IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
22. jún 2009

Taky ale nieeeee 😔 😔 Tak veľmi som na teba myslela.... ale Brno to istí - uvidíš aký skvelý ľudia tam sú 😉 Drž sa moja a nebuď smutnučká, možno lepšie takto, akoby si čakala dlhých 14dní a potom nič. Posielam veľa veľa pozitívnej energie 😵

takyna
22. jún 2009

Zuzlík dakujem 🙂 , julové Brno pre nás obe 😉

zuzla80
22. jún 2009

Tak tak Taky - júl a Brno to istí 😉

fedra
22. jún 2009

mahul ... drzim palce. Neboj, zvladnete to.

zulka29
22. jún 2009

Ahojte kočky
Takynka, mrzí ma to ☹ Ak by si potrebovala liečiky (Gonal, Dekač), mám ešte dáke... 😝, prajem veľa štastíčka v Brne, Zuzlinka ti dá všetky infošky o Brne a budete spolu potom tehulkovať 😵

zulka29
22. jún 2009

Mahul, opatruj miminkov v brušku, tfuj, tfuj, nech sú // 🙂

takyna
22. jún 2009

Ahojte 🙂

Zulka určite Gonal , dekač asi , neviem ako vlastne prebieha stimulka v Brne , ale budem rada ak mi pomôžeš 🙂

zulka29
22. jún 2009

Taky, Zuzlinka si brala odo mna jedno balenie a este mam jedno velke, tak budem rada ak ti pomoze moja 🙂 . Tak asi budes musiet aj ty zhanat lieciky, tak ak ti da Gonal, mam ho pre teba odlozený 😉

takyna
22. jún 2009

Zulka ty si zlatko 🙂 , Gonalom sme stimulovali aj v Heliose , myslim si , ze nam ho dá 😵

zuzla80
22. jún 2009

Taky - Zulkin gonal robí divy s vaječníkmi 😀 , len ešte ten výsledok.... 😉

takyna
22. jún 2009

Ved viem, urodička 😉 , samé čarodejnice sme tu 🙂

maahuliena
22. jún 2009

ahojte 🙂

taky moja ☹ ☹
no ako hovoria všetky, pridávam sa aj ja, Brno bude úspešné 😉 veriiiiiim, že sa to podariiii 🙂 😵

a dakujem všetkym, ktoré na mňa myslíte 😵 😵 opatrujem drobcov, lenošila som už dosť, dnes som musela upratať, povysávať, prať... ach 😝 toto som celá ja, som vo svojom živle 😀 😅 😉

kukulik30
22. jún 2009

taky IP 😉

lenka20
autor
22. jún 2009

takynka 😠 - pisem mailik...dobre, ze si sa na to psychicky pripravila, raz darmo, tie nase tusaky su vacsinou spravne....doky ti da lieciky ake budes chciet, resp. ake mas... takze ked mas gonal, da ti gonal... len mu to potom povedz ze mas nieco doma... oni su tam zlati naozaj, budes velmi spokojna, este spokojnejsia ako v heliku 😉
zulka no ty ze sa aj ukazes potvora 😉 tak co, uz vieme naisto ze je to mala romanka 😉 ci este nie
😉
ahojte vsetky babule, ja dnes nestiham, tak len vas kratucko zdravim ale za to o to uprimnejsie 😉

veracruz
22. jún 2009

ahojte 😵 na konika uz nechodim, mam doma zive babatko, takze drzat krok na fore nemam sancu... ale Adelka mi to vynahradza, je paradna... uz sedi, papa mrkvicky a coskoro si bude vediet aj sama sadnut... chvilku neposedi a o polohe lezmo nemoze byt ani reci... ale takato chuda som uz davno nebola 😀
mahu, drzim palceky, teba som uz davno nevidela... a taky, na teba tiez myslim...

gabika24
23. jún 2009

dobré ránko babulky...
jééééj, veracruz, teba som tu veru už dávno nevidela - my máme doma tiež dosť živé bábätká, ale bohužiaľ, kilečká sa nejako zastavili 😠 - ale to poriešim neskôr 😀 😀 😀 . Malá je teda šikovnica 😵 😵 😵
Ja som sa zobudila nejako skoro, tak prečo to nevyužiť - idem žehliť, umyť riad, lebo naši drobci sú tiež ako živé striebro, ten jeden si plne vynahrádzal včera to, čo zameškal za 4 dni teploty, povyhadzoval všetky hračky z krabice, keď sa k tomu pridal aj druhý a malá, tak to bola iná spúšť... - no čo, hlavne, že mali zábavu 😵 - aj my s ockom (a malou) potom pri upratovaní (niekoľkokrát - nakoniec sme to vzdali a upratali, keď malí zaspali 😀 ).

Maahul, pekne opatruj bábatinká v brušku, nech sa im tam páči 😵 - ale ja viem, že sa im páčiť bude 😉
zuzlik, takynka, tak vy to rozbiehate v júli v Brne? No tak to už určite vyjde, keď sa vy do toho vrhnete spolu 😉
Zulka, takže dievčatko? no super 😉 - teda super by bolo, keby to bol aj chlapec, ale dievčatiek tu máme asi pomenej a naši chlapci (nielen tí moji) potrebujú aj nejaké kamošky 😀
kukulik, určite na vás čaká aj Samkov súrodenec, len si dáva načas - ako kedysi naša malá, na tú sme sa tiež veru načakali 😉
tanittka, takže ešte ste bez zubov?no čím neskôr pôjdu, tým sa neskôr pokazia - či ako sa to hovorí 😀

tak pekný deň babulky, my ideme dnes na kontrolu, potom dám vedieť 😵 - držte palčeky

hava77
23. jún 2009

ahojte kocky
gabi ked som videla cas prispevku tak teda ty sa velmi nevyspis 😒 ,

takynka velmi ma to mrzi ze ten ket nevysiel 😔 .....tak budeme drzat palce na jul....asi je dobre ze zmenis car a hlavne ked ho babule tak chvalia a vysledky tiez.

maahu budes aj testovat? drzim palce 😉
veracruz teda teba som 100 rokov nevidela 🙂 ....dufam ze sa este ukazes 🙂 a pridaj aj dake fotky adelky 🙂

maahuliena
23. jún 2009

ahojte babule 😉

vera teba tu dlllho nebolo, ale tak máš teraz iné povinnosti 😉 😵 a dcérka musí byť hotový pokladík 😵

gabii, ta kokso... to je teda skora ranna hodina 😅 😅 😅 no ale.. to je tak, ked máš doma také malé deťúrence, a už su v poriadku bez teplôt.. bude zase veľa šantenia 😀 😀 😵 😵
a nech Vám dobre dopadne kontrolaa 😉

havka moja, juuuuuuuj, Adamko je náádhernýýý 😵 😵 moodrooke babatko 😵 juj, čačaný je veeľmi 😵 🙂
tak sa z Vás teším 😵

pekný deň, ja tu budem viacej nakúkať 😉 🙂

maahuliena
23. jún 2009

posúvam nás vyššie 😠 😀 😝

maahuliena
23. jún 2009

trochu ma dnes viacej bolí brušo oproti včerajšku 😅 🤐 😅 dufam, že len drobci si robia patričné miesto 🤐
a bola som dnes u zubárky... a ošetrila m zúbok, koonečne ma nič nebolííííí 😀 😀 😀 a ešte mi rpipomenula, že ak som tehotná, že 2x na prehliadku treba 1x v prvom trimestri a 2x v treťom trimestri 😅

pecka
23. jún 2009

ahojte babule 🙂 dnes sme boli v heliku na II.cast tripple testov - vysledky z krvi budu o 10 dni a .......Theodora (LENKA) halooooo doky nam nasiel medzi nozkami maleho klingacika, takze na 85% to bude chlapcek........ 😉 tak tvoje opravne vestenie sa ukazuje ako spravne 🙂 🙂 🙂
pridam aj fotos do albumu 😉

Takynka myslela som na teba, skoda ze ten ketik nevysiel 😒 ale brno to isti, aj pre zuzlika, lenku, kukulika......budem drzat vsetky palciska. .....a Taky alebo Zuzlik, mam jedno balenie utrosu, ak by pomohlo......poskytnem

Maahu, drobcekovia sa urcite zahryzavaju, testik mas uz nachystany???? Alebo to nechas az na krvicku????

tanitta
23. jún 2009

ahoojky...
gabi.. ty si nezmar 😵 fungovat od5 °°rana.. fakt velka cest a obdiv.. stale ako to zvladas nexapem...mam velke statsie ze drobec je velmi dobry a dopraje mi vydatny nocny spanok... 😵 ..
mahull...zeby pani zubarka nieco videla?? 😵 ... taka prezdvest 😎 ... casovo by to tak vychadzalo na uhniezdovanie 🙂 ...
peckaaa.. teba tu vidiet 🙂 ....takze partak do partie 😉 ....gratulujem.. uz si viem predstavit hrdeho tatina 😵

maahuliena
23. jún 2009

peculiiik 😵 😵 takže bude synáátor.. 🙂 😵 😵 no nech je všetko v poriadku aj výsledky z testou 😉 😵 ale ja verím, že je všetko v najlepšom poriadku 😵 😉

tanitt.. takto si predtavuj aj ja svoje deťurence 😅 že ma nechaju vyspinkať 😵 😅 😀 Aspoň si aj ty oddychneš 😉 To je super 😉

škoda, že tie neše deťúrence nebudu po mne 😀 😵 to by sa hajalo dlhooo 😀 😅 😎

hava77
23. jún 2009

pecka gratulujem ku klingacikovi 😀 ....takze matejko?.....drzim palce na testy

pecka
23. jún 2009

dakujeeeem 🙂 veru chlapak do partie, dievcatiek je tu veru poriedko, tak aby ich mal kto ochranovat 😉

....... a tatino bol sice nastartovany na babu, ale dnes mu ocka svietili, ked nam krajko povedal, ze tam vidi nieco....co dievcatka nemaju 😵

....trosku sa obavame tych testov, ale verim, ze to inac len ako dobre nemoze dopadnut

hava77
23. jún 2009

tie nase ivf su nastartovane na chlapciatka kedze vkladaju silnejsie embryjka a to su chlapici.....
moj m povedal ze pri dalsom ivf dame vlozit slabsie aby bola kocka v rodine 😎

lenka20
autor
23. jún 2009

peculiiik, huraaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 😅 tesim sa z pindika 😵 😵 😵 😵 no nech ma manzel radost, ze prvorodeny bude syn, aj tak ti chlapi sa len tomu synovi najviac najviac tesia, nech si hovoria co chcu... ved aj dcerke, to je jasne, ale ta muzska jesitnost sa aj tak nezaprie 😉
babulky ja vas pozdravujem vsetky, ale nejak nestiham...tak snad zajtra.. paaaa

veracruz
23. jún 2009

gabika, mat dve take temperamentne, ako mam teraz doma, tak neviem neviem... ja som velmi chcela dvojicky, ale teraz som rada, ze mam len tuto jednu 😀

havka, adamko je fesak veru a aky usmievavy 😵

mahu, mala ma zamestnava na plny uvazok, ale je to super praca 😀, takze sa nestazujem... tesim sa moc, kazdy den nejaka novinka a ked sa ku mne prituli... 😵 ale neboj nic, ani sa nenazdas a budes si tieto prijemne radosti a starosti uzivat aj ty...

zulka29
24. jún 2009

Ahojte 😉
Peculik, tak vy mate pindika? My mame od včera na 99,9% potvrdenú dievku 😎 . Ale je pravda že samí chlopi sú z toho IVF, asi na tom niečo je že ak má niekto sexik presne cez ovulku, tak chlapci sú priebojnejší. ale zase baby potom viac vydržia ked už sa prebojujú.....také KETko by asi chlop neprežil 😀 😀

zuzla80
24. jún 2009

Ahooojte 🙂
Peculik gratulujem k pindíkovi a Zulka k pindulke 😀 - to bude krásny páriček 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre