KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

zrza
10. okt 2010

Ahoj balinka.som tu prvý krát a chcela by som sa zapojiť,len neviem kedy sa mám prihlásiť aby tu niekto bol
😕

balinka
10. okt 2010

@zrza to sa tak neda 😉 ked niekomu napises,tak to uvidi v Kto ma spomina 😉 aj ty chodis do GF?

balinka
10. okt 2010

@zrza ked niekomu konkretnemu odpisujes a aby vedel,ze to patri jemu,musis najprv kliknut Odpovedz-mas to dole pod menom a tak zacat pisat,ked nieco nevies,tak sa pytaj 😉

zrza
10. okt 2010

@balinka ahaa. nie ja chodím do Heliosu

zrza
10. okt 2010

Vadí to že to nie je GF?? :-/

zrza
10. okt 2010

@balinka musím ísť . skúsim zajtra ☹ 😕

balinka
10. okt 2010

@zrza ale nie 🙂 ty si bola uz na IVF,alebo este len cakas?vidim,ze uz mas dcerku 😉

zrza
10. okt 2010

@balinka napíšem niečo o sebe 😉 dcéru/mám ju z predošlého manželstva/pred mesiacom som sa druhý krát vydala 😉/ som mala v čase pred operáciami. S terajšim manželom sme sa pokúšali o dieťa 2 roky, ale bohužiaľ neuspešne 😒 Mám totižto za sebou 3 mimomaternicové tehotenstvá. Bohužiaľ boli mi odobraté oba vaječníky tak sme nemali inú možnosť ako ísť do centra 😕
Bola som na IVF vo februári. Bohužiaľ potratila som v 3tt. ☹ . Teraz som 9 deň po 1 KET tak čakáme čo sa bude diať.Už tretí deň ma boli brucho ako pri m. tak neviem čo sa deje 😨

zuzana110
11. okt 2010

@zrza ahoj,ja som tiez po 1 KET siedmy den a zacina ma pobolievat brusko. Asi to bude mrcha.Musime cakat ale drzim ti palce

balinka
11. okt 2010

@zrza tak to mas toho dost za sebou ☹ tak musis verit,ze teraz to vyjde a drzim ti palceky 😉 ja som mala v sept.IVF,ktore bolo neuspesne 😢 a v novembri idem na KETko a verim,ze sa to podari 😉 ja som dostala mrchu na 8 den po ET,ale tvoj pripad to urcite nebude 😉 😉 😉

zrza
11. okt 2010

@zuzana110 ahoj ja som zatial nedostala a zajtra ráno si chcem urobiť test aby som vedela na čom som.Vraj je to normálne keď tak bolí brucho

zrza
11. okt 2010

@balinka ďakujem za povzbudenie 🙂 .aj ja dúfam, že to už tentoraz bude.verím, že to aj tebe víde 😵
vydržím hádam do zajtra a dám vedieť. 😕 😉

balinka
11. okt 2010

@zrza prajem ti to a tesim sa na dobre spravicky 😉 😉 😉

zrza
11. okt 2010

@balinka 😉 😀 🙂

zuzana110
12. okt 2010

@zrza tak ako uz si sa testovala?

balinka
12. okt 2010

@zrza ahoj.robila si uz testik?dufam,ze mas kolajnice,az na koniec sveta 😲 😲 😲

zrza
12. okt 2010

@zuzana110 hmm testoval ráno a nič☹,☹

zrza
12. okt 2010

@balinka bohužiaľ žiadne koľaje, ale/ a to je už 10deň od KET ☹(

balinka
12. okt 2010

@zrza ani duch ani nic? ☹ ach boze ☹

zrza
12. okt 2010

@balinka ani ň ☹

balinka
12. okt 2010

@zrza este nehadz flintu do zita,pojdes na krvicku a uvidis 😉

zrza
12. okt 2010

a vlastne to je 12 deň. KET som mala 1.10.10. som celá popletená

zrza
12. okt 2010

@balinka ani neviem najradšej by som aj lieky vysadila.môj manžel nechce :-/ asi už počkaám do piatku na krv. neč iné mi neostáva A nááádej umiera posledná 🙂

balinka
12. okt 2010

@zrza nevysadzuj lieky.niekedy ti test nemusi ukazat 😉 pockaj na krvicku 😉 drzim ti palce,aby ti to vyslo 😉

zrza
12. okt 2010

@balinka OK nevysadím uvidím :-/

demeeri
12. okt 2010

Bola som na druhom teste.Zajtra výsledok.Prvý bol negatívny.

zuzana110
13. okt 2010

ahoj baby. Uz som to viac nevydrzala a dnes som testovala. Su tam DVE. Ale zatial sa tesim len s takou malou dusickou.

zrza
13. okt 2010

@zuzana110 bpže ja ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 to je super

zuzana110
13. okt 2010

@zrza dakujem,a ty sa drz. a nic nevymyslaj!!!

zrza
13. okt 2010

@zuzana110 šak držíím, držím silou vôle.Všetko ma bolí /brucho ,kríže/ to už aspoň 4 dni .Bože ešte dva dni a idem na tu krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre