IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

takyna
13. mar 2010

aspon sa to riadne vsetko tam ti pekne pozahojuje, aby ste mohli vhupnut rovnymi nohami pre tie Brnenske dvojčiatka 😵 , moc vám držím palčoke, aj s Bibkou 😉 🙂

pipka
13. mar 2010

jeeej taky...vitaj konecne 😉 tak Bibku budete mat 🙂 ...naaadherne meno ste vybrali 😵 😵 😵

zuzla80
13. mar 2010

Zulka krásne fotečky, vidno, že maličkej chutí, tie krásne tučné lícočka 🙂 Hneď by som ich vybozkávala 😅.

Ajoj Pipinka 😀 veď ty nás tvojím 13tt už dobiehávaš 🙂 Už máte to kritické obdobie za sebou, tak už bude dobre. Ja som si už trošinku vydýchla, stanovila som si náš 1.cieľový bod 25tt, tak už sa mi trošku lepšie "dýcha" a teraz čakám na 2. cieľový bod 30tt 😅
A Haničke ste už naznačili, že o chvíľočku nebude sama a že je pribudne nová živá bábika? Či ona to ešte ako tak nevníma?

Leni ty by si si tie dvojky už teda riadne zaslúžila, jednou ranou 2muchy ako sa vraví - nech má mužík ešte väčšiu radosť 🙂 .

mirka7582
13. mar 2010

ahojte co mate nove??? 😀

pipka
13. mar 2010

zuzlik..ani neviem ci to vnima..ale stale teraz listujeme vo velkej knihe o matke a dietati a kukame babatka 🙂 a stale jej vravim, ze aj my budeme mat take malinke babatko a ze ho musi lubit...a ona chodi s tou knihou teraz vsade a listuje a vsetky tie fotky babatiek stale bozkava 😵
taka je zlataaaa 😵 😵 😵

ved uvidime aka bude skutocnost 😅

ale ma babiku baby anabelle a tu kocikuje o dusu, stale jej dava mliecko, hladka ju a ked je tu kamoska s babatkom, teraz uuuplne malinkym, tak len sa postavi nad nu a da prst na pusu...a ze pssss, babo haja, babo haja 😉

no veru veru...po 30tt uz to ide rychlo z kopca, na to sa uz aj ja tesim 😉
teraz mi to nejako rychlejsie bezi ako to prve tehu...cim to asi bude 😅 😀 nestiham ani dychat...a nie este nejake nevolnosti riesit...proste hanka povedala, ze teraz mi zle nebude a basta! 😀 😀 😀

denka28
14. mar 2010

hehe moj syncek, mi chyti brusko a vravi alexia... ucim ho, ze tam bude mat sestricku. on sa len usmieva. kamoska pred troma tyzdnami porodila, tak len pozera... a tiez ako Hanka: pssst haja babatko. potom odide na tri kroky od babatka a zacne kricat, co sa mu nieco nepaci 😀 no huba je to poriadna...

pipka
15. mar 2010

denka...no tesiiim sa 😀 😀 😀 😀 zlaty je maly...uvidime aka bude skutocnost 😅 😎

rosienka
15. mar 2010

ahojte baby, vidim , ze sa tu bude v lete rodit riadny babinec 😅 😝 ...zeby aj pipka zaduplovala druhym dievcatkom? mne to uz nastastie tiez zacina konecne trochu rychlejsie utekat, ale vraj sa to zas bude v 3.trimestri vliect a este si to leto s velkym pupkom neviem predstavit 😀

lenka- zostavas na IVF v Brne, alebo ides do Martina? Cakate zase na darkynu, ci ako?

inak ani mahu a lauritka sa sa davno neozvali, ani neviem ci snazilkuju... 😲

maahuliena
15. mar 2010

cafte kočky 🙂 😉
...moc neprispievam... ale mrkám, ako sa mi máte.. ako taky prehlad je... 😝 😝
...moc všetkým držím palce... 😵 😵
...my sa tiež snažime prirodzene... mame za sebou 1.IUI... a ked nevyjde pôjdeme na dalšie.. a ked ani tak .. tak neskor na KET... ale to je hudba buducnosti..... zatial dufame 😅 😵

pozdravujem všetky do jednej a mooooooc na Vás myslím 😵 😵

maahuliena
19. mar 2010

nikto tu neboool..eeejha 😅 😀 😝

tak všetkým pekný víkendík želám 🙂 😵

pipka
21. mar 2010

no mahu, dik za zachranu temy 😀
akurat som sa chcela obetovat, ked kukam, ze si ma uz predbehla 😀 😀

veracruz
22. mar 2010

caute, tak ja ako rychlo som isla do druheho kola, tak rychlo som aj skoncila... z desiatich vajicok sa oplodnilo sedem a ani jedo neprezilo, takze sa et nekonal... zistili sme to tesne pred tym, ako sa malo vkladat, lebo dva dni pred tym sa este vyvijali...

pipka
23. mar 2010

veracruz ☹

teraz musite pauzovat, ci idete hned na dalsi pokus? 😕
verim tomu, ze ked to nevyslo teraz, najblizsi pokus uz bude uspesny 😉 drzim palceky 😉

megynka
23. mar 2010

ahojte 😉
tak dnes je blbý deň, samé zlé správy ☹
veracruz , to mi je ľúto ☹

katy2
23. mar 2010

vera ☹
je mi to luto... Ale verim, ze ked raz vyslo, vyjde aj druhykrat..... Drzim palce....

lenka20
autor
23. mar 2010

veruska taka smola 😠 ale skuste znova, asi to bola len taka horsia varka teraz, nabuduce budu pekne embrysteky 😉 😵 urcite 😉

rosienka
24. mar 2010

vera ☹ no to je smutne, ale nabuduce sa najdu urcite nejaki dobri bojovnici...mozno netreba cakat dlho, ja som mala vklad do dvoch dni po OPU a skoro boli dvojky 😵

pipka
25. mar 2010

lenulik a vy ako? 😕 😉

gabika24
25. mar 2010

vera, určite to vyjde nabudúce - veď už jeden poklad doma máte, potom k nemu pribudne aj druhý 😉
Pipka, ako krásne ti naskakujú tt, aj tebe rosienka 😵
leni, veru, vy ako?

lenka20
autor
26. mar 2010

ahojte, pipka, gabinka - asi sa pytate na histologiu? dopadla dobre, vsetko ok, teraz cakam kym mi doky vyberie nejaky termin zasa... ale nechcem ho nahanat, aj tak musim do maja pauzovat po hysterke, tak cakam co vymysli.. a uz to musi klapnut 😉

pipka
26. mar 2010

lenulik, tak budeme drzat palce, maj je krasny mesiac...v maji to uz vyjde 😵 😵 😵 budes mat potom februarove babatko ako je moj brasko...jeeej to budes rada 😀 ja keby som sa mohla este raz narodit, tak chcem byt mojim braskom 😀 to je stastne ditko...ten ma raj na zemi 😀 😎

lenka20
autor
26. mar 2010

pipi a ake je to znamenie? dakujem za palceky, no uz vas musia aj boliet, co mi to tak dlho trva 😀 😎 ale ty uz si sa krasne prehupla, 15tt, ty brdo, ale to letiiiiii 😵 😵 😵 uz aj brusko vykuka, vsak?

veracruz
27. mar 2010

baby, dik... dalsie ivf vyskusame asi najskor za ork, skor nebudem moct... inak, vsetko si "odniesla" moja dcerka, som sa na nu teraz upla 😀

pipka
27. mar 2010

lenulik on je ryby, dokonca sa nasej mame podarilo porodit presne na priestupny rok 29. februara,...no ved vravim, on je totalne ditko stasteny 😀 a my setrime na darcekoch 😀 sak ma narodky len raz za 4 roky 😅 ale aspon nestarne ako my 😝 😀

nooo nejake brusko tam uz je...ale tazko povedat, ci je to tehulovske alebo tukove 😅 😀 ale tehugate uz nosim poctivo a mozem aspon veeela papat 😀
dnes som robila zemlovky a hanula mi vydatne pomahala... 😅 mala som co robit 😝 😀

vera ved neva 😉 aspon budes mat z Adelky uz riadnu pomocnicku, kym sa jej surodenec narodi 😎

jana24
27. mar 2010

Ahojte babulky, neviem ci si ma este pamätate, ale pred dvoma rokmi som tu s vami stravila niaky ten cas. POdarilo sa nam po IVF uspesne otehotniet a mame krasneho synceka. S manzelom sme zistili ze teraz je ten spravny cas na dalsie dieta. Tak sme sa objednali na konzultaciu do GF. Ideme 1.4. Dufam ze vsetko bude v poriadku a my budeme moct bez problemov ist na KET. Mame este 10 mrazacikov, tak dufam ze sa zadari.
Je tu niekdo taky kto bude v tomto obdobi podstupovat KET? Aby sme mohli spolu stresovat.

pipka
27. mar 2010

ahoj jani, budeme drzat palceky 😉
ja sa sice chystam do GF, ale az 6.4. ale uz ako tehulka...nam to druhe babo vyslo ani sami nevieme ako 🙂 priroda zariadila 😎

lenka20
autor
29. mar 2010

pipiiiii - nechces sa aj k nam prist realizovat? 😉 vyzera to mnam mnam mnam 😵 😵 😵 veru len si daj, papas za dvoch 😉
verus - ja myslim, ze adelka si rada este pocka, vsetko zle je na nieco dobre, aspon bude mat este rok tvoju celu pozornost, nebude sa musiet delit so surodencom 😉
jani ahoj, drzim palce na surodenca 😵 no tusim denka chcela rozmrazovat tak nejak okolo maja.. tak budes mat partacku..

pipka
29. mar 2010

lenulik prist sa mi nechce ale poslem ti 😀 chces? 😕 😀

veracruz
29. mar 2010

😀 ano, myslim, ze to bolo tajne zelanie mojej dcery, aby som bola este chvilu len jej 😀

veracruz
29. mar 2010

mnaaam zemlovka, dala by som si... s takou pomocnickou sa muselo piect jedna radost 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre