KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kikus77
9. sep 2010

@lilinka81 fuuuuha, ze 19 mrazacikov!!!! Ty si mala teda riadnu urodu 🙂 🙂 🙂 Ja mam len 3, dufam, ze to zvladnu, boze to budu este stresy. ☹ Dnes som bola u Harbulaka, dal mi protokol, lieky a uz len cakat na mrchu. Zajtra moc drzim palceky, nech to zvladnu vsetky 3, som zvedava ci budu suhlasit s vkladom 3 embryjok. A tie jednodnove su kolko bunkove? V tomto rozmrazovani a znamkovani sa absolutne nevyznam- ak o tom nieco vies, budem vdacna za info....a este tfuj, tfuj tfuj na zajtra 🙂

vanilka1802
9. sep 2010

@lilinka81 my mame KET uspesne za sebou. Mali sme 10 mrazacikov. 4 po PK a 6 hned mrazenych. Som si tiez myslela ze budu rozmrazovat blastocysty, ale Behunova mi to vysvetlila ze najskor rozmrazuju tie hned mrazene, ze tie potrebuju viac casu na rozmrazenie a ked by sa nahodou prestali delit tak rychlo rozmrazia blastocysty.
Dufam ze sa ti KET podari. Budem drzat palceky.

@kikus77 aj tebe drzim palceky.

kikus77
10. sep 2010

@vanilka1802 dakujem 🙂 🙂 🙂

lilinka81
10. sep 2010

dakujeeem baby, 😉 ...tak to mam za sebou,vlozili 2 3-bunkove,povedali ze sa mohli delit aj viac,ale ze to je v poriadku.Vkladal mi Harbulak a aj mi ich ukazal 🙂 ...uz aby som tam videla zahriznute fazulky tak v 3mesiaci 😀 ....ja verim ze to teraz vijde,aj lezat budem,vraj sa uhniezduju na 5-ty den,takze do nedele kluuud a nohy horeee 😉

lilinka81
10. sep 2010

@kikus77 oni by suhlasili aj s 3-omi,keby boli v poriadku,...na KET ti mozu vlozit s tvojim suhlasom aj viac,len na 1. IVF mozu len 2.....vanilka1802 to napisala presne,najprv rozmrazuju tie najskor zmrazene a az potom blastocysty,tie skor zmrazene sa vraj aj lepsie uchytia,tak dufam ze sa chytia aj obi dve 🙂
Takze ty uz cakas na mrchu a ides ma dobehnut 😉 a Harbulak je veeelky simpos 🙂 ...inak nevadi ze mas len 3,ked ich je menej su silnejsie,to mi povedala embryologicka,ja som mala 24 po punkcii,ale oplodnilo sa 19.
Drzim vam palceky aby vam to vyslo,aj aby sa rozmrazili v pohode 😵 a vsetky....

kikus77
10. sep 2010

@lilinka81 jeeeej, tak gratulujem!!!! To je super, a super, ze Ti ich vkladal Harbulak. Ja chodim k nemu a je naozaj velmi mily. vcera sa so mnou bavil ako keby sme sa poznali 100 rokov a 1x po IVF som vdaka nemu mala pozitivny pocit. Este som neni taka hrrrr a presvedcena ze sa to podari ako ked som sla na umele, ale rozhodne to je pokrok, pomaly ale iste zacuinam verit a uz by som sla najradsej na vklad. Ja som mala 9 vajicok, z toho 8 zrelych ale oplodnili sa najprv len 4 takze mi nedoporucili PK a ked som sla transfer tak mi emryologicka povedala ze sa oplodnilo este jedno 🙂 takze mi vlozili jedno 4 bunkove a jedno 6 bunkove ( tento to zvladol tesne pred transferom, zial sa neujali. teraz mam dve 6-bunkove a jedno 4-bunkove, zamrazene boli na 2 alebo 3 den.( neviem ako to beru, ked OPU bolo v utorok a transfer s mrazenim vo stvrtok). To ti ppovedal Harbulak ze sa zahniezduju na 5 den? Kolko Ti ich rozmrazili, zvladli to vsetky?
Este raz drzim palce a za chvilu Ti dycham na chrbat?
Este ma teraz napadlo, to bolo tvoje prve IVF +KET?

lilinka81
10. sep 2010

@kikus77 rozmrazovali mi 4,rozmrazili sa 3 a do vkladu bolo v poriadku 2 a tie mi vlozili,takze sa uchyti aspon 1 🙂
Ked OPU v utorok a mrazili vo stvrtok,tak su dvojdnove.Mne mrazili hned na druhy dem po opu 10,lebo ich bolo vela.Bolo to moje 1. IVF aj KET a dufam ze posledne :o)) Ten Harbulak bol fakt v pohode,tiez bol na mna velmi mily,IVF mi robila Stenova a ta taka nebola,tak som mu povedala ze dufam za mal stastnu ruku 😉 Po tom som sa rozpravala so sestrickou,ze ci ma vyznam lezat a kolko a ona mi to povedala,ja som to uz aj tu citala,len som nevedela ako sa to rata.Keby to boli blastocysty,tak 1-2 dni.

lilinka81
20. sep 2010

Ahoojte, ...ziadne Gin-fiv ketacky ? 😕 🙂

babulka555
20. sep 2010

@lilinka81 ahoj lili 🙂 drzim palce 😎 ja idem buduci tyzden na konzultaciu pred KET k Drabekovi. Ako dlho si brala lieky pred KET? dik

lilinka81
20. sep 2010

@babulka555 ty si rychla 🙂 ,to je supeer ze ides hned daled 🙂 🙂 ,...ja som brala prednison 3-tyzdne pred mrchou a estrofem od 1. DC a utros od 14. DC

monka88
21. sep 2010

ahojte,ja som bola na transfere v piatok.Dali mi dve embryjka,4 a 6 bunkove.Kontrola buduci piatok.TAk uvidime,kiezby sa aspon jedno chytilo 😉

lilinka81 chcem sa spytat,ten prednison si brala preco?bola si na imunologii v prahe a tam Ti ho kazali brat?ci si si sama naordinovala? pred poslednym uspesnym IVF som ho totizto aj ja brala,ale teraz ho uz neberiam,tak ma to trosku zaujima 😉

lilinka81
22. sep 2010

@monka88 ahooj,...ten prednisom mi dala doki v CAR-e u nas,ze vraj je ho dobre brat a v cechach ho davaju kazdej,takze sa mam rozhodnut,ze urcite neuskodi,tak ho beriem 😅 🙂

monka88
22. sep 2010

zaujimave..takze v GF Ti ho dali? A kto? Som zvedava,ci sa Ti to podariii.Kedy mas ist na krv?
Drzim palcekyyyy 😉

lilinka81
22. sep 2010

@monka88 hej,hej,dala mi ho Behunova.Testik mam v piatok,takze uz trochu panikarim 😅 ...a dakujeem ,tiez drzim palceky 🙂 a dufam ze to vyjde.Ty si zas po IVF,alebo boli mrazaciky?

babulka555
23. sep 2010

@lilinka81 drzim palce :o)

lilinka81
23. sep 2010

@babulka555 ahooj babulka a dakujeem 🙂 ,tiez drzim palceky nech sa zadari 😵

monka88
23. sep 2010

lilinka81 Waw uz tento piatok? a ako sa citis?mrcha zatial nikde? tak hned daj vediet ako si dopadlaaa 🙂
ja som dnes 7 den po KET,takze boli mrazaciky 🙂

lilinka81
23. sep 2010

@monka88 hej hej zajtra ma caka krvicka 😉 ,...ani neviem ako sa citm,neviem co su priznaky a co hormony 😲 ,len dufam ze mrcha si da pokoj aspon 9 mes. 😀 ,dam vediet zajtra....

monka88
24. sep 2010

@lilinka81 uz netrpezlivo cakam Tvoju spravickuuuuu 😉

lilinka81
24. sep 2010

@monka88 fnuuuk ☹ 😢 😖 😠 ☹ ,negativne

monka88
24. sep 2010

@lilinka81 ale to faaakt? ja som verila,ze to vyjdee ☹

balinka
24. sep 2010

@lilinka81 ahoj 😉 viem,ze to je tazke,ani mne to nevyslo ☹ ale hlavu hore a musime verit,ze raz predsa budeme tehu 😉

lilinka81
25. sep 2010

@monka88 aj ja a velmi,ani som si nepripustala ze by to nevyslo a nic 😢

lilinka81
25. sep 2010

@balinka no tak som ta dobehla 😢 ,idem 7. do CAR-u a v novembri to skusim este raz ...A ty si bola vcera na krvicke? Bola tam jedna kratkovlasa blondika ,ale bola tam s takou slecnou velkou,to si asi nebola ty?

balinka
25. sep 2010

@lilinka81 ahoj moja 😉 nebud smutna,my to zvladneme 😉 ja idem v stredu za drabekom a neviem vobec co mi povie...ked sa to bude dat,tak ja by som to chcela skusit mozno buduci mesiac 😲

balinka
25. sep 2010

@lilinka81 ja som tam bola uz o pred pol osmou,lebo manzelik isiel pracovne do viedne,tak ma este rychlo vyhodil 😀

lilinka81
25. sep 2010

@balinka aj ja by som isla buduci mes,ale vies ako blbo to tam funguje!!!! Uz neberem lieky,mam cakat na mrchu a objednat sa,...neviem preco nemozem zas ked mi zacne mrcha,1. dnom zacat brat estrofem a pokracovat,ale to sa nedozviem,lebo nemam od koho !!! Ale mas pravdu -raz sa to aj NAM podari 😉 ..Daj vediet co ti povedali v stredu..

balinka
25. sep 2010

@lilinka81 ja mam teraz mrchu 😉 tak mozno sa to bude dat uz buduci mesiac 😉 dam vediet,co mi povie v stredu 😲

lilinka81
25. sep 2010

@balinka tak to budes o kusok predo mnou 😉

balinka
25. sep 2010

@lilinka81 😉 strasne tomu verim,ze to vyjde a verim,ze na svete existuje nejaka spravodlivost 😉 a ze sa teta vestkyna nemylila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre