KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

nanika
1. apr 2009

Ikana, ak beries dajme tomu Utrogestan, menzes pride az po vysadeni... Ale mozno uz ani nie 🙂

luly3
autor
1. apr 2009

ikana vy nechodíte na krv do centra???

ikana
1. apr 2009

nie, ja to mam do centra priblizne 300 km. Zajtra idem ku svojmu gynekologovi, tak uvidime.

luly3
autor
1. apr 2009

ikana tak vela štastia na zajtrajší den 😉

ikana
1. apr 2009

luly3 v piatok napisem, ako som dopadla.
luly, nanika dakujem.

ikana
1. apr 2009

Je super ze mozem s niekym hovorit na tuto temu, lebo nikto z rodiny ani známy nič netušia. Trochu sa mi uľavilo. 🙂

mima11
1. apr 2009

Neboj ikana,tu sme všetci na jednej lodi, a je to super, že sa takto môžeme všetky podporovať, nie je to jednoduché, je to ľahšie keď sú tu takéto super babuľky a je to strašná podpora!!!

Držím palčeky!!!

luly3
autor
1. apr 2009

😉 je tu niekto????

nanika
1. apr 2009

co je luly, smutno ti je?

nanika
1. apr 2009

Babenky, co sa berie pri KETe, utrogestan len? alebo ako je to... Ja mam teraz soky, som znejistena co sa toho Martina tyka, co ked mi do telefonu povedali blbost a ono sa tam prezeniem zbytocne a urobia tam zo mna blbu?!

nanika
1. apr 2009

No co, povedali mi, ze to ide z krvy, z bielych krviniek, ak k tomu potrebuju spermie, tak si tam nejaky dr urobi dobre, neeeee?

andriss23
1. apr 2009

nanika,ja pri tomto KETe beriem od prvého dňa MC Estrofem 3x1 tbl,a od 14 dňa ešte aj Utrogestan 3x2 tbl.Na krv idem 6.4. Tieto isté lieky som brala ej predtým v inom centre,len inak dávkované.

luly3
autor
1. apr 2009

andris a ako sa cítiš????

andriss23
1. apr 2009

mierne napnuté podbruško a občasné pichnutie,inak nič.Neviem..... 😒

luly3
autor
2. apr 2009

dobré ranko divožienky 😅 😅 😅

kacarina
2. apr 2009

Luly, ty ranostaj 🙂

luly3
autor
2. apr 2009

ahoj kacarinka 😉

kacarina
2. apr 2009

ahoj 🙂 mas dobru fotku, rychlo ta vzdy spoznam podla nej 🙂

luly3
autor
2. apr 2009

nooo ale admina mi ju maže ale ja si ju stale dávam 😀
uvidíme kto bude vytrvalejší 😕 😅 😅 😅

kacarina
2. apr 2009

Luly 😀 😀 😀

kacarina
2. apr 2009

Ja som sa dnes dozvedela, ze mozem ist na KET v najblizsom termine, cize uz aj hned s dalsou mrskou zacinam liecikmi 😅 😕 ... Norethisteron uz neberiem a cakam na dalsiu mrsicu a dnes mi Drabek do telefonu oznamil, ze mozem zacat kludne s Estrofemom a Utrosom, ze Noret nevadi, ved to do KETu budu skoro 3 tyzdne, odkedy som ho prestala brat .... no ja som tu teraz ako na ihlach, aj sa strasne tesim, aj mam zmiesane pocity, idem si radsej nejaky ukludnujuci cajik urobit 😅 Aspon vam som sa tu musela vykecat, kedze mam taky bojovy plan to tentokrat utajit pred priatelmi a rodinou, no to som skutocne zvedava, AKO sa nam to podari 😅 😕

kacarina
2. apr 2009

Sme to tu este zvažovali s manzelom a ideme teda do toho teraz, lebo kebyze pockame este mesiac na dalsiu "normalnu" mrsku, boh vie, ako by to u mna dopadlo, kedze mne ona chodi, ako sa jej zachce 😒 ... tak radsej uz teraz... 😉

luly3
autor
2. apr 2009

kacarinka no perfektné moja teším sa s tebou 😅 😅 😅

kacarina
2. apr 2009

Dakujem, uz tu srkam ukludnujuci cajik s nazvom "Balzam na nervy" a tvarim sa, ze som kludna 😀

luly3
autor
2. apr 2009

😅 pečo balzám na nervy?????ved nervozna ešte nemusíš byt 😕 😅

kacarina
2. apr 2009

hehe, no lebo ja som zostala z toho totalne paf, strasna nervozita ma chytila 😀 😀 😀 ale uz som celkom v pohode, asi som musela predychat, ze naozaj uz sa mozem zase zacat na to tesit ...

larita112
2. apr 2009

kacarinka, teším sa s tebou, že idete už teraz do toho 😉 budem Ti držať všetky palčiská 😀 😀 😀
luly 😉

kacarina
2. apr 2009

...dakujem Lari 😉 ... no my sme stihli vysetrenia, co sme chceli, a uz su to 3 mesiace od MA, ja sa citim dobre, tak idem na to, ked sa da 🙂 😅

mima11
2. apr 2009

Kacarinka, držím palce!!!

luly3
autor
3. apr 2009

raketky krasne ranko 😅
a vstavat a cvičit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,spachtošky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre