KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

adija13
27. feb 2012

ahojte, prosim skuste mi poradit. tento mesiac som mala zacat so stimulkou, ale akosi mi to uz 7 dni meska, neviem ci mam volat svojmu gyn alebo do centra. robila som si aj testy, 3ks, ze ci sa nahodou nepodarilo prirodzene ale vysli negativne. ale ak zavolam svojmu dok asi sa mi nic nestatne, ze? urcite som sa zas sustredila na to, ze ideme na vec a teraz mi meska preto ☹

dadaba
1. mar 2012

@adija13 aj mne meskali 5 dni a potom prisli...ale snad ti uz prisli...

som po prvom KET neuspesne ☹

adija13
1. mar 2012

@dadaba to mi je luto, ze neuspesne ☹ juuj, a teraz co? idete na dalsie? kolko mate mrazacikov?
no ja som este stale nedostala. v pondelok volam dokimu, nech mi pozrie ci to vyzera na nejaku tu mrsku ☹ uz to vidim, ze dopadneme rovnako.

annamary27
2. mar 2012

@dadaba ahoj,to mi je ľúto 😢 ..idete na ďaľšie Ket?

dadaba
2. mar 2012

@annamary27 ahoooj...aj ja som smutna...ale musime bojovat dalej mam este 9 zmrzliniek...neviem co ma tie moje deti nechcu...chcem sa opytat ci sa nedaju este urobit nejake vysetrenia a co vlastne moze byt pricina, ze sa neuhniezdia...len ja chodim k Dr,Drabekovi a jeho sa nic nemozem opytat lebo je hned nervozny...a ty ako sa mas?
@adija13 drzim ti palce...v kazdom pripade chod... 😉

annamary27
3. mar 2012

ahoj,a brala si prednison?čo keby ti ho len tak preventívne dal,ved ublížiť to nemôže.je to vo hviezdach,že prečo to niekomu vyjde na prvý pokus a inému na siedmy.a ja sa mám ako?snažím sa byť v poho,ale sem-tam ma už chytajú nervy,ked sa okolo mna zasa rozširuju tehotenské brušká a ja stále nič.s mm užívame homeopatiu a dala som si záväzok,že tento mesiac to vyjde 😀 dobrý plán,že? 😀

alibabaa
5. mar 2012

@annamary27 najlepsi plan 😉

katla
6. mar 2012

@dadaba Ahoj. Mrzi ma, ze sa to nepodarilo. Sme na tom rovnako. Ani nam to nevyslo a mame 8 mrazenych. Ja hned ako dostanem menzes zacinam brat estrfem a ide sa na KET. A za toho Drabeka uz fakt nechapem, vela bab tu pise, ze je neprijemny. A nechces skusit ist k inemu, sak ked si neni spokojna a za tie peniaze co platime mas narok. Drzim palce!

annamary27
6. mar 2012

@dadaba ahoj,a brala si prednison?čo keby ti ho len tak preventívne dal,ved ublížiť to nemôže.je to vo hviezdach,že prečo to niekomu vyjde na prvý pokus a inému na siedmy.a ja sa mám ako?snažím sa byť v poho,ale sem-tam ma už chytajú nervy,ked sa okolo mna zasa rozširuju tehotenské brušká a ja stále nič.s mm užívame homeopatiu a dala som si záväzok,že tento mesiac to vyjde emoticon dobrý plán,že? emoticon

dadaba
6. mar 2012

@annamary27 ahoj...na ten prednison sa musim opytat...berem len estrofem,,,aj mna obcas chytaju nervy...ze uz ich tam vlozia a preco sa neuhniezdia ked su uz tam co sa im nepaci,,,,a stve ma aj to, ze neviem pricinu!!!
Plany mas dobreeeeeeeeeeee nech sa ti to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
@katla tak ideme bojovat spolu...no uvidim s tou vymenou...vzdy nad tym rozmyslam a potom ma to prejde 😉 ...ja by som chcela ist na KET uz tento mesiac berem aj estrofem a pisala som dr, drabekovi este neodpisal ci by som nemohla ist aj bez konzultacie na KET...zijem v taliansku tak by to bolo jednoduchsie...16.3 by som mala ist na prve sono...pockam do zajtra ak nenapise zavolam do GF....a pri tej prilezitosti ich poprosim ci nemozem ist k dr.Harbulakovi...on je skvely par krat som u neho bola..vzdy mi vsetko vysvetli aj ked sa nepytam a opyta sa aj ako sa mam co je dost mile...tak by to asi malo byt vztah lekar pacient,,,nie..
ty uz mas menzes??? ja mam uz 4 DC a dost bolestivy asi po tych hormonoch...drz sa a daj vediet co a ako!!!!😉

katla
6. mar 2012

@dadaba Ja tiez chodim Harbulakovi a som spokojna. Ked som minule dosla smutna z neuspechu IVF, tak ma dokazal tak povzbudit, ze som sla super naladena od neho 🙂 Ja este menzes nemam, mala by som dostat 14.3, ale neviem ako pride kedze tie vsetky lieky minuly mesiac mi to mozu aj posunut. Ale dufam, ze nebude meskat, lebo 7.4 chceme ist na dovolenku (zhodou okolnosti do Talianska 🙂 ), tak by som to chcela stihnut.

dadaba
6. mar 2012

@katla podla mna lekar je velmi dolezity...aj mne Harbulak velmi pomohol...napr. pred ivf mi meskala menst. 5 dni a manzel uz musel odist mu skoncila dovolenka..drabek mi povedal, ze musi cakat (kvoli spermiam) nastastie na sono som isla k Harb, a ten hned to nie je problem hned volal do labaku a manzel isiel na spermogram a spermie zamrazili a bolo po strese...on nema s nicim problem...inac Drabekovi som pisala v nedelu este neodpovedal,,,asi je zaneprazdneny alebo sere na mna...a kam idete na dovolenku?????

alibabaa
6. mar 2012

@dadaba napisala si mu na mail uvedeny na stranke GF? ja som mu pisala 2. a ked som s nim hovorila, tak ani jeden nedostal... tak skus overit ci vobec tvoj mail dostal...

dadaba
6. mar 2012

@alibabaa a ako to overim???

alibabaa
6. mar 2012

@dadaba jedine tak ze mu zavolas.... ☹

dadaba
6. mar 2012

@alibabaa a kam mu mam zavolat???' dakujem za info si zlata

alibabaa
6. mar 2012

@dadaba uff... do centra a vyziadat si ho bud k telefonu alebo sestricky sa spytat.. ja som to riesila cez sestricku.. zdalo sa mi to divne ked mi neodpovedal tyzden... 😖

dadaba
6. mar 2012

@alibabaa ja sa mu bojim zavolat ved on je vzdy taky odmerany...ved umriem pri telefoneeeeeeeee.... 🙂 a ked si mu volala bol v pohode???? podla mna neodpoveda nikomu...lebo mail bol odoslany...

alibabaa
7. mar 2012

@dadaba praveze odpovedal mi cez sestricku, ze mail nebol doruceny.. tak som to potom riesila s mojim gyndosom... on je raz odmerany, raz vysmiaty ako slniecko.. asi je to podla toho ci rano vstane tou spravnou nohou a ci mu zena ..... 😀 😀 😀 no ci ho poslucha 😉

katla
7. mar 2012

@dadaba Juj tak to je nemyle, ze je taky. Urcite tam zavolaj dnes a popytaj sa. A ndaj sa odbit, kurnik, sak by nam okolo zadku mali skakat a nie toto. Ja ked som pisala Harbulakovi, tak tiez mi hned neodpisal, ale o par dni mi volal a sa mi aj ospravedlnil, ze bol busy. Dufam, ze to dobre doriesis. My ideme do Livigna lyzovat na tyzden, ale ja lyzovat nebudem lebo som neni dobry lyziar a mohla by som byt v strese z toho a po vklade nechcem byt, tak si budem uzivat slniecko a bude mi fajn.

dadaba
7. mar 2012

@alibabaa volala som sestricke a bola mila...dakujem za radu...
@katla tak si uzi dovolenku...zelam ti krasne pocasie!!!!! 😉

tak 16.3 idem na prve sono a potom dufam rychlo KEt a musim sa opytat na ten PREDNISON ....kto ho berie???

katla
7. mar 2012

@dadaba Dakujem, dufam, ze vsetko pojde ako ma a dotiahneme to do uspesneho a zdraveho konca.
Inak ja som sa Harbulaka pytala na to ci nemozem vytvarat protilaky a ci netreba ten PREDNISON a povedal, ze to nebudeme riesit teraz, ale az ked by sa ziaden KET nepodaril a sla by som na druhe IVF. Ze aj tak to treba brat dlhodobejsie a ze ci si chcem do seba tolku dobu kortikoidy davat. Tak neviem.

dadaba
7. mar 2012

@katla oni asi maju taky postup...tak len skusat skusat a verit...mne inac robili na protilatky nejake vysetrenie len neviem ci na embryjko ale co to bolo,,,,a hatching si neskusala??? kolko KET mas za sebou ja jedno IVF a jedno KET...ty kedy ides na KET???

katla
7. mar 2012

@dadaba hatching som chcela, ale nepobolo treba lebo akurat dve embryjka sa nam same vyzliekli. Ja mam za sebou len jedno IVF a teraz ma caka prve KET (dufam aj posledne). cca 14.3. by som mala dostat menzes, tak to zacnem brat estrofem a potom.

katla
7. mar 2012

@dadaba a nevies, robi sa hatching aj pri KET alebo to je len pri IVF?

chmurkaxy
7. mar 2012

@dadaba ahoj, citala som si tvoje spravy, skus napisat na recepciu, niektory z lekarov ti urcite odpovie. mne tiez tak odpisala Harbulakova, ked sme boli na Filipinach, aj mi poslala tlaciva, co boli treba a tiez mam Drabeka. ja som s nim ale spokojna, vzdy je slusny, usmiaty, odpovie mi, na co sa pytam a celkovo mu verim 🙂 dufam, ze tiez najdes lekara, ktory ti bude vyhovovat, dost si chvalia z GF Harbulaka, aj kamoska sa k nemu nechala prehodit 🙂

chmurkaxy
7. mar 2012

ahojte baby, ja uz beriem estrofem, zajtra idem akurat na sono, lebo bude 10 DC, tak dufam, ze to bude ok. my mame len dve zmrzlinky, tak dufame, ze sa aspon jedna dobre rozmrazi. drzim vam vsetkym paste! 😉

dadaba
7. mar 2012

@chmurkaxy ahoj...dakujem za komentar...volala som sestrickam, vybavila som to!!! ja na prve sono chodim vzdy na 14DC...zelam ti aby ti to dobre dopadlo!!! kolky to je pokus????

chmurkaxy
7. mar 2012

@dadaba máme za sebou 3 IUI, jedno IVF ICSI a toto je nas prvy KET. A dufam, že aj posledný.. máme sice malo mrazacikov, ale aj tak verím, že to konecne vyjde, veď sa snažíme 3 roky.. a vy?

dadaba
7. mar 2012

@chmurkaxy my sa snazime 2,5 roka 1IVF ICSI 18 embryii..2 krat KET vsetko neuspesne....nemam ovulaciu to je moj problem...inzulinova rezistencia, hormony, protilatky vsetko v poriadku... vela babam vysiel prvy KET tak nech patris medzi ne...velmi ti to zelam!!!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre