IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
15. apr 2009

Táni, že vo výstavbe 😀 si mi aspoň trošku vyčarila úsmev na tvári.
Katy neviem, či je skoro, keď som mala PK a dnes som 8deň od ET - tak veľmi by som tomu chcela uveriť, že to bolo skoro, ale akosi nemôžem 😒 .
Inak robila som si rapiclear ten 10tkový - máte s ním niekto skúsenosti? Žiaľ Mamatest nemali.

tanitta
15. apr 2009

zuzla... nieco ti skopirujem z ar..."ja oficialne testujem zajtra,ale rai clear mi ukazal len /..takze..".... zaver na druhy den asi poznas 😎 //....pravdepodobne s inym testom...

zulka29
15. apr 2009

Zuzli, určite by ti odlahlo keby už boli //, ale 8-my deň je ešte skoro i ked Pecka už mala na 5 ty deň //...ale všetky testy sú iné, každé tehotenstvo je iné..... jedna babenka teraz (Marionne sa volá) nemala na testíku na 8den nič a na 10 deň HCG okolo 300 po PK. Tak skús v sobotu Mamatest a my ti budeme všetky strašne držať palce, aby si mala diľničku 😵 TFUJKY, TFUJKY 😵

zuzla80
15. apr 2009

Veru Zulka odľahlo by mi a ako, ale u nás to proste nemôže ísť ľahko.... ak si spomenie na to 3IVFko. Ak zoženie Mamatest, tak vyskúšam, lebo doma mám ešte jeden rapiclear.
Táni no uvidíme, tak veľmi si prajem videť tie D1, veľmi, veľmi, sale kôr ako cez víkend nebudem testovať.

Ďakujem vám za povzbudivé slová, dnes mi je hroooozne nanič - a k tomu ešte sedieť v robote. Najradšej by som sa niekde zašila

takyna
15. apr 2009

Ahojte buduce mamule , a mamule 🙂

Zuzlík nezufaj Tanitka má pravdu, ešte je skoro na dialnicu, pockaj par dni, skus mamatest..., drzim palce, nestracaj optimizmus, ved mrcha nie je takže nič sa nedeje.... 🙂 verím, že to bude pozitívne

inak od veci ale hlasujte ...dakujem Hlasuj na http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/3141

Držím palce Zuzlík aj Lenuske nasej, Pecka dufam , že dvojecky budú 😉 a Kuspitka ty si urcite tutova buduca maminka tiez..., Zulka brusinko je krasnucke 😵 , Tanitka ten tvoj Adamko je bohovský pri tom pocitaci mu to sekne

Gabika som rada , že sa pomaly s tých chorob uzdravujete...., Tanit pomaly uz aj mozete sedkať a kukuckovat na svet 😵

tanitta
15. apr 2009

zuzla... tak sa aspon tu s nami pozasivaj 😉 ...ten rapi.. uz ani nerob 😠 ...alebo ked vycikas dvojtu tak pre porovnanie... 😕 ...
taky.... vybavene;)...odhlasovane... inak ja som tiez toho nasho satana prihlasila 😅 ...kukuckovat to hej...vcera nehajal celyyy bozii den.... vecer som odbehla prec a len telefon mi zvoni... a nik sa neozval len nase male uplakaneee 😢 ..... sak bodaj by nie...to sa caka len na mamku dat ho do postielky 😅 ... typicky chlapy...
pecka.. halo halo....tu vorel... 😎

tanitta
15. apr 2009

jaj a najnovsi infoservis...lenka si musi z heliku odniest uz len dvojky.. lebo surodenci nebudu 😕 ...ale spoliehame na bobikov brusku 😉 ....

pecka
15. apr 2009

tak uz sme doma, ahojte babule, zuzlik nezufaj, ja viem, ze sa to lahko hovori, vyskusaj o dva dni, presne ma tiez napadla Marionne ako Zulka pisala, tiez testla na 8. den a nic. My velmi vsetky verime, ze to vyslo.

Lenka, v prvom rade gratulujem k dvom chrobacikom, nech sa u teba citia ako rybicky vo vode 😵 😵 😵 ,

Vidim, ze si mala prednasku o jednej nezodpovednej a tvrdohlavej pacientke 😀 😀 , ja verim ze si doki boji o tie svoje pacientky, ale este ze som si stala tvrdosijne za svojim, ze chcem dve a nic ine.....asi fakt treba mat 6. zmysel, pretoze vyzera to tak......................... ze u nas bude len jeden bobacik, ak sa nie su prekryty, ale vyzera ze nie. No, a keby sme dali len jedneho, tak ako doky chcel, tak to mohol byt prave ten, co odisiel ........ 🤐 🤐 🤐....ja viem, konspiracie, ale predsa.........

Takze, vy Theo-Dorky, vam uz chyba len licencia - poniektorym, vsakze 😉 😉 a sup do vestenia....baby jedny 😵 😵

Tuzili sme po dvojkach ale vdaka bohu aj za to jedno, este stale nie sme za vodou, ale verime, ze tomuto chrobacikovi sa u mna bude pacit 😵 😵 😵 ...........ale este dobra sprava, ze hyperstimulak je uz zazehnany, tekutina v bruchu len sem tam, zopar fliacikov.

Idem hodit fotecku do albumu...pytala som si s dvoma dutinkami, ale dali len s jednou 😵 😵 😵

Na akciu srdiecka ideme na bud. stvrtok.... dufam, ze budeme pocut poriadny zvon 🙂 🙂 🙂

tanitta
15. apr 2009

pecka... 😎 .. dievcatko 😉 ...baby su rychlejsie..tesim sa 🙂 preto zuzla este nevycikala // 😕 ...lebo tam to bude chlapec 😵

takyna
15. apr 2009

Peculka gratulírujem, 🙂 stačí vám jedno na rozbeh, po ročku si zbehnete pre surodenca 😵 , som fakt rada a držím palce aby ste sa krasne gulatily až do konca 🙂

pecka
15. apr 2009

......tanit.....jasne ze do bude baba....ja si mozem mysliet cokolvek, vy to viete lepsie 😀 😀 😵 😵 😵

katy2
15. apr 2009

pecka, gratulujem 😵 😵 😵 😵 a vela stastia do dalsich dni a mesiacov 😵

pecka
15. apr 2009

takynka, dakujem 🙂 🙂 🙂 , mas pravdu, na rozbeh staci zatial jedno 😉 😉 😉

zuzla80
15. apr 2009

Peculík super moja, no nevadí, že je jedno, hlavne nech je a nech je všetko v poriadku - aj keď pri tom vysokom hcg to vyzeralo fakt na dvojky. Ale chvála Bohu aj za to jedno a o týždeň krásny bijúci zvonec 😉 😵
Táni takže vravíš, že chlapec 😵 🙂 Dneska mi vyčaruvávaš úsmev na tváry 😀
Taky odhlasované 😉

pecka
15. apr 2009

katuska aj tebe dakujem 😵 😵

takyna
15. apr 2009

dakujem dievcence aj za Takyho 😉 🙂 pán boh vám to na detoch vynahradí... 😵

tanitta
15. apr 2009

zuzla.. a este keby si ma videla teraz s odsavackou tak sa dotrhas 😀 ...
veru pecka... aj jeden krpec narobiiii kriku za 10tich 😉

tanitta
15. apr 2009

taky.. za ako dlho vam tam dali toho vasho milacika?.. my este nist 😕 ...neni tam...

takyna
15. apr 2009

Obzeram Havkacovcov a ziadne foto nedaju Adamka 😒 , asi uz maju zahrievacie noci 😉

takyna
15. apr 2009

Tanit asi dva tyzdne to trvalo 😒 , potom mi posli ktory to je poslem vam hlas 😵

zuzla80
15. apr 2009

Táni ... skúšam si to predstaviť 😀 😀 😀

tanitta
15. apr 2009

zuzla.. radsej nie 😵 ... v erotickych snoch nerada vystupujem 😅 ... no ale 140ml... 😝 ...padlo...

takyna
15. apr 2009

Tanit , ale od pol roka uz idete aj lyzickovat? pomaly s Adamkom nie?

tanitta
15. apr 2009

Taky.. no jasne od pol roka...len mam aj obavi ci mu bude chutit.. sak mi nechce ani caj ked je teplo.. 😝 .. nie je velky jedak...ale ked ja nieco zujem strasne mi pozera na pusu ako keby "daj aj mne" 😕 dnes si zmyslel ze prespi asi cely den...vcera bol hore cely den....uz som stihla pozehlit...poodsavat... a cakam na povel.. keby som vedela ze bude tak dlho spat tak si nieco rozvarim...no smola rodina si bude musiet nieco na dvore kto si co chyti 😎 ...

takyna
15. apr 2009

A mozno budes milo prekvapena a pojde mu to lepsie ako s flasky, 🙂 , a dlho spi?, mojej kamoske si mala takto zvykla iba cez den spala a v noci nikdy trvalo to do piatich rokov 😉 , hocikedy ked som ju vecer prisla pozriet mala sa hravala..., nesla to zmenit, bolo to riadna sranda, pre nu sice nie...., ale teraz ma uz osemnast tak aj zabudli 😀 ,

ja som vcera sa prvy krat vytrepala na kolieskove korcule, hned som sa aj na koleno vytala, ale bola sranda..., no hold schudnut treba.... 😉

zulka29
15. apr 2009

Pecka, tak predsa jedno na ozbeh? 😉 Ale bude silné ako buk, ked sa tak skoro uchytilo, už sa nevedelo dočkať 😎
Taky, idem aj ja hodiť jeden hlas 🙂
Tannitka, tak vedúci ti dáva dnes voľno? No mohol ti to oznámiť aspoň deň vopred 😀
Zuzlik, tfuj, tfuj ešte raz, čáry máry, nech sú v sobotu // čáry 😵

babulka123
15. apr 2009

zulkaaaa ake krasne brusko ty mas... ja sa tak tesim s tebou a kazdym tvojim tt..
paradaaaaa

zulka29
15. apr 2009

Ahoj babulka 😵 ty máš krásne fotečky, keď budem vyzerať k svetu, aj sa sa dám pofotiť 😵 . Si stále doma?

tanitta
15. apr 2009

Taky... ja mam toiez korcule... ale odkedy som sa vysekala na strk tak su odlozene 😀 ... davaj pozor 😵 ...maly spi len dnes... tak... resp. dospava vcerajsok...ale obehla som 1/4dediny a zase jak stolverka tak som zaparkovala a nech spi na dvore v chladku ja idem do hrnca cosi hodit...
...pa kocky...

babulka123
15. apr 2009

zulka.. ano stale sme doma. a pevne verim ze aj budem lebo dnes ma vaaazne vystrasili nemockou ... moja lonova kost uz nedrzi skoro vobec a tak mam 4 cm dieru ... tak poctivo lezim nohy mam vylozene a snazim sa co najdlhsie to potiahnut doma a nie v nemocke.. ale co uz..
hehehe este ze mam sestru na materskej a s vela vecami mi pomoze..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre