IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zulka29
15. apr 2009

Babulka, čožeee? To som ešte nepočula...to z čoho máš? 😨 A čo by s tebou robili v nemocke asi tak?

babulka123
15. apr 2009

hehehe sak to ze je to velmi ojedinele.. to ze to boli po porode to je ok, ale pred porodom noooo co ti budem hovorit nieco co je nestandardne tak v tom musim mat prsty alebo nieco ine aj ja ...

z coho??? v podsate sa nevie, ale u mna to bude skor asi genetika alebo tak.. ja som bola ako diet v kuse v sadre.. furt nieco zlomene.. no proste hruuuuza .. naco to mat jednoduche .. a v nemocke.. no vacsinou zvazuju a davaju take zavazie ale snad ma nechaju este doma.. na 4 mesiace to by bolo vazne moc vela ist do nemocky.. ak mi povedia v nejakom 30-34tt ze treba tak to je uz ine.. ale chcela by som co najviac potiahnut doma, takze len lezim a davam pozor na akykolkvek pohyb..

zulka29
15. apr 2009

fúúúha, tak to budeš ležať až do pôrodu...no ale čo narobíš, že? Potom ti to krpec vynahradí ten pohyb 😀 😎

babulka123
15. apr 2009

sak to len dufam ze ja potom budem vladat..heheheheh

kuspitka
16. apr 2009

Ahojte.tak vsetko je dobre cakame dvojicky.... 😀

tanitta
16. apr 2009

ahoojky...
kuspitka 😀 ....no takze 100%uspesnost 😉 ...gratulujem a tesim sa ze mozes zazit tieto momenty radosti...plne samych pozitiiiiiiiv 🙂 ....

kuspitka
16. apr 2009

Ahoj tanitta je to super ten pocit byt tehu.tesime sa velmi vsetci.dakujem

tanitta
16. apr 2009

mne sa pacilo ze si nepochybovala o tom 😉 ...a co dr ako sa vyjadril ked dve? 😎 ked si pisala ze sa nevies rozhodnut..

kuspitka
16. apr 2009

tanitta bola som u gatovej ta len krcala je to tam...a potom hladala druhe a boli dve.
tak ale ze sa hned uhniezdili lebo mam HCG 2468

zuzla80
16. apr 2009

Kuspitka aj ja sa pripájam ku gratulácii, nech vám to takto krásne vydrží až do konca - je to fakt neskutočný pocit, síce som ho zažila len chvíľku, ale stálo to za to. Držte sa. Inak môžem sa opýtať, už bolo na utz vidieť dutinky, že vieš, že sú to dvojky? HCG tomu nasvedčuje 😉

kuspitka
16. apr 2009

dam sono na net neskor ano dve take bodky velke 😀

zuzla80
16. apr 2009

Tak to je super - tak sa držte, nech je všetko v poriadku.
Táni ahojky 😉

tanitta
16. apr 2009

Kuspit tak to su iny borci 😉 .... budes vela oddychovat a pekne to spolu zvladnete 😉 ...
zuzla...ako si sa vyspala?....

mirusch
16. apr 2009

Blahozelam Kuspitka 😵 😵 !!! Tak nech to dopadne najlepsie ako len moze 😵

zuzla80
16. apr 2009

Táni ani neviem, či to tu písať, keď sú tu také pekné správičky - asi sa rozbiehava hnusoba mrchatá, ráno som mala ružový výtok 😠 a pre mňa 9ty deň je stále kritický.
No čo už, že by do 5tice..... Nevieš Táni, či po softe treba nejaké prestávky, mesiac si určite dám, ale ten ďalší by som asi šla opäť do toho

tanitta
16. apr 2009

zuzla... 😨 ...stale je to len "asi"....fukni si viac utrosu...ja som kombinovala aj dufik....2-2-2 a na noc 2dufiky...no zahajime vyckavaci manever...je to nanervy toto.... v sofitku by nemuseli byt pause...mozno by bolo aj dobre hned ist telo bude nadupane hormonami...ale zatial to riesime len teoreticky ok? 😉

zuzla80
16. apr 2009

Táni beriem utroš 2-2-2 a dufík doma nemám... ale neviem, či by to pomohlo, lebo mne stále aj napriek utrošu prišla mrcha. Asi zvolím vyčkávací manéver a uvidíme, čo a ako.
Ak by som teoreticky 😉 chcela začať hneď v ďalšom cykle, tak nemám čím, všetky lieky čo som mala som minula, tuším mám doma asi len 5tabliet clostilu a toď vsio a momentálne nemám chuť cestovať do Brna. Myslela som, že by som sa s Koudym dohodla, či by mi recepty nezaslal poštou a postup písol mailom. Myslím, že by nemal byť problém, je veľmi ústretový.

tanitta
16. apr 2009

Zuzla.. a na samotny clostil ako reagujes?...ja si myslim ze by to slo sa dohodnut spytat sa aj na kombinaciu ze by to nebolo tak do ceny... mne napr. vravel ze nemusim na utz pocas stimulky ani ze ked ma ma kto odsledovat...no mne to bolo jedno...pretoze 5h cakam u mojho dr 😠 a to sfuknem zatedy cestu...

kuspitka
16. apr 2009

mirusch dakujme velmi pekne.....

juja
16. apr 2009

Ahojte kočenky...prišla som Vás sem kuknúť, porozdávať všetkým ešte poriadnu dávku tehu vírusov, tak berte aj do zásoby.. 😉
Zuzlík, zlatko ty nebuď smutná, že ešte neboli //...cez víkend už budú to si píš.....to bude isto "prispatý" chlapec - akoby Krajko povedal - chlapi majú stále kooopec času, tak im aj všetko dlhšie trvá, tak sa neplaš, jasné? 🙂
Lenka držím palce, nech sú z tých veľkonočných vajok tie najkrajšie vianočné darčeky 😉 😵 ...držkajte sa 🙂
Kuspitka blahoželám 🙂 🙂 ... krásne HCg to budú isto dievčatká 😉 ...krásne tehu obdobie prajem 😵
Zulka 16tt 😕 😉supeer...wau..to ale uteká ...kukla som aj bruško... 😵
Pecka tak nakoniec jedno peculiatko? ...vďaka aj za jedno, hlavne nech je všetko OK, však? 😉 ...opatrujte sa veľa oddychujte a budúci týždeň čakám ďalšiu krásnu foto zo sona a samozrejme aj oznámenie o poriadne hlasnej akcii srdiečka...nech bije ako zvon.. 😵 😵
Takynečka poslala som Vám hlas 😉 ...pekná fotka.. 🙂
Tanitka tak ako sa dnes mávate? Zúbky sa ešte Adamkovi netlačia?

tanitta
16. apr 2009

jujka.... klopkala som lyzickou ale nist nejde 😕 ... ale slince ako keby mu vsetky mliecaky sli naraz 😀 ...
idem prave sa budi....zatial pa

zuzla80
16. apr 2009

Clostil som mala len raz v živote, ale viem, že som po ňom mala vajko, ale či jedno, či viac, to si už nepamätám, lebo to bolo strašne dávno. Každopádne počkám ako sa to vyvinie a keď tak sa skúsim spojiť s Koudym, aby niečo poriešil. Bola by som rada, keby sa to dalo poriešiť, či telefonicky alebo emailom, aby sme fakt kvôli receptom nemuseli cestovať do Brna. Ak sa nebude dať, tak jasné, že pôjdeme.
Inak naposledy keď sme s ním rozprávali, tak spomínal, že zvyknú stimulovať aj kombináciou Clostilu s Menopurom - myslím, že takto to mala Renusa. A bolo by to aspoň lacnejšie

kuspitka
16. apr 2009

juja dakujem..
tanitta ako zistim v ktorom tt som???

zuzla80
16. apr 2009

Jujiček ahoj, asi nebudú 😔
Ako sa máte? Ešte sa malý nepýta na svet? Asi by bolo ešte skoro

renusa
16. apr 2009

Ahojte 😉
Zuzla, viem, že je to ťažké, ale ešte mysli pozitívne, ak je to iba ružový výtok, to môže byť dobré znamenie...dúfam, že mrcha to ešte nie je 😖 a ja by som zajtra znova skúsila testikovať 🙂

Pecka, tak gratulujem aj k jednemu bobikovi, ale druhý sa možno ešte schovával 😅

Lenka, držíme paľuchy všetkým trom, až ste konečne aj Vy 3v1 😵

kuspitka, superrr...ďalšie dvojky 😵 😵

Jujka, ahoj.....dnes idem na ten 4D, dúfam, že pochodíme dobre, a budú aspoň nejaké fotočky, DVD ževraj stále ešte nerobia.....

juja
16. apr 2009

Zuzlík booože písala som keď aj ty ...čítam, že zase straší ružový výtok.. 😔 ...ale ešte je nádej, nie?
My sme mali včera kontrolu a doktor povedal, že malý mi tlačí na krčok, tak sa už otváram, že mám ležať a vydržať ešte aspoň 2 týždne.. 😒 ...no uvidíme....

Inak kočky čo ste chodili do Brna, chcem Vás pekne poprosiť keby ste mi mohli do IP napísať niečo bližšie ako to tam chodí, koľkokrát tam treba v priebehu softu prísť na kontrolu a koľko Vás to komplet stálo, meno lekára a pod....Mám jednu kamošku a ona už má 39r. a musí ísť už ako samoplatca. Ešte neboli na IVF podarilo sa im prirodzene, ale 2x mala abort a 1x mimomaternicové a už nemá jeden vajcovod a teraz v Helíku skúšajú 2x insemináciu, ale asi ich IVF neminie....ďakujem Vám za odpoveď 🙂
Ešte sa "zastavím" idem oddychovať...

kuspitka
16. apr 2009

renusa vies mi vypocitat ktory tyzden som???
hej dalsie dve

renusa
16. apr 2009

kuspit, skús na http://tehotenstvo.academy.sk/ je tam tehotenská kalkulačka, zadaj poslednú MS a ono Ti to vypočíta 😉

kuspitka
16. apr 2009

vravie ,ze to nieje dobre podla toho pocitat ,ze to musi byt menej.ja som zadala a vyslo mi ,ze som 5tt a 4dni

babulka123
16. apr 2009

kuspit nieee pocita to dobre.. ono totiz berie to ze si tehu aj pred ovulkou .. cize ak by si nesla na IVF a normalne by si otehtnela a na 28 den by ti vyslo ze si tehu tak uz by si bola mesiac tehotna... neboooj je to ok..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre