KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

zuzana110
13. okt 2010

@zrza je to na nervy,ja viem o com hovoris. Ja tento stav prezivam uz 6 krat. Mam za sebou 4 IUI,1 IVF a teraz KET: Brucho boli aj mna. Uz sice menej ale pobolieva.

zrza
13. okt 2010

@zuzana110 hmmm je to ťažkéé ☹,Koľký deň si po KET?

zuzana110
13. okt 2010

@zrza dnes som 9 den.

zrza
13. okt 2010

@zuzana110 ani nevieš ako ti to prajem 🙂

ninna78
17. okt 2010

ahojte, prosim vas, mam na vas jednu otazocku, chystam sa na ket a nejak ma nenapadlo v centre sa opytat, ze ak sa estrofem berie od prveho dna MS, akym sposobom ho mam zacat brat, ak dostanem MS poobede, resp. vecer. Poradite? Dakujem

matiasko
17. okt 2010

ak normalne krvacas tak by som si ho kludne dala aj poobede 😉 nemozes tym nic pokazit aj mne sa to stalo
ale ak len spinis a neni to krv tak az rano ked zacnem normalne krvacat by som ho dala 😉

zufalka
17. okt 2010

@zuzana110 ahoj,chcela som sa iba spýtat,ty si bola KEt e ?A čo ti vkladali blastocysty? a kolko?a gratulujem

zuzana110
18. okt 2010

@zufalka ahoj,vkladali mi dve 4-bunkove embrya. Ano som po Ket-e. A ty ako?

zufalka
18. okt 2010

@zuzana110 ahoj,ja som po MA,máme ešte dvoch mrazákov,tak som bola zvedava ako to je pri KETe,dakujem za info a moc držím palčeky

zuzana110
20. okt 2010

@zrza ahoj,tak ako si dopadla?

balinka
26. okt 2010

@lilinka81 ahoj moja.ako sa mas?kedy pojdes na KETko? 😉 dlho som ta tu nevidela 😲

lilinka81
27. okt 2010

@balinka ahoooj ako sa mas? ...ja som dnes dostala,takze zacinam ,trochu mi meskala mrcha 😝 . Teraz sem moc nechodim,nemam nic nove,ale citam 😉

balinka
27. okt 2010

@lilinka81 jeeeeeeeeej 😉 ja som dostala mrchu vcera,tiez tyzden meskala 😉 to je super,tak po nase bambulky si pojdeme spolu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lilinka81
27. okt 2010

@balinka 🙂 🙂 🙂 hej hej,budeme to mat skoro naraz 🙂

balinka
5. nov 2010

@lilinka81 ahoj 🙂 ako sa mas?kedy ides na kontrolu pred KETkom?ja idem v pondelok na 14 den 😉

lilinka81
6. nov 2010

Ahooj,aj ja idem v pondelok na UTZ a konzultaciu s embryolog. 🙂

lilinka81
6. nov 2010

@balinka Ahooj,aj ja idem v pondelok na UTZ a konzultaciu s embryolog 🙂

balinka
6. nov 2010

@lilinka81 a na konzultaciu si sa pytala sama,alebo oni ta poslali?

lilinka81
6. nov 2010

@balinka som sa rozpravala s Behunovou o embryjkach a ona ze sa mam o tom porozpravat s embryolog. ked pojdem na UTZ,mam si ju vypytat na recepcii

balinka
6. nov 2010

@lilinka81 myslis tu embryologicku na recepcii?a nemozes zavolat rovno dnes do labaku a povedat im,ze chces zajtra konzultaciu?aj ja by som chcela sa s nou porozpravat,len ako sa k nej dostat? 😲 tam vsetko funguje iba cez tel. 😠

lilinka81
6. nov 2010

@balinka mne povedala dr. ze ked pojdem na UTZ,tak si ju mam vyziadat,tak uvidim v pondelok

balinka
6. nov 2010

@lilinka81 ok,dobre vediet.ja som mala vo stvrtok sliznicu maternice 12 mm,ked som bola u svojho gynekologa,tak mi to povedal,tak uvidime,ako to vsetko dopadne 😉

lilinka81
6. nov 2010

@balinka drzim palce 🙂

balinka
6. nov 2010

@lilinka81 aj ja tebe 😉

lilinka81
8. nov 2010

@balinka no ako si dopadla??

balinka
8. nov 2010

@lilinka81 ahoj moja.ani sa ma nepytaj 😠 utz mi robila diplomovana sestra a povedala,ze sliznica maternice je 8 mm,ale kedze som bola vo stvrtok za svojim gynekologom a povedal mi,ze ju mam 12 mm,tak neverim nejakej sestre 😠 pytala som sa na recepcii,ze chcem rozpravat s embryologickou,tak ze nemaju cas,lebo robia zakroky,zavolajte si 😠 potom som isla za drabekom,tak ajjemu som povedala,ze ako je to mozne,ze mam sliznicu iba 8 mm,ked vo stvrtok som ju mala 12,ze to je dobre aj ked ju mam 8 aj ked ju mam 12.taka som nasrata,ze az 😠 a ty si ako dopadla?

lilinka81
8. nov 2010

@balinka nooo,aj mne robila UTZ ta diplomovana sestra,este som sa s nou nestretla ,to bolo 1.x 😝 ,dufam ze aj posledny!...ja som mala tiez nejak maaalo ,len 7 mm ze vraj a minule som mala na 12 den-12mm,ale Drabek povedal ze to este porastie,ze je to o.k. a idem v piatok na vklad.S embryologickou som hovorila a davam si predlzenu kultivaciu,dnes mi rozmrazuju a aj mi zavolaju este dnes,ze ako to ide,ta embryo. bola zlata,vsetko mi vysvetlila.

balinka
8. nov 2010

@lilinka81 tak to si mala viac stastia 😉 uvidim kedy mne zavolaju 😲 ja idem na vklad vo stvrtok 😒

lilinka81
8. nov 2010

@balinka no ci stastia,to uvidime 😉 ,..takze ides o den skor,budem na teba mysliet a drzat palceky nech sa vsetky pekne rozmrazia 🙂

balinka
8. nov 2010

@lilinka81 dufam,ze mi datum 11.11 prinesie stastie 😉 a moji mrazacikovia budu pekne bojovat 😉 dakujem,aj ja tebe budem drzat palceky a verim,ze budeme coskoro tehu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre