KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lulu107
30. aug 2009

nanika - no za pár dni sa dočkáš a trošku ti budem závidieť, pretože tej chvíľky som sa ja už nedočkala, no raz ju dúfam zažijem a čím skôr tým lepšie.
Keď si povedala sestrička, že máš prísť ráno na utz, tak si myslím že to vôbec nevadí, mne dokonca nepovedala ani deň povedala že mám prísť za 3 týždne. S tým si určite nerob starosť choď pekne toho 11 a je 😉

nanika
30. aug 2009

Diky lulu, dufam, ze sa toho dozijem :(

margareta11
30. aug 2009

aspoň na chvíľku som sa odtrhla 🙂
nanika, zana a nikitka silno Vám držím palce, verím že je to o nervy a určite to dobre každej dopadne a dotiahnete to do konca a to tiež verím , že aj nám ostatným sa to podarí 😉

mne sa to už blíži, idem v stredu na 12h a v ten deň mi budú aj snehuliačiaka rozmrazovať 🙂
ale verím , že to dobre dopadne 🙂

Lulu, mňa tiež trošku preháňa , ale asi to nepripisujem prednisonu, pretože tlačím piate cez deviate 😀
teraz som jedla melon ,jogurt a aj acidko ananásové, no koho by neprehnalo 🙂 😝

ináč fakt sila, že skoro každá krvácate, to sa asi aj ja mám na čo tešiť 😝
no ved nechám sa prekvapiť... 😎
hlavne nech všetko dopadne dobre 😅

andriss23
30. aug 2009

Ahojte kočky

Tak som sa vrátila z minidovolenky,Estr.papkám poctivo už 6 deň.
Na sono pôjdem 7.al.8.9. A KET by som chcela 12.9.,ak by to bolo možné.
Chcem si dokončiť pracovný týždeň,absolvovať KET,a potom dovolenka(polihovanie doma) 😀
Takto si to ideálne predstavujem.Nie som náročná,čo? 😀 😀
už sa mi aj snívalo,že mám dvojičky, išla som kojiť,nevedela som ktoré skorej....čo na to poviete??

andriss23
30. aug 2009

zana, nanika--držte sa,nech všetko dobre dopadne

margareta--silno držím palce,nech je v stredu všetko OK,nech sa drobčiatko prebudí zo studeného sna,
a poriadne zahryzne do maminy 🙂 🙂 🙂

mima--sme skoro spolu začali,kedy ideš na sono?

nanika
30. aug 2009

No, my sme dnes boli trajdat po Starom meste a videla som 4x dvojcata, tak dufam, ze to nebolo znamenie ha ha ha

andriss23
30. aug 2009

ja by som aj prijala dvojičky,najlepšie chlapčiatko a dievčatko 🙂 🙂 🙂
jedným vrzom 😀 😀 😀

lulu107
30. aug 2009

tak tým dvojičkám sa pripájam, budem veľmi veľmi rada a bude nám jedno čo to bude

margaretka - v stredu strašte ti budem držať palčeky, potom mám daj vedieť 😉

A za necelý 2 týždne začnem papať estrofém, vlastne zajtra si už poviem že na budúci týždeň šup na to už aby to bolo 😉

Už keď sa teraz darí dvojičkám tak šup na to 😀

no uvidíme ešte nevieme či bude mať aj nanika dvojičky a zana 😉

margareta11
30. aug 2009

tak , mne už padla 🙂 a od zajtra mám dovolenku na 2týždne... 😎 😎 😎 , len čo ma trošku štve je to, že od stredy k nám prídu roboši búrať kúpelku a my si zrovna vtedy ideme pre krpčeka, paráda však??, takže budem celý čas u maminy a budem sa snažiť strážiť si tajomstvo ako sa len bude dať 😖 😕
a čo ma ešte štve ,tak to, že asi nebudem mať možnosť ísť na net ☹ ☹ ☹
sakra s kým si pokecám 😒 😒

no vyzerá to tak , že tu budú samé dvojičky 🙂 🙂 🙂
ale mňa sa to isto nebude týkať, pretože mne budú vkladať len jedného drobca 😉 , ale brala by som aj pätoričky 😎 😎 😎
a nesníva sa mi zatiaľ nič, len o lyžovaní ako zdolávam prekážky 😅

tak baby držte sa , tehuľky nech už nekrvácate a pekne tehulkujete a my ostatné šup šup na to 😉

lulu107
30. aug 2009

margaretka - môžeš mať aj jednovaječné dvojičky, drobček sa môže rozdeliť 😀 možné je všeličo

margareta11
30. aug 2009

júúúj 🙂 🙂 veru mohol byyyy 😅 😅 😅

lulu107
30. aug 2009

takže ak sa tu stredu neobjaviš, tak to budem brať že všetko je v poriadku a drobček sa zahniezďuje, potom ako to odležíš tak nám dáš info. Tento krát jeden drobček bude istý 😉

lulu107
30. aug 2009

akú máš prácu, keď robíš aj cez víkendy až do večera?

margareta11
30. aug 2009

bodaj by si mala pravdu lulu 🙂

nanika
31. aug 2009

Baby, neblaznite, my ked sme volali svokre, ze bude dalsie, tak uplne neprekvapeny, trocha namosureny hlas, ze ona to vedela, mala som leskle oci. Vytrela by som jej zrak dvojickami, asi by ju piclo ha ha ha

lulu107
31. aug 2009

nanika - tak si sa chceš zbaviť svokry 😀 , kto ti bude varovať?

margaretka už sa ti to blíži, ešte sa dvakrát vyspinkáš a už budeš spinkať ďalšiu nocku s drobčekom 😉 drž sa hlavne sa teš a nebuď v strese 😵

zana, nikitka, dlho ste nepodali hlásenie ako sa máte, nemám dobrý pocit, keď sa neozývate?

margareta11
31. aug 2009

Ahojte kočky, ešte sa mi aj dnes zadarilo a možno aj zajtra na netík 🙂 a od stredy 😒 ....žiadny net 🙄

veru žiadna tu nepodávate hlásenie ako ste na tom, hlavne dúfam ,že ste v pohode a krpčekovia tiež
🙂
nanika a Ty ako ?všetko zatiaľ v poho?

lulu veru už sa mi to blíži ,ale veru už aj Tebe, tie dva týždne Ti rýchlo ubehnú a potom šup šup na to 😅 , už aby si ich mala v brušku 🙂

ja teraz skoro stále myslím na toho nášho krpčeka a pevne dúfam ,že sa nám rozmrazí a potom sa mu zapáči v mojom brušku...áááach keby to tak chcelo konečne výjsť, bola by som najšťastnejšia z najšťastnejších 😅 😅 😅 ale to Vy určite tiež 🙂 🙂 🙂 však?

tak Vám dnes prajem dobrú nocku a krásne sníčky 🙂

mima11
1. sep 2009

Ahojte!!!
Nestíham Vás ani čítať!
Margaretka, držím silno palce, nech už máš u seba drobčeka a nech sa mu tam páči!!!
Andriss, idem na sono na budúci pondelok.
Nemáte skúsenosti, dnes 8. deň užívam estrofem a trochu krvácam, neviem, či je to normálne! Trochu cítim sem-tam aj podbruško, tak neviem.

A našim tehulkám prajem krásne tehulkovanie až do úspešného konca!!!

margareta11
1. sep 2009

Ahojte 🙂

mima asi by si mala zavolať do centra ked krvácaš, mne o tom spomeínal dr.ked mi meral sliznicu a vravel mi, že na to treba dávať bacha, lebo by som mohla aj začať krvácať, tak asi radšej volaj do GF 😕
tiež Ti držím palčeky, aby Ti to dobre dopadlo 🙂

ja som dnes už nejaká ubojkaná, ale snážím sa nemyslieť na zajtrajšok..resp.myslieť ,ale len pozitívne 🙂 😅

kočky tak sa tu majte krásne a ked sem prídem na budúce , tak nech sú tu samé tt a žiadne krvácanie nežiadúce 😉

papa a všetkým Vám držím palce 😅

mima11
1. sep 2009

Ďakujem Margaretka, normálne som sa vyľakala! Bože, dúfam, že to nie je nič hrozné! No volala som, to by mi musel, ale niekto brať telefón, volala som hneď od rána.

lulu107
1. sep 2009

minka - tak to je ozaj problém v tom centre, je problém sa tam dovolať ak máš problém, musíš zavolať na recepciu a povedať im nech ťa prepoja k dokimu, ak sa ťa budú pýtať, tak povedz že je to veľmi súrne, hlavne sa nedaj odbyť, ak sa tam nedovoláš, tak tam radšej vybehni

margaretka- inak dik za to info. to som vôbec nevedela, že sa môže takto krvácať počas prípravy maternice pred KET , nikto ma to na neupozornil 😠
S tými drobčekami máš pravdu, už aby boli v brušku na budúci týždeň šup na estrofém 😉 zajtra budem na teba myslieť a držať ti veľmi veľmi palčeky 😉 Viem že teraz je to najťahžšie až do rána kým ti nepovedia ako sa má drobček, no potom sa ti uľaví a opadne všetok stres 😉

zana11
2. sep 2009

ahojte 🙂 margaretka držím palce, pekne si to uži 😉
Ja nemám nič nového, stále krvácam, niekedy silnejšie, niekedy slabšie ☹ je to na nervy, už ani neviem, či je drobec ešte dnu a zivý - hovorím stále o jednom, lebo keď som bola na ultrazvuku, videl len jedno srdiečko. Zajtra idem k mojej doktorke na ultrazvuk - tak sa bojím najhoršieho
Ináč aj ja v poslednej dobe vídavam veľa dvojčat, minule som videla trojičky-všetky dievčatá, asi štvorročné a navlas rovnaké 🙂 A strašne veľa tehotných žien..........Asi si to človek predtým tak nevšímal

tinka76
2. sep 2009

Ahojte babulky,
tak mne uz dorazila mrcha ... o tri tyzdne ma caka konzultacia v GF a teda takto o styri tyzdne uz mozno aj ja budem pekne papkat estrofem :o))) ... uz teraz sa tesim 😎

Zana - babulka, drzim ti silno palceky!!!!!! Viem presne ako sa citis ... snad to dobre dopadne!!!!!!! Zajtra budem od rana nakukat ako dopadol UZV...

tinka76
2. sep 2009

Kde ste vsetky babulky????
Ja ked mam chvilku cas, tak mam smolu a som tu sama 🙄 ... co uz 🙂 ... prajem pekny zvysok dna!

zana11
2. sep 2009

ďakujem tinka,budem to potrebovať. 😉

lulu107
2. sep 2009

čaute babulky

zana - strašne strašne držím palčeky, verím, že tomu, že drobček je bojovník a bude pekne zakusnutý 😉
to by si videla, že by ti vypadol, mne sa to tak stalo a vedela som, že je po všetkom. Ozaj si doma na PN?
Hlavne veľa oddychuj !

tinka - tak za chvíľočku sa do toho pustíme, aspoň nebudem sama 😅
Ty tiež berieš prednison?

lulu107
2. sep 2009

nikitka - ako sa máš? už si tu dlho nebola, dúfam, že si v poriadku

zana11
2. sep 2009

ahoj Lulu, áno som doma na PN do zajtra, zajtra idem na kontrolu. Už teraz sa bojím, 😒 Ako to vyzeralo, keď ti drobec vypadol? Mne síce dvakrát potvrdili živú graviditu, raz moja dr. a raz na pohotovosti, ale čo je zvláštne, nemám nijaké tehotenské príznaky, vôbec ma nebolia prsia-čo je častý príznak. Len mi niekedy býva na zvracanie - ale to si myslím, že skôr z tých liekov-beriem štyri druhy 😒

zana11
2. sep 2009

neviem baby, či nájdem odvahu na ďalší pokus, ak toto nevyjde. Už som úplne v koncoch. Normálne sa bojím ísť na vecko...

zana11
2. sep 2009

ináč, nikita tu už dlho nebola, ktovie čo je s ňou. Len dúfam, že je v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre