KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lilinka81
25. mar 2010

adriss23......ahaaa ,ty to mas zasa ine,.....ale drzim palceky aby vsetko islo v poriadku 🙂

lilinka81
25. mar 2010

yoyo123.....vajicko sa zahniezduje 1-2 dni a vtedy by si mala byt v klude,hlavne nedvihat tazke,nesportovat 😉 Ale niektore baby normalne funguju a idu hned do prace,takze najlepsie podla vlastneho uvazenia ale neprehanat 🙂

yoyo123
25. mar 2010

lilinka...dik ,tak budem radšej ležkat doma 😉

lulu107
28. mar 2010

Ahojte Keťačky, držím palčeky aby bol tento váš ket úspešný, dôležité je že ste pozitívne naladené. Už sa teším na pozitívne správičky.

nikita880
1. apr 2010

ahojte dievčence, nachvílu sa vám sem vterknem a podám najnovšie správičky....takže my sme už konečne z nemocníc doma a bambulky sú krásne a pekne začali priberať. termín porodu síce bol až na 23.apríl, ale dievčatká majú zajtra už sedem týždňov. riadne sa teda poponáhlali. ked vás tu teraz čítam, tak mám pocit ako keby to bolo strašne dávno, čo sme si toto všetko tiež museli preskákať, preto nestrácajte nádej a verte tomu, že práve vám to vyjde a prinesiete si domov také krásne babatká ako ja.strašne vám držím palce.

andriss23
5. apr 2010

nikita - zo srdca gratulujem,a hlavne nech ste všetci zdraví 😵

Tak ja som včera dostala posledný menzes tohto roku,nasadila Estrofem,Prednison papkám už mesiac,
16.4. idem na kontrolu sliznice, a KET niekedy po 19.4. A budú to tiež dvojičky... 😀

A čo ostatné KETačky,čo novééé? Ide niektorá v apríli na to??

kacarina
5. apr 2010

ahojte vospolok 🙂

nikita, to je super, ze sa vam dobre dari, pozdravujeme vas 🙂

andriss, som na tom podobne ako ty, akurat ze ja teraz neketujem, ale stimulujem na 2.IVF 😎 ... ale ja moju poslednu mrsku este len cakam, ja mam mierne predlzeny cyklus, aj preto sme po dohode s doktorom zacali s injekciami az na 25.den cyklu, nie na 21., tak som zvedava, kedy sa jej uraci 😠 Takze ak vsetko dobre pojde, OPU a ET mi vychadzaju niekedy ku koncu aprila...

lulu107
7. apr 2010

čaute, prišla som vás kuknúť, nikitka teším sa s tebou, že už konečne máš dievčence u seba, ešte len nedávno sme si písali a prežívali KET a už máš balíčky u seba ja si ešte trošku počkám na svoj balíček. Malinký sa tak hýbe že už je to vidno nie len na dotyk, bruško sa pohybuje. Mala som teraz behačky po lekároch, najviac mi dala zabrať endokrinologia- štítna žľaza objavili sa mi zvýšené protilátky a to čakanie od 5h do 12h mi zvýšilo tlak, keď som prišla domov, tak bol o.k, ešte tam idem začiatkom júna, tak ich budem prosiť aby mi odbery spravili, bez časenky a potom keď sa malinký narodí, tak dúfam, že sa bude dať objednať.
Tak babulky držte sa, hlavne tomu musíte veriť a prajem vám to z celého srdiečka aby vám to vyšlo, prídem vás pozrieť a dúfam, že tu nájdem pozitívne správičky samé //

yoyo123
8. apr 2010

ahojte kočky,tak ja už mam KET za sebou,už je to 6.den.Prsia ma bolia neskutočne,beriem estrofem a utrogestan.Vkladali mi jedno 6bunkove a jedno 8bunkove embryjko.Kedy možem tesovat?Zatial je všetko o.k len to čakanie je hrozne,držim palčeky všetkym 🙂

kacarina
8. apr 2010

yoyo, tak drzim palce 😉 ... niektore testuju na 8-my, niektore az na 10-ty den, niektore dokonca este neskôr ... skus vydrzat co najdlhsie do testovania 😎

yoyo123
8. apr 2010

dik za radu,keby sa to dalo,čo? 😉

jahodka26
11. apr 2010

ahojte dievcata 🙂 tehulkam a maminke gratulujem, nam ostatnym drzim palce...
baby, moze sa stat, ze testy (tie z lekarne) mam stale negativne a zajtrajsia krvicka by bola pozitivna?

yoyo123
12. apr 2010

Poslušne hlasim:dnes som našla na teste // po 1.KET tak sa tešiiim....Na krv idem až 19.4

kacarina
12. apr 2010

yoyo, pekne si vydrzala, testovat az na 10. den 😀 super spravicky, blahozelam!!! 😉

kacarina
12. apr 2010

jahodka, aj to sa stava, daj vediet potom, drzim palce aj päste 😉

jahodka26
12. apr 2010

ahoj Kacarinka, dakujem za paste, ale sme zial opat negativny...........
boli to...
yoyo- gratulujem a drzim palceky...

kacarina
12. apr 2010

jahodka :(

lilinka81
14. apr 2010

yoyo123.....gratulujem,oplatilo sa oddychovat 😉

andriss23
16. apr 2010

Ahojte kočky !!
Dnes som bola v GF na UZV,som 13 DC, KET bude 20.4. Ešte mi budú v pondelok volať,dúfam,že rozmrazovanie dopadne
dobre a už sa to konečne podarí. 😵 😵 😵

tadea
17. apr 2010

Ahojte baby,chcem sa vás opýtať či v Gin-Five dávajú pri KETe aj tri blastocysty...lebo ja by som chcela 3,ale v Heliose dr.dáva len dve...neviete čo by som mala urobiť,aby mi dali 3?

yoyo123
19. apr 2010

Kočky,KET sa podarilo!!!!!!Mam hcg 2135.Nie je to nejako vela?

kacarina
19. apr 2010

yoyo, no to je teda DOSŤ 😀 😀 😀 Koľko embryí ste dali vložiť? To dost zaváňa dvojičkami 😕 😀

andriss23
19. apr 2010

yoyo - gratulujem,nech všetko dopadne dobre 🙂
ja idem na KET zajtra,na 8.00, rozmrazovali mi dve a obe prežili
yoyo nasledujem ťa 🙂 🙂 🙂

kacarina
19. apr 2010

andriss kuk, ty ides zajtra na KET, ja idem na OPU 😀 ale mna zavolali uz na 7:15 😕 stretneme sa? na kolku ides? ja budem asi ta zaspata v niektorej posteli 😀 😀

yoyo123
20. apr 2010

kacarina... 2 embryjka mame..... 🙂

kacarina
20. apr 2010

yoyo, nooo tak som zvedava, co budes hlasit po prvom utz 😉

tak mam dnes za sebou OPU, vyhrabali 15 vajicok, hned som aj dostala infuziu, tak dufam, ze do konca tyzdna to moje brucho vydrzi v takomto stave a nenafukne sa kvoli hyperstimulacii ako pri pvom IVF, ale vtedy to bolo horsie uz pri odbere, tak verim, ze to teraz vydrzi, aj mi dr. daval nizsie davky stimulky, aby sme tomu zabranili, tak snad zaberie 😖

yoyo123
20. apr 2010

kacarina....držim prsty 😉

andriss23
20. apr 2010

kacarina - super "úroda" 😀 Drž sa.
ja mám dnes vložené dve embryjka,a ešte štyri nám ostali. Ale dúfam,že som toto absolvovala už posledný krát. 🙂

simpatica
20. apr 2010

Dievcata, beriete niektora Prednison pred KET ? Ak ano, mali ste aj imunologicke testy alebo len tak naslepo?
Otehotnela niektora na KET aj bez prednisonu ? Ja ho totiz neberiem, tento mesiac mam mat KET, dr. hovoril, ze ak som nebola imunologicky vysetrena, tak sa to nema brat. DAkujem vam za odpoved.

andriss23
20. apr 2010

simpatica - ja teraz beriem,6 týždňov pred KET 5mg a oddnes 2,5mg.Imunologiu nemám,keby aj bola pozitívna,nič iné aj tak nedávajú. Mala som aj úspešný KET bez Prednisonu,ale potratila som. Tak dúfam,že teraz to bude už OK.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre