KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

luly3
autor
19. nov 2009

nevieme nedala vesiet ☹ ☹ ☹

sneznik
19. nov 2009

Ahojte, moje obavy sa naplnili, sestricka mi povedala, ze to mam negativne ☹ , ze mam vysadit lieky a objednat sa na dalsiu konzultaciu.
Prepacte, ze som sa neozvala, ale musela som to rozdychat a vecer mi doma strajkoval komp...a nemala som ani naladu riesit to.
Tak ma napadlo ci v pripade negativity testu pri KET nerobia o par dni dalsi test (pri IVF robia 2 sice 10. a 14. den ale predsa...), ale v tom momente som sa na to zabudla opytat sestricky.
Snad to raz vyjde aj nam.
Dakujem vam babulky, ze ste mi drzali palce a opatrujte sa.

luly3
autor
19. nov 2009

snežík nerobia lebo ideš na test až 14 den ☹

fnuk je m lúto, máš ešte mrazáčky????

sneznik
19. nov 2009

myslela som, ze asi nerobia kvoli tomu ze sa ide na 14. den, len ma to tak napadlo, asi by som nemala tolko rozmyslat 😅
Zmrzloskov mame este 5, tak chcem ist cim skor do toho znovu, ale mozno z toho bude az januar, neviem ako je to cez sviatky...

luly3
autor
19. nov 2009

mosíš mat jeden cyklus pauzu 😀

sneznik
19. nov 2009

jasne, diky za info 😉

luly3
autor
19. nov 2009

😉 nie je začo, drž sa 😉

tinka76
19. nov 2009

Sneznik - to ma mrzi, ze to nevyslo ... ani mne pre KET nevyslo a potom dvakrat sa podarilo 😉

luly3
autor
19. nov 2009

😉 fuj 2 strana 😝 😀

luly3
autor
19. nov 2009

😝 zasa 😝

tinka76
20. nov 2009

Ahojte raKETky 😀
Nejako tu "otravujeme" stale len ja a LULY 😵

Nema dnes nahodou niekto testovat ... mozno sa mi to len pletie, ale zeby Kacarinka????

kacarina
20. nov 2009

kuk, caute, zatial som netestla, som stale chora (hrdlo, kasel), citim sa blbo a mam pocit, ze priznaky ubudaju, mozno cez vikend testnem, mam z toho divny pocit, ved uvidime ...

sneznik, nezufaj, mas este mazacikov 😉

ozvem sa neskôr este, zatial cafte...

sneznik
20. nov 2009

Dobry den babulky 🙂
Kacarinka silno sa liec a mysli pozitivne, nenechaj sa balamutit pocitmy, uvidis, ze ti to vyjde, ja tomu verim 😉
Ja som sa uz objednala na konzultaciu, idem tam buduci utorok. Chcela som sa spytat ci neviete kedy asi mozem cakat mrchu, lebo zatial sa nic nedeje...
a preto som dnes pre istotu testla doma, co ak sa nestal zazrak a skoro ma slahlo. Asi na 5 sekund sa tam objavila aj slabulinka druha ciarka, ale potom zmizla. Bol pri tom aj manzelicek, takze to neboli len moje vidiny...No nakoniec tam zostala len jedna. Pomalicky sa to vo mne utriasa a zacinam sa dostavat do normalu.
Tusim sa treba riadit heslom "mohlo buc aj horsi"
Kacarinka, daj vediet ked testnes, uz ma rozhodi od zvedavosti 😀
Zdravim vas vsetky a opatrujte sa.

tinka76
20. nov 2009

Sneznik - niekedy aj motyka vystreli ;o)

Inak mne prisla MS vzdy 4 dni po vysadeni utrosa.

luly3
autor
20. nov 2009

😀 ahojte

barbora80
20. nov 2009

Ahojte dievčence. Mám na vás jednu otázočku. V den KETu ste si ráno Utrogestan vkladali alebo zapíjali? Ďakujem za opoveď 🙂

terezke
20. nov 2009

Barbora 80 - treba zapit, nie vkladat 😉

kacarina
21. nov 2009

caute babule, prvy test negativny, nevidim to velmi ruzovo, citim sa inak ako pri prvych dvoch ketoch, kedy som bola pozitiv, asi tomu ta choroba tentokrat neprospela ...no nic, pockame do krvneho testu a uvidime...

luly3
autor
21. nov 2009

kacarínka ešte nestrácaj vieru 😉 😉 😉

barbora v den vkladu utroš zapit nie vkladat 😅

kacarina
22. nov 2009

kuk, tak aj druhy testik (citlivejsi ako prvy) je negativny, ja viem, ze este stale nejake percento nadeje existuje, ale ja tomu uz velmi neverim, ja viem ako sa citim a ako som sa citila predtym ... no co uz, do utorka vydrzim a potom nech sa deje co sa ma, hop-sup rozmyslat ako dalej a naberat novy elan do dalsieho boja ...

lulu107
22. nov 2009

Čaute - snežnik ani mne sa to nepodarilo na prvý krát a pritom prvý krát som si inú možnosť ani nepripustila, druhý KET som myslela že sa nepodaril a drobček je v brušku s ktorým bojujeme. Takže šup na druhý KET mohlo sa stať, že drobčekovia boli sklabučký alebo sa prestali deliť, tí ďalší budú bojovníci!

kacarinka - je mi to veľmi ľúto Veľa na vás myslím a strašne som vám držala pršteky. No určite to nevzdávajte!

My tiež ešte bojujeme s drobčekom síce nie je už embrio ale plod, no mávam problémy s tým špinením, teraz sa to ustálilo. V štvrtok idem na prvú poradňu, tak dúfam, že okrem odberov mi spravia aj utz. V utorok začnem 11 tt, tak dúfam, že kríza je do 12tt, nie do 14tt. Pretože aj keď budem v 12tt, tak drobček bude mať v skutočnosti 14tt, doki mi hovoril že on by to tak kritický nevidel, no jemu sa to povie, keď to nezažil.

lulu107
23. nov 2009

kacarinka - inak počas toho ako ti dajú drobčekov do bruška, tak sa vyhýbaj čiernému a zelenému čaju. Pij len ovocné a šípkový čaj

kacarina
23. nov 2009

lulu, ja vtedy pijem len tehu caj, lebo nikdy nie som si pri ostatnych ista, ci sa mozu alebo nie, tak radsej nic neriskujem 🙂 ... cierny som si dala len 2x, ked uz bola migrena neznesitelna a bolo mi hrozne zle a nevladala som na nohy, inak ho nepijem v tom obdobi samozrejme ...

inak sa mi uz trosku ulavilo, uz ma ani podbrusko neboli menzesovo, mam ho uz take uvolnene a vobec sa uz ani necitim tehotne ... akurat estrofem este prska nafukuje ako baloniky 😅

moncika15
23. nov 2009

ahojte, moc vas prosim, poslite mi do IP kontakt na Dr. Misanka (urolog v GYNFIVe).

dakujem

luly3
autor
23. nov 2009

😉 ahojte

kacarina
23. nov 2009

luly, ty nas poctivy "posuvac na 1. stranu" 😀

luly3
autor
23. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀

sneznik
23. nov 2009

Cafte kocky
Lulu diky za povzbudenie 🙂 a neboj ten tvoj drobcek je bojovnik a vsetko bude v poriadku a budes si uzivat tehu 🙂
Kacarinka to mi je moc luto, ze boli testy negativne, ale este to nevzdavaj, mozno ta zajtra prekvapia, myslim na teba a drzim silno palce. Mas este mrazacikov?
Ja idem zajtra na konzultaciu, tak som zvedava kedy pokracujeme.
Majte sa krasne

kacarina
24. nov 2009

ahojte, tak je to negativne, HCG nulove, takze nic 😖 ... uz mam aj termin na konzultaciu dohodnuty, tak potom uvidime, ci este nejake vysetrenia dalsie, ale asi hned ziadost na 2.IVF sa vypise ... som nahnevana, aj smutna, aj neviem aka, klasika, vydychat sa musim najprv a potom hor sa do novych planov, lebo ak to zase neskusim, viem ze si ako stara bezdetna babicka s 5 mackami, 3 psami a velkou zahradou budem nadavat, ze som to neskusila, ked som este mala moznost 😉

andriss23
24. nov 2009

kacarina-je mi to ľúto ☹ ,ale ako čítam nevzdávaš to,a to je dobre,bojovať treba !!!!!!!
Držím palce tebe,sebe aj všetkým ostatným 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre