IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

fedra
4. jún 2009

tak som trosku pocitala ... no a najskor veeeeelka gratulacia vsetkym novym tehulkam 🙂 , tak sa tesim spolu s vami.
lenka, drobci su v albume, sme zdravucki a aj ked niekedy neviem co robit skor, robia nam len radost. Vobec si neviem predstavit, ze by som mala len jedno.
A na ten Januar ti isto pre stastie prihodi aj nas maly, rano /asi pred tyzdnom/ mal az os.... konceky vlaskov na krku. To ako sa mu podarilo, neviem ...

fedra
4. jún 2009

taky ... ved za chvilku budes pridavat foto aj ty ... citala som, ze ta caka KET ?
Hoooozne budem drzat palceky, nech to vsetko dobre dopadne 😉

takyna
4. jún 2009

🙂 Dakujem Fedrus, bodaj by ste všetky mali pravdu...., srdiečko by mi hneď začalo pracovať .....s úsmevom 🙂 😵 🙂

takyna
4. jún 2009

idem si lažkať,.....prečítam vás zajtra a napíšem pá

maria75
5. jún 2009

Ahoj vsetkym,
planuje tu niekto druhe dietatko????
🙂

lenka20
autor
5. jún 2009

caute babule, ja dneska len na skok, mam vela vybavovaciek, ale fedruskine nove fotecky si idem kuknut 😵
takynka jeeej, to este do januara mas cas 😀 myslim s tymi palcami pre mna a moj testik 😅 a testova sa bude asi az vo februari ako to tak vychadza 😝 ale aj tak dakujem, si zlaticko 😵
maria - nooooo, my by sme najprv to prve poniektore 😎 a poniektore mozno uz tretie - vsak fedrik, kvetka a ostatne dvojickovske maminky...preco sa pytas 😕 😵

lenka20
autor
5. jún 2009

fedruska - deticky su naaadherne, uz sa opakujem, ale je to tak 😵 😵 urcite vam robia velik radost a nakoniec to ani tak dlho netrvalo 😉 zda sa mi to len pred chvilou, co si musela do nemocky a odkazovali sme ti po manzelikovi ze na teba myslime.....

tanitta
5. jún 2009

ajojky...
jeeej krasne fotecky uz som aj ja pokukala 😉 .....
maria...planujete druhe cez ivf?

zuzla80
5. jún 2009

Avojte 🙂
Pánečku baby - Havka, Fedri - tie vaše deťúrence sú také nádherné, ja sa na nich neviem vynadívať, aj na Kvetkinych hrozne sú zlatý, šuľačikovia maličký. Nech vám rastú do krásy a nech sú z vás pyšné maminy - veru máte byť na čo 😉

Lenik čauko moja - ako vidím kopa "šťastia" 😀 priravená na január tak to už bude tutovka 😉 Ako sa máš, už lepšie? A aj ja sa pripájam, síce trochu neskôr, a prajem všetučko najlepšie k virtuálnym meninkám - a ten najväčší zázrak len a len pre teba 😵 🤐

Čaute zvyšok klubu🙂

lenka20
autor
5. jún 2009

zuzlicek no dakujem 😵 veru veru, kopa stasticka ma caka v januari, dovtedy sa este par kopiek aj stihne pridat - zulka, pecka...no a ty budes prskat tehuvirusy 😉

gabika24
5. jún 2009

ahojte.
no ja som sem dnes akosi nestihla 😅 a to ani za mnou nie je ktovie čo vidno, že by som robila 😝
ale neva. snáď už drobci zaspia a ja sa môžem realizovať naplno - ak nezaspím aj ja 😀 😀 😀 .
aj ja som kukala fotečky, deťúrence sú nádherné 😉

gabika24
6. jún 2009

všetkým dobré ránko a pekný víkendík želám. my čakáme návštevu, tak sa tešíme 🙂 - len dúfam, že dovtedy sa mi tu podarí udržať aký-taký poriadok 😀 😀 😀

kukulik30
6. jún 2009

krasne ranko 🙂

gabika...no neviem neviem, ci ten poriadok udrzis 😀 viem si predtavit, u nas je to podobne..pol dna pratam a nakoniec po mne nie je nic vidiet 😀 ale snaha sa ceni 😉

je tu nieco nove? zuzlik ako sa citis?

takyna
6. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

Pozdravujem.....nestíham.......ale ani vy 😉 🙂

kukulik30
6. jún 2009

taky, ty si ale rychla 😀 tak pozdravujem aj ja 😀

takyna
6. jún 2009

Kukulík už máš bubulky vložené?

kukulik30
6. jún 2009

taky nie , az v pondelok, mam PK, takze sa hadam pekne vyvijaju 🙂

takyna
6. jún 2009

Tak na pondelok veľa šťastíčka a nech sa riadne zahryzkajú 😀 😵

takyna
6. jún 2009

Rozpravaju sa dvaja novorodenci v porodnici.

Chlapec sa pozrie na dievcatko a hrdo prehlasi:

Ja som chlapec.

Ako to vies? opyta sa dievcatko a chlapec odpoveda:

Pockame, kym odide sestricka a ukazem ti.

Ked sestricka odide, chlapec odhrnie deku, vystrci nohy a povie:

Pozri, modre ponozky!

kukulik30
6. jún 2009

😀 😀 😀

lenka20
autor
6. jún 2009

ha ha, taky 😀 😀 😀 ten bol dobry, inak pekny dnik prajem, ja sa dnes zvrtam cely den, varila som zemiakove placicky s kuracim maskom, mnam mnam...
kukulik, tak nech su krasne embrijka a na pondelok thuj thuj thuj 😵 😵 😵

gabika24
6. jún 2009

kukulik, krásne embryjká na pondelok, určite to vyjde.
taky 😀 😀 😀
leni ahooooooj, také placky by som si dala aj ja 😉

lenka20
autor
6. jún 2009

jaaaj, gabuliatko, ale ako je z nich tazko na zaludok... 😝

takyna
7. jún 2009

Ahojte kočky 🙂

Leni , zvykaj si , takto ťažko ti bude od februára pravidelne... 😉 🙂

Pozdravujem........cmuk 😵

gabika24
7. jún 2009

ahojte.
veru, leni, zvykaj si, vo februári to bude jasné. ja neviem, čo mám robiť, asi predsa skúsim tie placky - uvidíme, čo mi povedia deti, či môžem alebo nemôžem variť 😀 😀 😀 - zatiaľ mi stihli rozhádzať len niekoľko vecí a zdá sa mi, že im malá pomáha (ale tvrdí, že dáva na nich pozor 😀 )... proste naša idylka - včera bol poriadok aspoň na chvíľu, no dnes po ňom niet ani stopy 😀 😀 😀 ale ako kukulik písala, aj snaha sa cení 😵 😵 😵

takyna
7. jún 2009

Gabika 🙂 , počkaj ešte keď sa bude s nimi hrávať na učiteľku a žiakov.... 😉 🙂 , máte, že to zábavy, úprimne sa teším, aj ja chcccccccccééééééééééém 😉 😵

pekný dník,,,,,,,idem na cintorín za anjeličkom mojim.....kým neprší.....včera to bolo hrúza to počasie 😝 🙄

takyna
7. jún 2009

ináč KATY už má HANIčKU NA SVETE 😀 😀 😀 😀 😀

lenka20
autor
7. jún 2009

cozee 😀 😀 hanicka uz je tu s nami, huraaaa, katuska gratulujeeeeem 😵 😵 a malej prajem krasny stastny zvot, urcite sa jej rodicia on postaraju 😉
takynecka veru, vcera bola hrozna burka aj u nas, ani hafani nechceli ist von...
gabinka - na neporiadok sa vykasli, to patri k tomu ked mas male deti a tolko 😉 😵 vsak ich zapriahnes ked budu velke 😉

tanitta
7. jún 2009

Ahooj..
fijha.. tak katy je uz mamicka 😵 😵 blahozelam panecku uz sa finisuje vovelkom...
takze ...takynka ...lenik...kukulik.. tehulkujeme to je rozkaz 😉 ... pa

lenka20
autor
8. jún 2009

ahojte babulky a dobre ranko, ja dnes nakuknem asi az cez obed, tak sa ti zatial majte a krasny den vam prajem 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre