IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

zuzla80
28. aug 2009

Ahooojte kočule 😵
Jééé pecka krásna fotečka drobca - inak aj bruško ti už pekne vykúka, verím, že si na svoje tehuľkovanie pyšná - veď si to zaslúžiš.
Mahu a ty už začínaš stimulk v septembri? Mohli sme "bojovať" spolu, no žiaľ mi dala endokrinologička nútenú pauzu, tak u nás to je reálne až v novembri 😒. Inak aj ja som počula, že september je dosť silný a veľa ivfiek vychádza práve v septembri, no tak mne ostáva veriť, že aj november bude pre nás úspešný...
Držím palce, aj Rosienke 😉

Pzdravujem babulky a špeci Gabiku 😵

dior
28. aug 2009

Vikina- tvoja otazka ma zaskocila 😅 -ja by som ruku do ohna strcila, ze to ziadnu ani nenapadne 😀 ,ale to len preto, ze ja ledva prejdem na wc -vzdy silny OHSS 😝

Taky ,Zuzik tak ja som vcera bola v Reprofite-ozaj su tam zlatucki 🙂

zuzla80
28. aug 2009

Diorik no a čo aké pocity? U Koudyho?

dior
28. aug 2009

ja som bola u Machaca-ale aj Koudy je sympatak- vlastne aj Stelcl, aj sestricky, aj recepcne, este aj vratnik bol mily 😉 -ako povedal Machac: uz len aby som tlacila kocarek 😵
nie je tam rano problem zaparkovat?

takyna
28. aug 2009

Ahojte kočky 🙂 , všetky zo srdca pozdravujem 😵

Nestíham....

Diorík napíš mi IP ak budeš mať čas , čo a ako to prebiehalo v Brne, díky 😵

dior
28. aug 2009

idem na to zlatko 😉

rosienka
28. aug 2009

mahuli - takze august u teba asi nevysiel.. ☹ ...ale na jesen to roztocime, nech aj nam konecne pribudaju tie tt-cka 😉 Som zvedava, co z dneska vzide, snad nebudem zdeptana, ale v pondelok som bola na HP a doky mi nadsene volal, ze mam vyborne hodnoty, tak snad aspon nieco. Som zvedava, ci mi furt naordinuje tie konske davky hormonov, alebo ich znizi 😲

zuzli, dikes, pekne pauzuj a budes nasledovat mesiac po mne, lebo stimulovat zacnem az zaciatkom oktobra

dior
28. aug 2009

v reprofite bola jedna kocka a ona stimulovala s 300 kou gonalom,alebo az 350- a ledva jedno vajicko- ved mna by to zabilo-chuda ☹

rosienka
28. aug 2009

dior - ehm, ja som pichala ku koncu 675 UI a zijem 🙂 ...bolo 9 vajok

maahuliena
28. aug 2009

cafte babulky 🙂 😉 zuzlik, takynečka, diorka.. 🙂

rosienka, nie je to tak, žeby august nevyšiel 😅 , ale pre pracovnu zaneprázdnenosť 😀 🙄 , nemala by som kedy chodiť na kontroly, nakoľko ja pracujem na smeny...a august bol veľmi vyčerpávajuci...september bude snaď kľudnejší.. tak to chcem využiť 🙂 😉
a to je vyborne, že maš dobre hodnoty HP, určite s toho budu nišie dávky... 😉

ja idem najskôr stimulovať clostilom a potom(ak bude niečo) tak sa bude dopichávať.. takže počkáme na ms a ideme natoooo 😎 😀

babulky, nech už je to september, oktober či november.. do konca roka tehulkujeme všetky a basta 😀 😅 😵 🙂

pekný dnik a tiež víkendík 😉

hava77
29. aug 2009

ahojte, tak ja sa uz oficialne zaradujem medzi "ozajstne" snazilky 😀 ....dohodli sme sa s mangelom ze niekedy v lete by sme skusili 3 ivf, aby medzi drobcami nebol velky rozdiel - teda ak Pan Boh da 😉
v heliku su teraz poradovniky uz na buduci rok 😕 tak by sme chceli ist niekedy v oktobri vypisat ziadost 😎 .....
toto rozhodnutie ma dost tesi 😵 tak som sa prisla pochvalit 😎

tanitta
29. aug 2009

ahojky kocky...
drzim vsetkym stimulantkam palceky;)...ci uz prave stimulujuci alebo cakatelkam;)...
havka.. tak..supeer;)....budete velka rodinka....chcelo by aj dvojecky 😎 ....jedny razom... 😎 ....
pecka, zulka.. drzkajte sa uz to pojde z kopca 😵 ....

takyna
29. aug 2009

Ahojte babule 🙂 , vidím, že staršie uspešné snažilky sa nám idú znova snažiť 😉 🙂 Hava to je fajn, nech je to sestrička 😵 , krásne fotečky umelecké maté 😵

Stará partia začína stimulovať 😉

a ja nestíhačky v práci 🙂 , pozdravujem vás a poctivo si čítam, pá 😵

mirinda10
29. aug 2009

havy super rozhodnutie kut zelezo pokial je zerave a mozno uz budu dvojky 😉 inak Adamko na tych fotkach je ako herec-anjelik nadhera bude mat krasnu pamiatku aj ja led tak na ne pozeram budem musiet nieco najst v BA
inak mas nadherneho syna ked to zoberiem aj tanitka ma blodnaveho anjelika asi tie deticky po IVF su nejak krajsie neviem ale co som videla na nete tie fotecky tak asi embriologovia maju zlate rucicky ked to tak dobre vedia namiesat 😀
pekny vikend prajem

lenka20
autor
29. aug 2009

ahojte babule, ale ale co to vidim - havka supeeeeeeer, moc sa tesim s tebou, ze do toho zas idete a budem straaaasne drzat palce, nech sa rodinka rozrastie este aspon 1 jedneho clena 😵 😵 😵
ahojte vsetky 😵 😵 😵

juja
29. aug 2009

Ahojky kočky 🙂 ...ja sa hlásim po dlhšej pauze, ale dúfam, že mi tú absenciu odpustíte.. 😉 ....ale poctivo Vás čítam a mám prehľad čo sa tu deje.. 😉 🙂
Pipka,Hanulke dodatočne všetko najlepšie k narodeninkám želám a posielam božteky 😵..už teším sa na nové fotky. 🙂
Havka kukla som fotočky ,no sú fakt suprové, tiež by som chcela dať Romanka odfotiť, len v Žiline neviem o žiadnom fotografovi, aj kamošky boli deti fotiť v Blave..veď uvidíme. 😉..čítam, že ideš do stimulky...super..Adamko bude mať sestričku, alebo bračeka.. 😵..nech Vám to vyjde. 🙂 My zatiaľ neplánujeme - aj doktor mi vravel, že treba po sekcii rok pauzu, tak to ani neriešime ..ak tak vyskúšame prirodzene - možno sa mi telo reštartovalo a budem rodiť ako čerešňa .. 😀 😀
Tanitka ahojky...ako sa mávate? Chrobáčik poslúcha? Dúfam, že ste zdravunký. 🙂...jo, a vy neplánujete súrodenca ako Havkovci? 😉
Pecka krásne ti pribúdajú tt...veru ani sa nenazdáš a je tu december 😉 Čo sa týka nemocnice - do MT chodí veľa žien rodiť aj zo Žiliny a pochvaľujú si, tak načo chodiť inam...ja som rodila v Žiline, ale preto že som mala vybaveného doktora - chcela som rodiť sekciou. 😉 ..tak si to tehu bruško ešte do decembra krásne užívaj a hladkaj. 🙂
Zulka, ty brďo veď ty to už máš za pár.. 😅 🙂 ...prípravy na príchod bába už vrcholia, kočík už máte...tak si ešte tých pár týždňov pekne oddýchni a vyspi sa do zásoby ...😉 😵
Takynka nestíha ...zahltená prácou.. 😉 ..srdečne ťa pozdravujem.... často na teba myslím.. 😉
Zuzlík, Lenka, Mahu, Diorka,Taky ..všetky stimulantky - čakateľky držkajte sa a pekne sa pripravujte na krásne obdobie, ktoré Vás čaká a veľké brušká čo Vám narastú ... 😉 🙂 ...treba nám sem opäť nové tehuľky...tento rok Vám to vyjde, verte tomu! 😉
...držkajte sa kočky a všetko dobré želám.. 🙂

..Jo, chcela som pridať fotky malého, ale nechce mi ich pustiť- sú veľké, tak ak mi napíšete do IP mailovú adresu a pošlem Vám link na picasa web.. 😉

zulka29
30. aug 2009

Ahojte babulky, ja vas tiež zanedbávam písaním, ale sledujem vás aj v tém Brnaciek ako sa vám darí. Už sa teším kedy to rozbehnete a budete tehulkovať jedna za druhou, určite už bud. rok všetky rodíte! 😵 . Držím vám veľmi palčeky 🙂
My sa máme dobre, cítim sa tále fajn, už sa neviem dočkať pôrodu 😅 a našej slečny 😵 . Všetko už je pripravené, taška do pôrodky pomaly komplet zbalená, akurát doklady po sobáši ešte nemám vybavené, lebo naše úrady sú pribrzedé 😠 tak sa to snad stihne, nech nie su v nemocke problémy s menom. No ale to su blsbosticky, hlavne nech je malinka zdravucka 😅 .
Všetky vas pozdravujem a piste, nech mam co citat 😎

lenka20
autor
30. aug 2009

ahojte zlaticka, jujka - no veru, dlho sme o tebe nepoculi, ale to je vyborne ze sa mate dobre, malicky je urcite poklad a musi vam byt spolu fantasticky, posielam v IP adresku 🙂 nech ho mozem okukat maleho fesacika 😵
zulinka tak ty uz si ready, budem na teba mysliet, daj vediet ked to na teba pride, krasne tahas tehulkovanie, ide ti to vyborne, clovek by ani neveril co mas vsetko za sebou, ale s malickou hviezdickou vas caka nadherne obdobie, veru, este sa vyspinkaj do ruzova kym sa da 😉
krasnu nedelu kocky..

romy01
30. aug 2009

Ahojte babulky

Do tejto témy som ešte nepísala. Na konikovy som nová a zajtra začínam s prípravou na IVF - budem brať proveru. Je tu niektorá ktorá bude v septembri podtstupovať to isté?

pipka
30. aug 2009

ajojte babulky, tak po tyzdni sme zase domka 😉 hanula ma za sebou prvu oslavu, kuk fotky 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

pipka
30. aug 2009

jujka dodatocne dakujeme 😎

juja
31. aug 2009

Pipka už som kukla fotky ...no Hanulka je suprovská ako vždy 😵 😵 ...parádnica a smejko ...posielam jej velikánsky božtek 🙂 😉 ..ona sa tak krásne vždy usmieva...ona bude tuším modelka, alebo celebrita 😀 😉 🙂

Krásny dník želám všetkým kočkám.. 🙂 ..pa

pipka
1. sep 2009

jujka, to uuurcite 😀 jezibaba je to 😅 ked vidi fotak tak sa nastayluje 😀 😀

rosienka
1. sep 2009

caute kocky, tak sa tu coskoro zacne pekne poriadne stimulovat, uz sme aspon 3-4 na starte 😉

mahul, ty to zahajis a my nasledujeme do konca roka...ja sa nakoniec asi pridam k zuzle, asi aj u nas to po pohovore vyzera skôr na nevember, kedze sme si zas vymysleli sa "vratit" s muzikovym spermoskam a ak bude teraz dobry spg, tak skusime to rovno cez ICSI, ked nie, tak pojde na TESE. Ach, snad to dobre dopadne, on sa toho furt dost obava, no chlap proste, ma strach, ze by mu mohli cosi poskodit 😖 ale to sa urcite nestane!

hava, tak uz planujete? no nikdy nie je neskoro zacat s pripravami, lebo ako vidis, taha sa to ako...a to sme zacali zaciatkom 2007 ☹

dior, taky - vy kedy zacnete so stimulkou?

vsetky mamicky mate pekne deticky 😵

hava77
2. sep 2009

ahojte 🙂
rosienka ti nasi chlapi sa stale boja, ale priznajme sa ze aj my mame dakedy v gatiach 😀 😀 😀 , lenze nas ta tuzba po babatkach zenie trosku viac a rychlejsie ako ich..... 😉 chlapom je treba nechat cas a niekedy aj more casu 😀
no nase plany su len plany, uvidime skutocnost 😎 .....vsetky vieme ako to chodi a ze je to medzi nebom a zemou....
pozdravujem vsetky ostatne kocendy 🙂

pecka
2. sep 2009

Ahojte babule, par dni tu nie som a kolkoze vas tu bolo 😵 😵

Havi gratulujem k rozhodnutiu, drzim palce, nech to ide ako pomasle, ked sa uz do stimulky pustite. Len som prekvapena, ze v heliku maju take dlhanske poradovniky. To aby sme sa aj my zapisali 😀 . Sice este nemame maleho na svete, ale uz teraz koktujeme s myslienkou, ze ked budem OK, tak si pojdeme pre surodenca co najskor. Este mame dvoch mrazulikov.

Juja ahoj, dlho som ta nevidela. Krasne rastiete 😵 😵

Pipka !! Hanulke dodatocne vsetko len to naj-naj-najlepsie k prvemu rociku 😵 😵 😵 😵 ...je to veru modelka ako hrom...je perfektna 😵 😵 😵

Ja mam zajtra poradnu. No, a dnes mi bolo v praci jemne naznacene, ze ked uz konecne pojdem na tu pn-ku, tak im veru chybat nebudem. No, pekne, co? Takze, ta moja dlho omielana peenka, uz bude od zajtra realitou... Takze cca mesiac aj nejaky ten tyzden marodka, potom zvysna dovolenka a od 28.oktobra materska 🙂 🙂 ubehne to ako voda 🙂
Tak drzte palce na zajtra, idem "chlastat" glukozu, dufam ze nebudem mat tehu-cukrovku.........

pozdravujem aj vsetky ostatne 😵 😵 😵 😵

lenka20
autor
2. sep 2009

peculik drzim palceky, ale ty si taka zdravucka tehula, vsetko ide ako po masle, tak urcite to bude ok 😉 a nad pracou sa netrap, nech si vravia co chcu.. matersku s uzi ked sa citis dobre treba este vymysliet nieco kym pride maly 😎

pecka
2. sep 2009

lenusik - zlatusik ahooj a dakujem. Jasne, ze sa kvoli praci nebudem trapit 😝 , uz dva mesiace mame v kancliku novu kocku, ktora bola prijata na moje miesto, takze sa tam tak trochen tlacime, a majitelia budu tiez radi, ze sa im znizia mzdove naklady ...... takze s kludnym svedomim si mozem dotehulkovat doma. 😉 😉

lenka20
autor
2. sep 2009

peci, jaaj, to budu krasne vianoce tento rok, tesim sa s tebou 😵 😵 😵 este stale ste nerozhodli meno? 😉

pipka
2. sep 2009

pecka, jaaaaaj ako by som isla zase na MD tak od zaciatku 😀 to bolo najkrajsie obdobie, vsetko tip top, nachystane, upratane, len hanulku som v brusku hladkala... 😵
a teraz byt jak po vybuchu, ked tu to nase tornado uraduje 😀 😀 😀 uz ani neupratujem...az ked vecer zaspí 😅 😀

uziiiivaj si MD, hlavne pred narodenim a prvych 6 mesiacov...potom to uz nebude o klude 😀 😅 😀

lenulik ajooj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre