• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

11. apríla 2016 
@zrza je to na nervy,ja viem o com hovoris. Ja tento stav prezivam uz 6 krat. Mam za sebou 4 IUI,1 IVF a teraz KET: Brucho boli aj mna. Uz sice menej ale pobolieva.
13. okt 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 hmmm je to ťažkéé :frowning2:,Koľký deň si po KET?
13. okt 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrza dnes som 9 den.
13. okt 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ani nevieš ako ti to prajem :slight_smile:
13. okt 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas, mam na vas jednu otazocku, chystam sa na ket a nejak ma nenapadlo v centre sa opytat, ze ak sa estrofem berie od prveho dna MS, akym sposobom ho mam zacat brat, ak dostanem MS poobede, resp. vecer. Poradite? Dakujem
17. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak normalne krvacas tak by som si ho kludne dala aj poobede :wink: nemozes tym nic pokazit aj mne sa to stalo
ale ak len spinis a neni to krv tak az rano ked zacnem normalne krvacat by som ho dala :wink:
17. okt 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ahoj,chcela som sa iba spýtat,ty si bola KEt e ?A čo ti vkladali blastocysty? a kolko?a gratulujem
17. okt 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zufalka ahoj,vkladali mi dve 4-bunkove embrya. Ano som po Ket-e. A ty ako?
18. okt 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana110 ahoj,ja som po MA,máme ešte dvoch mrazákov,tak som bola zvedava ako to je pri KETe,dakujem za info a moc držím palčeky
18. okt 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrza ahoj,tak ako si dopadla?
20. okt 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahoj moja.ako sa mas?kedy pojdes na KETko? :wink: dlho som ta tu nevidela :astonished:
26. okt 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka ahoooj ako sa mas? ...ja som dnes dostala,takze zacinam ,trochu mi meskala mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teraz sem moc nechodim,nemam nic nove,ale citam :wink:
27. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 jeeeeeeeeej :wink: ja som dostala mrchu vcera,tiez tyzden meskala :wink: to je super,tak po nase bambulky si pojdeme spolu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hej hej,budeme to mat skoro naraz :slight_smile:
27. okt 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahoj :slight_smile: ako sa mas?kedy ides na kontrolu pred KETkom?ja idem v pondelok na 14 den :wink:
5. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj,aj ja idem v pondelok na UTZ a konzultaciu s embryolog. :slight_smile:
6. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka Ahooj,aj ja idem v pondelok na UTZ a konzultaciu s embryolog :slight_smile:
6. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 a na konzultaciu si sa pytala sama,alebo oni ta poslali?
6. nov 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka som sa rozpravala s Behunovou o embryjkach a ona ze sa mam o tom porozpravat s embryolog. ked pojdem na UTZ,mam si ju vypytat na recepcii
6. nov 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 myslis tu embryologicku na recepcii?a nemozes zavolat rovno dnes do labaku a povedat im,ze chces zajtra konzultaciu?aj ja by som chcela sa s nou porozpravat,len ako sa k nej dostat? :astonished: tam vsetko funguje iba cez tel. :angry:
6. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka mne povedala dr. ze ked pojdem na UTZ,tak si ju mam vyziadat,tak uvidim v pondelok
6. nov 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ok,dobre vediet.ja som mala vo stvrtok sliznicu maternice 12 mm,ked som bola u svojho gynekologa,tak mi to povedal,tak uvidime,ako to vsetko dopadne :wink:
6. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka drzim palce :slight_smile:
6. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 aj ja tebe :wink:
6. nov 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ako si dopadla??
8. nov 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 ahoj moja.ani sa ma nepytaj :angry: utz mi robila diplomovana sestra a povedala,ze sliznica maternice je 8 mm,ale kedze som bola vo stvrtok za svojim gynekologom a povedal mi,ze ju mam 12 mm,tak neverim nejakej sestre :angry: pytala som sa na recepcii,ze chcem rozpravat s embryologickou,tak ze nemaju cas,lebo robia zakroky,zavolajte si :angry: potom som isla za drabekom,tak ajjemu som povedala,ze ako je to mozne,ze mam sliznicu iba 8 mm,ked vo stvrtok som ju mala 12,ze to je dobre aj ked ju mam 8 aj ked ju mam 12.taka som nasrata,ze az :angry: a ty si ako dopadla?
8. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka nooo,aj mne robila UTZ ta diplomovana sestra,este som sa s nou nestretla ,to bolo 1.x :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dufam ze aj posledny!...ja som mala tiez nejak maaalo ,len 7 mm ze vraj a minule som mala na 12 den-12mm,ale Drabek povedal ze to este porastie,ze je to o.k. a idem v piatok na vklad.S embryologickou som hovorila a davam si predlzenu kultivaciu,dnes mi rozmrazuju a aj mi zavolaju este dnes,ze ako to ide,ta embryo. bola zlata,vsetko mi vysvetlila.
8. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 tak to si mala viac stastia :wink: uvidim kedy mne zavolaju :astonished: ja idem na vklad vo stvrtok :unamused:
8. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@balinka no ci stastia,to uvidime :wink: ,..takze ides o den skor,budem na teba mysliet a drzat palceky nech sa vsetky pekne rozmrazia :slight_smile:
8. nov 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilinka81 dufam,ze mi datum 11.11 prinesie stastie :wink: a moji mrazacikovia budu pekne bojovat :wink: dakujem,aj ja tebe budem drzat palceky a verim,ze budeme coskoro tehu :wink:
8. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok