Keď muž nejak extra nechce. Viete niekto nejaké triky?

cucuska
25. júl 2006

Ahojte. Mám taký malý problémik. Veľmi túžim po bábetku ale keďže som už 2krát potratila muže nemôžem prinútiť k snažilkovaniu. Neviete niekto nejaké triky. On chce ešte počkať ale ja nie.

dankaa
24. jan 2007

ahoj chouchou a ako dlho ste manželia?nepíses ani vek-to je dost rozhodujuce,možno potrebuje cas,este sa na to necíti.

vnibuja
24. jan 2007

Chouchou: Myslím, že jsme na tom naprosto stejně. S přítelem se v červnu budeme brát, máme byt, stálou práci a on přesto nechce slyšet o miminku. A já nedovedu pochopit proč. Strašně moc ho chci a nejde si pomoct! Někdy si už s tím připadám otravná, ale co mám dělat... ☹ Taky pořád pláču a co hůř, i před ním. Ani to ho neobměkčí a já si pak připadám hrozně hloupě.

chouchou
25. jan 2007

Ahojte
ja mam 27 a moj drahy 29, sme 6 rokov spolu, 2,5 roku spolu byvame vo vlastnom. Rozmyslali sme, ze sa vezmeme bud. rok, no na mna prislo toto miminkovske obdobie uz naozaj naplno, od vtedy co som mu to povedala naostro sme sa este nemilovali. Takze neviem ako sa bude tvarit alebo ako k tomu pristupi. No ja viem, ze latexovy pomocnici mi budu proti voli. Budem musiet k tomu pristupovat velmi opatrne.Jemu by dietatko mozno aj nevadilo, len asi som ho poriadne vystrasila. Jedine co sa snazim, je sem tam mu dat do povedomia zakladne fakty. (ze mladsi nebudeme, aby som nemala potom horsie komplikacie aj ohladom na vek prvorodicky, ze sa nam to nemusi dlho darit, ze svoje pocity nemozem zakryvat, ze mam z toho depresie)Ale hlavne sa ho snazim chvalit, ze ved je sikovny a mudry a bude sa vediet o nas postarat - nie prehnane ale aby sa v tom nepodcenoval. A mozno tym odburavam trosku aj svoje obavy tak vseobecne. Dnes ked svojmu zabudlivemu otcovi povedal zartom dedko, tak sme sa na seba usmiali a ja som doplnila, ze este ved nieje.Clovek sa takto potom citi menej zle ako ked to na neho vecer dolahne.
Asi sa treba len snazit a ked pride kriza prist na forum a ´pozriet sa aj na nezavistli nazor. Mne v najhorsom pomohla priatelka, ktora dietatko uz ma. Jedno tibetske prislovie vravi: Vsetko ma svoj cas tu v Tibete, hmmm mozno by to mohlo platit aj na Slovensku. Ale neboj sa tiez by som nato najradsej skocila a vedela, ze test je pozitivny. 🙂)))

megie
30. jan 2007

chouchou, no ja myslím, že vek na to už máte úúúplne dostačujúci a toľko ste už spolu a toľko už spolu bývate, že by ozaj nemal byť problém. Ale napr. vieš si predstaviť takého Honzíka Novotného 😉 , že by chcel bábo? A on má tiež 29 ale stále je nejaký "pošahaný". Tvoj priateľ sa s ním celkom nedá porovnávať, bo ste spolu už dlho...ale aj tak. Moj má 19 ja 20 rokov a vyplakávam pre to isté. No vy si bábo už môžete dovoliť, my nie. tak držím palčeky, eštte si to nerozmyslel? Alebo vám neubehlo? 😀

zu.za
30. jan 2007

caute baby, chodieva sem niekto?? 😉

madeleine
11. feb 2007

megie, ja som bola v dvadsiatich rovnako pošahaná ako ty. Do dnešného dňa ma to neopustilo... stále túžim po deťoch rovnako... akurátže medzitým sme vo vzťahu prekonali vážne i menej vážne situácie a stále viac sa utvrdzujem, že s týmto ignoratívnym, lenivým a egoistickým idiotom chcem byť, milujem ho a chcem s ním mať deťúrence... 😉 Veci sa v živote postupne menia a i u nás sa pomaličky vytvárajú podmienky na to, aby sme deti priviedli do usporiadaného sveta dvoch dospelých ľudí pripravených chrániť svoje potomstvo a zabezpečiť ho.

A čo ma najviac trápi je práve to, čo môj manžel nechápe... jedného dňa budeme mať ideálnu prácu s ideálnym platom, ideálny byt a ideálny vybavenie... a nebudem môcť otehotnieť... 😕 Netvrdím, že to tak bude, ale je to moja nočná mora už prá rokov... Svoji sme len niečo vyše roka, ale do tridsiatky určite chcem aspoň jedno dieťatko mať, lebo príroda je nekompromisná. Mám zo tri rôčky, tak to hádam vyjde... držím sebe i vám ostatným palčeky... 😉

A občasné horšie fázy sa snažím riešiť tak, že sa upriem na niečo iné ako na dieťatko. Obvykle mi to pomôže preknanť najhoršie chvíľky a potom je zase obdobie, keď sa teším zo všetkého okolo seba... 🙂

lucinocka
11. feb 2007

no tak sa aj ja pripajam k tym posahanym , co v 20 rokoch citaju fora o svadbe a detoch 😀

megie
12. feb 2007

No, niekedy si fakt pripadám nenormálna, že túžim po svadbe a bábenku už teraz... (lepšie povedané od 18tky 🙂 ) Nikto pre to nemá pochopenie, kdaždý len tvrdí, že mám na to čas, že som ešte moc mladá, že som si nič neužila... a podobné žvásty. Nenávidím to. Ako môžu vedieť, že či som si už dosť užila a či sa JA cítim moc mladá na bábo... Peniaze a zabezpečenie sú iná vec, ale neviem, prečo sa oháňajú vekom a či som si už užila alebo nie. To je predsa moja vec! 😠 No nie? 😉 😀

moncika15
26. jún 2008

hmm tak to bol aj nas problem 😒 bral to tak ze bude bude nebude bude neskor 🙄 . ale ked zistil ze to nie je take jednoduxe ako si myslel tak zacal xciet 😀 ironia cloved xce to co nemoze mat 😨

muco
27. jún 2008

ahojte...moj zase pocita peniazky...ze kolko nam potrva, kym nato budeme mat...a nech idem radsej do dalsej prace...aby sme este nasetrili...ale mam uz 28...kolko este mozeme cakat? 😨

luciar79
27. jún 2008

muco-nečakaj.peniazu boli a budú.....čo keď sa nebude dariť...28 je akorát na pekný začiatok 🙂

muco
27. jún 2008

to mi kazdy hovori, ze co ked to hned nepojde... 😒 ...a este som teraz aj stratila zamestnanie, tak by bol mozno aj vhodny cas...lebo ked si nieco najdem, tak aby som nebola nevdacna, ze ma zobrali, tak tam budem musiet byt aspon rok..
musim sa ho spytat, ze ci vobec chce niekedy babatko...

karolina8
13. nov 2011

Ahojte...poradit sa asi neda, kazdy pribeh je iny.....aj ja veeelmi tuzim po dietati a moje biologicke hodiny tikaju az prilis nahlas 😒 .....mam 39.
Tiez neviem ako na partnera.....deti nechce....nechce byt zodpovedny....Stale si vravim, co ma prist pride a vsetko je tak ako ma byt.....ani nepripustam, ze deti by som nemala mat.....nechcem ich podvodom, nechcem na nho tlacit, ale uz nechcem byt pasivna.....
Vztah mame pekny, vyhovujuci obom, rodicia, praca, vsetko ostatne je super...
Nejake napady???

zelovocka
13. nov 2011

@karolina8 ahoj, mne sa zdá, že tvoj prístup je férový a vyzretý (nechceš tlačiť, nechceš ani podvod), ale on je neoblomný, však? ako veľmi ste sa o tom rozprávali? len si to raz nadhodila, alebo ste to prebrali z každej strany? ak ste to naozaj podrobne prediskutovali, no tvoj partner aj tak nechce, ja by som na tvojom mieste pomaly začala uvažovať o odchode zo vzťahu. viem, tvrdé, lenže tvoje biologické hodiny tichšie nebudú ☹
ak ste sa o tom zatiaľ poriadne nebavili, tak mu na rovinu povedz, že mať dieťatko je pre teba splnenie si esenciálnej túžby a bez toho ti bude stále dačo chýbať. ak ťa ľúbi, tak by ti mohol tvoju túžbu splniť aj napriek svojmu egoistickému postoju a počiatočnej nevôli vziať na seba zodpovednosť. tak to vidím ja 🙂 držím ti palce, nech ho "ukecáš" 😉

karolina8
14. nov 2011

dakujem zelovocka ....uz som uvazovala aj o rozchode...len ci to fakt bude ta spravna volba....nemam chut sa zoznamovat, spoznavat a zvykat si na noveho partnera....potrva to dlho, prejde zase nejaky cas...a mozno zistim , ze nemozem mat deti...ale novy partner....a ja si odpeciem pekny vztah.....je to riziko vsetko...ale urcite ta spravna volba pride v spravny cas...a vsetko bude ok...

magnolie123
8. feb 2012

@karolina8 ja mám podobnú situáciu........po 2 rokoch som priateľovi povedala , že chcem bábatko a čím ďalej som viac som na neho tlačila...on preto , že ma lúbi pristúpil na to, ale po týždni vždy zmeni názor, že ma nechce zraniť a tak to nejde, nemôže ísť sám proti sebe......ja budem mať 32 , prafeľ 25 :(.....túžba po dieťati ma prenasleduje každym dňom a včera som mu povedala, že ďalej nechcem pokračovať už a lepšie je sa rozísť....on ma ževraj rozumie...a vždy príde za mnou s tým že nemôže byť bezomňa.....nerozumiem chlapov......čo si začínam uvedomovať je nevyzretý asi, veľa vecí hrá proti nám.....

sisisi
14. nov 2012

niekto s podobnym problemom?

minka1979
27. júl 2013

@chouchou
Ahoj ani nevies ako ti rozumiem.Mame podobnu skusenost alebo citenie.Ja som nikdy nechcela deti a prelomila sa mi 33jka a posledny rok je to stale horsie s tuzbou mat mimino.Mam uzasneho partnera avsak ako prve dava podmienku mat vlastne byvanie a ja tym velmi trpim .Mam chvile kedy vidim kociar a hned placem.Je mi velkou oporou ale moje vnutro to vnima ako vyhovorku co ho velmi vzdy hneva.Minka

minka1979
27. júl 2013

@magnolie123
ahoj plne suhlasim ako si sa snazila to riesit.Ja som urobila ti iste a hned chcel mimino ale mala som pocit ze je to z donutenia tak som to vzdala.Ale tuzba je stale silnejsia a neviem ako ju zvladnut.Pa pekny vecer.Minka

ariadna22
31. aug 2013

@cucuska čau cucuska, kamarátka sa 10 rokov snažila s mužom o dieťa, pomohol im nejaký liečiteľ, ostala v tom (to mala druhé), narodil sa jej chlapec, a po pôrode nebolo ťuťumuťu, vôbec. Len sa od nech chmulo odťahoval.A tak sa vypytovala, že v čom je problém, žiadny problém predsa nieje miláčik až kým ho so segrou nesledovala a načapala ho v parku so svojím sexuálnym partnerom o 15 rokov mladším od neho. No a tak sa s pánom homosexuálom rozviedli.
Moja rada: ...

pheobe007
19. sep 2014

@cucuska Triky? neviem čo si pod tým predstavuješ? Môžeš sa snažiť jak chceš, keď sa chlapovi nechce. 😒

kalista32
8. okt 2014

@pheobe007 súhlasím s tebou aj keď nejaký trik by som brala všetkými desiatimi 😉 😀 😀

uhnakova
8. okt 2014

@pheobe007 diskusia bola zalozena pred 8 rokmi a @cucuska uz ma sestrocne dieta. Treba pozerat, komu odpovedas 🙂

laela
24. feb 2016

ach baby, kam na tych chlapov chodite? u nas je problem opacny, ja som nikdy dieta nechcela a narazam len na chlapov, ktori dieta chcu... zacala som o dietati premyslat kvoli partnerovi a su chvilky, ked si poviem, ze tak dobre, ale potom zas, ze nieeeeeeeeeee... nechcem prist o partnera, aj ked ani vztah nie je idealny, ale asi nemam na vyber...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre