kočku, ani si nevieš predstaviť (ale asi vieš) ako veľmi 😉
Tak mi držte palce, aby sa nič zajtra nespustilo a aby sa tie moje pocity mýlili ☹

zuzla80
8. jún 2009

teda na konci mal byť žmurko 😉

tanitta
8. jún 2009

no idem pod kuzelny strom... zatial pa hej trosku sme zmenili image

takyna
8. jún 2009

Zuzlík 16.6 mám kontrolu sliznice 14 den, som uz teraz tiez s toho v strese
neviem, ci mám gynex este brat..., ci víno cervene,.....ci alchmilku pit.... ☹

zuzla80
8. jún 2009

Taky mne najviac zabralo vínečko 😉 ale môžeš aj všetky 3kombinácie, len nie naraz 🙂 Ale gynex a alchemilku by som už po transfere nebrala. Neboj moja bude dobre, veď raz musí 😉

takyna
8. jún 2009

veru hádam áno, gynex som brala do mája, asi alchymilku a vínečko 😉 skúsime
držkaj sa Zuzlík a žiadne stresy

tanitta
8. jún 2009

Taky.. na ranajky cajik a vecer vinko 😉 ... aj sa pekne uvolnis... 😎 .. inak ja som zvykla po prvom pohari ronit slzy 😅 .. 🤐

lenka20
autor
8. jún 2009

ahojte koculiatka cicusky moje 😵 😵
peculik gratulujem ku krasnym dobrym vysledkom, ved ine sme ani necakali 😉 😵 bude to uplne zdravucke chlapciatko, neboj 😉
takynka ja som tiez za vinecko - ked uz, tak nech je to aspon prijemne 😉 gynex a alchemilka su fujtajbl 😀
zuzlik ja vravim - vynimka potvrdzuje pravidlo a kazdu z nas obcas vlastne telo oklame a poriadne, ja som po druhom KETe bola presvedcena ze uz je to ono, MS meskala, bolesti jak svina v prsiach, ziadny vytok, ziadna krv, a krvicka total negativ a hned potom prisla mrcha 😝 jedine co bolo ako vzdy predtym bol moj vestecky sen.... takze nehadz flintu do zita, mala si nadherne embrijka vlozene, celkom urcite sa uchytilo aspon jedno z nich, takze sup zajtra testik a uz budes spokojnejsia 😵 😵 😵 😵
zulicek, gabi, tani - ahojte 😵

zuzla80
8. jún 2009

Taky sľubujem žiadne stresy 😉

Lenulka ahoj moja - ty moja slasť na dušičku 🙂 No uvidíme ako sa to celé nakoniec vyvinie - veď to že také nádherné embryjka - veď aspoň jedno by sa mohlo pekne zahryzkať, aspoň jedno, veď nežiadam tak veľa 😅 .

Inak babule teraz sme tu mali kolegyňku s maličkým, teda už veľkým 4mesačným bábätkom, tak som si ho pomojkala, postískala - tak dúfam, že sa niečo nalepilo 😉

pecka
8. jún 2009

ahoj Lenik 😉 chlapciatko 😕 😕 od kedy???? ved doteraz si hovorila, ze dievcatko ......... , si ma veru uz doplietla 😉 😉 😉 ...inac, od zaciatku si myslim, ze to bude baba, ale v sobotu ma prepadol taky pocit, ze veru asi chlapcek to bude......a dneska toto!!!! No, pockame si na 20 tt na morfologicky utz, dufam, ze nam ukaze, co ma medzi nozkami 😉 😉

Takynka, vinko popijaj 😉 ...ten gynex by som uz asi nebrala....a chily uzivas????

takyna
8. jún 2009

s alchimilka mi sposobuje len chute na keksík 😉 a teraz len gumi sex...
a vínko tiež 😒 😉 si vyber....
beriem chilly , vredy len tak vypalujem... 😵

Zuzlík ja mám stres večší ak pri všetkým doterajším stimulkách 😝

takyna
8. jún 2009

v piatok sme isli na zahradu nasu s muzom peso , a bocian na poli sedel, muz sa k nemu priblizil na 7-metrov, zeby znamenie z hora? 😅 bodaj by 😵

pecka
8. jún 2009

.......taky......jasne znamenie 😵 😵 😵 a kyselinu listovu beries???

takyna
8. jún 2009

Peculka aj kyselinu, aj anopyrin...proste vsetko co správna mimina má brať 😉 🙂
ja si myslim , ze budes mat dievku, klingacika by uz asi videli.... 😉

pecka
8. jún 2009

Taky....ze som sa pytala 😉 , ty si zodpovedna buduca tehulka 😵 😵 .
My sme boli na sono minuly tyzden, cize to bol koniec 13tt, to sa este asi neda este pozriet, ci tam trci nejaky klingacik......, neviem...ukazoval nam nozky, chodidla, prstiky....mame po pat na kazdom ude, ale klingacika nam neukazal, asi keby bol tak bude este mensi ako prstik......musime este veru pockat 😉 😉

lenka20
autor
8. jún 2009

baby vy uz ste ma celkom doplietli, ja som vestila zulke babu a pecka tebe chalana, ci nie 😕 😕 😕 to je jedno, ale myslim, ze je to chalan 😉 nechce sa mi dozadu hladat... mozno ked budem mat vecer cas tak popatram, lebo som uz teraz zmatena 😝

kukulik30
8. jún 2009

ahojte, dve bublinky su v brusku...top kvality...blastocysty..ostalo nam este 11 mrazacikov, z toho 4 blastocysty 😵

lenka20
autor
8. jún 2009

kukulik gratulujeeem, krasny vysledok, thuj thuj thuj nech rozsiris rady tehuliek 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre