IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

pecka
22. jan 2009

zulka, lenka ahojte zlaticka, takze ...... do uspesneho konca coskoro!!!!!! 😵 😵
Este nam ziadost neschvalili, lebo to bolo len minuly tyzden v pon., co sme ju podpisovali. Ale nebudeme to nejako zvlast nahanat, kedze si este potrebujem dat urobit nejake vysetrenia.
S tou tvojou ziadostou to krajko celkom dobre vymyslel, ze? ...sikovny. A kedy si kupovala gonal, teraz v januari? Lebo mne tiez dokina vravela, ze isiel rapidne dole, co je super....aspon nieco.....radost stimulova 😉

Zulka, tiez ta rada vidim, viem ze mas troch chrustikov u seba, velmi, velmi drzim palce, nech mas krasne dvojky, ked uz mate to velke auto 😉 😵 😵

dior
22. jan 2009

ahojte 🙂 som tu aj ja 😉

Mici, Gabiika, Hava,Katy,Tanitta,Tinucha-dakujemeeeeeee 😵 ,prajem vam vsetko dobre,nech su deticky zdrave a uzivate si ich naplno aj my raz budeme 😵

Lenka-super napad-pisem ti + 😉

zulka29
22. jan 2009

Diorka, ty si už nebola tehulka? Ci uz mas mimi? Stratila som sa 😝 😅

Zuuuzi, ahoj, tak predsa IVF? Neboj mi ti tu všetko poviemem a poradime 😉

Tak ja to tu rozbehnem ak dovolíte 😀 😵

zuuuzana
22. jan 2009

zulka ok, to som rada. budem to tu opat po veceroch rentgenovat 🙂
zulka takze ides odstartovat uspesne kolo 🙂

kuspitka
22. jan 2009

Ahojte dievcata.lenka drzim ti velmi palce nech sa ti podari byt tehu velmi ti to prajem.aj vam dievcata cim skor byt tehu 🙂

zulka29
22. jan 2009

Zuuzi, no budem sa snažiť zo všetkych sil a okrem toho som urobila pre to maximum...teda mohla som lezat po KET, ale to sa neda 😀 .
Bola som na Laparke a zobrali mi druhy vajcovod - zapaleny 😠

babulka123
22. jan 2009

zulka .. ahooj ides na dalsi pokus????

zuuuzana
22. jan 2009

zuli ty si statocna.
uuu tak preda. a bol na nom nejaky zapal. tak to je fajn ked je prec kedze chcel este sarapatu robit.
zuli a fakt 3 mrnuskov? hi hi hi fakt statocna 😉 a ak to neni tajomstvo kolky den?
ale hlavne je ze si tak suprovsky naladena. to tvoje heslo absolutny uspech 🙂

katy2
22. jan 2009

pecka 😵 😵 😵 😵 teba som 100 rokov nevidela 😵 😵 😵 vitaj a ukaz sa castejsie 🙂
to je super, kolko sa nas tu stretlo 🙂
vsetkym snazilkam a stimulantkam aj cakatelkam drzim vsetky prsteky...... 😵 😵 😵

zulka29
22. jan 2009

Babulka, uz som v pokuse 😉 Pekne ti nabiehaju tt, vidis ako rchlo sa ti podarilo? 😉

Zuzi, hej bol tam saktosalpinx, tak isiel prec 😅

zulka29
22. jan 2009

Babulka, ale nikomu ani muk, oki?

pecka
22. jan 2009

ahoj katy, gratulujem, ze vam to vyslo 😵 😵 a dakujeme a za prsteky.... 😉 😉

babulka123
22. jan 2009

oki... viem co sa deje.. inak pocula som zas zaujimave zmeny u vas..
inak volala som s Radkou , velky mirko ze bol zas v nemocnici.. az mi bolo do placu z toho .. ale oni su statocni a zvladnu to..

milacku a kedy si zacala alebo ako .. hovor.. som ta dlho neviedela.. juuuuj tak budem na teba mysliet..
no my sme boli dnes na kontrole a mame uz necelych 5 cm tak sa vytesujem..

katy2
22. jan 2009

pecka, aj vam vyjde, musi 🤐 😵 😵 😵

kuspitka
22. jan 2009

katy ako sa mi mas??ako sa ma babo???

zulka29
22. jan 2009

Tak blahozelam že ju uz taky velký mimisek 😉 . Bola som si len po mrazacikov, takze pohoda, ziadne pichanie nebolo 😎 .

babulka123
22. jan 2009

juuuj zulka super, tak ti posielam prssssssssssssssssssssssssssssssssssssk strasne veliky.. drzim palcoke... cmuuk

zulka29
22. jan 2009

Babul, každý mame svoje trápenia, život je boj, zvládnu, musia 🙂

tanitta
22. jan 2009

Paaanecku Pecka.... to vies ze si ta pametame 😵 .... som rada ze si zase tu;).. ale uplne ta chapem s tym nekonikovanim.... 😎 ....
Diorka...teba som tiez uz dlho neregistrovala 😎 ... co mate noveho?

katy2
22. jan 2009

kuspitka, ahoj 🙂
mam sa dobre, aj babo... akurat nam vysli pozitivne tripple testy na Downa.... moj vek sa im nevmesti do ich tabuliek, tak ma nutili na amniocentezu, co som odmietla.... doteraz je vsetko v poriadku, ziadne anomalie nezistili a ja verim, ze je to len plany poplach a babo je v poriadku.... 6.2. ideme na morfologicky uzv, tak nam babo poriadne prezru..... a inak na 70% to vyzera na dievcatko 😵
a ty ako pokracujes? uz je ziadost schvalena?

zulka29
22. jan 2009

Katy, neboj sa, bábo bue zdravé, musíš veriť 😵

kuspitka
22. jan 2009

katy este nie ale uz mi volali s centra ze uz do konca mam ziadost schvalenu len ju musia poslat.tak vo februari konecne zacne tesim sa ale len tak po ticho ze zacinak aby somnebola zas sklamana.
chcem sa zacat venovat tomu co ma bavi tak aspon nieco.
som rada ze ste ok to je dobre tesim sa stebov

katy2
22. jan 2009

ja verim, ze to bude v poriadku 😵
kuspitka, velmi ti drzim palce, aby si sa aj ty dockala 😵 😵 😵

kuspitka
22. jan 2009

katy uz by som chcela ale vsetko este ma cas este dlhu cestu mam pred sebov

pecka
22. jan 2009

ahooooj tani, ty mamina jedna !!!! ja som ta veru cele tvoje tehu sledovala a drzala silno prsty, nech to dobojujete do uspesneho konca. Mas naozaj krasneho anjelika. 🙂 😵 😵 😵

mirusch
22. jan 2009

Ahojte babulky, aj ja mozem 😕 ? Pamata si niekto na mna? 😀
Pecka, moja, tolko som na teba myslievala, som rada, ze si sem kukla 😵

mirusch
22. jan 2009

Jej, Zuuzka, aj tu si? 😀 A nas zahranicnych zanedbavas 😕

tanitta
22. jan 2009

Mirus...aby nie....aj tvoje tabulecky;).....ale uz vidim ze nie su... takze stara paria uz komplet?? 😵 ...
Pecka... takze uz vsetko vies co bolo.... 😎 ...bolo to hrozne obdobie... ale clovek sa boji stale...toto mas posledny "hradeny" cyklus?...

mirusch
22. jan 2009

Tak som vas precitala, Lenka vyyyborny napad. Dufam, ze ma nevyhodite, ked uz nie som snazilka...Aj ked v najtajnesom kutiku asi som, ako poznamenala Havka.
Rada vas tu vidim pokope, castokrat som myslela na nasu staru partiu. Mnohe su uz maminky a mnohe sa nimi coskoro stanu.
Zulka, takze mas v sebe drobcekov 😵 Veeelmi silno palce drzime.

mirusch
22. jan 2009

Tanittka, veru tabulecky. Nakoniec som to vzdala, aj sa partia rozpadla a nezvladala som vsetkych nahanat, aj pre vlastne psychicke zdravie 😅 Ale rada vas chodim spehovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre