KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

nikita880
2. sep 2009

dievčence ahojte. ja som viac menej ok. vlastne celkom ani nie. dneska ráno zase to silné krvácanie aj so zrazeninami krvi, tak som zas letela k doktorovi, ten už je zo mňa nešťastný, ked ma zbadá. zajtra sme mali ísť do GF na sono, ale nejdem, lebo dnes mi robil sono moj doktor. bol tam so mnou aj mužíček. a srdiečka krásne bili, bolo drobčekov perfektne vidieť a aj ich srdiečka. mám aj fotku zo sona, aj by som ju sem hodila, len neviem ako. jeden drobček má 8 mm a druhý 6 mm. tak dúfam, že to krvácanie prestane. a ozaj, už mám aj tehotenskú knižku, takže od dnes som oficiálne tehu 🙂

baby, čo si idete pre snehuliačikov strašne vám držím palce, aby ste boli také šťastné ako ja, aj ked sú to poriadne nervy.

zana neboj, všetko dobre dopadne a bud rada že nevraciaš, ja neudržím v sebe nič, ani len vodu, som už tento týždeň schudla 4 kg. je mi stále zle a vraciam aj 7 krát denne. dúfam, že to prestane, lebo pri prvom synovi som vracala 8 mesiacov.

lulu, už sa ti to blíži 🙂

mima11
2. sep 2009

Ahojte!!!
Zana, nikitka, držte sa tehule, myslíme na Vás!!!

Ja idem v piatok na sono - 11. deň, tak uvidím, aká bude sliznica. Dnes som volala do Car, ja som trochu krvácala, sestrička, že to je nič, že to je z estrofemu. Tak dúfam, že je všetko OK, už sa teším na drobčekov, dúfam, že sa rozmrazia a budú chcieť byť u maminy!
Dnes tuším mala ísť margaretka na vklad, ak si dobre pamätám!!! Margaretka, ako?
Silno držím palce nám všetkým!!!!

lulu107
2. sep 2009

zana - drobček vyzeral ako želatínka v ktorej boli také hnedé čiarky. Viem, že ti je strašne, ale zajtra to pominie uistíš sa te drobček je tam, presne ako nikitka a budeš šťastná maminka. Uvidíš, už bude len dobre, zajtra ti budem strašne strašne držať palčeky 😉
Daj zajtra info. nech sme spokojne, že ste s drobčekom O.K

No a naša margaretka teraz s drobčekom oddychuje, vychutnáva si to, určite všetko dopadlo v poriadku drobček sa pekne rozmrazil, všetko tomu nasvedčuje, pretože tu nie je 😅

mimka - tak to je super správa, že to bol zlé poplach a zachvíľku šup šup pre drobčekov

nikitka - áno, už už sa konečne blíži deň estrofénový 😀 a dám si spraviť aj foto
Ozaj gratulujem k tehu knižke, blahoželám blahoželám k dvojitému úspechu, teším sa s tebou.
Takže už nie je potom potrebné ísť do GF ak máš knižku od svojho gyn. dokiho, netreba tam ísť pre papiere?

tinka76
3. sep 2009

Zana - tak uz som tu a nakukam a drzim palce!!!!!!!!! 🤐

Lulu - ja prednison neberiem, aspom teda zatial - na imune sme ani neboli, nakolko sa nam dcerka podarila aj bez prednisonu, tak nam ho teraz nedavaju...

Nikitka - gratuljem ku knizke, tak len pekne lezkaj a oddychuj 😉

Inak ak Vam potvrdi srdiecko uz iny doktor staci to zavolat do GF a uz tam netreba ist 😉 ... len potom po porode budu chciet aby ste im vypisali taky dotaznik, ake bolo tehu a porod kvoli ich statistike, ale to je len na vas, ci to vyplnite 😎

Mima - tak trosku ti zavidim, ze uz si tak dalekooo, ze ides na sono 🙂 😀 ... budem drzat palce aby bola postielka pre babetko pripravena a uhniezdilo sa tam na nejakych 8-9 mesiacov ;o)

nanika
3. sep 2009

zani, viem ako ti je :( dufam, ze uz mas po tom utz a vsetko je ako ma byt, verim tomu a mne zostava cakat este vyse tyzdna. Ale, zda sa, ze sa mi polepsilo, tak to nechcem zakriknut, uz mam len slabo kavovy vytok, tak snad 🙂

kacarina
3. sep 2009

babule, myslim na vas a velmi vam vsetkym drzim palce, nedajte sa a drzte sa!

ja mam za sebou dalsiu mrchu po norethisterone (fuj fuj fuj, 4 dni cervene peklo 😠...), ale uz sa davam dokopy ... no jo, mrcha hnusna, ale aspon nejaky cyklus mam z toho ...
pomaly sa zacinam chystat, v nedelu odchadzame, obcas sem ale mozno nakuknem ako sa vam dari...

zana11
3. sep 2009

ahojte, ďakujem za podporu 🙂 , takže zase mi potvrdila, že bábo žije 🙂 , ďalej mám užívať lieky a s tým ležaním - ona vravela, že je dôležité aby som bola psychicky v poriadku, že môžem chodiť aj na prechádzky, že môžem ísť aj do práce (robím v kancli), keď sa tak budem cítiť lepšie, ale že najdôležitejšie je aby som nemala žiadne stresy a otrasy. Že to krvácanie znamená hroziaci potrat, tak mi ani knižku nevypísala - asi chce ešte počkať, čo sa z toho vyvinie. Tak dúfam, že drobček sa bude držať zubami nechtami 🙂
Aj Vám babuľky držím palce, je to fakt dosť náročná "sranda" toto celé
Nanika - ty kedy ideš na ult. do GF? Ja mám ísť budúci štvrtok. Tebe robili kedy KET?

kacarina
3. sep 2009

zana, tesim tesim 😅 a drzim palce, aby ste to zvladli 😉

nanika
3. sep 2009

tusim 19.8., ja sa musim viazat na muza, lebo s krpcom by som asi utz urobeny nemala, je to strasne sidlo 🙂 Takze idem az 11.9.. Dnes som so spinenim ako vcera, tak som rada, dufam, ze to je pozitivne 🙂 Zani, vedela som to, myslim na teba 🙂

zana11
4. sep 2009

nanika - tebe robili ket 19.8.? Nepomýlila si sa? To by si šla nejako skoro na ultrazvuk. Mne ho robili 6.8.09 a na ultrazvuk mám ísť 10.9. A normálne funguješ pri tom špinení, alebo sa šetríš? A ty nikita? Ty už tiež jedno dieťa máš, tak ako funguješ? Ležíš, posedávaš, alebo chodíš aj von, na prechádzky a tak...Pýtam sa, lebo ja mám tiež dcérku, a proste vždy niečo treba vybaviť, urobiť a tak.

nanika
4. sep 2009

Tak zeby 4.8.? Asi, ja ti uz neviem. Snazim sa setrit, co sa da, presuvam dalej, alebo sa na to vykaslem a hotovo. Hlavne varim, zehlim a pobehujem s malym, prechadzky vonku, kde tu cosi nakupim, ale este chodime s kocikom a momentalne nam urobili konecne na schody rampu, tak je to teraz uz fajn. Ak sa da, okamzite sa vykotim na gauc, za predpokladu, ze je maly s niekym inym, inak po mne skace... A zlepsilo sa to, chvala bohu! Ked muz vyskakuje, tak mu len poviem, ci by bol radsej, keby som si isla oddychnut do nemocnice na 7 mesiacov looooooool A snazim sa zredukovat dvyhanie maleho na ruky, pomaly ma 15 kg a to mi asi nepomaha...

tinka76
4. sep 2009

Zana, nanika - davajte si pozor na seba, vy ste tu nase pozitivne priklady, tak to musi byt OK!!!!! Lebo ja sa uz neviem dockat kedy zacnem papat estrofem a chcem byt len pozitivne naladena 😉 😀 😵

nikita880
4. sep 2009

zana, no ja som doma na PN a po tom krvácaní a pobyte v nemocnici už ostávam doma na rizikovom. no a mňa sa skor snažia šetriť moj mužíček a synátor. syn má už 12 rokov, tak mi veľa pomože. ani nákup z obchodu mi nedovolia odniesť. ale varím, žehlím a všetko robím ako inokedy, lebo keby som to nechala na mojich chlapov, asi by pomreli od hladu a zadusili by sa v špine 🙂 som bola v nemocnici len 4 dni a ked som prišla, tak bolo doma ako po výbuchu 🙂 ale musím povedať, že cez deň si pospím aj 3-4 hodinky a som hrozne slabá a unavená z toho vracania, fakt všetko vyvraciam, aj jedlo aj pitie.

babulky držím palčeky

margareta11
5. sep 2009

Ahojte kočky, všetky Vás zdravím a držím palčeky 🙂
Ja len tak na rýchlo 😉
Drobčeka mám v brušku a už len čakať na pozitívny testík 🙂
Zatiaľ nič necítim...vlastne prsia ma neskutočne bolia 😝
Taká som bola šťastná , že sa nám rozmrazil, pretože sme mali len jednu blastocystu... 😅
Majte sa tu krásne a teším sa ked si Vás budem môcť znovu prečítať.

lulu107
5. sep 2009

čaute tehuľky a budúce tehuľky 🙂
nikitka, zana a nanika šetrite sa ako sa len dá hlavne do obdobia prvého trimestra, držím vám palčeky, stále na vás myslím.
Ozaj neviete mi poradiť, čo je dobré na výtok, ženský čaj pijem už asi 2 týždne, chcela som vyskúšať GYNTIMA, máte nejakú skúsenosť s tým, chcem byť fit pretože od budúceho týždňa idem na to, bude sa papať estrofém, no konečne! už sa na to teším 😉

mima11
5. sep 2009

Ahojte!
Margaretka, tak nech sa drobec dobre udomácni!!!
Lulu, neviem poradiť.
Ja som bola v piatok na sone, sliznica je ešte nízka, ale Dr. povedala, že som len 11. deň, že to je skoro, tak zase idem v pondelok, som zvedavá. Dúfam, že sa sliznica umúdri a bude pekne pripravená pre drobcov.

lulu107
5. sep 2009

mimka - tiež som bola na 11deň a tiež to bolo skoro, teraz by som chcela ísť na 14deň samozrejme ak to výjde cez týždeň.
Dnes to mám v poriadku, neviem prečo, ale mám pocit, že to mám iba v práci hlavne keď sa naháňam a keď zo mňa tečie, aspoň viem, že to nie je nič vážne, ale kúpim si tie čipky, nič tým nepokazím, vraj sú dobré.
Tak ti budem držkať palčeky v pondelok a vlastne sa už dozvieš kedy bude deň D a pripojíš sa k tehuľkam 😉

Skorom som zabudla ti napísať margaretka dnes si 4 deň, myslí na teba a držkám ti palčeky, určite to výjde

floskula
5. sep 2009

lulu, lepsie su cipky FLoragyn. obsahuju prirodne laktobacily.

mirka5
5. sep 2009

ahojte babenky, vcera som sa stala tetou 🙂 Sestre sa narodila dcerka Sofinka.
Lulu ja som mala vytoky pri KETe a Harbulak mi povedal ze je to OK pokial nemam ine problemy ako palenie, svrbenie a pod. Ale aj tak si myslim ze to mohla byt jedna z pricin preco sa to nepodarilo ☹

mima11
6. sep 2009

Ahojte!

Ja som trošku nervózna, aby sliznica pekne narástla a nemala som ju nízku.
Tehulky, ako sa Vám darí, dúfam, že ste v poriadku. Margaretka, aj Ty sa opatruj!!!
Mirka, gratulujem k neterke!!!

andriss23
6. sep 2009

mima,neboj všetko bude OK,nestresuj sa a pekne papkaj Estrofem.

Ja idem v utorok t.j.14 deň,uvidíme... 😉

mima11
7. sep 2009

Ahojte!
Tak dnes som bola na sone, 14. deň a sliznica je nízka ☹ . Má 6,7 to je nízke.
Dr. mi zvýšila dávky, zase idem v stredu, asi ma z toho porazí. No neviem, ako to dopadne.
Neviete poradiť, čo je dobré, pijem aj alchemilku, neviem, čo by som mohla skúsiť.

zana11
7. sep 2009

Margaretka - držím palce, aby bolo všetko pohodové. 🙂 a drobček sa riadne zahryzol 😀 Ja idem v stredu do GF na ultrazvuk - dúfam, že mi dajú knižku 😒 Držím všetkým palce 😉

luly3
autor
7. sep 2009

ahojte 😉 tehulky a stimulantky 😅 😅 😅 😅
oooooooo samozrejme všetkým tehulkám s celeho srdiečka gratulujem a tíško závidim ( v dobrom)

a čakatelkam držím silno palečky 😉 😉 😉 😉 😉

lulu ako kedy ideš na ketko???????
ja sa chystám na druhý mesiac mam posledne 3 blastocisty tak pevne dúfam že tie už donosím
do úspešného konca 😀

lulu107
7. sep 2009

luly3 - teraz cez víkend by mala prísť mrška a ak všetko bude v poriadku, tak 28-29 bude KET 😉

mimka - hlavne buď v kľude mne sa zdá, že min. výška maternice je 8 a to do stredy ešte dorastie

floskulka - kúpila som si už čipky Gyntima tiež obsahujú prírodne laktobacily, tak do víkendu ich môžem užívať kým nepríde mrška.

mirka - pred IVF som mala tiež výtok, ale ten bol oveľa horší bol hnedý ako keby som mala slabú bršku, bola som u svojho gyn. dostala som čipky a mastičku a IVF bolo úspešné 🙂

mima11
7. sep 2009

Lulu, dúfam, že dorastie!!!
Luly, ahoj!!!!!!! Dlho si sa neukázala. Verím, že posledný KET bude u Teba úspešný!!!

Nech už to máme za sebou a drobčekov u seba. Aj sa teším, aj sa bojím. Už to asi začína!!!

Margaretka, ako sa cítiš? Dúfam, že si v poriadku!!!

Ostatné tehulky, dúfam, že aj vy ste v poriadku, ste pre nás veľmi pozitívnym príkladom!!!
Zana, držím silno palce, ty idem pozerať drobčeka a ja v stredu sliznicu, či sa umúdrila a narástla, tak ako má.

andriss23
8. sep 2009

Ahojte!

Tak som bola na sone,14 deň,sliznica 9 mm,na KET idem v piatok.
Silnooo sa modlím,aby sa rozmrazili v poriadku,aby to už konečne vyšlo. 🙂

nikita,nanika,zana, ako sa máte?čo nové?

andriss23
8. sep 2009

kočky kde ste všetky?????

luly3
autor
8. sep 2009

andriss no super, super.....gratulujem
neboj oni sa krásne rozmrazia a zahrizkaju 😉

tinka76
9. sep 2009

Ahojte babulky - par dni som tu nebola a vidim, ze napriek pomenej prispevkov je tu zivo 🙂
Andriss - pekny sliznica, tak budem drzat palce!
Margaretka - tak drzim palce, nech sa silno zahryzne 😉 😉
Mima - neboj ona dorastie, ja som to tak tiez mala pri 1.KETku a ked mi zvysili davku o dva dni narastla na 11 mm 😉 😎
Luly - tak to pojdeme asi naraz, mne by mala mrcha prist koncom mesiaca a potom zacneme papkat estrofem 😵
Lulu - skus si este zbehnut s tym vytokom radsej dokymu, do mrchy to budes mat preliecene a pripravene na drobceka 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre