IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
11. apr 2009

ahojte všetky 😉
tiež prajem krásne prežitie Veľkonočných sviatkov.

leni, pekná úrodička...určite to bude tutovka...
pecka, mňa raz boleli prsia, potom nie, potom zas a pod. a tiež to brucho...
takynka ahooooj...
betianka - jeeeej, teba som tu už dávno nevidela, aj sa ti chystám poslať mail a akosi mi to nevychádza...
havka - srdečne gratulujem.
zuzlik, kedy cikáš diaľnice? (lebo ty ich vycikáš - veď vieš, že to je rozkaz 😀 😀 😀 - a samozrejme aj potom malé mimi - teda to nevycikáš, ale porodíš 😀 😀 😀 😀 )
my sa máme už lepšie, dúfam, že sa to bude len a len zlepšovať - dokonca teraz spia bobáci naraz a ocino si zobral malú von - tak neviem, čo s voľným časom 😀 😀 😀 - ale idem piecť, variť, upratovať, žehliť ... - ako ich poznám, zobudia sa hneď, ako začnem niečo robiť 😅 - ale ocino ich vezme všetkých von...
zulka, tebe krásne pribúdajú tt, sledujem ťa.
renusa,ahooooj... - ináč, ja som mala hraničné hcg na jedno a tiež sú dve - tak pecka, podľa nás budeš dvojmamina 😉

pekný deň, letím, aby som niečo stihla 🙂

gabika24
11. apr 2009

skoro som zabudla - tanittka - adamko je krááááááááááááááááááááásny 😵 😵 😵

zuzla80
11. apr 2009

Pekné veľkonočné sviatky baby 😵 😵 😵

Havka gratulujem k Adamkovi - písla som ti aj do tehuliek 😉
Lenik - sedmička šťastné číslo 😉
Gabulik moje diaľnice asi až v utorok, uvidíme, čo dovtedy.
Peculka som rada, že si v lepšej pohodičke a hlavne, že je všetko v poriadku. Teraz sa musí mužík viac činiť a obskakovať sa - veď sa stará až o troch človiečikov 🙂
Táni pozdravujem aj tvojho Adamka, nech maminku poriadne vyšibe 🙂
Betianka aj teba pozdravujem

lauritka
11. apr 2009

zuzlik drzim silno palce 😵

lenka20
autor
12. apr 2009

ahojte babulienky, tak sa ozyvam az teraz - vyuzivam tieto krasne slnecne dni a sme vacsinou vonku, pocitac zapada prachom 😉
ale tanicka vas informovala, dneska to vyzera tak, ze vsetky embrijka ziju, mame jednu trojku, tri dvojky a tri jednotkove embrijka... co je celkom dobre a dufam, ze sa ich co najviac aj udrzi do utorka.. zajtra nevolam, az v utorok a to uz by mohol byt aj ET...inak som v pohode, nenervacim ani ako inokedy, skratka to slniecko robi divy 😉
zuzlicek tak cooo, kedy das testik, ja viem, este je skoro, ale uz by si mohlaaaaa 😀 😀 😀 ja uz chcem tie tvoje // vidiet 😉
gratulujem havke ku krasnemu velkemu syncekovi, teda, ten je poriadny kus chlapa 😉 dobre ho vykrmila havka 😉
bettttyyyyy - no ty kde si sa stratila?? ako sa mas, co robis...
dufam, ze ste mali vsetky krasne sviatky 😵 😵 😵 a ze vas zajtra chlapi poriadne pooblievaju a vysibu, nech ste este zdravsie a este krajsie, ale to uz asi ani nejde 😉 😝

renusa
13. apr 2009

Leník, teraz to určite výjde, ja to tuším, veď taká veľkonočná úrodička...musí niečo z toho byť...a ešte také krásne slniečkové počasie 😵 😵 a koľko plánujete vkladať?

Zuzlík, zajtra už testuješ??

tanitta
13. apr 2009

ahojky... 😉
zelam krasny sviatocny dnik kukucky 😵 .... prvy kupac bol ocko aj s drobcekom 😉 ...
mame novinku... zaciname sediet 😨 ...
leni...budem sa stale opakovat 😉 ...supeer... 😎
utekam maly ide papat pa

kuspitka
13. apr 2009

Ahojte
prajem vam pekny dnik a peknu velku noc a vela vody....
lenka budem ti drzat velmi palce

zulka29
14. apr 2009

Ahojte 😉
a zase tu máme pracovný týždeň ....ach jaj 😝 😠 bolo tak krásne slniečkovo 😵
Leni, tak dnes máš ET 😕 Nedávaš si PK? Rýchlo nás informuj 😵 A gratulujem k oplodneným vajuchám, super úrodička 😉
Zuzlinka, tak ako, ešte nebol testík? 😕 Už by si aj mohla 😵
Pecka, ako sa cítiš tehulka? Ešte negrckáš? 😅
Ahojte, Gabika, TAkynka,Renuška,Tanitka a všetky 🙂

zuzla80
14. apr 2009

Ahojte babule, srdečne vás všetky pozdravujem 😉 Vyšibané, vyoblievané?
Testík ešte nebol aj keď som veľmi váhala, ale dnes je to "len" 7dmi deň, tak možno zajtra alebo vo štvrtok, ale nesľubujem, neberte to ešte záväzne 😉

Lenik pekne sa držíte a veru, že to slniečko robí divy, aj ja som akosi viac v pohode ako po inokedy, aj keď s pribúdajúcimi dňami ma trošku chytá malá panika, ale snažím sa to brať, tak, že bude tak ako má byť😉
Táni tak vy už sedkáte - malý šikulko
Zuliček veru opäť práca 😝 tak sa mi nechcelo, ale fajne bodli tie voľné dni, nie.
Peculik pozdravujem
A Kuspitka nenapíšeš ako si dopadla?

zuzla80
14. apr 2009

Jééééj Zulka ma odfotené bruško v albume 😀 😀 😀 krása, krása 🙂 🙂

kuspitka
14. apr 2009

ahojte.zuzla na krv idem az zajtra ..testovat uz nebudem...ale tesim sa velmi....
lenka drzim pelce aby sa vsetko podarilo a a by si bola v tehu

tanitta
14. apr 2009

dobre rano modelky 😉 ...
dobre ranko modelky 😉 ...
tu sa schyluje k testovaniu 😉 ....zuzla...ale zajtra by si snad mohla...nezavazne 😎 ...
kuspitka... predsa si teda odolala netestovat??.. ja som raz tak odolala a testla som az po utz.... 😵 ..tak dufam ze budes mat taky vysledok ako ja 😉 ...
zulka... no uz tam cosi vytrca 😎 .... ty si asi chuduckej postavy takze to brusko bude krasne vidno uz zo dna na den 😵 ...lenka uz sa asi chysta na et 🙂 ...

gabika24
14. apr 2009

ahojte.
leni, tak veeeeeľa šťastíčka - určite to už bude ok.
zuzlik, tak veľmi sa tešíme na tvoje diaľnice, že by sme boli najradšej, keby si už testovala, ale ešte chvíľu teda vydržíme 😉
kuspit, držím palčeky
zulka, veru zo dňa na deň to bude viac a viac vidno.
tanittka, ako? spinkali ste? my celkom hej, už ani nechrčíme - teda nie je to počuť takto, no čo doktorka zajtra povie 😅 - uvidíme, tak držte palce...
pekný deň všetkým babulky 😵

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanitta
14. apr 2009

gabi... ale hej uz je to dobre v noci 😉 ....raz papa... tak to som rada ze ste uz relativne ok 😉 ...aj my ideme k dr...tiez som zvedava na vahu.. nejak slabsie papame 😠 ..

gabika24
14. apr 2009

aj my slabšie papáme - ale to všetko kvôli tým liekom, sprejom a pod. ale sme riadni chlapi - máme cez 7kg - obaja...
aj my sme v noci raz papali, už sa to celkom dá. len nechcú moc spať cez deň - spia iba vtedy, keď ich baví niekto druhí - maminku si zjavne užívajú 😀 😀 😀
zajtra máte kontrolu? budem držať palce - teda tie budem držať, aj keď ju nebudete mať zajtra 😉

zuzla80
14. apr 2009

Tak dneska sa vám akosi nechce písať, všetci si užívate slniečka - teda tie čo ste domka, my pracujúci si užíva leda tak lúče z počítača 🙂

Gabi, Táni nech je u lekárky všetko v poriadku. Nech už chudáčikovia nemusia papať toľko liečikov. Myslíme na vás a držíme palce 😉

Lenik tak ako? Už máš u seba deťúrence?

pecka
14. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 mne tiez trosku pocas tychto krasnych dni pocitac zapadol prachom, ale uz som ho poutierala.... 😉 😉

Lenik, uz si urcite doma aj s drobcami, tesime sa na spravicky 🙂 🙂 🙂

Zuzlik, testiky nakupene?? Takze, este vahas, ci zajtra alebo stvrtok......., my to uz hadam nejako do stvrtku vydrzime, len ci aj ty ?? 😉 😉 😉

Zulka, 😵 😵 😵 😵 kraaaaasne brusino........, kolko si zatial pribrala na vahe?? Mne zatial nebyva zle, len ked sa najem trochu viac ako treba, tak mam trochu tazobu, ale do hodiny to prejde, inak nic....Tebe v ktorom tyzdni zacali grcacky???

Jej Tani, tak vy uz aj sedite 😕 😕 , noooo, sikovny chlapec, ....a neboj on sa rozpapa, uvidis zajtra vas u dr. zase pochvalia 😉 😉

Gabika ahoj, tak konecne to vyzera, ze sa uz chlapci z tych chorobok dostavaju 😵 😵 😵

Kuspitka, tiez drzim na zajtra palce 😉 😉 😉

Zajtra poobede vam hodim infosku, ako som pochodila v heliku na kontrole.....uz hadam prideme domov aj s foteckou 😵 😵 😵

tanitta
14. apr 2009

pecka.. no momentalne lezime 😀 ... zajtra aj my drzime vam palceky tehulinka 😉
ale ja musim bonznut 😎 nasu lenku...uz sa pelesia 😵 dvaja bobici v brusku 🤐 😉 ...

pecka
14. apr 2009

Tanit, diky za infoservis 😉 😉 😉 Tak, to bude ine dvojickovo 😵 😵 😵 ja dvoch bobikov, zuzlik dvoch a teraz lenka rovnaky pocet........no nebolo by to uzasne keby to tak ostalo 😵 😵 😵

a dakujem za palceky 😉 😉

zuzla80
14. apr 2009

Táni vďaka za infošky - Lenka isto leží s vyloženými nohami 😉
Peculik zajtra držíme palce, a dúfam, že pribudne ďalšia krásna fotočka do tvojho albumu - a vieš akú máš pýtať, tú s tými dvoma dutinkami 😉 🙂
No bodaj by sa to tu takto krásne zdvojičkovávalo - ja by som brala všetkými desiatimi 😉 😵

lenka20
autor
14. apr 2009

ahojte zlaticka, ja len tak narychlo, dvaja krpci v brusku si hoveju od dnes 😵 😵 tak na nas myslite nech sa uz konecne dockame normalneho pekneho bezproblemoveho tehu 😉 😉 😉
peculka drźim palceky na sono, dnes mi ta v heliku davali za odstrasujuci priklad, ze doky do teba hustil, ze jedno jedno a ty ze nie dve dve a teraz su to zrejme dvojky podla HCG... 😀 😀 😀 ale pre mna za mna nech su aj u mna dve, tak prelezime cele tehu no nie 😉 nejak to zvladneme 😉
kuspit aj tebe drzim palceky a zuzlinka - ty uz testniiiiiii, lebo sa oberas o // 😉 😉 😉 budu tam 😵 😵
zulinecka krasne brusko, nadherne, take ako ma byt 😵 😵 mam z teba radost 😵 😵
tanicka, vidis, ja uz teraz frcim len na mobile, lebo sme skoro stale mimo domu, aj zajtra ideme shopping vola...a to slniecko je uzasne 😵 😵 😵
zatial paaa, ohlasim sa priebezne, pridem kuknut zuzlinkine //, peckine fotecky atd..

zuzla80
15. apr 2009

Ahojte baby, ešte tu dnes nik nebol 😕
Ja dnes nie som poslom dobrých správ - žiaľ žiadne diaľnice sa u mňa nekonajú ☹ 😔 Ani neviete ako ťažko sa mi to píše, bola som si viac než istá, že to vyšlo, ale ten blbý test len / 😠
Peculka dúfam, že aspoň ty prinesieš pekné správičky 😉
A Lenik dúfam, že aspoň ty nesklameš, hrozne ti držím palce 😉

zulka29
15. apr 2009

Ahojte zlatíčka 😵
Lenik, a aj ste mrazili súrodencov ? 😕 😅 .Tfuj tfuj, určite sa to podarí, vonku je krásna jar a cez leto sa nám bude pekne tehulkovať, kopec vitamínov a táák...už sa teším na tvoje uz Zuzlinkine // 😉
Peckááá, čakáme na správičky, dve? jedno? 😕 😎 😀
No baby si predstavte, že som ráno zase grcala, no toto čo je? 😀 😕 už bol týždeň kľud 😕 😅
prajem shoppingujúcim, vyhrievajúcim sa na slniečku 😎 , aj tým v práci 😔 😠 krásny dník 🙂

zulka29
15. apr 2009

Zuzlinka, nie, nie, nie 😨 ....musíš byť tehulka a budeš!!!!! musíš!!! fnuk, ešte bolo skoro, zajtra, alebo pozajtra zopakuješ, že? a budú // 😅

katy2
15. apr 2009

ahojte 🙂
zulka, krasne brusko 😉 ja blinkam este aj teraz, tak raz za 1-2 tyzdne..... aby som nevysla z cviku 😉
pecka, drzim palce na uzv a som zvedava, kolko drobcov ukryvas v brusku - ale predpokladam, ze dvoch 😵
havka, gratulujem k adamkovi..... baculko.... 😵
lenka, gratulujem k fazulkam, nech sa pekne uchytia a vydrzia dalsich 8 mesiacov 😵
zulka, este nic nie je stratene.... este moze byt skoro.... drzim palce 🙂

zuzla80
15. apr 2009

Zulik moja, ani ja som tomu nemohla uveriť, keď sa na mňa ta hnusoba jedna vyškierala - ale vidíš ☹ Ani nevieš ako mi je hrozne smutno z toho všetkého. Vieš ako veľmi som vám chcela napísať, že tam je ale....
Test zopakujem ale asi až cez víkend a v pondelok pôjdem na krv.

tanitta
15. apr 2009

ahojky...
zulka... no je to normalne 😉 ...to negrcko-grckanie....tak pekne poblinkavaj uzivaj si to 🙂
zuzla... berme to ako nezavezne...nic sme nevideli a nepoculi a tvarme sa ze si netestovala ok? 😨 ...okukala si ho riadne pod svetlom? 🤐 .. ja viem...clovek zapochybuje ked nevidi... ale no ... stale dufame ze tie d1 su len vo vystavbe 😉 ...
leni...????.. tak aky je zaver?...

katy2
15. apr 2009

teraz som si vsimla, ze som poplietla pismenka.... v poslednej vete som myslela zuzlu.... zuzla, nezufaj, este naozaj nie je nic stratene.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre