KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
31. mar 2009

Ahoj Luly, ako sa mas, ty balenie 4v1 ? 😅

luly3
autor
31. mar 2009

kacarinka velmi dobre 😉 vôbec nič mi nieje 😕 😕 a neviem či
je to dobre alebo zle aaaale vlastne je odvtedy čo mi tam vložili
nájomníkou 😅 ma tak divne taha v podbrušku tot všio

kacarina
31. mar 2009

Neboj sa, trosku oddychuj a hlavne si zachovaj optimizmus a "chladnu hlavu", viem, ze sa vsetky vtedy pozorujeme a analyzujeme, ale vies ako, kazda sa ma uuuuplne inak, jednu boli, druhu neboli, jednej je zle, druhej nic, ziadne 100% -ne pravidla tu podla mna neexistuju, tak si proste uzi tento "adrenalinovy" cas co najviac v pohode, velmi drzim palce 😉

nanika
31. mar 2009

Jeeeej, luly, mna tak tahalo, ked som zostala po IVF tehotna, jeeeeej, bude dobre 😉

mima11
31. mar 2009

Luly, ahoj, len sa pekne opatruj!!!

Nanika, čítala si, čo som písala o Martine?

nanika
31. mar 2009

Citala, budem tam volat ci mi to urobia aj bez spermii, ale aj tak je to dost od ruky, no co uz...

mima11
31. mar 2009

Nanika vyžiadaš si od svojho gynekológa odporúčanie?

nanika
31. mar 2009

No jasne, ale skusim najprv v Gyn-Five, ak ho nedostanem, pojdem k mojmu

nanika
31. mar 2009

Takze som volala do Martina aj ja, takze na vysetrenie imunity na trofoblast staci moja krv netreba k tomu partnera. Este sa snazim dovolat do GF, ci to nahodou nerobia aj oni...

nanika
31. mar 2009

GF to nerobi, takze sa dohodnem s muzom a vybavime ten Martin, skoda ze je to tak daleko, maly bude na nervy :(

mima11
31. mar 2009

Ja chcem ísť tiež svojmu gynekológovi a dohodnúť sa s ním, aby by napísal doporučenie a tiež pôjdem do toho Martina.

luly3
autor
31. mar 2009

😉 je tu niekto?

nanika
31. mar 2009

tu sooooom, objednala som sa prave do Martina, buduci tyzden pojdem vybavit u gynekologa ziadanku

luly3
autor
31. mar 2009

nani no super 😉

mima11
31. mar 2009

Ja idem tiež teraz vo štvrtok svojmu gynekológovi, aby by dal odporúčanie a tiež sa asi hneď vo štvrtok budem objednávať v Martine.

nanika
31. mar 2009

Luly, ale bola to drama, manzel o tom ani pocut, ked som sa uz skoro rozplakala, tak povedal, ze koncom aprila mozem 🙂))

larita112
31. mar 2009

ahojte babulky 😉
takže ste sa objednali do Martina 🙂 super, držím palčeky, aby to dopadlo tak ako má a aby sme mohli ísť spolu na ďalší KET 😉 a aby bol už konečne úspešnýýýýý 😀
luly 😉 cmuky

mima11
31. mar 2009

Laritka ahoj,

kedy chceš ísť na KET. Koľko máš mrazáčikov?

larita112
31. mar 2009

Ahoj mimuška, ešte neviem... musím si dať dlhšiu prestávku, lebo už to psychicky nevzládam. Od októbra som bežala maratón troch transferov a predtým boli ešte tri (z nich dva MA), takže potrebujem oddych. Preto sme išli aj do prahy, aby sme už mali komplet vyšetrenia a keď to zase všetko predýcham, tak bojujeme ďalej.
Ale asi až niekedy v septembri. Jedine, že by ma to nečakane chytilo skôr 😅

mima11
31. mar 2009

Ja Vás strašne obdivujem, hlavne keď máte už toho viac za sebou! So mnou zamávalo 1. neúspešné IVF, musela som to tiež rozdýchavať a nebolo to pre mňa jednoduché!

Mňa bude čakať 1. KET, ale tiež si chcem pred ním urobiť ešte nejaké vyšetrenia a asi pôjdem tiež až potom, keď budem mať nejaké výsledky z vyšetrení.

larita112
31. mar 2009

Aj pre mňa bolo najťažšie predýchať 1.IVF - pretože som tiež bola tehu a potom to drobci vzdali... Vtedy to hrozný šok hlavne preto, že už som sa veľmi tešila a o to horšie to bolo. Ale po každé je veľmi ťažké...
ale keďže sme všetky silné žienky a vieme, čo chceme, tak budeme bojovať dovtedy, dokiaľ to nebudeme mať 😉 🙂

Aké vyšetrenia si ideš dať porobiť?

mima11
31. mar 2009

Laritka, chcela by som ako si spomínala, či si nevytváram protilátky proti spermiám, embryu, chcela by som asi aj genetiku a hematológiu. Uvidím, čo mi poviem môj gynekológ, dúfam, že nebude namietať a dá mi doporučenie.

larita112
31. mar 2009

Mimuška, myslím, že pre gynekológa by to nemal byť žiadny problém odporučiť ťa na tieto vyšetrenia. Mňa teda aspoň poposielal všade kam som chcela...
Ak sa smiem spýtať, ktorého dr. máš v TT?

mima11
1. apr 2009

Laritka ahojček,

chodím do Gyncentra - Mudr. Novák. Ja som s ním veľmi spokojná. Keď sa nám nedarilo otehotnieť tak sa ma spýtal, či nechcem skúsiť Mudr. Eliáša, tak potom som chodila jeden čas k nemu a on ma aj odporučil do CAR.

ikana
1. apr 2009

🙂
Ahojte, včera som úplne náhodou našla túto stránku a rozhodla som sa napísať. Mám za sebou 3 neuspešne IUI. Potom sme sa rozhodli pre IVF a úspešne máme doma 4 ročného chlapčeka. Teraz som po Ket a čakame na odpoved. Test mi vysiel negatívne a menzes nechodí. Tak neviem. Zajtra navstívim môjho gynekologa a uvidíme. My len dúfame, že všetko bude OK ale pomali strácam nádej. Čo myslíte? 🙂

mima11
1. apr 2009

Ahoj Ikana, to je super, že už máš máš jedného drobca doma a teraz sa pokúšate o druhého. A kedy si si ten test robila? Ja som síce na KET ešte nebola, ale čo už sem-tam čítam skúsenejšie babuľky, tak hovoria, že po KET sa až neskôr ide na krv a že keď sa robí test napr. na 10 deň tak je to skoro.

ikana
1. apr 2009

Ahoj mima, no dnes je 14 den, po KET. Tak neviem, som z toho na 😢 . Mima11 si zo Žilinského kraja?

mima11
1. apr 2009

Všetko je to relatívne, aj keď Ti ešte nič neukázal, tak môžeš byť, kto vie, kedy sa tam drobec udomácnil!

Ja som z Trnavského kraja!

ikana
1. apr 2009

Nečítala som všetky príspevky, len letmo som zachytila, že ideš na vyšetrenie do Martina, tak som si myslela, že si z blízkeho okolia. A že sa tiež chystáš na KET. Ďakujem za podporu, velmi ju potrebujem. Najhoršie je čakanie a vyrovnávanie sa so skutočnosťou. A ja ti držím palce aby všetko dobre dopadlo. Je super, že môžem pokecať z niekym kto to pozná. DÍK

luly3
autor
1. apr 2009

dobre ranko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre