IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zulka29
24. jún 2009

Zuzlinka, dakujem, ty budes mat onedlho dievku z KEtika 😵 Cáry, máry .... 😀 😎

zuzla80
24. jún 2009

Zuliček, keď tie vaše (aj Lenkine) čáry máry na mňa akosi nechcú platiť 😠 Neviem, či som od vás tak ďaleko 🙂
Ale ja proti dievke nič nemám - my sme doma 3sestry, tak čo je to ďalšia baba do domu 😀
Boli ste Zulik na 3D?

kukulik30
24. jún 2009

ahojte 🙂 dnes mame zase skaredy den, hadam to uz nepotrva dlho, mna uz druhy den boli hlava, len co sa zobudim, uz ju citim 😠...aspon viem, ze ju mam na krku 😀 😀 😀

jej pecka, dalsi chalanisko do partie 😵 , to bude o tie dievky riadny boj, este ze to zachranuje zulka 😀

tak vam prajem krasny dnik 😉

zulka29
24. jún 2009

Zuzlinka, ano bola som na 3D. Akurat nemame velmi dobre fotky, babulka sa stale vrtela a šermovala ručičkami pred tvaričkou 😎 . ALe jednu som supla do albumu 😉

zuzla80
24. jún 2009

No pokom to dieťa asi tak bude 😅 Inak fotka je dobre viditeľná - malú tam krásne vidno. Aké vymoženosti to dnes vládnu svetom

pecka
24. jún 2009

ahojte krasavicky 🙂
uz niekolko dni lomcuju so mnou stastne hormony, supis pocit, usmievam sa ako mesiacik, nic ma nerozhadze, akurat ked v telke pozeram nejaky dojak tak revem ako blazon....to sa mi nikdy nestavalo, 😅 tehu je fakt nadherne ........

Zulka, nato, ze vasa princezna je zive striebro, krasny detail sa podaril. Uzasna vec to 3D- 4D 😵 😵 Este chodis cvicit??

Zuzlik, Kukulik ahojteee

😉 😉

tanitta
24. jún 2009

ahojkyy...
zuzulka.. kocka to bude 😎 ... partakov tu je dost bude bitka 😀 🙂
pecka.. som rada ze si tehu krasne uzivs...trosku ti aj "zavidim" 😵 .. lebo ja som si tehu vobec nevychutnala ale co.. narobim... hlavne ze tu sa gula vedla mna take cosi malinke usmievave 7.5kilove a smrdi to 😀 .....
Zuzla...my ti spolu s lenkou pocarujeme pod kuzelnym stromom... 😉

zulka29
24. jún 2009

Pecka, nechodím cvičiť, ja som taká poserka, ked ma niečo pichne hned ma to vivedie z miery....ale začnem asi chodiť v 30 tt, to už sa snad nebudem bat otvarania a skracovania krčka a podobne 😝 ked už bude babulka silnejšia 🙂
Tanitka, pre nás bude krásna nech vyzerá akokoľvek 😀

pecka
24. jún 2009

ja som tiez uvazovala nad cvicenim pre tehotne....u nas v MT aj prebieha nejaky pilates pre tehu podla tyzdnov, ale akosi ma to uz preslo. Ja som ani pred tehu nejak extra necvicila. Ja som skor, taky predchadzkovy typek. Aj teraz, ak neprsi, tak do roboty a z roboty chodim peso, takze myslim, ze 40 minut chodze denne mi celkom postaci 😝

tanit ahojky...pozdravujem veduceho 😉

maahuliena
24. jún 2009

ahooooooojte, pozdravujem všetkyyy 😵 a pekný dník 😉

hava77
24. jún 2009

ahojte kocandy,
zulka krasna je ta vasa kocka 😵 😵 😵 a nahodou ved sa vam celkom pekne natocila 🙂 tak nech vam rastie do krasy a za par tyzdnov si ju priviniete 😵 😵 😵

maahu tak ako sa s babuliatkami drzite? dufam ze je ti uz lepsie.....a budes testovat ci nie?

teda tanitka s lenkou dobre teodorujete 🙂 vam to nejak vychadza tie predpovede.....asi si dam na vas
pozor 😎 .....
ja som nejaka nachcipana tak dufam ze to maly odo mna nechyti, ale zatial vyzera byt ok 🙂 .....zacina sa nam dvihat do sedu ked mu dam ruku, ale mne sa to vidi nejak skoro 😕 co poviete kocky co uz mate starsie deticky? bojim sa aby mu to neuskodilo....
prosiiiiim nech sa uz vycasi lebo mi to pocasie lezie na nervy 😠 nemozem ist s malym ani von so stale leje 😖

tanitta
24. jún 2009

Havka... to je normalne ze sa dviha do sedu ked sa drzi za ruciciky tak to ma byt..... len ho ale nenechavaj sediet...na to je malicky neobkladaj ho vankusmi a pod....sediet klasika ma cas az niekedy okolo 7-8mesiaca...teraz ma lezkat...

hava77
24. jún 2009

ja ho len necham chvilku /max 5 sekund/ nech sa poobzera a potom ho davam zase lezat 😕 sediet tak s vankusmi ho nenechavam

maahuliena
24. jún 2009

cafte všetky 😵

zulik no mala je superovskááááááá 😀 🙂 🙂 😵 a to cičenie Ti len pomôže 😉 😵 som rada, že sa máte dobre 🙂 😵 a Okrem Romanky zvažujete aj iné meno? 😉

peculíík to je úžasné, že si tehulkovo vychutnávaš 😵 tak to má byť, inak presne moja kolegy spomínala, že najlepšie je byť tehu od 17-30tt 😉 lebo predtým únava, nevoňosti.. a potom už len funíš 😀 no ale pre babatko sa da všetko vydržať 😵 😵 držkaaaaaaj sa 😵

havka ahoooj 😉 držíme sa držíme hadam 😅 ja sa cítim ok, len teda cítim podbruško a už ani neviem či to je dobre či zlé 😅 je to psycho toto čakanie, dnes sa mi snívalo o // 🙄 len teda potom som sa zobudila, a na testovanie som sa neodhodlala, stale váham, testíky mám doma 2 tak ich isto miniem 😅 😅 😵
havka a o Adamka sa neboj, niektoré detičky robia všetko "skôr", o to sa neboj 😉 tak si myslím, že vy budtete aj skôr sedieť a chodiť- a samozrejme že s oporou 😀 😵 😉 ved je to parádne, ked tie deturence robia také pokroky, no nie 😉

a inak aj mm ochorel.. tak sme dvaja Pn-kary 😀 😀 😎

to s tohto počasia, nás bolia hlavky...no už nech je pekneeeeeeeeee 😠 😀

hava77
24. jún 2009

maahu mna pri kete bolelo brucho stale ako na mrchu a ked som presla 9 den a mrcha nic tak poobede som testovala a vysli // potom som sa bala este viac 😎 ...drzim palciska a dufam ze nam potom testiky hodis do albumu nech sa tesime spolu s vami 😵
adamko je sikovnik tesime sa z neho 😵 .....buduci tyzden ideme na ockovanie proti pneumokokom a rotavirus tak sa trosku obavam horucok to budem asi stresovat 😒

maahuliena
24. jún 2009

dakujem, no ak sa ohdodlam testovať asi najskôr v nedelu 😅 to budem 10deň po ET 😉 ozvem sa 🤐

tak držím place adamkovi,a aby neboli horúčky, aby to dobre zvládol 😉 myslím, že mama bude vo väčom strese ako Adamko.. 😅 🤐 ale tak to býva 😒 😲 myslím na Vás...

hava77
24. jún 2009

mama je velky stresak 😀 co sa tyka bolesti maleho...... mahu ta obdivujem ze ty robis s malymi chorymi detickami.....ja by som to nemohla robit....esteze su taki ludia ako ty 🙂

lenka20
autor
24. jún 2009

ahojte zlaticka, ja som so sebou velmi spokojna, ze som vam tak dobre vyvestila - pecka, zulka... mozno z toho bude aj viac ako virtualny parik, hmmmm 😉 fotecku zulik kuknem potom, ale som si ista, ze babulka bude naaadherne dievcatko, po maminke ci ockovi, obaja ste krasni ludia, takze to bude fakt kost 😎 😵
zuzlik, budeme na teba intenzivne mysliet pod hruskou s tanickou 😉 a urcite to zaberie... predsa dve teodory viac zmozu ako jedna 😉
mahulka kludne testni...budu tam // 😉
kukulik, havka, ahojte 😵

maahuliena
24. jún 2009

havka aj ja budem stresovať ak to náhodou výšlo 😅 😅 ja som taka úzkostlivá, ach jaj 😅

ja mam deturence rada, a som rada, že im dokážem pomôcť aj ked nie vo všetkom... ale ked pomôžem, tak ma zahreje pri srdiečku.. a ked sa to babatko alebo aj väčšie dieťatko usmeje.. niet nad krajší pohľad... vtedy mi aj srdiečko podskočí od šťastia 🙂
ale je na čase, aby teraz pomáhali iné sestry.. a my..už dlhopracujuce, sa vybrali na MD 😅 😵 😵

maahuliena
24. jún 2009

ahoj lenka 🙂 no neviem neviem či tam budu //, no bojim bojim testovať 😅 ale aj mne by si mohla vyveštiť 😀 ked to fakt všetko vychádza 😵

hava77
24. jún 2009

maahu neboj ty si tutovka na MD inak to uz nepojde 😉
no adamko sa zobudil a dava o sebe vediet tak uz pojdem pa 🙂

hava77
24. jún 2009

este som zabudla .....lenka ahooooj 😀

lenka20
autor
24. jún 2009

mahuuu 😀 😀 - no sak ved ti vestim, sak vravim, ze testni, budu tam // 😉 😵 😵
havuska ahoj, co takto nejake nove fotky mrnusika 😉 inak je sikulka, taky maly a uz sa taha hore... 😉 a uz sa rad mazna ci este stale je independak 🙂

maahuliena
24. jún 2009

ach leni 😅 bodaj by tak bolo, ale myslím, že je ešte skoro na testík 😅 😉 skusim cez víkend ak to do vtedy vydržím 😅 😲 😵 výsledok dám potom do albumu 🤐 😵

maahuliena
24. jún 2009

baby, mna začína nejak boleť dole vlavo.. akoby vaječník... taký tlak 😖 😅 🙄 no asi ma porazí 🙄 😅 tehule mali ste to niektorá 🙄 a začína stres 😅

tanitta
24. jún 2009

mahul.. mali sme to;) v prvom trimestri je to odost vyraznesjie 😵 .......... nekrvacas.. tak je dobre...

maahuliena
24. jún 2009

tanitt zachrana došla 😵 dakovala ja moooc 😅 no nekrvácam... dnes som 6deň po ET 🙂 zatiaľ s tejto strankiy ako ani nešpiním ani nič...len teda kríže trocha tie tlaky 😲 😲 no asi zajtra ráno ocikám test 🤐

tanitta
24. jún 2009

nooo skus ocikat.. 😉 .. mozno sa uz nieco vyklube 😎 ....

maahuliena
24. jún 2009

no ale skôr si myslím, že ešte bude skoro 😅 ale tuším aj katy mala na 7den po ET // aj viacero aj pecka už mala pekne paličky 😀 😵 no je Vás tu viacej 😵 😉 no nemohl to Pán vymyslieť jednoduchšie, proste od momentu ked sa vložia, všetky tehule..bez výnimky 🙄 😀 😎 😝

pecka
24. jún 2009

maahul, to mas veru pravdu, mali by byt, len skoda, ze to "on" tak nedokaze zariadit ........... 😔

....ja som uz na 7. den po ET mala peknu viditelnu dialnicku 😵 , ziadneho ducha, urcite ju tiez budes mat....a este ked to vravia Teodorky Lenka s Tanickou 😉 😉 tak je to viac nez iste 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre