KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
26. okt 2009

flosky, ked je silna migrena (ci uz z pocasia, hormonov, cokolvek), vytoceny zaludok je bezny migrenovy priznak bohuzial 😖 ... drzim palce, aby to rychlo preslo ... mne najlepsie pomaha kombinacia aspirin + cierny caj nesladeny + studen obklad

floskula
26. okt 2009

kacarinka, dakujem za tip, idem si ten cajik spravit. vies,mna aj prehnalo vcera aj dnes, tak fakt neviem. najhorsie, ze aj busenie srdca mam. necakala som, ze nieco take bude, lebo su to predsa iba 2 mg denne, co je minimalna davka oproti davkam pri stimulacii pred IVF. vtedy mi paradoxne nic nebolo, ani len hlava ma nebolela.

kacarina
27. okt 2009

Flosky, uz je lepsie?

floskula
27. okt 2009

kacarinka, zda sa mi, ze lepsie. mne sa to spojilo s busenim srdca, to mam taku vrodenu poruchu rytmu, tak asi preto mi bolo tak vseliako. plus ta migrena. teraz mi zas napadlo, ci mi nenarastie ta sluznica az moc vysoka, ked kontrolu mam az na 10 den. u vas kolky den kontrolovali, ako zabera estrofem?

luly3
autor
27. okt 2009

ahojte raKETky 😀 😀 😀
ako sa máme????

kacarina
27. okt 2009

flosky, ultrazvuk kazu 10.-14. den, neboj sa, to zas o tolko skor ti nemoze narast si myslim 😀 ... a pisem ti IP, tak kuk 😉

kacarina
27. okt 2009

luly, teraz tak vselijako, mam taku nefalsovanu mrchu, co mi dava riadne zabrat 😠

nikita880
28. okt 2009

ahojte dievčence. no ako to tu pokračuje? tie ktoré ešte len idete na KETko strašne držím palce. a tie, ktoré máte pozitívne výsledky gratulujem a dávajte na seba a bábätká v brušku pozor.

ja podávam nové informácie: dnes som bola na poradni, bábätká krásne narástli a gúľali sa na sone ako šašovia. srdiečka im krásne bijú a už aj krv som mala konečne v poriadku. krvácanie konečne prestalo, ale vraciam stále rovnako, niekedy aj 10x za deň. zatiaľ som schudla 5 kg, už by bolo načase aj nejaké kilečko pribrať 🙂

takže to je všetko, zas sem niekedy nakuknem ako pokračujete a hlavne sa nevzdávajte, ja som to nevzdala a teraz mám v brušku dvoch krásnych drobčekov 🙂

lulu107
28. okt 2009

Ahojte dlho som tu nebola pretože v sobotu som bola v nemocnici, pretože som začala krvácať, nebolo to až také silné krvácanie. No strašidelne sme sa vyľakali, že začína to najhoršie. Na druhej strane som chcela kľudná, pretože aj nikitka mala aj väčšie krvácanie a malo to dobrý koniec. Doktorka mi spravila utrazvuk drobček je tam jeden a bolo vidieť náznak akcie srdiečka, plod bol ešte malý má 3mm tak to bolo dosť zle vidieť srdiečko. No za 5 dni idem do GF tak dúfam, že nič sa nepokafre a uvidíme svojho drobčeka. Dostala som na pohotovosti 2 injekcie a tabletky. Už to vyzerá celkom dobre. No tešiť sa môžeme až po 12tt zatiaľ som v 7tt, takže ešte 5 tt. Teraz mám nariadenú posteľ. Tak drahý sa o mňa stará.

lulu107
28. okt 2009

tinka - blahoželám k pozitívnemu testíku a dúfam, že krvička ti to potvrdí.

Babulky čo sa týka tej migrény, tak na začiatku tehu sú dosť poriadne aj niekoľko dní po sebe.

tinka76
28. okt 2009

Babulky - dakujem za drzanie palcekov 🙂 ... pomohlo!!!

dnesne HCG 190 😀

kacarina
28. okt 2009

dobry den vospolok 🙂

nikita, pozdravujem malych šaškov, nech len veselo vystrajaju, tam im je dobre 😉

lulu 😕 drzim palce a dufam, ze to bol posledny takyto adrenalin a ze uz vsetko pojde ako ma!

tinka, tak predsa oslavujeme okrem vyrocia republiky dnes aj nieco ine!! 😀

tinka76
28. okt 2009

Dakujem kacarinka .... si na rade!!!! 😉

kacarina
28. okt 2009

no posnazim sa 😅

tinka76
29. okt 2009

Floskula - ja som nemala ziadne taketo vedlajsie priznaky - skus radsej konzultovat s lekarom.

lulu107
29. okt 2009

Tinka - tak super správička 😉
Takže tehu reťazec poračuje teraz tam pripojíme kacarinku.
Kacarinka kedy ideš na UTZ?

kacarina
29. okt 2009

vy ste ake sikovne 😀 kiez by to bolo take jednoduche 😅 .... ja mam este cas, ja idem na utz az buduci piatok, to budem 12DC

luly3
autor
29. okt 2009

😉 gratulujeeeeeeeem Tinka

slniecko01
30. okt 2009

Lulu 107, tak len pekne ležkaj a oddychuj, aby sa malýnké dobre zahryzkalo 😀

tinka76
30. okt 2009

Dakujem Lulu - vy pekne oddychujte, nech vam to kriticke obdobie rychlo prebehne 😉

tinka76
30. okt 2009

Luly3 - samozrjeme aj tebe dakujeeeeeeeeeeem 😀

luly3
autor
30. okt 2009

babulky je tu niektorá ktora ide teraz niekedy na ket??????

luly3
autor
30. okt 2009

lulu ma teba mam otázočku: ty si teraz ake liečiky užívala?????
a čo užívaš teraz ked si tehu????

kacarina
30. okt 2009

luly3, mne KET vychadza az cca. na 11.-12. novembra, ak sa dobre rozmrazia ...

luly3
autor
30. okt 2009

kacarinka tak to budem silno držat palečky 😉

micka79
31. okt 2009

ahojte, môzem sa k vam priadat? tiez ketujem...
v pondelok budem viediet na com som, ako to dopadlo tentokrat.

kacarina
31. okt 2009

micka, vitaj a zarad sa 🙂

luly3
autor
31. okt 2009

micka držím palečky na vysledok tfuj tfuj nech je // 😉

lulu107
1. nov 2009

luly 3 - na gynekologickej pohotovosti v nemocnici mi dr. dala Dicynone to som brala jednu tabletku ráno a ascorutin 3X2 už som to aj dobrala, čítala som letáčik a je tam napísané že sa v tehu môžu užívať ak to nariadi lekár, tak dúfam, že vedia čo robia 😉 inak nemám dobrý pocit s tých liekov počas tehu.

Babušky strašne vám držím palčeky, nech to porakračuje tehu tempom 😉

V utorok idem na UTZ, držte mi palčeky nech je všetko o.k, dám vám vedieť ako som dopadla, no ja dúfam, že to bude len príjemný pohľad na monitor 😉

tinka76
2. nov 2009

LULU - drzim palce!!! Urcite to bude krasny zazitok 😉

Micka - vitaj a oznam hned dobre spravicky!!! 😀

Kacarinka - určite sa dobre rozmrazia!!! 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre