KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

matiasko
6. feb 2009

ahoj kacarinka 🙂
no to zalezi ci sa vsetky po rozmrazeni zacnu dalej delit ci ako sa to vola
no ja dufem ze hej mali by byt asi dobre ked ze som mala PK 5 dni
tak su asi 100 bunkove.ak sa rozmrazia v pohodke tak 2 ale pocula som ze pri KET
davaju aj 3 lebo tam je nensia sanca na uspesnost 😖
ale dufam ze to bude lepsie ako pri 1 ET.
a ty mojka kedy budes na rade a kolkych mas mrazacikov? 🙂

kacarina
6. feb 2009

No ja som teraz prave mesiac po MA :( a cakam na prvu mršku, mala prist tento tyzden, nejake naznaky boli, ale zatial nic, ale som chripkova, tak mozno aj preto stale nic ... Drabek povedal, ze asi 3 mesiace prestavka, to su u mna tak cca. 2 cykly, tak uvidime .. ak by vsetko dobre slo, mozno koncom aprila resp. v maji ideme na dalsi KET. Mrazacikov mame 9. Na ten prvy pokus rozmrazili troch, dvcoh mi vkladali, ujal sa jeden. My by sme kludne prijali aj dvojicky, takze ja budem urcite chciet vlozit viacerych, ak sa bude dat a dr. bude suhlasit 😅
Takze ja si musim este pockat, ale s o to väcsou radostou sledujem vas teraz, ako sa vam dari a ako sa uz rozbiehate, dusicka je este sice smutna, ale zaroven sa strasne tesim, ked vas tu citam, ze uz rozbiehate dalsi KET a straaasne vam drzim palce 😉

matiasko
6. feb 2009

Tak to mi je luto ☹
neboj rychlo to ubehne a ty pojdes na KET ani sa nenazdas 😉
a ked sa ti to podarilo 1 krat tak aspon mas velku sancu ze sa to podari aj nabuduce a aj z dobrym koncom
moc moc drzim palce 🙂 ak sa mozem opytat co urobili s tym 3 ked si ich mala 3.my mame len tychto 3 .
mali sme ich 7 ale 2 sa prestali deli a dalsie 2 nam vlozili ale tie sa neujali tak teraz dufame v tychto 3 zostavajucich 😉
paci sa mi ako si pozit. naladena 🙂 🙂 🙂

elisa7
6. feb 2009

Ahoj,ja som dnes 5 DC,beriem Estrofem a asi v stredu idem na UZV- matiasko,tak to sme asi tesne po sebe.
Chcem sa opytat , ako znasate Estrofem?

kacarina
6. feb 2009

matiasko, nam na 1. raz rozmrazovali troch, ale ten jeden sa "pokazil", cize asi sa dalej nevyvijal, ti dvaja boli pekni, tak ti sa vkladali .. .

elisa, ja som pri prvom KET-e nemala s Estrofemom ziadne problemy... tebe nieco z neho je?

elisa7
6. feb 2009

Kacarina-ani ja som s nim predtym problemy nemala, aj vsetky hormony pri IVF som znasala dobre,a teraz mi byva vecer zle a pali ma zaha (a to som ani nevedela co to je),tak sa snazim dopatrat ci to moze byt Estrofemom alebo na mna nieco lezie...

kacarina
6. feb 2009

mhmm, prave som citala v pribalovom letaku, ze jednym z vedlajsich ucinkov moze byt aj nevolnost 😒

matiasko
7. feb 2009

ahojky Babulky 🙂
ked som bola na ET tak som zacala brat estrofem az v den ET 2 tabl. denne a velmi ma bolela hlava 😝
ja totiz trpim migrenami.ale teraz na KET som ho zacala uzivat 1 DC 3x1 a na pocudovanie mi mic nie je 😀
klop,klop na drevo tak velmi dufam ze to tak bude aj nadalej.
je elisa7 tak sa tam mozno ze aj stretneme ja sice idem v utorok ale KET mozeme mat spolu 🙂
to zalezi od masich sliznic 😉

vierko
7. feb 2009

Ahojte kocky,

prosim vas viete mi poradit? V nedelu som bola na transfere a dnes som si urobila test, zial negativny ☹ Prosim vas neviete mi poradit, ci sa da uz na siesty den zistit z testu, ci som tehotna? Uz som z toho upne zufala ☹ V utorok mam ist na krv a dozviem sa rozsudok. Toto je moje prve IVF a velmi som sa tesila, ze sa to podari, ale dnes som uplne zdepkovana ☹
Prosim vas ak mozte, poradte mi ...
D.

larita112
7. feb 2009

vierko, ten výsledok vôbec nemusí byť pravdivý... počkaj si radšej na krv... mne sa // ukázali až nejaké 4 dni po pozitívnom výsledku krvi... záleží od hodnoty HCG v krvi...
takže ešte nezúfaj a stále ver... držím palčeky,aby sa ti to podarilo na prvýkrát... 😉

vierko
7. feb 2009

Dakujem Larita,

ak sa mozem spytat, aj si mala nejake priznaky po transfere?
Ja som sa dnes zdepkovala, lebo az do dnes do rana som si bola ista, ze to vyslo. Po transfere som mala bolesti v podbrusku, na treti den sa mi zvacsili prsia a zacali ma boliet a mala som taky slaby pocit, ako keby som mala dostat M, ale ozaj len slaby pocit, dokonca som mala aj slabucky priehladny vytok a dnes rano som uz necitila nic, prsia mi zostali trosku vacise, ale uz nebolia a pocit M uplne odisiel, sem tam ma pichne v podbrusku,ale tie prsia ma velmi vystrasili.
A ty si si robila test aj skor ako 4 dni po krvi?
Dakujem, ze si mi odpisala. Velmi si mi pomohla. Ja uz som ronila slzy, ze som ani na klavesnicu nevidela ☹

kacarina
7. feb 2009

Vierko, tvoje symptomy som mala aj ja po KET a bola som tehotna, nepanikar, vydrz 😉 , testovanie 6. den po transfere je podla mna skoro...

larita112
7. feb 2009

vierko, ešte neroň slzičky... ja viem, že sa to ľahko hovorí, ale vydrž do krvy... testík si už viac nerob, lebo keď tam znovu neuvidíš // budeš sklamaná ešte viac... ver mi... a príznaky podobné ako opisuješ, ale u každej je to iné... vážne ti veľmi, veľmi držím palčeky, lebo viem aké je to ťažké... tiež toho mám dosť za sebou a zrejme aj ešte veľa pred sebou...
držkaj sa a budem čakať na tvoj pozitívny výsledok 😉

larita112
7. feb 2009

ahoj kacarinka 😉 😉 😉

vierko
7. feb 2009

Dakujem kocky,

uz mi je ovela lepsie. Problem je v tom, ze sa asi moc sledujem a uz mi z toho prepina. Uz tyzden som sama doma a moj manzel isiel este aj dnes do prace, takze som opat sama 😔
Vazne ste mi velmi pomohli kocky, dakujem 😵
Skusim vydrzat do utorka a uvidime. Potom vam dam urcite vediet ako sme dopadli 😉

luly3
autor
7. feb 2009

vierko ahoj 😉 , maloktorej žene na 6 den
ukáže test //, nezufaj skus testnut na 9 den
tam je večšia pravdepodobnost. 😉
držím palce

luly3
autor
7. feb 2009

kuk kočky je tu niekto? 😕

elisa7
7. feb 2009

ahoj luly3 ako Ti dopadli tie vysledky z krvi?ides na KET este vo februari?

vierko
8. feb 2009

Dobre ranko 🙂

dnes som sa zobudila a prisla som na to, preco ma uz nebolia prsia. Mozno to bolo tak, ze ked som mala dostat M, bojovali medzi sebou tie dobre tehotenske hormony a tie zle hormony M. Po niekolkych dnoch vyhrali tie dobre tehotenske a prsia uz prestali boliet. Rano som donutila aj mojho draheho, aby sa vyjadril ake su a on vravi, ze su vacsie.
Uz asi zbieham do istej davky patologie, ale citim sa lepsie ako vcera a to urcite vdaka vam 😀
Myslite, ze moze byt toto moje vysvetlenie aspon trosku pravdive?
Ja tomu asi budem verit az do testu. Zajtra idem prvy den do prace a v utorok rano na test. Neviem ako to vydrzim az do poobedia a ked budem volat ohladom vysledkov, krvny tlak asi pozeniem vysoko 😅

nika36
8. feb 2009

Ahojte, viete mi pls povedat, aky je rozdiel medzi KET, ET, OPU, resp. co to presne znamena? dakujem.

kacarina
8. feb 2009

KET - KryoEmbryoTransfer, ked sa vkladaju embrya, kt. boli zmrazene

ET - EmbryoTransfer, vkladaju sa "cerstve" embrya, ziskane po stimulacii (resp. darcovske)

OPU - Ovarialna PUnkcia, odber vajicok po stimulacii

nika36
8. feb 2009

dakujem 🙂

luly3
autor
9. feb 2009

ahojte 😅
vysledky mam vraj niesu OK ale mudrejšia budem
zajtra mam konzultáciu, tak až zajtra budem vediet čo a ako 😉

kacarina
9. feb 2009

luly3 a to mas ake testy krvi? na tu zrazanlivost alebo nieco ine?
daj potom vediet, co a ako, drz sa, urcite je dobre to vediet, CO v tych vysledkoch nie je ok,
zajtra podebatis a urcite nejake riesenie bude, doktori su machri na vela veci 😉

larita112
9. feb 2009

luly aj ja som zvedavá, čo presne nemáš OK... zajtra budeme očakávať, čo a ako a hlavne ako to lekári vyriešili a že ti čo najskôr pomôžu k tehu 🙂

luly3
autor
9. feb 2009

baby ja som vlastne aj rada že su vysledky zle aspon
sa to budeme snažit vyliečit, horšie by bolo keby
boli dobre a aj tak by som potrácala. 😉
no v každom prípade zajtra dám hned vediet
pekne sny

kacarina
10. feb 2009

hello luly3, uz vies nieco o tych vysledkoch? sme zvedave 😅

kacarina
10. feb 2009

Lari a ty ako? Uz mas KET naplanovany? 😉

luly3
autor
10. feb 2009

ahojte raketky 😉
som doma a vysledky až take zle niesu, mam iba zlu
zrážanlivost krvi a vraj to nieje až taky problem,
tak teraz mi dali lieky prednison, piridox a kys.listovu
to budem užívat cely februar a 12.03 mam dostat mrchu to si
nasadím estrofem a za tykych 13 dni transfer
takže ja som marcová raketáčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no a larit ty kedy maš ket????a kacarinko ty čo???kedy

luly3
autor
10. feb 2009

jáááááááj ale nám krásne snežííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre