IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

maahuliena
20. jún 2009

havka ahoj 🙂

ako sa máte s Adamkom? Ale to uteká, už má cez dva mesiace 🙂 😵

Dnes mi mm vytahoval prievan z uška takým šalamúnskym spôsobom 😀 😀 no ale tak bolí ešte trošku.. ale snáď do rána bude po bolesti. Dnes mi je už lepšie, tak dufam, že to takto bude pokračovať... 😉 a budu na záver krásne dialnice 🙂 😵 🤐

gabika24
20. jún 2009

jééj, maahul, aj mne vkladali také embryšteky.
pekný (aj keď upršaný) deň želám, letím, lebo ešte teplotujeme 😖

kukulik30
20. jún 2009

maahul...jej, tak, ty uz mas drobcekov v brusku...krasa 😵 ...a ta choroba 😖... no nevybera si cas, veru? ale treba verit , ze prave teraz je ten spravny cas a drobcekovia sa zahryzkaju...paralen uskodit isto nemoze, tak tfuj tfuj tfuj 😵 nech to co naskor prejde

pekny den vam prajem, je uplne najvhodnejsi na oddychovanie a nicnerobenie 😀 ....alebo dobry kniha,...alebo dobry filmik 😉 ...my uz sme si pozreli Sedem zivotov 🙂 odporucam

tanitta
20. jún 2009

ahoojky... 😉
Kukulik.... dnes som citala tvoj vysledok krvny... 😕 .. no popravde mohlo to byt vyssie 😔 ...skoda ze to tak nefunguje ze je to bud alebo... 😒 ... a mozno sa druhy kukulicek nakoniec este spamata 😉 .. no uvidime...thuj thuj 😉 ...
Mahul... drobna viroza.. oslabena imunita.. mozu byt niekedy aj na uzitok... 😉 😉 ... telo bojuje s virozou a nie s embrijkami.. 😵

takyna
20. jún 2009

Ahojte 🙂

Neviem či tu niektorú stihnem, ale neviem čo to má znamenať, ukrutné pichanie v pravom vaječníku, opuchnuté spodok bruška, môže to spôsobovať UTROGESTAN????? ☹ normálne som si až musela sadnuť na chvílku , čo ma tak skolilo od bolesti 😝 😔

Mahulík myslím na teba , oslabený organizmus nie je na škodu v začiatkoch pri otehotnení, držím palce 😵

maahuliena
20. jún 2009

ahoj taky moja... a nemôžeš mať napr. ovulaciu??? 😉
... aj mna pri utroši trochu popichávali vaječníky.., ale to čo popisuješ.. tak neviem moja...ja som také nemala... a už ťa to trošku prešlo? 😕

julietka
20. jún 2009

takynka a ty si po ET?
ja som po utrogestane mala cele brucho ako balon a bala som sa ze mi praskne ani hybat som sa nemohla a dokonca ani dychat, vsetko sa so mnou tocilo a bola som ako paralyzovana..takze ja utros vobec nemozem uzivat..je mozne ze u teba taky to ma tiez za nasledok utros..
ale ak si po ET pichanie vajecniku je normalne

takyna
20. jún 2009

Ahoj Mahul 🙂 , už si domka pn?, ide ti už net?

som 18 deň cyklu po ovulke, ešte sa mi to nestalo, taka bolest ako keby mi niekto noz vrazil do vajecnikov, som sa zlakla 😨 , opakovalo sa mi to... 😖

takyna
20. jún 2009

Julinka ja som ešte len pred KETom, beriem Utroša ráno večer po dve..., aj ja mam balonove brucho s toho 😝 , pred tým som ho vzdy brala cez usta...

takyna
20. jún 2009

Juli a co ti dali? namiesto Utrosa?

maahuliena
20. jún 2009

už som doma, hned v deň transferu som sa dala vypísať... do konca júna... a potom hadam aj 9mesiacov 🙂 😵 🤐

taky dufam, že už sa to nebude opakovať 😒 😒 😒 možno to predsa len robí ten utroš 😒

julietka
20. jún 2009

taky uzivam crinone, je to uplne super, komfortny pretoze si ho davas len raz denne aplikatorom pekne "zasunies" dnu 😉 a ani neviem ze nieco uzivam..ale je dost drahy, ale co sa tyka veci okolo miminka nehladime na peniaze, hlavne ze z toho nemam ziadne problemy ako z hnusneho utrosu

takyna
20. jún 2009

Juli tak budem musiet asi sa ozvat v Heliose o zmenu.... 😒

dakujem vam za odpovede, idem si lahnut,,,,pre istotu........

Julietka gratulujem , k dialniciam 🙂

ozvem sa zajtra .........pekný večer 😵 😵 😵 😵

maahuliena
20. jún 2009

jul kráásne dialnicee 😵 😵 😵 až teraz pozerám 😅

taky oddychni si 😉

julietka
20. jún 2009

taky 🙂
urcite to chce zmenu, naco sa trapit ked nemusis, aj tak si toho musime dost vytrpiet pri tej ceste za mimcom

mahu, dakujem 🙂 a teraz som si docitala ze aj ty mas uz bambulky v brusku. Budeme ti drzat palciska aby vam to tiez konecne vyslo 🙂
mahu a teba bez problemov vypisal doki?

maahuliena
20. jún 2009

jul, vypísala ma obvodná doktorka...ale všeobecná.. nie gynekológ... a úplne v pohodičke na 14dní minimálne a potom ak Pán dá... tak ostanem cele tehu doma 😉 😵

julietka
20. jún 2009

...no ja rozmyslam ze sa mozno dam vypisat do konca 12 tyzdna a potom by to uz nemalo byt nejake velke riziko...uvidim co mi povie doki..

mahulik tak ti zelam aby si do tej prace uz ani nenastupila najblizsie 3 roky 😵

maahuliena
20. jún 2009

jul v každom prípade ak máš náročnú prácu tak sa určite daj vypísať...aj celé tehu kludne...

ja som detská sestrička a pracujem na Jis-ke.. takže vôbec nerozmýľam, že by som ostala v robote 🙂 😉

a dakujem 🙂 😵 verííím a dúfam 🙂 😵

lenka20
autor
21. jún 2009

ahojte babule, takynka ja nemyslim, ze z utrogestanu. ale moze byt ze mas nejaku reakciu... skor by som tiez tipovala ovulku.. vtedy obcas byvaju take bolesti.. ale kludne skus na den dva utrosko papat namiesto vkladania, ci bude nejaky rozdiel.. a podla toho... drzim palce na zajtra snehuliacikom, myslim na vas takynecka 😵 😵 😵 😵 😵
mahu - veru, dobre si spravila, mas narocnu pracu namahavu, tak to naozaj bolo to najlepsie riesenie...a uzdrav sa.. aj ked pravdupovediac je teraz celkom dobre ze imunitu mas oslabenu, aspon sa telicko nebude branit 😉
pekny zvysok vikendu vsetkym, paaa

maahuliena
21. jún 2009

ahojte babulky 🙂 🙂

všetkým krásnu nedeľu želám 😉

lenka dakujem 😉

Dnes sa začínam už cítiť dobre, od rána oddychujeme s manželom a ja za compom hlavne 😀 , lebo ked už mi dali pc z opravy, muslela som nainštalovať všetko nanovo.., lebo padol Windows... juj, no dosť roboty s tým 😅 🙄 ale už je v plnom prúde 😉 a net mi už vôbec neblbne 😉

taky moja držkaj sa zajtra, verim, že všetko dobre dopadne 🙂 😵

Myslím na Vás...
😉

gabika24
22. jún 2009

dobré ránko...
maahul, len pekne oddychuj, pc je povolený 😀 😀 😀 - aby sa drobčekovia v brušku nenudili 😉 Ináč, aj mne telo bojovalo s virózou, takže fakt asi dobré znamenie... (aj tak ti vo všetkom nájdeme len tie dobré znamenia 😀)
takynečka, moc na teba myslím (a nielen ja), daj potom hneď vedieť...
mne je nejaká zima, tak si idem zakúriť (síce, keď sa zobudia drobci už mi zima nestihne byť 😀 ). dnes výnimočne spia - teda v noci sme tiež dávali len cumeľ a teplotky už neboli (a dúfam, že ani nebudú), zub sa už prerezal 😵
julietka, gratulujem k pozitívnemu testíku.
kukulik, opakuješ dnes testík?
tanittka ahooooooooooooj, ako vedúci??? 😵
😵 pekný deň všetkým

zuzla80
22. jún 2009

Pekné ránko želám babule 🙂
Takynka dnes na teba a drobčekov úpenlivo myslím a držím všetko čo mám, aby sa drobci pekne rozmrazili a potom šup šup do bruška. Drž sa Taky a všetky sme s tebou 😉

Gabulik tak to je fajn, že už je po tých teplotách - mali ste čo robiť, keď ste takto veeeľmi teplotovali. Vy sa asi tých chorôb nezbavíte - ako vidím, chvíľku pauza a potom opäť niečo na vás príde. Tak nech už vás tie choroby konečne obkľukou obchádzajú 😉

Pozdravujem vás všetučky 🙂

gabika24
22. jún 2009

zuzlik, aj dokyna povedala, že to bude s každým zubom, lebo je oslabená imunita. ale keď mu klesla teplota aspoň na 38,2, tak už vystrájal, akoby mu nič nebolo 😀 😀 😀 - vadilo mu jedine meranie teploty a obklady, ale ináč je to náš smejo stále... len bol trošku smutný (ani sa mu nečudujem, ja keď mám cez 39, tak sa mi nechce ani dýchať). teraz tu lozí, skúma káble, zásuvky ho lákajú tiež ešte, že máme všade detské poistky). Vždy, keď sa k nejakej dostane, najskôr sa poobzerá, či ho vidíme a keď mu spravím no, no, no... tak spustí taký rehot, že až... podobne to je s nimi, keď poviem, že spať - alebo som im na smiech ja - už od malička 😀 😀 😀

takynečka, kukulik, ako?

tanitta
22. jún 2009

ahojky..
Takynecka... vykukam vykukam ako sa dari drobcekovi;).. mas nejake infosky?.. ale dufam ze uz o tomto case pekne lezkas hore nozkami 😉 alebo sa uz chystas na odchod pre chrobacika 😵 .... tak strasne moc na vas myslime... cmuky
gabi... my celkom dobre.. nastastie sme ako tak zdryvucky;).. zuby nemame.. ideme dnes na poradnu 😵

zuzla80
22. jún 2009

Gabi - to sú beťári, keď už teraz je im mamka na smiech. Som sa pobavila Gabči a zároveň predstavila, aké to musí byť úžašne zlaté a detský smiech k tomu 😀

Aj ja vykúkam Taky - nemala volať o 9tej, či sa mi len niečo marí?

kukulik30
22. jún 2009

ahojte 🙂 ja uz nejdem na krv, je to jasne, testy slabli a vcera som vysadila aj lieky, takze cakam mrsku a po tej druhej iden na KET 🙂
taky...myslim na teba, uz nedockavo ocakavam spravicky 😉
mahul, len pekne oddychuj, nech sa bobaky uvelebia 🙂

takyna
22. jún 2009

Ahojte takže KET NEBUDE 😢 , Dakujem za držanie palčekov

Prosím napíšte mi do IP čka informácie na BRNO ďakujem

kukulik30
22. jún 2009

taky 😔 😔 😔 co sa stalo 😕 ☹ 😢

gabika24
22. jún 2009

taky, moja... 😢
ale verím tomu, že Brno to istí....

takyna
22. jún 2009

Slabé embrijká, poviem vám pravdu, že som to tak aj cítila 😔 , skúsime ešte Brno a potom bohužial....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre