Keď muž nejak extra nechce. Viete niekto nejaké triky?

cucuska
25. júl 2006

Ahojte. Mám taký malý problémik. Veľmi túžim po bábetku ale keďže som už 2krát potratila muže nemôžem prinútiť k snažilkovaniu. Neviete niekto nejaké triky. On chce ešte počkať ale ja nie.

alexandra
25. júl 2006

cucuska mam jeden trik, vola sa respektovat svojho manzela... 😒 Pripadne sa s nim porozpravat. Moj tiez extra velmi nechcel (ale zase mal na to dobry dovod), ale ked sme sa porozpravali, ze sa to moze podarit aj po roku, tak povedal ok. Podarilo sa po pol roku a keby sme este pol roka pockali, tiez by sa nic nestalo.. 😅

cucuska
autor
25. júl 2006

Ja s nim komunikujem dosť často, ale vieš s nim je to ťažko. Pracuje v nemocnici a keď mi potom hovorí tie veci okolo toho tak ja mu zas poviem, že sa to môže stať aj po pol roku aj po roku a sme na mrtvom bode. Asi sa podriadim a budem čušať 😔

kamilecka
25. júl 2006

Podla mna cim viac nutis tym menej sa chce a cim viac sa parik snazilkuje ( ze mysli len na to ako otehotniet) tym sa menej dari otehotniet.

alexandra
25. júl 2006

cucuska to nie.. Tak sa ho spytaj, ci to niekedy prekona, alebo ci nechce mat deti vobec a ved diskusiu tym smerom.. Nie tlacenie ze uz, ale otazky smerujuce k zodpovedaniu KEDY a ako Ty mu mozes pomoct v tom, aby to prekonal..

cucuska
autor
25. júl 2006

lenze mi sa nesnažilkujeme. Nechám to tak a budem čakať až zaprší.

kamilecka
25. júl 2006

Chces tym povedat ze sa vobec nemilujete? 😉

alexandra
25. júl 2006

cucuska sa moze stat ze nikdy..

cucuska
autor
25. júl 2006

Ajja sa bojím. Nejak na to nemyslím ale keď on ma nechce tak neviem čo robiť. Je mi do plaču a vtedy som strašne zúfalá. Ja som sa stým vyrovnala lepšie ako on. Je to normálne ?

alexandra
25. júl 2006

Vyrovnala s cim..?

kamilecka
25. júl 2006

Alex s potratmi

kamilecka
25. júl 2006

Hm podla mna mu daj trochu casu alebo mu povedz ze uz si pripravena na dalsie snazilkovanie.

alexandra
25. júl 2006

cucuska ach so.. No potraty su zial v dnesnej dobe uz nie tak velmi malo sa vyskytujuce javy.. Kazda z nas s nim ma svoju skusenost..

Skus s ateda porozprvat s muzom, ako by si mu mohla pomoct ukazat, ze stvorenie zivota je zazrak..

A ten moj tiez nezvlada taketo veci a ked pocuje o smrti babetka, nie je mu vsetko jedno.. ☹

cucuska
autor
25. júl 2006

alex : ja somńezabudla, len to beriem už tak, že to nikdy nevrátim a že musím myslieť do budúcna. Je to ťažké ale ja sa chcem snažiť o ďalšie. Aj lekár mu potrdil, že môžeme teda dvaja, som v poriadku a je to už 3 mesiace a podľa sona by sa malo začať nad tým pracovať, lenže sama to nezvládnem.

cucuska
autor
25. júl 2006

alex : snažim sa a hádam to nejak dorieŚIME.

sue
25. júl 2006

Cucuska, ako trvá určitý čas žene, kým to prekoná, tak to chvíľu trvá aj mužovi...daj mu čas...tri mesiace nie sú až tak veľa, viem že už by si chcela mimi cítiť v brušku, ale daj čas na vysporiadanie aj jemu...
Držím palčeky 😉 🙂

cucuska
autor
25. júl 2006

sue Ďakujem

alexandra
25. júl 2006

cucuska na chlapov plati len komunikovat a komunikovat..

cucuska
autor
25. júl 2006

alex: tak začnemem len komunikovať a komunikovať 😎 Hádam mu nepoleziem na n nervy

alexandra
25. júl 2006

cucuska aj to je sposob 😀 Zn. vytrvale kvapky 😉

cucuska
autor
25. júl 2006

Hádam povolí 😀 Ale zas ho nechcem tlačiť. ViŠ aby som potom nepočula, to kvoli tebe, lebo si sa ponahlala a tak. Muži sú divní

alexandra
25. júl 2006

cucuska su to zvieratka 😅 Len diskutovat, netlacit.. Alebo napis mojmu muzovi IP, mozno poradi nieco lepsie - redrick.. 🙂

maminaa
25. júl 2006

cucuska chápem, že tvoje myšlienky sa väčšinou sústredia na jeden cieľ. máš pocit,že chceš to hneď vyriešiť. nielen manžel potrebuje čas, ale aj ty. toto obdobie ktoré prežívaš neber ako stratu času, ale iba ako čas prípravy. Venuj sa iným činnostiam, na manžela nenaliehaj, hadám nehorí, že to musí byť hned. Viem o čom hovorím, tiež som najprv potratila a mala som obavy, či ešte niekedy atď. Prišlo to prirodzene po pol roku. Aj organizmus sa potrebuje posilniť. Nevzdávaj sa, avšak buď trpezliva. Heslo: Veľa stráca ten kto váha aj ten kto cvalá. 😎

cucuska
autor
25. júl 2006

maminaa: Snažim sa. Lenže spra´vať sa podľa tabukliek, a teraz nie a teraz áno ma dosť štve. Aj ja by som počkala. činostiemi som sa zasypala až po hlavu ale stále mám čas myslieť aj na takéto veci. Vieš aj tak si sama neporadím a viem že musím čakať keď to dieťa chcem lebo sama si nevystačim. Len závidím ženám, kde manžel do týchto vecí až tak nevidí.

elesa
5. aug 2006

cucuska,
sice som nepotratila, ale 5 rokov sme nemohli mat babatko. Vyriesilo sa to umelym oplodnenim, ale nie o tom som chcela. Moj manzel sa o probleme tiez nechcel rozpravat. Jednoducho som mu dala cas. Neviem, ci plati rozpravat a rozpravat. V istych veciach jednoducho treba pockat. Urcite aj on nad tym rozmysla, som si ista. Mozno by pomohli spolocne vylety, ist na veceru, do kina a hlavne nenaliehat. On pride sam, ak to uzna za vhodne. Hovori sa tomu, ze sa "stiahol do jaskyne". Ak chceme porozumenie my od muzov, musime mat porozumenie aj my voci nim. Pridte spolocne ine myslienky, uzivajte si jeden druheho. Ano, muzi su divni..a to iste si myslia oni o nas. Bud ta "mudrejsia" a on to oceni.

madeleine
5. aug 2006

cucuska, aj ked sa chlapi tvaria ako stvory bez citu a nechapu naznaky, neznamena to, ze to nevidia... avsak je mozne, ze aj jeho tvoje potratenie zasiahlo a vyrovnava sa s tym tazko... 😒

mozno ti chce byt oporou, ale nevie ako na to.. mozno by si mala skusit komunikaciu skor smerom ako alex, alebo ze si chces snazilkovanie uzivat, ze sa bojis, ze to nevyjde, ze mozno mas aj ty zdravotne problemy... alebo cokolvek, co vies, ze by vzal ako vyzvu ochranit svoju partnerku pred sklamanim... 😉

a čo tak prípadne skúsiť teóriu prestávky... možno bude manžel potom taký nažhavený, že nebudeš mať šancu ani sa brániť, nieto ešte súhlasiť... 😀

petruci6
15. okt 2006

Ahojte babenky,
prave otvaram starsiu diskusiu,ktora sa ma prave tento mesiac zacala tykat..
Ako to dopadlo s tebou cicuska?manzelik uz chce?
My sme snazilkovali 4 mesiace a kedze sa nam nedarilo zrazu moj drahy prisiel s tym,ze chce pockat este 2 roky!Nechapem co sa zrazu stalo..vraj na to este nieje pripraveny..a ja neviem co spravit,aby som ho prehovorila 😝
Ked som sa uz tak zacala tesit na mimi a teraz zasa nic na tak dlho ☹ ☹
baby poradte,som z toho nestastna 😖

simina
15. okt 2006

ahoj petruci my sme sa snazili dva roky a bolo to katastrofalne ked uz sme mali vazne pochybnosti ci sa dalej snazit tak som ostala tehotna:skus ak mas niekoho kto ma babo mu ukazat ake je to krasne a mozno ho to obmekci u nas to zabralo ked on nechcel mozno teraz ked nebude sa tak snazit ostanes tehotna drzim palceky 😉

petruci6
15. okt 2006

Ahoj Simina,
no tak pochybujem,ze takto ostanem tehotna,my sme rok a pol mali prerusovany sex,potom sme zacali ist na ostro a teraz si to rozmyslel a zasa si dava pozor,jeho to neobmekci,on ma rad deti aj vravi,ze chce,ale vraj teraz este nie je na to pripraveny,kvoli tomu,ze nemame bytik,len podnajom a on je dost casto prec z roboty,ze ma nechce nechat samu doma s babom...ale to tak uz bude stale,to nechce pochoopit..Kurnik,ja som taka nastvana,preco vsetko zalezi od chlapov?Ved to by sme my mali vediet ci sme na to pripravene,no nie?Ved mi to vynosime,porodime,vychovame a vacsinu casu aj tak stravi babo s mamou,tak preco kurnik to musi zalezat na chlapovi,kedy chce on? 😠 😠

simina
15. okt 2006

lebo ako si oni vravia su pani tvorstva.ak si on mysli ze ked budes tehotna bude s tebou viac tak to pochybujem aspon v mojom pripade to tak bolo sluboval a dusoval sa a vsetky poradne bolacky si absolvujem sama lebo on nema cas.neviem co ti poradit ale nutenie asi nepomoze moze sa stat ze nebude chcet vobec ak smiem vediet aky je vas vek

chouchou
24. jan 2007

ahojte som tu nova ale toto forum mi ide v tomto case pod kozu. Moj drahy dostal do vedomia, ze by som chcela mimi a je z toho mierne vykolajeny. Nevravi ani nie ale ani nejasa. Tiez to petruci6 neviem pochopit preco robia take drahoty. Uplne ta viem pochopit a zdielam tvoj nazor. No jedna dobra priatelka ma takeho podobne ho draheho barana ako ja a ta mi dala radu nechat to prirode za ten cas co drahy streckuje. Nevie tiez sa snazim o klud ale stava sa aj to, ze po nociach nespim len premyslam alebo si poplacem. Hmm.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre