IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

lenka20
autor
22. jan 2009

babyyyy, tak kde ste??? podte sem od tehuliek 🙂 🙂

gabika24
22. jan 2009

leni, tak ja za maminky prskám bábätkovské vírusiky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
všetkým veeeeeeeeeeeeeeľa šťastíčka a hlavne pozitívne správičky... mám moc rada všetky raketky, umelinky a pod.. a moc držím palce - až ma z toho kŕče chytajú 😀 😀 😀

mici11
22. jan 2009

Baby neviem ci si mna pamatate, ale ja vas podaktore hej Takynka, Diorka, Lenka... 😉 Verim, ze v tejto temicke sa to bude hemzit samymi tehulkami a podari sa vam to ako aj mne po 4 rokoch 😉 Z celeho srdiecka vam to prajem a na zaciatok par tehu vyrusikov T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂
T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

hava77
22. jan 2009

kocky ja pridavam tehulkovske 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dufam ze zaberu 😀

katy2
22. jan 2009

ahojte 🙂
posielam vsetkym snz virusiky 😵 😵 😵 😵 😵

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nech vam vsetkym tato tema prinesie stastie a hlavne zdrave babenko do bruska 😵 😵 😵
vsetkym drzim palce 🙂

lenka20
autor
22. jan 2009

zlaticka dakujeme 😵 😵 😵 musite chodit casto, lebo vas fakt rady vidime vsetky 😵 😵 😵
mici - pamatam, gratulujeeeem, to je vyborne, ze dalsia pokrocilka je tehuuuu 😵 😵 😵

lauritka
22. jan 2009

ahojki leni 😀 takze tu ostavame ako inventar ???

mici11
22. jan 2009

lenka dakujem 😉 verim, ze ma budete nasledovat 🙂 😉
Jeeeeeej Lauritka uz som ta davno "nevidela" 🙂

zulka29
22. jan 2009

tak už je tu ďalšie inventárne číslo 😀
Ahojtee 😵

lauritka
22. jan 2009

mici ja som stale tu, ale v mojich "rodnych " grafoch 😀 ... kedze teraz sa zase snazime prirodzene 😉

mici11
22. jan 2009

Lauritka aha jasne, takze prirodzene? Drzim palce aj nam to nakoniec po 2. neuspesnych IVF vyslo prirodzene 🙂 a nikto to ani nepredpokladal a vidis 😉

lauritka
22. jan 2009

no ved 🙂 😉 uvidime po laparke...

zulka29
22. jan 2009

Lauri ahoj, kedy ideš na laparku? Teda ak sa nezadarí teraz 😉

lauritka
22. jan 2009

ahojki 2.marca--- 🙂

katy2
22. jan 2009

lauri, ahoj 🙂
a mozno ani nebude laparka potrebna... 🤐 stale pozeram tvoje grafy a vzdy vyzeraju tak nadejne..... kedy testujes? 😉

kukulik30
22. jan 2009

dievcence, tiez sa pripajam a silno drzim paste, aby ste sa uz konecne dockali svojho stastia 😵 😵 😵

lauritka
22. jan 2009

katy ved prave to je ta tragedia, vyzeraju krasne a potom prdlajz 🙄 skusim asi pozajtra? 🙂 nemam doma nic, tak ma nesvrbia ruky 😅

zuzla80
22. jan 2009

ďalšie inventárne číslo sa zaradzuje do poradia 😀 😀
Baby ani neviete ako vás rada opäť vidím takto po kope 😀 😵 😵

tanitta
22. jan 2009

Caute...partacky;)... thuj thuj.. aj my dokojime a ideme na vec 😵 .....asi softikom .....mangel vravi chcelo by to evu 😉 ... tak sa drzke a coskore// a aby sa zalozila dalsia nova temicka uz s inym nazvom... paa

tinucha
22. jan 2009

Ahojte babule. Tak ja sa pridávam k tým, ktoré vás chcú poriadne nakaziť tehu vírusmi, takže prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk na vás. 😀 😀 😀

lauritka
22. jan 2009

😀 dakujeme a tisko sa modlime, aby sme uz boli tam kde vy 😉

zulka29
22. jan 2009

Tanitka, tak ty budeš k nám zase patriť? Teda my už budeme tehulky a budeme ťa oprskávať 😵

lauritka
22. jan 2009

tanitta tak vy uz chcete druhe ??? 😅 klobuk dole. takze si to materstvo zrejme velmi uzivas 😀

zuzla80
22. jan 2009

Táni neboj bude aj Eva 🙂 Ak sa raz zadarilo, určite sa zadarí znova - myslím, že už budeš vo väčšej psychickej pohode a pôjde to ľahšie.
Lauritka a ty ešte nemáš laparku za sebou? Ja som si myslela, že už si dávno po.

lauritka
22. jan 2009

zuzla nanestastie som mala nejaky zapal, takze ma nemohli zobrat a zase som sa musela preliecit a objednat a u nas v Saci-KE sa caka hrozne dlho, asi preto, ze je to sukromna nemocnica a kazdy sa trepe tam 😅
chodim tam za jednym znamym lekarom, on ma bude aj "robit", tak mi zatial nasadil clostyl, mala som dva pekne foliky , takze sme skusali, este mam potom jeden skusobny cyklus pred laparkou, no a potom uvidime, ci sa nieco zisti. aj ked on ma osobne zo mna pocit, ze ja som uplne v poriadku. stale mi apeluje na partnerove fajcenie 😖 ze to velmi negativne posobi na spermie... tak uz neviem...

monika3
22. jan 2009

Lenka 20 ahoojcek , som rada ze Ta tu vidim a drzim Ti silno palce aby to Tebe a aj ostatnym tu vyslo 🙂 Zasluzite si to 😉

Tak vela stastia vsetkym......... 🙂 🙂 🙂

pecka
22. jan 2009

ahojte raketky, snazilky, buduce maminy a uz maminy 🙂 . Dufam, ze este na mna pamatate 😉 Dlho predlho som s vami "nekonikovala", ale tie podstatne veci mi neusli, pretoze som tu stale po vas poskulovala 😅 , takze som v obraze co a ako.
Strasne sa tesim z vasich uspechov...... tolko novych tehuliek... a samozrejme maminiek.

My sme tiez este stale snazivi 😉 , hoci rok sme mali uplnu pauzu. Ale tento rok ideme opat do toho skusit stastie, podali sme si tretiu ziadost, tak uvidime......

lenka20
autor
22. jan 2009

boze baby, splnil sa mi sen - zase sme vsetky pokope, bude sa nam vsetkym spolu lepsie snazit, tentokrat prisamvacku to dotiahneme do uspesneho konca!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
pecka zlaticko ahoooooj, lauritka - teba som tu uz tiez davno nevidela...som rada ked sa tak pozeram na vase pasy, ze velka vacsina uz je tehu alebo uz dokonca maminky - vsak tani 😉 takze kedze nas tu zostalo uz len par, tak to musime chytro napravit...
pecka - moju ziadost nakoniec nebolo treba pisat nanovo,krajko mi kazal vybrat lieky uz v januari a neskorsiu realizaciu IVF zvali na poradovnik... tebe ju uz aj schvalili, ci este cakas? inak - asi ta potesim - lieky isli paradne dole s cenami, kupila som gonal za cca 12000 namiesto 15 pred 2 rokmi...aspon nieco...

zulka29
22. jan 2009

Peckááááá, tolko sme sa ťa naspomínali 😵 . Pocujete, ja neviem co sa deje, dnes je zvlastny den, ozyvaju sa ludia co som ich sto rokov nevidela, nepocula 🙂

zuuuzana
22. jan 2009

zulka mas uzastne heslo s tymto heslom sa musi uspech dostavit. vsetkym vam drzim palce. 🙂
aj my sme svojim sposobom pokrocily len zatial sme sa snazili prirode podat sami ruku, ale zial nam po styroch rokoch neuspesneho snazenia priroda odkazuje: "este jednu ruku potrebujem a to to lekarsku" takze dufame, ze zacneme v marci uspesne stimulovat a nasledne uspesne tehulkovat.
ps. ale kedze mam vase temu nastudovanu "bezime ivf maraton ... v cieli miminko " myslim, ze mam uz o ivf trochu prehlad 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre