KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

dadaba
12. mar 2012

@apple7 dakujem ...dve zmrzlinky!!!!

chmurkaxy
13. mar 2012

@dadaba @apple7 huraaaaa, jedno sa rozmrazilo, idem este rychlo do sprchy a sup na desiatu do GF. dufam, ze tentoraz doma v zvysenom pocte vydrzime uz natrvalo 🙂)

dadaba
13. mar 2012

@chmurkaxy tak teraz aspon tri dni v klude lezat len vecko a papat inac v posteli!!!!! 😉

apple7
13. mar 2012

@dadaba tak ti drzim palce, nech sa chytia a pekne rastu 🙂

apple7
13. mar 2012

@chmurkaxy kolko ich este mas? a kolko s ti nerozmrazilo? drzim ti palce, dufam, ze uz vylihujes 🙂

lubkaeck
13. mar 2012

@chmurkaxy no drzim palce mne ich rozmrazuju, ale nejako mi nevolaju, mala by som mat KET zajtra 😖

apple7
13. mar 2012

@lubkaeck a kolko ti ich rozmrazuju?

apple7
13. mar 2012

baby, ja idem na konzultacie v pondelok a rozmyslam, ze na KET by som isla asi az v maji, vadi to? ja by som ten jeden cyklus v aprily este chcela pockat. treba to Drabekovi povedat?

nelly3
13. mar 2012

@apple7
zalezi na tebe, kedy pojdes, on ti da nahradny protokol a recepty a kedy ty pojdes je na tebe, ci buduci alebo az maj 😉

apple7
13. mar 2012

@nelly3 a na c je ten protokol? a mam mu hovorit ze pridem az v maji? alebo nemusim? ked zacnem brat tabletky , tak na 10 DC pojdem na utz? netreba nikomu dat vediet?

lubkaeck
13. mar 2012

@apple7 no to su posledne a po PK, tak mi akurat volala, ze to budu az rano robit, tak som zvedava ci sa rozmrazia, bola dost negativna 😖 no som ja zvedava, ci budem mat dve deti 😅 lebo na IVF dalsie sa uz necitim ☹

lubkaeck
13. mar 2012

@apple7 ja som stimulovala v januari a nepodarilo sa, no a teraz som tam este nebola, lieky mi napisal podla protokolu moj gyndos a aj sono mi urobil a hotovo, ja som zavolala do GF ze aka je sliznica a oni mi potom cinkli naspat, ze kedy bude KET a tak 😉

apple7
13. mar 2012

@lubkaeck drzim ti palce, urcite sa pekne rozmrazia, negativna mohla byt aj preto ze je hladna, alebo ti nieco naznacila? kedy sa robi ket? rano alebo na obed? ja som bola tiez na IVF a na dalsie sa uz necitim, mame dve bublinky, dufam ze sa aspon jedno chyti....

lubkaeck
13. mar 2012

@apple7 no rano do osmej ich rozmrazia a uvidime ci daco bude a KET sa robi pred obedom. No a minule som bola tiez na KET a tiez bola negativna a nechytili sa a ledva sa ako tak podelili 😝
no drzim Ti velmi palce, aby sa chytili 😵 😵 😵 😵

chmurkaxy
13. mar 2012

@dadaba chi, ja aj papam v posteli 🙂)) manzel mi dovolil aj cokoladu 🙂 budem lezat celych 14 dni, minule som nelezala a nevyslo, tak skusim. a ty kedy?

chmurkaxy
13. mar 2012

@apple7 mali sme len dve, jedno sa nerozmrazilo, takze toto by mohlo posluchat a prichytit sa 🙂)) jasneee, manzel mi dal zaviezt kablovku k MDZ, tak testujem 🙂 ty si na tom s embryjkami ako?

chmurkaxy
13. mar 2012

@lubkaeck ak mas po predlzenej kulti, budu ti volat az rano. a ak bez, tak do stvrtej. tak straaaasne drzim paste, stretneme sa v porodnici 🙂)

chmurkaxy
13. mar 2012

@apple7 nemusis im hovorit nic, ak mas lieky, zacnes brat v prvy den a v desiaty ides iba na ultrazvuk. ja som tiez nic nehlasila..

lubkaeck
13. mar 2012

@chmurkaxy joooj bodaj by si mala pravdu a ty si mala po PK?

lubkaeck
13. mar 2012

@chmurkaxy a mne povedala dr Behunova, ze najlepsie je ist tesne k 14temu dnu, ale pri KET, pri IVF si to nepamatam

apple7
13. mar 2012

@chmurkaxy aj my mame dve zamrazene, dufam ze sa rozmrazi obe, uvidime. to je dobre ze si v posteli, aj ja som lezala a vyslo to, drzim palce nech sa pekne chyti 🙂 aj moje rozmrazene mozu dat na redlzenu kultivaciu? myslim ze som u mala po IVF, robia to aj pred KET?

chmurkaxy
13. mar 2012

@lubkaeck ano, po PK, najskor som bola aj taka smutna, ze sa rozmrazilo len jedno, ale potom som si povedala, ze ved aj prirodzene by sme mali s najvacsou pravdepodobnostou jedno, tak pohoda 🙂 uz ho len udrzat v domceku 🙂)) som si ista, ze sa ti tiez rozmrazia ok :*

chmurkaxy
13. mar 2012

@apple7 pokial uz raz boli na PK, tak ich uz nemozu nechat, lebo je iba urcity pocet dni, co vydrzia mimo prirodzeneho prostredia. ty si mala PK, ked ti ich mrazili?

apple7
13. mar 2012

@chmurkaxy ja neviem, ale pred IVF mi vkladali dve bublinky po PK a myslim, ze tie druhe dve rovno mrazili, myslis, ze to niekde zapisali? ty mas po PK?

apple7
13. mar 2012

@chmurkaxy je lepsie ked budes mat len jedno babatko, dvojicky su stale rizikove...mne pri IVF rovno dali dve a ani sa nepytali a bala som sa cele tehotenstvo a nakoniec mi jedno babatko zomrelo tri dni pred planovanou sekciou......nastastie mi to druhe zachranili, mala som stastie, ze som bola v nemocnici.

annamary27
13. mar 2012

@apple7 ja som mala po neúspešnom ET recepty doma,aj protokol a na Ket som sa pobrala až po takmer roku 😀 je to na tebe,ty sa tam len objevíš na tú prvú kontrolu a povieš,že ideš na Ket,aby vedeli,že maju rozmrazovať zmrzlinky 😉 máj-lásky čas-pekný mesiac 😀

dadaba
13. mar 2012

POMOOOOOOOOOOOOOOOC!!!!!!! dievcata ktora idete na KET a este ste neboli u notara potrebujem potrebujem surne tlacivo!!!!! mohol by mi to niekto oskenovat a Poslat na mail??????? PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMM...teraz som na to prisla, ze nemam to tlacivo a zijem v IT a kvoli tomu idem vo stvrtok do Blavy...mna poraziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........pomoOOOOOOC!!!!!!!!!
MOJ MAIL....zara@centrum.sk....dakujem

dadaba
13. mar 2012

@annamary27 ahoooj...nevies mi pomoct????

annamary27
13. mar 2012

@dadaba nie,lebo mna čaká ivf od začiatku,ak sa do neho pustím inak mile rada.

dadaba
13. mar 2012

@annamary27 aj tak dakujem...uplne som na to zabudla..porazi ma... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre