KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

michelitta
18. jan 2012

@pici @linda81
@annamary27 caute kočky zdravím s pohárom vína po dlhej dobe🙂🙂 držím palce!!!pripijam na nový rok nech to už do kelu vyjde!!!

babulka555
19. jan 2012

caute kocky,

estrofem a utros som si vyzdvihla vcera, kto planujete KET vo februari? ostali mi dva mrazaciky, tak snad 😎
ale pre istotu som si rovno vypisala ziadost na 3 IVF.

chmurkaxy
19. jan 2012

@babulka555 ahoj, ak to vsetko vyjde tak, ako ma, ja by som mala mat KET niekedy zaciatkom marca. zo zahranicia totiz mame prist 26.2. a to sa mi aj kryje so zaciatkom cyklu, tak dufam, ze pride radsej neskor ako skor a vsetko to stihneme.. inak, tiez mame len 2 mrazacikov, manzel sa trosku obava, ci sa aspon jednemu bude chciet pokracovat vo vyvine, ale ak nie, uz nam schvalili ziadost na IVF, tak mozeme dalej dufat 🙂 drzim paste!

alibabaa
19. jan 2012

@babulka555 jeeeej tak nech je to uz tentokrat tutovka. tu stitku si poriesila? ja sa chystam tak prelom aprila a maja...

matiasko
19. jan 2012

@michelitta ahoj 🙂 vies, keby ze pozorne citas , tak sa docitas , ze nie ja sa pytam ale odpovedam ako to mam ja napisane v papieroch.a mas pravdu kazde centrum ma iny postup atd.a nepisala som ani davky liekov iba kedy sa zacinaju brat a to je tak isto ako si mala ty 😉

matiasko
19. jan 2012

@nelly3ahojky no ja cakam na mrchu , ktora ma prist zaciatkom februara 😉 dali sme si teraz 1,5 roka pauzu,lebo som to uz nezvladala.mame este 3 posledne zmrzlinky z 2 ivf.mali sme ich 12 zamrazenych a stale nic.toto bude moj 7 ket ☹ uz tomu prestavam aj verit , ze sa to mne vobec niekedy podari.ani sem som dlho nechodila.a ty co ako?

matiasko
19. jan 2012

@babulka555 ahoj 🙂 ja tiez planujem cca koncom februara ak vsetko pojde ako ma.my mame tiez posledne 3 zmrzlinky ale po tych vsetkych neuspechoch som sa dohodla s dr. ze dame rozmrazit vsetky a ak sa budu aj vsetky delit tak dame vlozit vsetky.uz som to tak absolvovala a nikdy nic, tak preto sa ani neobava , ze by som mala trojky a aj dr. vravela , ze s mojou postavou a aj neuspechom je to velmi mala pravdepodobnost

michelitta
19. jan 2012

olo@matiasko ahoj to nebolo tebe ale tej na d tebou promin

nelly3
19. jan 2012

@matiasko
ja som tiez iny pripad, 1.IVF a 2 KET vsetko negativne ☹ tiez som z toho na nervy uz, zacala som brat estrofem, buduci tyzden idem na utz pred ket, no obavam sa ci mi to nestopnu, mam cysty, sice aj predtym som mala a bola som na ET, ale teraz ma dost casto boli aj brucho, normalne si musim davat tabletky od bolesti, tak som zvedava na utz, ja mam endometriozu a mozno pojdem na operaciu, ale uvidim co povie lekar, bola som uz davnejsie na laparotomii, vela zrastov, velmi zle vo vnutri ....... takze laparka asi ani moc nie, mozno zase laparotomia (rez cez brucho brrrrr) ale ak by mi to malo pomoct tak asi aj pojdem do toho, sice nerada lebo viem co ma caka 😢 takze tak, nic moc, ale bojujem, snad mi to prinesie ovocie 😉 a ozaj mam este 6 zmrzliniek, mne uz na poslednom kete rozmrazovali 3 naraz a vsetky oki, teda 2 ano a to 1 slabsie a embryologicka hovori, tak teda vlozime vam 3 a ja kukam, ze eeeee takze to jedno sa potom zlikvidovalo, uz sa opatovne nemrazilo bolo slabsie, no teraz si uz trufam aj na 3 😀

annamary27
19. jan 2012

@babulka555 držím Ti palce,aby február bol na tutovku tehotenský 😀 😀 😀 😀

yasminne
20. jan 2012

ahojte, neostal vam niekomu nahoudou nazvys Menopur? IP pls.

annamary27
20. jan 2012

@yasminne nie,ja som pichala naposledy pred rokom a pol zvyšné lieky som vrátila do centra.

babulka555
20. jan 2012

@alibabaa ano stitka je ok, zbytocne ma vystresovali 😖 tak uz sa mozem venovat uz len GF 😀

babulka555
20. jan 2012

@matiasko ja som bola tehu dvakrat len po transferoch po OPU, 3xKet a nic, takze uvidime. ale rozhodla som sa, ze dam PN a pohyb obmedzim na minimum, snad to vyjde 😎

babulka555
20. jan 2012

@annamary27 dikes, tutovka by sa zisla uz konecne 😀

matiasko
20. jan 2012

@babulka555 ja som bola prirodzene 3x ale nikdy to dobre nedopadlo ☹ .ja nemam vajickovody.jeden mi ,,omylom,, spalili pri operacii a druhy sa toztrhal pri mimonaternicovom tehu.ale po ziadnom transf. som nezostala tehu ani raz 😠. ja uz v to verim iba cca tak na 10% 😒
@michelitta mic v pohodicke 😀

matiasko
20. jan 2012

@nelly3 no viem co to je laparotomia brrrr.vies moje 2 prirodzene tehu som aj ja mala cystu na vajecniku(dermoid) a doktor hned riesil tu cystu ☹ aj ked moj gyndos povedal , ze sa mohlo pockat a nie ma hned rezat.vyoperoval mi ten sviniar cely vajecnik a ani do spravy mi to nezapisal , ze ho cely odstranil a aby nebolo malo tak mi spalil vajickovod co tiez nebolo nikde zapisane.aspon ze je nefunkcny mohol napist.moj gyndos sa velmi hneval ,ze velmi zle odrobena robota, lebo aj on sam je operater.rzal ,rezal a moje tehu ho vobec nezaujimalo!to bola pre neho ta posledna vec.ked si moj dr.vyziadal operacnu spravu , tak tu ze vraj ani nemozu najst.ze sa stahovalo oddelenie a asi sa stratila.no co ty budem hovorit.az na laparke v GF mi dr.povedala ze keby ze mam niekde zapisane , ze ten vajickovod je zlepeny a jej pracu urobil niekto pred nou tak ma nemusela oper.a tiez kooopa zrasrov.hruuuza.ale uz je to za mnou.aj tak sa s tym nic uz neda robit 😝

dadaba
7. feb 2012

to nikto nejde na KET vo februari...ja sa chystam 15.2 idem na prve sono...

annamary27
7. feb 2012

@dadaba drž sa,tfuj-tfuj,nech Ti to klapne 😵

dadaba
7. feb 2012

@annamary27 diky!!!! a ty kedy ides na to???

adija13
7. feb 2012

@dadaba ahoj, my cakame na menzes a zacinam brat utrogestan a estrofem, tak uvidime ci to vyjde este februar, alebo az marec

dadaba
8. feb 2012

@adija13 tak ideme spolu do boja!!!! je to tvoje prve KET?????

adija13
8. feb 2012

@dadaba ja som bola prvykrat na ivf a vklade na 5. den a teraz ideme na prve KET. po ivf mame dcerku, podarilo sa na prvykrat, este mame 9 zmrzliniek.

matiasko
8. feb 2012

@dadaba ahoj 🙂 ja idem 14.2. na sono pred KET 😉 tak ak bude vsetko ok a embryjka sa pekne rozmrazia tak , cca 20.2. asi vklad 😵

matiasko
8. feb 2012

@nelly3 ahojky 🙂 no co?ako si dopadla?dufam ,ze dobre 😕

annamary27
8. feb 2012

@dadaba nám volali už ohľadom schválenej tretej žiadosti na ivf,ale vrhneme sa na to najskôr po lete,zatial sa s mm ,,homeopatujeme,, 😀

nelly3
8. feb 2012

@matiasko
IP 😉

dadaba
8. feb 2012

@annamary27 jej tak super..mozno ivf ani nebudes potrebovat!!!!!! drzim palce,,,

@adija13 tak ty mas dobre skusenosti s ivf...tak nech aj Ket vyjde na prvy krat... 😉

adija13
9. feb 2012

@dadaba snad to tak aj dopadne, nejak si nepripustam, ze by sa to nemalo podarit. ale ked tu citam niektore smutne pribehy, tak sa aj bojim. nebola som v takej situacii ze by to nevyslo ☹

katla
15. feb 2012

Baby, dajte potom vediet ako Vam KET dopadlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre