KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

dadaba
14. mar 2012

@lubkaeck a este mas nejake nanuciky???

lubkaeck
14. mar 2012

@dadaba nie tieto boli posledne ☹ no ale prave ma muz ukecal na dalsie ivfko, neviem ako sa mu to podarilo, som bola rozhodnuta, ze uz nejdem 😅

larita112
14. mar 2012

@lubkaeck to ma mrzí ☹ mne to povedia až zajtra ráno, tak verím, že sa rozmrazia a prežijú...
@dadaba nooo tak to je iná pálka 😕 a to som sa ja dnes rozčuľovala, že si za to vypýtali 6 € 😅 že už nevedia, čo si pýtať za jednu pečiatku... ale teda IT vedie 😀

dadaba
14. mar 2012

@larita112 skoro viacej ako KET na sk
@lubkaeck neboj zvladnes to aj ja pojdem na dalsie aj ked niekedy toho mam uz dost ...strasne som nervozna co som predtym nikdy nebola...niekedy mam pocit, ze vybuchnem...hehehe 😉

lubkaeck
14. mar 2012

@dadaba hej sama sebe leziem na nervy 😀 😀 😀 😀

@larita112 neboj, zajtra sa to musi podarit 😉

dadaba
14. mar 2012

@lubkaeck presne!!! aj ja mam take pocity to asi hormony!!!
@larita112 zajtra dobre spravy!!!!!

larita112
15. mar 2012

Ahojte babulky, aj mne dnes ráno zavolali, že embrijká sa nerozmrazili, takže nič z toho nebude ☹ no predýchame a už určite končíme s celým týmto kolotočom...
Všetkým vám držím moc, moc palčeky, samé pozitívne správy, ukážkové tehotenstvá a kopec krásnych a zdravých detičiek 😵 😉 cmuuuuk

nelly3
15. mar 2012

@larita112
to je mi moc luto, ako tak citam, ja mam posledne 3 po Pk zmrazene, tak som aj ja zvedava ci sa vlastne rozmrazia, lebo predtym co som bola na KET, tak mi rozmrazovali take co boli po oplodneni hned zmrazene, asi tieto po PK su nejake moc citlive 😔

chmurkaxy
15. mar 2012

Ach baby, od včera má strašne boli v podbrusku ako pred menzesom, a to bol včera iba druhy den po transferi, tak som taká smutná.. radšej ani nevstavam z postele kvôli ranajkam a lezim hladna, nech nieco nedokaslem. Neexistuje na tu bublinku nejaké lepidlo alebo zaklinadlo, nech tam zostane? :(

chmurkaxy
15. mar 2012

@larita112 ach, laritka, to mi je strašne ľúto, ale nevzdávaj to určite. Trochu nasho nepohodlia a stresov za toho vytuzeneho drobceka určite stojí a podľa mňa to raz každej musí vyjsť.. teraz si urobte nejaky pekny výlet, nech na to nemyslíš a oddychnes si a potom uvidite.

apple7
15. mar 2012

@larita112 to ma mrzi, ale nevzdavaj to,stoji to za tie nervy....drzim ti palce a prajem vsetko dobre

chmurkaxy
15. mar 2012

@apple7 a ty kedy ideš? Budem na teba myslieť a držať veľmi päste.

apple7
16. mar 2012

@chmurkaxy ako ide lenosenie? mm sa o teba stara? ja sa chystam az v maji, ale v pondelok idem na konzultaciu, som velmi zvedava

chmurkaxy
16. mar 2012

@apple7 aale, postarat sa uz nepostara :( dnes rano letel do USA na tri mesiace na sluzobku, vrati sa v juni na dva dni a potom leti do Nemecka na tri mesiace. ale odtial ma snad pride aj pozriet castejsie 🙂 takze ak by to vyslo, aspon by som nebola doma sama 🙂) mam sa fajn, len mi to polihovanie ide na nervy, strasne sa sledujem, kde ma picha a tak, uz som sisi 🙂 jeeej, super, ved maj je tu cochvila, to velmi rychlo utecie 🙂 a ku komu chodis v GF?

mayka
16. mar 2012

@chmurkaxy ahoj aj ja som po KET v GF. Dnes 9 den po. Nevies kedy sa oplati robit tehu test? ma to pokusa. 😀 A na krv idem az vo stvrtok.
Drzim ti palce nech vyjde.

nelly3
16. mar 2012

@mayka
jej tak uz si po KET, no ja robim test na 12 den, to uz musi ukazat a vzdy mi to sedelo test+krv, skoda, ze stale negativne ☹ potom daj vediet vysledok 😉

chmurkaxy
16. mar 2012

@mayka ahoj mayka, kamoska robila po KET na deviaty den a uz sa jej ukazali dve ciarocky. pockaj si teda na rano a ak nic, neplas sa a bud urob test o dalsie dva dni alebo pockaj na krvicku 🙂 ved ja viem, vsetky sme nedockave, mna pokusa uz skoro dnes a to je 4. den po :D

mayka
16. mar 2012

@chmurkaxy
@nelly3 dakujem vam.
No ja koza som bola v lekarni dnes kupovat este utros a test som zabudla kupit. 😀
no tak asi to necham na den pred krvou v stredu.
Ozvem sa.

chmurkaxy
16. mar 2012

@mayka drziiiiiim paste!

dadaba
17. mar 2012

ahoj dievcata..tak v piatok som bola v gf ...14DC a v pondelok mi maju volat co moje zmrzinky a v utorok bude vklad ak vsetko dobre pojde...

annamary27
17. mar 2012

@dadaba držím palce 😉

dadaba
17. mar 2012

@annamary27 dakujeeeem...este dobre spravy od embyologicky v pondelok..

katla
17. mar 2012

@dadaba Moc drzim palce, daj potom vediet co a ako.

dadaba
17. mar 2012

@katla jasne budem podavat info!!!

chmurkaxy
18. mar 2012

@dadaba jeeej, super, urcite sa rozmrazia :*

stastenka42
18. mar 2012

@dadaba ahojky,aj ja sa chystám na Ket,ja idem na sliznicu 21.3. -13-den,akú si mala výšku sliznice? mrazačikov máš po PK?dakujem za info 😉

dadaba
18. mar 2012

@stastenka42 nepovedali mi vysku len, ze je sliznica perfektna...ja stale chodim na 14DC na sliznicu...a 18 DC na vklad...mrazaciky ak som to dobre pochopila sa mrazia jednobunkove...ale po odbere som si nechala osem na PK...

stastenka42
18. mar 2012

@dadaba mne mrazili dve blastocysty po PK,aj ja by som mala ist 18-19 DCna vklad.Chcela som len vediet výšku sliznice,naposledy som mala len 7,8mm a skončilo to biochemickým tehotenstvom ☹ tak dúfam že teraz to bude lepšie 😀 moc ti držím palčeky,nech si tehulka 😀

dadaba
18. mar 2012

@stastenka42 dakujem aj ja tebe !!! vsak si dame vediet co a ako!!!

adija13
18. mar 2012

ahojte snazilky, tak som opat tu, prave som 6DC a 26.03. idem na meranie, jaj, uz zacinam nervozniet pred vsetkym.
vam drzim palceky na testiky a dufam ze coskoro budeme bruskate 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre