IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
26. jún 2009

ahojte.
no maahul a testla si? a kde je výsledoček, hoď sem tie diaľnice, lebo určite budú (alebo sú). potom kuknem, lebo o chvíľu odchádzame na túru... ale možno to stihneš napísať 😉 - držím palce 😵

maahuliena
26. jún 2009

no gabika... diaľnice sa nekonajú 😝 😅 ale na 10tkovom teste je slabá čiarka 😉 ale slabunka veľmi 😉 a na mamateste je len duch 😠 😅 🙄 musím počkať. Dnes 8dp ET 😉 ale ja verím, že aspoň jeden mrňous to so mnou vydržal 🙂

zulka29
26. jún 2009

Mahu, nenapínaj!!!!! 😠 😀

maahuliena
26. jún 2009

zuly 😀 😉 vyslédok som napísala 😝 😝 🙄

zulka29
26. jún 2009

Mahu, ty si nemala PK, super že je náznak čiarky na 8 den, skus v nedelu a budu dialnice!
😉

maahuliena
26. jún 2009

ee, nemala som PK 😉 takže si s toho nič extra ešte nerobím 😉 lebo ta čiaročka je vcelku pekná ale veľmi slbulililnká 😉 ... a zase testnem v nedeľu ... tak snáď budu siliť 😉 😵

kukulik30
26. jún 2009

maahu...ale supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ze tam je, aj ke slabulilinka 😵 😵 😵

maahuliena
26. jún 2009

kuku no jo, čo ked nie su diaľnice 😉 ale som povedala... jasné, vkladám do toho veľa nádejí ako každá, ktorá to podsupi..., ale ked to proste nemá byť taki to nebude a ked to má byť, tak to bude 😵 😵 😵 takže, že by som bola smutná, to nie nie 😀 😉 ta čiarka je tam stále 😝 😵

gabika24
26. jún 2009

mahul, ja som mala tiež slabú a sú dvojičky. veď keď ideš podobne ako ja s hrdlom, nemôžeš chcieť na teste hneď diaľnice silné. diaľnice sú aj keď je jedna slabá a druhá silná, takže supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 😉
už musím, lebo ma vyčakávajú...

maahuliena
26. jún 2009

pekný deň gaaabi 😵

zuzla80
26. jún 2009

Mahu to je super, že čiaročka tam je - ako Lenka hovorí, stále je lepšie, keď tam tá druhá je akoby to malo byť úplne negatívne - nádej je stále 😉 . A ty si Mahu nemala PK - tak verím, že čiaročka bude silnieť, veľmi, veľmi ti držím palce 😉

Jujiček rada ťa vidím a teším sa, že sa vám krásne darí - aj keď ťa obdivujem, že dokážeš ešte popri malom pracovať - ja sa teším na okamih, kedy z práce vypadnem a tebe ako čítam práca chýba 😅 Tak sa dnes na poradni držte a nejaké fotečky prihoď, nech vidíme malého Romčiho ako rastie 🙂

Ahojte zvyšok osadenstva 🙂

maahuliena
26. jún 2009

och dakujem Vám všetkým, ste pokladíky 😵 😵

furt čumím na ten test 🙄 🙄 to je choré, že? 😅 😀 ale je tam stáále 😀 😵

a ešte som zabudla som nejaký 3deň po "možnom IP" 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/Maahuliena

veracruz
26. jún 2009

renus, gratulujem k dvom zlatickam... uzivajte si, radujte sa a drobci nech rastu ako z vody 😵

mahu, aj ked slaba, je tam a to je podstatne... moc moc drzim palceky...

renusa
26. jún 2009

Ahojte kočky 😉
ďakujeme Vám všetkým za blahoželania 😉
detičky ešte stále nemám na izbe, ale držia sa vcelku ok, sú stále ešte na infúzkach, lebo že majú málo vápnika, a ešte ich ani žltačka neobišla, tak sú aj pod lampou...
no a mne sa dnes konečne rozbieha mliečko, tak musím odsávať... a zajtra mi budú už dúfam vyberať stehy 😝 ak sa im tak vôbec dá povedať, lebo to sú také riadne drôty, či čo to vlastne je 😝
Jujka, rodila som v CA, ale u primára, a ešte aj dvaja dr. (Kysku nepoznám, ako vypadá?)

Mahulienka, krásne, že aspoň duchovia, som rada, ale blahoželať budem teda až v nedeľu 😵

Ahojte aj ostatné kočky, ja musím ísť už odsávať...pááá

shidielko
26. jún 2009

Ahojte babulky 😉
tak o mirici neviete nič?písala som jej aj na IP,ale neozvala sa.Tak len dúfam,že sú obaja v poriadku.
Držím všetkým palečky,nech sa vám splní to,po čom najviac túžite...pa... 😵

pecka
26. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

maahulienka 😵 no vidis, supeeer, su tam!! moznoze si trosku sklamana, ze si nevidela poriadne dialnice, ale oni budu, urcite!!! Urcite je to tym, ze drobciatka neboli v PK , my sme mali az 6-dnovu PK, preto sme uz na piaty den mali ducha, na ktory sme sa chodili s manzelom cely den pozerat, ci tam fakt je 😀 ...takze poznam to 😉

Jujka ahooj, veru krasne rastiete, Romanko je zlatucky 😵 😵 😵 , tak nech sa vam dari 🙂 🙂

Schidielko, o mirici nevieme nic, teda, hovorim za seba, ale do tejto temicky uz davno nepisala, tak tiez dufame, ze je v vsetko ok......

maahuliena
26. jún 2009

ahojte zlatíčka 😉

inak pecka, no vy ste mali včera iný deň 😒 🙄 u nás má dnes hnačku náš zajko, som z nej zúfala... ☹ chudatenko moje... musela som jej dať čierne uhlie.. teda len málinko 😒 aby sa nieoč nestalo... a zdá sa, že je malinko lepšie 🙂 vždy jej to rozriedim do vody a dám jej pár kvapiek do pipety a vždy mi to vypije 😲

inak som si zase robila testík, lebo mi je stale zle 😒 a čiaročka je trolinku silnejšia, no ked ju zbadal aj mm, tak to už budu dobre znamenie 😅 snad bude len siliť 😵 😅

marione74
26. jún 2009

maahu, neboj, ja som bola po PK, cakala som dvojicky a na 9 den po ET po ciarke ani stopy... aj na 14 po ET som este raz testla a uz som videla obe, ale jedna ciarka bola aj vtedy pomerne slaba 😉

maahuliena
26. jún 2009

mary a aké si mala HCG, bola si aj na 10dpET na krvičke?

marione74
26. jún 2009

hm vsak uz si to poriadne ani nepamatam, ale na 10 po ET som mala tusim okolo 760 a na 14 tusim okolo 1480

marione74
26. jún 2009

jeden mimik nam sice v 8-9 tt odisiel, ale aj tak... neskoro som mala poriadne // asi az na 18 den boli silne, este sme sa so zulkou cudovali ako je to mozne, lebo testy som mala vzdy inej znacky 😨

maahuliena
26. jún 2009

fuuha 😒 žiadna čiarka také HCG 😅 😅 😅 jeejda 😅 😨 a dakujem..dodala si mi nádej
🙂 😵
.. som rada, že aspoň jeden drobbec poriadne zabojoval 🙂 😵 držim Ti palce, a chcem tam zachvíľku vidieť 40tt 😵
ja som taka unavená, ž ak to nebude s tehu.. tak potom neviem s čoho ☹ teda viem, s liekov...

marione74
26. jún 2009

dakujem, ja by som sa rada videla uz, ze 1d 😀
mahu, hore hlavu, ved to vyzera velmi nadejne, tak sa tes 🙂 pozitivne mysli a pekne oddychuj 😉

tanitta
26. jún 2009

ahojky...
mahul.. takze vycikane // to je zaklad paradicka 🙂 a uz to bude len silnejsie a silnejsie.. a brusko vacsie a vacsie 😉 ...

maahuliena
26. jún 2009

oh, jasné, lepšie bude 1d 😵 😵 😵 aj ty sa opatruj 😉 a pekny večer 😵

no ved sa malilinko tesim 🤐 ale ak to tak bude... dlhá cesta pred nami 🙂 😉 😵

maahuliena
26. jún 2009

tanitt, duufam, veriiim a modlim sa.. nech to tak je.... ale ono to tak je 😉 😵

a dakujem všetkým, ktoré na mna myslíte... 😵 😵

idem ešte upratať spálnu, a potom odkvecnem rovno do postele 😀 😅 😀

pekný večer 🙂 😵

maahuliena
26. jún 2009

a ešte kuk album 😉

tanitta
26. jún 2009

vidim 🙂 🙂 .. sice je to trosku rozmazane foto ale je taaaaaaaam 😵 😵

maahuliena
26. jún 2009

tanitt, je to fotene mobilom, to preto 😲 😅

ale som rada, že ju nevidím sama 😅 😅 😵 no a teda s mm 🙂 😵

zuzla80
26. jún 2009

Mahu aj ja ju vidím - tiež síce rozmayané ale jednoznačne je to TAM 😵 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre