KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

margareta11
22. sep 2009

Kočky držím Vám palčeky , kedy idete na testík???Nech to aspoň Vám dobre dopadne 🙂

Lulu a Ty si dnes už koľkatý deň?? Kedy ideš na ultrazvuk??
papa a pekný večer 🙂

mima11
22. sep 2009

Ahojte zlatíčka! Je to tak Lulu,keď tomu človek veľmi verí, tak je to naozaj na porazenie. Preto som to začala brať tak nejak inak, čo spravím, nič, proste to nezmením. Ale jasné, že nádej zomiera posledná a keby sme ju asi nemali, tak by to bolo ešte horšie. Ale lepšie je to v tom, že som to proste rozdýchala a bude to oveľa ľahšie, keď to nedopadne tak ako by malo.

Margaretka v piatok idem na krv.

nikita880
23. sep 2009

ahojte keťáčky. nejak to tu viazne. hlavu hore, nebojte všetko dobre dopadne, vám ktoré idete na krv strašne držím palce a vlastne všetkým čo ste tu.

ja som dnes bola na poradni a robili mi aj sono a drobci poriadne narástli. a šantili v brušku ako šašovia. krásne ich bolo vidieť, aj ručičky a hlavičky, bolo to úžasné. strašnš vám všetkým prajem, aby ste sa cítili tak ako ja dnes, tak to nevzdávajte a držte sa.

monika99
23. sep 2009

Ahojte babenky,
chcem Vas poprosiť ktorá ste boli v Košiciach na nejakom špecializovanom pracovisku. V piatok idem aj ja a neviem sa rozhodnuť kde pojdem

1, Centrum asistovanej
reprodukcie pri II. gyn.- pôr.
klinike FN L. Pasteura
Rastislavova 43,
041 90 KOŠICE

2, Centrum asistovanej
reprodukcie GYNCARE, s.r.o.
Štefánikova 30,
040 01 KOŠICE

3, Sanatórium pre liečbu
neplodnosti, spol. s r.o.
Masarykova 17
040 00 Košice

Dakujem velmi pekne

tinka76
24. sep 2009

Ahojte babulky, dlhsie som tu nebola ale teraz sem asi budem opat nakukat castejsie ... cez vikend cakam mrchu a zacinam uzivat estrofem 🙂 😎 ... kto este teraz zacina???

kacarina
24. sep 2009

monika99, skus sa "pohrabat" na konikovi a precitat nieco o tych centrach v inych temach, mozno najdes potrebne info aj inde ...

inak ahojte vospolok, tiez som tu dlhsie nebola, konecne sme doma... pojdem vas docitat, co tu nove za ten cas ... ja mam prave tento vikend dostat mrchu a zacat brat Prednison, o mesiac uvidime, asi zacneme tiez estrofemovat ... aj tak sa stale bojim, ale toho strachu uz sa clovek asi uplne nezbavi...

andriss23
24. sep 2009

Ahojte dievčence!!!

Tak ja som to nevydržala,a odovzdala som krv dnes.

A výsledok: 151,6 HCG huráááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacarina
24. sep 2009

andris: tfuj tfuj tfuj (to som ta oplula pre stastie 😀 😀 ), nech sa ta krpcek drzi ako kliest 🙂

lulu107
24. sep 2009

andriss- blahoželám ti z celého srdiečka, ale neprekvapuje ma to pretože tvoji drobčekovia sa pekne delili 😉

tinka - ja tiež papam estrofém 10deň v pondelok idem na UTZ

mimka drž sa verím, že tvoj výsledok bude ako u andriss, rada by som sa zapojila do reťazca tehu 😉 strašne sa bojkám, že sa nebudú deliť ach jaj 😨

margareta11
24. sep 2009

andriss 🙂 🙂 🙂 ja Ti tiež blahoželám z celého srdiečka, nech to všetko dobre dopadne 😉 🙂 🙂 🙂

mima tiež Ti držím palčeky, nech aj Ty sa pridáš k tehulkám 🙂 🙂 🙂

lulu Ty naša pozitívna Keťáčka nadalej pekne mysli pozitívne, neboj aj Tebe sa to podarí a silno Ti držím palčeky 🙂 🙂 🙂

Ináč všetkým Vám prajem pekný večer a sladké sníčky 🙂

andriss23
24. sep 2009

všetkým veľmi pekne ďakujéééém 🙂

tinka76
25. sep 2009

Andriss - supeeeeeeeer, gratulujeeeeem 😀 ... dufam, ze aj ja sa o mesiac dockam 😎 ... dnes som sice len 26 DC ale mam pocit ze sa mrcha uz rozbieha 😲 ... tak mozno uz dnes zacnem estrofemom 😉
Lulu - a preco ides na UZV uz 10 den, mne vraveli, ze sice sa pise 10 az 14, ale ze ak da tak radsej az ten 14 den (?) ... inak drzim palceky 🙂 ... dufam, ze bude perinka pre drobcekov uz pripravena 😎
Kacarinka - to je super, aj tebe sa to uz bllizi, hlavne ziadne obavy - musime mysliet pozitivne 😉

sneznik
25. sep 2009

Ahojte kocky,
ospravedlnujem sa, ze sa vam sem motam, som tu prvy krat a chcela by som sa poradit ohladne KET-u.
2.7. som bola na revizii maternice po MA, odvtedy som mrchu dostala 21.8. prvy krat a 21.9. druhy krat. Ked som bola na kontrole u dokiho dohodli sme sa, ze by som rada isla na KET hned ako to bude mozne. Povedal mi, ze mam prist v septembri (co sa mi zdalo nejako skoro, ked vsade citam, ze treba 3-6 mesiacov pauzovat) a dohodneme termin pripravy na KET.
Chcem sa opytat na vas nazor, ci by nebolo skoro ak by som stihala ist na KET po oktobrovej cize tretej mrche po kyrete. Myslim tym ci uz bude moje telo dostatocne pripravene.
Dakujem pekne za odpoved a moc vam vsetkym drzim palceky 🙂

tinka76
25. sep 2009

Snezik - ja som na tom rovnako ako ty... ja som mala kyret 8.7. ... prvu mrchu som ale dostala uz 4.8. a druhu 31.8. (cize vzdy presne po 27 dnoch, mne ostal napriek kyretu rovnaky cyklus ako pred MA) a teraz vlastne uz sa mi blizi tretia mrcha - uz spinim a mozno uz dnes - zjatra dorazi a zacinam brat estrofem 😉 ... takze dufam aj ja ze je to dost casu od MA a ze bude KET opat uspesny, no tentokrat az dokonca ... 😒 😵

kacarina
25. sep 2009

sneznik, neviem ako dlho si bola tehotna, ale ak nie moc dlho, zvycajne stacia tie 3 mesiace resp. 3 cykly na zotavenie .. aspon podla mojich skusenosti a informacii od lekara ... ale ak chces, s dr. sa dohodni , ze pre pokoj duse este pockas jednu mrsku, to je na tebe 😉

mima11
25. sep 2009

Ahojte!!!
Andriss, veľká gratulácia, nech o dva týždne vidíš svojho drobca!!!

Čo som tušila, tak sa aj stalo, ja mám negatívne.
Uvidím, čo ďalej teraz, si dám chvíľu pokoj od liekov, už bolo toho dosť a uvidím.
Držte sa Lulu, Tinka aj Kacarinka, nech ste rýchlo tehuľky!!!

tinka76
25. sep 2009

Mima - to mi je luto, ze to nevyslo 😖 ...

kacarina
25. sep 2009

mima :(

sneznik
25. sep 2009

dakujem vam pekne za radu, uz som sa objednala k dokimu a ked on povie, ze nie je problem tak sa do toho hned pustime 🙂 a este sa mozno niekedy ozvem, ak vam to nebude prekazat...
Tinka, tentokrat to urcite vyjde, drzim palce a budem na teba mysliet.
Mima, aj mne je to luto ☹

lulu107
25. sep 2009

tinka - asi som ti to zle napísala, včera som bola 10dc dnes som 11dc a na UTZ idem v pondelok na 14dc, už som netrpezlivá 😉

mimka - je mi to strašne ľúto, viem, že je to strašné sklamanie, ale nevzdávaj to!
Po neúspešnom Kete som si povedala, je to síce strašné, ale majú šancu ďalší mrazačíkovia, je super že ich máme 😅
ozaj babušky - vy ste celú dobu doma? pretože teraz to vyskúšam tak že zostanem doma 5 dní a potom pôjdem do práce, keď bude krvička pozitívna okamžite pôjdem na PN-ku

andriss23
25. sep 2009

mima-je mi to ľúto,som si myslela,že budeme spolu pokračovať ☹ ale určite to nevzdávaj,ja už toho mám dosť za sebou,tak dúfam,že si na mňa šťastie tentokrát sadlo,a že to neskončí o pár dní krvácaním,tak ako dva krát predtým 🙂

volala som do GF,a na sono mám prísť o 3 týždne, idem tam 15.10.,chcem vidieť srdiečko(a) 🙂 🙂 🙂

mima11
25. sep 2009

Babuľky ďakujem!!!

Ideme ďalej, ideme za svojim snom, takže to nemôžeme vzdať!
Ja viem Andriss, drž sa, viem, že ja som oproti niektorým Vám ešte toho až tak veľa neokúsila, alebo aspoň nemala toľko transferov, určite si to zaslúžiš, ako každá jedna!!! Neboj, všetko dobre dopadne!!!

Rozmýšľam, že či mi navrhne Dr. prednison, alebo či to musím na nejaké vyšetrenia? Andriss, aj ty máš prednison?

lulu107
25. sep 2009

mimka - no tento ket beriem prednison, predchádzajúci ket som ho nebrala, ale myslím si že v mojom prípade bol neúspech pretože drobčekovia sa mi nedelili

andriss23
26. sep 2009

Ahojtéééé!!! Dobré ránečko!

mima-ja neberiem,Prednison,ani nikdy som ho nemala. Ale za to poctivo beriem Vessel due,proti zrážaniu krvi,mám potvrdenú trombofíliu,a beriem Thyroxin,kvôli štítnej žľaze.Plus estr.a utr. a sama som si nasadila Femibion800a vit.E
V utorok idem na endokrinológiu a hematológiu,budú mi brať krv,aby to odsledovali,a pravdepodobne si budem celé tehotenstvo pichať do brucha injekcie 😝 ale keď to pomôže,vydržím 🙂

lulu107
27. sep 2009

Čaute zostávate doma pred KET aj po KET?

lulu107
27. sep 2009

kde ste všetky zostalo tu voľajako ticho 😔
zajtra idem na UTZ tj. na 14dc, tak mi držte palčeky, nech je všetko O.K a za pár dni pôjdu drobčekovia šup do bruška 😉

kacarina
27. sep 2009

lulu, uz drziiim 😉

nanika
27. sep 2009

Baby, neviem ci ste uz o tom poculi, pokial mate zvysenu BI, berie sa k tomu ako pomocna latka wobenzym, aspon ja som tak brala. Davkovanie treba zistit bud na nete, alebo v Prahe, viem, ze ho tam odporucali, ja som ho brala s prednisonom, ale uz si nepamatam davkovanie...

margareta11
27. sep 2009

Lulu držím palčeky, síííílno 🙂 🙂 🙂

kacarina
27. sep 2009

babule, ja dnes mrska a prvy prednison a kolienka rozklepane jak pubertacka 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre