IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

fcielkafcielka
2. feb 2009

Jej, zulka, to je krasne vysoke hcg! Velmi drzim palce, aby to tentokrat bolo tak, ako ma - vsetko v poriadku! 😵

Mirusch, dakujem. Ja nove nic moc, postupne sa zbieram...no co budem hovorit. 😉 Cas je naozaj najlepsi lekar. A vy ako?

zuzla80
2. feb 2009

Inak baby ak môžem, tak vám posielam správu od Tinuchy:
"Tak este stale sme 2v1, ale vraj uz ideme do porodu, tak dufam, ze sa rozpadneme este dnes. Kontrakcie uz mam dost casto, ale otvorena som zatial len na 2 palce. Tak uvidime, ako sa to bude vyvijat dalej"

Poslala ju pred chvíľkou na babetko

babulka123
2. feb 2009

zulka parada.. gratulujem velmi moc.. najviac...

hava77
2. feb 2009

zulka gratulujem, krasna hodnota 🙂 .....inak ja tipujem tiez na dvojky 🙂

mirusch
2. feb 2009

Zulik, kedy ten ultrazvuk? 😕

Uf, Tinucha ide do tuheho 🙂

Fcielka, veru, cas je najlepsi lekar? Ani nic nove na obzore? My tiez tak - cas najlepsi lekar 😅 , ostaneme bez babatka, za usetrene peniaze ideme pekne v maji do USA 😉

zulka29
2. feb 2009

dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem dakujem vááám 😵

Tanitka, bolo to bez PK ale toto už je 14 deň po KET...no uvidíme, nech je aj jedno, ale silné 😵

zulka29
2. feb 2009

Mirush, až za 3 týždne...ufff...
no ale aspoň že nemám tie vajcovody, nemalo by byť mimo 😅

tanitta
2. feb 2009

Zulka... aha...takze idealne na krasne jedno mimi 😉 ...velmi sa tesim a hlavne nech vsetko ide tabulkovo 😵 ...

mirusch
2. feb 2009

Zulka, fuha, no ja by som asi nevydrzala s nervami 😅 Ale neboj nic, bude najlepsie na svete. Ved jo, uz by nemala byt komplikacia, ked ich nemas. Si mala v jednom Saktosalpinxa, vsak? No ale take hcg, to je drobec (drobci 😉 ) zahryznuti na 9 mesiacov.

zuzla80
2. feb 2009

Veru Zulka pri takom krásnom HCG, musí byť všetko v najlepšom poriadku. Verím, že to tešenie sa bude každou minútou len a len stúpať 😉
Dúfam, že ťa bude o chvíľku nasledovať 😅

dada3
2. feb 2009

Ahoj Zulka, tiež ti gratulujem k vysokému HCG a želám Ti veľa šťastia do ďaľších týždňov. 🙂
Úplne náhodou som si otvorila Vašu tému, a hneď aká super správa. Aj ja potrebujem nejaké tie tehu vírusíky. Prežívam to už po druhý krát a dúfam, že sa zadarí aj mne pozitívny výsledok. Momentálne som druhý deň po transfere a neostáva nič iné len čakať a pozitívne myslieť, veď to pozná každá z nás.
Inak zdravím aj ostatné babuľky 🙂

mici11
2. feb 2009

Zulka gratulujem a tesim sa stebou 🙂 🙂 🙂 🙂 a neboj mimo to nebude urcite, aj ja som mala 2 mimo a ovela nizsie HCG a teraz som mala ovela vyssie a bolo to ok 😉 🙂 🙂

zuuuzana
2. feb 2009

zuliiiiiiiiiiiiiii graaaaaaaatulujem. 😵 😵 😵

zuzla80
2. feb 2009

Dadi vitaj medzi nami a držíme palce, nech to dobre dopadne. Toto je tvoje 2.IVFko alebo KET? A kam chodíš do centra?
Mňa čaká transfer rozmrazených embryií zajtra, tak budeme na výsledok čakať spolu 😉

zulka29
2. feb 2009

Zuzlik, tak ma nasleduj, držím palce na zajtra 😉 Budeme mať novú témičku, kde pribudneš ty, Lenka, Takynka, Lauritka a ostatné bojovnice....a bude nám spolu super 9 mesiacov 😵

gabika24
2. feb 2009

ahojte.
zulka - to je supeeer - ináč, k tej výške hcg či sú dve alebo jedno??? uvidíš. ja som mala hraničné hcg aj na jedno a dnes nám dvojky v postieľke sladko buvkajú (niekedy 😀 - lebo obyčajne sú hore, usmievajú sa a už len sem-tam plačkajú)... tak ti to z celého srdiečka želám, veď vieš.......................

zuzlik, tak na zajtra veeeeeeeeeeeeeeeeeľa šťastia a potom celých nasledujúcich 9 mesiacov a vlastne už celý život, lebo mimi vám ho určite prinesie 😵

zulka29
2. feb 2009

Mirusch, saktosalping bol v obidvoch vajcovodoch, ale už je fuč našťastie aj s nimi 🙂

zuzla80
2. feb 2009

Zulka a veru, že ťa budem 😀
Gabika veľmi pekne si mi to napísala s tým šťastíčkom 😵 Ďakujem vám za držanie palcov,

mirusch
2. feb 2009

Zulka, vidis, tak si dobre pamatam. No tak ten isto robil sarapatu 😠 Tak teraz uz veselo 😉

Zuzlik, na teba budem zajtra veeeelmo mysliet. Nechaj sa pekne nakazit od Zulky 😉

renusa
2. feb 2009

Ahojte 😎
Zulka 😵 takže oficiálna gratulácia 😵 😵 a ja tipujem taktiež dvojky 😵 ja som mala na 12 deň hcg 308, a budú dvojky 😉
Zuzla, na zajtra veľa prajem veľa-veľa šťastíčka 😉

dior
2. feb 2009

ahojte idem vas vsetky pozdravit 🙂 🙂 🙂

Zulka- gratulujem aj ja 😵 😵 😵 -bodaj by boli dve-to by bolo dvojnasobne stastie,hlavne nech mas bezproblemove cele tehotenstvo 😉 😵

a Zuzla- ty teraz vies co mas robit-opakovat po Zulke 😵

Renusa- ty uz si v 16tt? To tak leti ...uz bude polovicka 🙂

ahoj Gabika, Mirush....

ja nemam nic nove 😅

gabika24
2. feb 2009

dior ahooooj.
nejako sa stále míňame... 😉 ale raz ťa tu vymáknem 😀 😀 😀
zuzlik, tak ešte raz na zajtra (aj na potom 😀 ) veľa šťastíčka...

dobrú nôcku 😵

takyna
2. feb 2009

Zulka super teším sa , ináč pozdravujem staré tváre 😉 .

lenka20
autor
3. feb 2009

dobre ranko 😵 😵 😵
ale to bol vcera pekny dnicek, vsak 😉 zulinka - tak este do tretice jedna konova gratulacia ku krasnemu HCG a nejako tie 3t vydrz, urcite je miminko tam kde ma byt a vsetko bude OK 😵 😵 😵 teodora sa rozhodla, ze si mysli, ze to bude 1 mimi 😉 dievcatko 😉 ale prekvapko moze byt 😉 v tomto pripade moze byt len prijemne 😉
a dneska sa nam chysta vylepsit naladu zuzliiiik - zuzlinka drzim drobcekom palce, nech sa pekne supnu do bruska a thuj thuj thuj nech aj ty takto o dva tyzdne ohlasis presun k tehulkam 😉 😵 😵 😵 drzim palce zlatko 😵
dadka - prajem // tiez 😵

zulka29
3. feb 2009

Leni, tak dievčatko? 🙂 Svokre sa snívalo že učila lyžovať 2 dievčatká 😅 .
Diorka, a ty kedy plánuješ ísť na vec? 😕 🙂 čoskoro? 🙂
Takynka, veľmi si želám aby ste sa ku mne pridali, veľmi veľmi 😵
Zuzlik, tfuj, tfuj na dnes 😵
Gabi, je to jedno či dve, len nech je aspoň je dno a zdravučké chrobátko 😵
Mirusch, určite to bol ten saktosalping, od začiatku som to tvrdilo, že to nebude ok a že je tam sviňucha jedna 😠
Zuuzanka ides aj ty umelinkovať?
Ahojte, aj ostatné kočky, ideš sa ponoriť do práce a vynorím sa až o 17-tej 😀 paaaa 🙂

betianka
3. feb 2009

Babenky dobré ránko, 🙂 🙂 🙂 pozdravujem všetky staré parťáčky, potom tie babule čo sa im práve zadarilo - takže zulka prajem rýchle čakanie a veľká gratulácia, z celého srdiečka 🙂 🙂 🙂 a zuzlik držím palčeky silno silno, a všetkým čo sú v štádiu čakania a vlastne všetkým, všetkým, čo sú naladené ísť ďalej 🙂 🙂 🙂 . Pozitívna energia, stále si to hovorím, a nech už teda príde, aby sme boli všetky tak naladené ako vy tu. Tak si idem prečítať, čo som nestíhala dlho, a čo vlastne nové, a čo ste popísali. A odovzdávam pozdrav od Gabiky všetkým sľúbila som už asi pred troma dňami, ale až teraz som sa odhodlala, a ona tu frčí, takže nakoniec je to ok, nič som nezanedbala :- 😀 😀 nevadí, Gabi, že až teraz, fšak?? 😉

zulka29
3. feb 2009

Jeeej Betianka, ešte že som ešte nakukla 😵 Ahooooj 😵

katy2
3. feb 2009

Ahojte 🙂
Betianka, aka som rada, ze ta tu vidim 🙂 🙂 🙂 Vitaj po dlhej dobe...... a hlavne prid pokecat castejsie 😉

betianka
3. feb 2009

zulííííík ahoj aj katy, aj ja vás rada vidím, som nebola tu dlhšie vy ste tu už ako inventár 😀 , šak aj ja, ale som bola v úzadí, a kukala som na vás všetky, a dávala na vás pozor, a tíško špehovala - ale palčeky poctivo držím každej. Zulík ale toto je fakt pekné prekvapko, držím silno palčeky na všetkých 40tt 😀 😀 😀 na aj tebe katy jasné, ale už len na 20 , myslím že stačí 😀 😀

takyna
3. feb 2009

Čavesko Bety 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zuzlík aj tebe nech sa riadne dnes zahryznú
Poobede kuknem na vás, pekný dník, cmuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre