Kedy ste otehotneli po anembryomole?

Ahojte kočky, zažili ste niektorá z Vás? 25.mája mi lekárka oznámila že som tehu, najprv šok, ale potom radosť. Bolo to neplánované. 2 týž. na to som začala jemne krvácať, po kontrole u lekárky mi povedala že som bohužial tehotná bez plodu....16.júna som bola na kyrete.
Chcem sa spýtať, či ste niektorá otehotnela po prvej MS? Alebo ako dlho ste čakali? ja som nedočkavá, mám po prvej MS a najradšej by som bola znovu tehotná už teraz.... Nemali ste problémy s druhým otehotnením?
alexkaaautor
30. júl 2009
Nikto?
nitkan
30. júl 2009
ahoj alexka, mam rovnaku skusenost, najskor som si hovorila, ze chcem otehotniet hned, ale potom som dodrzala tri cykly, ako radili lekari. bolo to fajn, odstavila som medzitym malu a dala som sa aj nejako psychicky do poriadku a po tretej MS som otehotnela, na prvykrat. Tehotenstvo uplne bez problemov, uz to mam za par, drzim palce.
P.S. poznam baby co otehotneli aj skor, niektore opat potratili, niektore vynosili bez problemov, zavisi od mnohych okolnosti. tazko radit.
kolko ti lekari odporucali cakat?
alexkaaautor
30. júl 2009
Mne lekary povedali že min.3mes až 6mes. , ako ktorý, ale čítala som veľa príspevkov na iných forach, kde baby otehotneli po 1.-2.MS, proste ked sa oni citili fajn, a bolo všetko ok....
nitkan
30. júl 2009
aj mne hovorili v nemocke od troch do siestich, nakoniec sme sa dohodli aj v nemocnici aj s mojim gynekologom, ze po tretom cykle mozeme ist na to. v nemocnici mi mimochodom jeden lekar povedal, ze do siesteho mesiaca po MA je vacsia pravdepodobnost otehotnenia resp. zvycajne sa podari.
tak drzim palce nech sa rozhodnes akokolvek