KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

mima11
29. mar 2009

Luly a ako Ti to zistili? Bola si na nejakých vyšetreniach???

luly3
autor
29. mar 2009

hej robili mi nejaku genetiku alebo čo to s krvi

mima11
29. mar 2009

A kde Ti to robili? To si sa informovala u lekára v Gyn-Five, že či nie je niečo potrebné robiť? Vieš neviem, čo mám teraz robiť. Či by bolo vhodné tiež si dať urobiť takého vyšetrenia. Ja mám za sebou 1. IVF. Ešte mám 5 mrazáčikov. A bojím sa aby sa niečo takého nezopakovalo.

luly3
autor
29. mar 2009

mima mne to zistili v GF, neboj prve IVF malokomu vyjde
a ked si mala krvičku pozitívnu tak ket ti určite vyjde skus
kety a potom ak nahodou nevyjdu daj si spravit vyšetrenia
ale na konzultácii v GF ti poradia najlepšie

mima11
29. mar 2009

Si poklad Luly, toľko informácií, človek neviem toľko vecí a ešte, že ste tu - všetky babuľky asi si Ty!!!

luly3
autor
29. mar 2009

😉 zajtra ti budem držat palce nech sa stane zázrak 😕 😅
a tebe povedia že hcg rastie

mima11
29. mar 2009

Luly, ja budem držať TEBE!!! Určite sa to musí podariť, budeš mať v sebe troch drobcov, tak to už musí byť pozitívne!!!

Držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luly3
autor
29. mar 2009

idem off pa

mirka5
29. mar 2009

Ahojte. Neda mi nereagovat. Pokial viem tak tehu sa rata od prveho dna poslednej MS a citala som ze uz od 6 tt je vidiet srdiecko. Ja by som bola podla toho uz v 7 tt a este stale mi hovorili ze tam nic nebude vidiet. A ani by nebolo 😠 Este by ma boli schopne tie blbe sestry, najmudrejsie nechat cakat tyzden co som mala ist oficielne 3 tt od poslednej krvi na UTZ a tam by som sa dozvedela iny sok 😖

luly3
autor
30. mar 2009

ahojte 😉 tak som doma s prckami 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a začína mi obdobie čakania a dúfania, že aspon
jeden drobeček sa do mna zamiluje tak ako som si ja zamilovala
vetkych 3 dubáčkou 😉

mima11
30. mar 2009

Ahoj Luly, tak sa pekne opatruj a pekne sa im venuj, aby sa im u Teba zapáčilo!

Chcem sa ešte spýtať k tomu, že Ti zistili, že si vytváraš protilátky proti embryu, tak Ti robili až pri 2. IVF vyšetrenia a až keď si potratila, alebo predtým?

nanika
30. mar 2009

Ahojte bambulky, pridavam sa k vam, po 2. IVF mam doma 15 mesacneho sikulka a tri zmrzliky v mrazaku. V najblizsej dobe sa chystam na konzultaciu, co a ako, teda, ak bude manzel v BA a nie mimo... Mam na vas otazocku, aky je v GF postup, chcela by som zmenit doktora, ci staci povedat pri objednavani, ze si prajem byt objednana k inemu lekarovi, alebo nejako inak? paaa

nanika
30. mar 2009

Len inak kukam, ake novinky, ja som si musela protilatky vybavovat v Prahe a uz sa to da aj tu, uf 🙂 Mam pozitivnu bunecnu imunitu, takze ratam, ze pred ketom budem este na prednisone :(

mima11
30. mar 2009

Ahoj Nanika, do GF zavolaj a povedz, že by si chcela ísť k doktorovi, ktorého chceš a uvidíš čo Ti povedia, podľa mňa by to nemal byť problém.

Ja som 1. IVF 1. test bol pozitívny a druhý test negatívny. Mám tiež mrazáčikov, ale ja sa bojím aby to nedopadlo ako teraz.

nanika
30. mar 2009

Mimi, neboj, kym su vajicka a spermijky, vzdy je nadej, my sme museli ist cez darcu, teraz sa uz len modlim, nech z tych troch nieco bude, lebo na dalsie IVF uz nemame a prirodzene to bez spermii nejde :(

luly3
autor
30. mar 2009

mimuš tie protilatky mi zistili po 2 IVF a ked som potratila
je mi luto že to drobeček vzdal,mojenko 😢

mima11
30. mar 2009

Neboj, dopadne to dobre, hlavne 1. veľký poklad už máš!!!

nanika
30. mar 2009

JJ, a druhy v manzelovi, nie kazdy by suhlasil s darcom 😉

luly3
autor
30. mar 2009

ak miluješ nieje čo riešit 😉 😉 😉 ahoj nanika

mima11
30. mar 2009

Nanika, to je veľa, keď tých pokladov máš toľko, treba si to vážiť!!! To je vzácne!!!

mima11
30. mar 2009

Luly, no ja sa na tie vyšetrenia spýtam, ešte pred KETOM. Radšej nech ešte porobia vyšetrenia a nech vieme na čom sme.

nanika
30. mar 2009

Ahoj Luly, neskor si vas babenky precitam, boli ste velmi aktivne od zaciatku temy, chvilku mi to bude trvat. Momentalne zistujem v Prahe, ci treba opakovat vysetrenie bunecnej imunity, lebo ked si spomeniem na Prednison, mam vysyp, co tyzden, to pribrate kg a dalsich min. 8 kg fakt k stastiu nepotrebujem 😝

nanika
30. mar 2009

Neviem, ako je to teraz, ale na BI som isla sama, v GF mi to neodporucali, ze na co... tak su to pre nich peniaze, ked u nich absolvujeme viac cyklov, keby sa zadarilo pri prvom, nemaju kseft 😠

andriss23
30. mar 2009

Ahojte!!Som tu úplne nová,ale už mám čo to za sebou.Dúfam,že sa môžem pridať.Ja mám za sebou už 3 cykly.2v inom centre,posledný v GF.Dokopy som prežila sedem transferov.5-ty po KET sa podaril,ale v 6 tt som začala krvácať,a "odišlo to"(slová lekárky).6-ty transfer čerstvých,už v GF,sa tiež podaril,ale v 8 tt mi zistili mimomat.teh.,
laparoskopicky mi bol odstránený jeden vajcovod,druhý mi pre istotu zašili.Toto sa udialo v januári.Teraz som siedmy deň po siedmom transfere troch zmrzláčikov.6.4.idem na krv.Dúfam,že sa to už podarí. V zásobe mám ešte
9 embryjok. Včera som prelúskala tieto stránka a žasla som,koľko vlastných pocitov,obáv,otázok aj nádeje som vo vašej diskusii našla.Gratulujem všetkým,ktoré to dotiahli do pozit.testov,a držím palce ostatným. Raz to musí vyjsť.
Dúfam,že aj mne. 🙂

luly3
autor
30. mar 2009

andriss joooooj moja vela si si vytrpela 😕 😉 ,budem ti
držat palce nech to dotiahneš do uplneho konca
chcem sa ta spýtat očividne otehotniet možeš, a potracaš
dala si si spravit protilátky na spermie?????

andriss23
30. mar 2009

nie,žiadny lekár mi to nenavrhol.

nanika
30. mar 2009

Andriss, joj moja, ty si teda hrdinka, velmi ti drzim palceky. Luly ma pravdu, uvidis, verim, ze teraz ti to vyjde. Vysetrenie BI ti lekar nenavrhne, to si musis vydupat, alebo vybavit. Ja som si vdaka navstevy v Prahe vynosila mojho maleho Oliho, dodnes na nich s vdakou spominam. Ale pocula som, ze sa to uz da aj v SR... prave si to zistujem, lebo do Ket bez toho nejdem, bola by som odsudena uz vopred na neuspech 😠

nanika
30. mar 2009

Luly, to nie su myslim uz protilatky na spermie, to by neotehotnela, ak otehotnies a nedonosis byva niekedy pozitivna imunita na trofoblast... Ja mam obe 😖

andriss23
30. mar 2009

Kde sa takéto veci zisťujú?Ako si sa dostala k Prahe?

mima11
30. mar 2009

Ahoj Nanika, ja asi tiež bez tých testov do KETU nepôjdem.Tiež sa bojím!

Ak by si vedela, kde sa to dá v SR urobiť daj vedieť!!! Ja som rozmýšľaľa, že by som išla do Brna. Tam tiež niečo takého robia. Síce nie také rozsiahle vyšetrenia ako v Prahe, ale robia tam hlavne na to, či si nevytváram protilátky na embryjko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre