KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

bonsai
8. mar 2009

13 mám vklad...to je dátum..piatok 13-teho.. 😅

luly3
autor
8. mar 2009

no ja som to tiež tak mala piatok 13 pri 2 ifku 😀 😀 😀 😀 ,
a bol úspešny len som potratila 😝 😝 ☹ 😕 😕

bonsai
8. mar 2009

a čo sa stalo?..alebo to nezisťovali?..v ktorom si bola týždni..?

luly3
autor
8. mar 2009

bonsai mne prestalo rást HCG jednoducho začalo klesat,
drobec to nevydržal ☹ , nasadili mi prednison lebo mi zistili
zlu zrážanlivost krvi a teraz dúfam že to vyjde 😉

bonsai
8. mar 2009

luly3..budem TI silne ..najsilnejšie držať palčeky, nech sa zadarí..ja prednison beriem od začiatku stimulácie na KET..síce najprv to bolo len 1/2 tabelety a teraz je to 1/2 ráno a 1/2 večer..

kacarina
9. mar 2009

Ahojte po dlhsej dobe, tak ak vsetko dobre pojde, zaradim sa k vam raKETkam zase v aprili 😉 Dnes sme na konzultacii v GF naplanovali, ze s dalsou mrskou ideme na to 😅

bonsai
9. mar 2009

kacarinka...držím palčeky, nech to vyjde.. 😉

luly3
autor
9. mar 2009

ahojte
kacarínka aj ja držím palčeky 😉
bonsai dakujem

misi33
10. mar 2009

Ahojte.

Bonsai tak ja sa pripajam.Tiez idem na KET v piatok 13 teho. Dr.sa dnes zasmiala,ze aky datum,ked mi to hovorila.

Je to moj posledny KET, dufam,ze posledny... Mam uz len dve embrijka.Ak sa to nepodari tak budem musiet na druhe IVF.

bonsai
11. mar 2009

ahoj misi33..aj ja mám len tieto dve mrazené embryjka..ak to nevyjde, tiež sa chceme ešte pokúsiť cez IVF (2).. som rada, že nie len ja --teda my si pôjdeme v tento dník pre bábätká..môžem sa Ťa spýtať..kým sa chystáš a užívaš predpísané lieky..zmenila sa Ti váha?...ja som totiž 1 kg schudla a to sa dosť divím..lebo predsa len užívam hormóny.. 😉

misi33
11. mar 2009

Ahoj Bonsai.

Mne sa vaha nezmenila.Uzivam Estrofem.Ani pri stimulacii.Ja si davam trochu pozor,co jem.Ale to robim vlastne stale.Tak nemam problem s hmotnostou.

bonsai
11. mar 2009

ja užívam estrimax a prednison..a od nedele aj utrogestan..veď aj ja si dávam pozor čo jem..a práve teraz, keď sa chystám na bábätko..hlavne veľa ovocia a zeleniny..

luly3
autor
11. mar 2009

ahojte 😉 😉
no bonsai aspon nebudeš sama, čo 😅 😅 😅 😅
babulky na piatok 13 vám obom budem držat palečky 😉 😉 😉

bonsai
13. mar 2009

luly3..veľmi pekne Ti ďakujem...asi tak o hodinku s manželíkom ideme do nemocnice..ideme obaja..bolo to moje želanie..nech je prítomný aspoň takto..a aspoň nemusím šoférovať..aj tak je u nás desné počasie..sneží..neviem, či to mám brať ako symbol..že si ideme pre mrazáčikov?

luly3
autor
13. mar 2009

bansai ako???????
už máš chrústou doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , vela štaštíčka

luly3
autor
14. mar 2009

babulky ako????????????
odpočívate 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som dnes dostala mrchu, huráááááááááááááááááááááááá
a už papam estrofem 😝 a za 16 dní budem mat tiež
babenka v brušku 😀

bonsai
15. mar 2009

aoj luly3..nebola som pri PC..až dne som sem zabehla na chvíľku..tak domov sme si doniesli len jedného bojovníčka, ktorý dúfam, dobojuje s nami najbližších 9 mesiacov..a Tebe držím palčeky..

misi33
16. mar 2009

Ahoj Bonsai.
Ja som sa az dnes v praci dostala k PC. Ja som bola v piatok o 10.30 hod na KET. Z dvoch mrzacikov nam ostalo len jedno. Embriologicka ma presviedcala,ze je uplne v poriadku 8-bunkove.Tak dufam,ze vyhra ten boj a ostane u mna celych 9 mesiacov. Bola som inak sklamana,ze ostalo len to jedno. Ale manzelik ma utesuje,ze to nie je podstatne,ze kolko ale ze aby bolo v poriadku.
Tak myslim pozitivne.
Luly si zlata,ze na nas myslis. Drzim palce aj tebe.Nech nam to uz konecne vyjde.

bonsai
16. mar 2009

misi33...čítam, že sme na tom rovnako...tiež sme si domov priniesli jedného bojovníka..len mi ho vložili až od 11:33..ja som však bola rada, že aspoň jeden bojovník zabojoval a hlavne nech je všetko v poriadku aj nasledujúcich 9 mesiacov..ja som nešla do práce..ostala som radšej doma..stačí malé rozčúlenie a ...radšej doma v teplúčku a bez stresov..tak nám obom držím palce..kedy ideš na krv?

misi33
16. mar 2009

Bonsai na krv idem asi 27.3. ale priznam sa,ze neviem presne ako sa to rata. Budem si robit predtym test asi 12 alebo 13 den po KET. Lepsie to zvladam,ked viem na com som. Ak by boli dve ciarky tak radost bude o to vacsia.
Ja som lezala v piatok, v sobotu som bola v kine a v nedelu som bola aj prechadzke.Nic som nedvihala,ziadna namaha. Lepsie ,ked sa niecim inym zaoberam ako stale na to mysliet.
Dnes sa pojdem po obede prejst.Treba chodit vela na cerstvy vzduch.

Vies aka by bola sranda,keby nam to naraz vyslo?

luly3
autor
16. mar 2009

babulky ahojte 😉 myslím na vás stale 😅 😅 😅
nevadí že je jeden aspon sa tam nebude s nikím tlačit 😀 😀 😀
a bude vás otravovat celých 9 mesiacou a potom do
konca vášho života 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
držím vám obom palce

luly3
autor
16. mar 2009

2 strana, nic 😝

larita112
16. mar 2009

bonsai, misi, luly držím vám palčeky, aby vám tieto KETy vyšli a myslím na vás 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

luly3
autor
16. mar 2009

larit ja mam ešte čas 😉 😉 😉
ale dakujem

larita112
16. mar 2009

luly, veď ja viem 😉 ale veď už o dva týždne budeš mať drobcov v brušku a ja už ti pre istotu držím palčeky od teraz 🙂 😉 😀 tie 2 týždne preletia a potom ďalšie 2 týždne čakania na pozitívny výsledok a potom už len 9 mesiacov a detičky sú na svete 😀 🙂 😉

luly3
autor
16. mar 2009

joooooj moja len aby to tak bolo 😉
ja sa strašne tešííím snad mi ten prednison
pomože a nepotratím 😉

misi33
17. mar 2009

Dakujem luly a lari,ste zlate,ze na nas myslite.Bolo by super keby sme boli tehule.
Ja doma nemam PC a dnes v praci som len rychlo nakukla. Sefino ma hned rano zavalil robotou.Ale aspon to nie je o strese.

Bonsai ako sa citis? Ja som celkom v pohode.Nic mi nie je len by som akosi stale nieco jedla.

bonsai
17. mar 2009

ahoj misi..som v pohode..len v noci zle spávam..tak si to doobeda dospím ešte zo dve hodinky..bude zo mňa taký malý lenivec...a čo Ty?..takže ťa trápi hlad..vieš, že ja jem málo..ale snažím sa pravidelne..teda ráno, na obed a večere..prestali mi chutiť sladkosti.. 😉
luly, laritka ďakujem..ale priznám sa nestresujem..akosi som zmierená so všetkým čo má prísť.. 🙂

misi33
17. mar 2009

Ja tiez v noci zle spavam. 😉 Podla mna je to z toho utrosu.Presne som to mala aj minule.Ked som ho vysadila tak som sa vratila do normalu.
Aj ja sa citim v pohode. Dva razy to nevyslo, tak to uz beriem cele akosi inak. Ale stale verim lebo inak by som do toho nesla. 🙂

luly3
autor
17. mar 2009

babulky 😉 ahojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre