KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

mayka
29. mar 2012

@nelly3 nevyslo to. 😒 Dufam ze nabuduce. Musim sa objednat na dalsiu konzultaciu a ist pre protokol.
A ty ako? Este mame 4 embrya.

nelly3
29. mar 2012

@mayka
my mame tiez 4 este, cakam na vysledky krvi - robili mi nejake odbery a uvidim ci pojdeme pre ne v aprili alebo nie. drzim palce do dalsieho kola 😉

apple7
29. mar 2012

@adija13 drzim vsetky palceky nech sa chytia 😉

apple7
29. mar 2012

Baby, je tu niekto komu sa podarilo ket?

dadaba
1. apr 2012

ahojte baby...som 12-ty den po ket, dnes som si robila test a mala som druhu ciarocku taku slabucku asi po troch minutach...ma s tym niekto skusenosti???' zatial to berem s nadhladom ale bolo by to super....a vy ako sa mate KETACKY?????

elise
1. apr 2012

@dadaba super držim palčeky a kto ti robil vklad?

dadaba
1. apr 2012

@elise dakujem...robil mi Dr. Drabek vlozili mi tri jedno bolo take slabsie...a ty si ako na tom???

elise
1. apr 2012

@dadaba zatial nič ale chceme isť na vklad čo najskôr uvidime ako tovyjde

adija13
2. apr 2012

@dadaba mne po ET vtedy nevysiel ani jeden test s mocu, proste doktor povedal, ze niekto nema to HCG v moci take silne, ale ze aj od testu zalezi, ze on rozlisuje testy do 4 eur a testy nad. mne doporucil clearblu, ale ten je ozaj drahsi. ja si tiez este pockam, vychadza mi testovanie na buduci stvrtok, no neviem sa nejak odreagovat, stale mam na mysli, ci sa bublinky drzia ☹

adija13
2. apr 2012

@dadaba a robila si test aj dnes??? zajtra ti v gyn five povedia, neboj, dobre spravy dostanes!!! citim to

annu
2. apr 2012

@apple7 Ahoj, my mame po 1. KET teraz uz 18.mes. syna a chystame sa na dalsi, teraz v aprili.

apple7
2. apr 2012

@annu dakujem, drzim palce, ja idem az v maji, teraz potrebuju moju krv 3 DC, tak dufam ze bude vsetko ok. dakuje ze si napisala, si ma povzbudila 🙂

dadaba
2. apr 2012

@adija13 ahoooj robila ale stale slaba ciarocka...zajtra nejdem do gf na krv ja uz som v italii...ak ti mam poradit radsej sa netestuj je to na nervy!!!!!!! uz mi z toho sibe...po ET a 1.ket som nerobila ziadne testy a bola som v klude...a merias si BT????? Drziiiiiiiiiiiiim ti palce a venuj sa Dorotke a hned prides na ine myslienky!!!!! 😉 samozrejme cakam dobre spravy...

adija13
3. apr 2012

dakujeme, myslime na teba a tvoje bublinky. nemeriam si vobec. neviem, ano predtym som si nemerala. ja to vydrzim az do toho buduceho stvrtka nejako. dorka sa uz naucila, ze by chcela braceka 🙂

dadaba
3. apr 2012

@adija13 dobre robis...najlepsie nemerat a nerobit testy!!!! tak ti zelam pohodicku...a ak si Dorotke slubila braceka musis to splnit a urcite bude nadsena aj zo sestricky!!!

adija13
10. apr 2012

jaj babenky moje, pred chvilkou som zacala spinit, snad to nie je to na co myslim☹ a vo stvrtok mam ist
na krvicku. silno nam drzte palce, nech sa tam aspon jedno udrzi ☹

annamary27
11. apr 2012

@adija13 držím 😉

adija13
12. apr 2012

nepodarilo sa, test negativny. ☹ este som tajne dufala, jejda ja uz asi nemam sil na nieco dalsie taketo. toto bolo neuveritelnych 14 dni stresov, myslienok a napatia. asi uz na to nemam sil, skusime to prirodzenou cestou, mozno sa nam raz postasti. fuuu, prepacte, nejak to musim dat von. a dakujem za podporu.

dadaba
12. apr 2012

@adija13 ahoj velmi dobre poznam tento pocit!!! ja som to uz vzdala 100 krat..ale nejak za par dni uvidis najdes znovu chut bojovat...je to tazke ale musime bojovat,,,nie si sama!!!!! drz sa!!!!

dievcata ahojte...ja som dnes 23 den od KET na teste son nebola lebo sme boli na dovolenke...ale na letisku sme kupili test a vysiel mi, ze som tehotna 1-2 tyzdne (to bolo 15 den od vkladu)...az v pondelok idem na krv,,,som velmi zvedava,,,stale tomu nemozem uverit!!!!!

adija13
12. apr 2012

@dadaba gratulujem a velmi ti to prajem, 🙂

lennulik1
13. apr 2012

@annu ahoj, neboli sme dnes nahodou spolu na Kete? 🙂 bola tam este jedna kocka na punkciu k IVF 🙂

annu
15. apr 2012

No myslim, ze ano 🙂 som rada, ze sme sa tam stretli. Aspon som nebola taka nervozna 🙂))

annu
15. apr 2012

@lennulik1 No myslim, ze ano emoticon som rada, ze sme sa tam stretli. Aspon som nebola taka nervozna emoticon))

kamillka100
15. apr 2012

ahojte, mozte mi povedat ake lieky ste brali pred ketom a po kete, presne davkovanie, dakujem velmi pekne

lennulik1
15. apr 2012

@annu aj ja som bola rada, aspon nam to aj rychlejsie ubehlo 🙂

lennulik1
15. apr 2012

@kamillka100 ahoj pred KETom estrofem 3x2tab.denne a kys.listovu rano a vecer jednu. a po KETe presne toto iste + utrogestan 3x2tab.denne.

melisska
11. máj 2012

potrebujem menopur alebo fostimon, nepomoze mi niekto? dakujem

melisska
14. máj 2012

@katla dakujem, ale pisem aj tam , zatial som zohnala len 3 ks fostimonu

lulu107
21. jún 2012

čaute, aj ste niektorá po kete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre