KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

sneznik
20. okt 2009

Caute kocky,
Lulu urcite UTZ prinesie pozitivne spravicky, budem na teba mysliet a drzim silno palce 🙂
Ja som dnes nasadila Estrofem, takze cochvila si uz aj ja pojdem pre svojich eskimacikov, teda aspon v to pevne verim 🙂 .
Ja som urtos brala tiez o 7h. Tiez som ho zapijala len v obdobi od punkcie do transferu a v den transferu nam sestricka povedala, ze uz ho mame brat len vaginalne, samozrejme ak by nastalo spinenie, tak zapijat, lebo by sa mohol vyplavit.
Takze len aby som uviedla moj prispevok o 16:41 na pravu mieru, Kacarina plne suhlasim s tvojim prispevkom 16:39, ze keby nastalo spinenie tak zapijat, pravdepodobne tvoj prispevok predbehol ten moj kym som ho pisala a ja som si to vsimla az ked som ho pridala, ale zial uz som nemala cas na reakciu. Mna totiz v tom momente ked som pridavala odpoved ta moznost so spinenim ani nenapadla. Ospravedlnujem sa za zmatok, ktory som sposobila.

mirka5
20. okt 2009

ahoj lulu, nie mne sa to naposledy v juni nepodarilo ☹ Tak som si dala pauzu a isla som do novej prace a zatial som neni uplne rozhodnuta kedy do toho pojdem znova. Uz mam tiez ako mima poslednych 2 mrazacikov ☹ A stale mam nejake bakterie a vytoky z nich, tak to zatial neriesim. Realne to vidim tak niekedy na jar bud. roka.

kacarina
21. okt 2009

sneznik, v pohode, nic sa nestalo 🙂
takze uz estrofemujes? drzim palce 😉

mirka, vsetko chce asi svoj cas, ja dufam, ze ten nas pride pre kazdu z nas postupne 🙂

lulu107
21. okt 2009

kacarinka - ty si už začala s estrofénom?

Akurát špekulujem ako si vložím foto do fotoalbumu 😀

kacarina
21. okt 2009

lulu, este nie, este par dni, asi tak o tyzden 😅 ... cakam mrsku snad poslednuuu 😕

nanika
21. okt 2009

Jezis lulu, strasne drzim palce a myslim na teba, nech sa na utz na teba bubo vyskiera. Mne spinenie ustalo po duphastone, babo uz malo pri poslednej kontrole vyse 6 cm po zadocek. myslim na vas vsetky a drzkam palceky 🙂

nanika
21. okt 2009

Babenky a hlavu hore, neva ze spinite po Ket, nic to nemusi znamenat, ja som spinila mesiac a babu sa dari 🙂

tinka76
21. okt 2009

Ahojte babulky 😎

Straaaasne sa ospravedlnujem ze som vas zanedbavala 😔 ... ale akosi som nestihala nic ... bola som sice po KE doma ale mala som choru dcerku 😖

Takze teraz tie lepsie spravicky - drobcekovia sa mi obidvaja krasne rozmrazili a z utorka na stvrtok mali zo 4 buniek 6 🙂 ... coje vraj uplne idealne. V stedu pri KET som mala vystelku az 13 mm 😀 ... to je viac ako som mala aj naposledy ked som ostala tehu 😎 ... takze sa snazim byt optimista.
Na test mam ist v stredu 28.10. ... takze este tyzden ... ale asi skusim niekedy v pondelok testnut!!!

LULU - GRATULUJEM 🙂 😎 😀

kacarina
21. okt 2009

tinka super spravy! drzim palce, aby to vyrocie republiky 28.10 stalo za to!!! 😀 😉

tinka76
21. okt 2009

Kacarinka 🙂 - to by este boli oslavy 😀 ... dakujem!

lulu107
21. okt 2009

tinka - takže bambulky máš krásne predpokladám, že ti vkladali 2 drobčekov. Veríme, že teraz to výjde!
Takže ti ideš na krvičku skôr než ja na UTZ 😉

Inak naša téma je posiata dobrými správičkami klop klop na drevo 😎

tinka76
21. okt 2009

Lulu - ano mam u seba nasich poslednych 2 mrazacikov ... duuuufam, ze sa podari a aj ja sa pridam s dobrymi spravickami o tyzden .... 😵

kacarina
21. okt 2009

baby ja sa tusim seriozne zacinam tesit 😀

luly3
autor
21. okt 2009

lulu tešíííííííííííííííííím sa stebou tfuj tfuj tfuj 😉 😉 😉 gratulujeeeeeeeem
a verím že toto bude za 9 mesiačikou tvojou najvetšou láskou, v podobe
malého najkrajšieho uzlíčka 😅 😅 😅 😅

sneznik
21. okt 2009

Tinka, no konecne, uz som sa nevedela dockat spravy od teba. To su teda idealne podmienky, ucite to vyjde, drzim palce. Tusim sa to tu rozbieha tym spravnym smerom 😀
Kacarina - uz estrofemujem od vcera, takze mi to vychadza ze na UTZ pojdem 2.11., uz sa neviem dockat, zas sa ten cas zacina neuveritelne vliect. Ale nevadi vydrzim, musim, chcem 😝
A prave mi doslo, ze keby som vas neprisla pozriet mozno na ten vecerny estrofem aj zabudnem, uf.

kacarina
21. okt 2009

sneznik, este ze nas mas 😀 😉

sneznik
21. okt 2009

veru velka pravda, dakujem ze vas mam 🙂

tinka76
22. okt 2009

Snezik - to je super , hlavne ze si nezabudla ako ja ... a potom som mala z toho nervy 😵 ... a ten cas sa skutocne hrooooooooooozne vlecie ... este 6 dni do testu 🙂 ... ale asi skusim domaci test uz v pondelok, takze 4 dni 😀

tinka76
23. okt 2009

Od včera tu nie je nikto?
Kto vlastne teraz najskor testuje?
Ja to mam este az za 5 dniiiiiiii....... ten cas sa hroooooozne vlecie... zeby som si spravila domaci test uz skor??? ;o) ... este je asi skoro - zatra budem len 10 den po KET 6bunkovych drobcekov ...

kacarina
23. okt 2009

tinka vydrrrrz 😉

tinka76
23. okt 2009

Kacarinka - ja si tiez vravim, ze musim vydrzat 😎 ... ale trpezlivost nepatri prave k mojim silnym strankam 😀

kacarina
23. okt 2009

no ved ani k mojim 😅 ale vydrrrrz 😀 😀 myslim do krvneho testu, ked chces, predtym kludne testni, to ti nikto nezakazuje 😎

lulu107
23. okt 2009

čaute tak zdieľam váš názor s tým ako ten čas sa teraz vlečie, mne do toho testu krvi ako tak zbehol no do toho utz to je oveľa horšie ešte 10 dní ach jaj.

Tinka určite budeš pokračovať v štafete tehu, držím ti palčeky, aby to vyšlo!

Kacarinka - tak som veľmi rada, že sa tvoja nálada zmenila a že sa konečne tešíš, veď aj máš na čo sa tešiť 😉

tinka76
26. okt 2009

Ahojte raKETky ... 😎

Dnes som 12den po KET (dvoch 6-bunkovych), na krv idem v stredu, ale dnees som doma skusila test .... a je taaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!! Je sice slabulinka, ale je tam! Teraz mam lne obavy aby to nebol zly test a plany poplach 😀 .... ale jednoznacne je tam ... skusala som odfotit, ale mam len mobil a kedze je ciarka slabunka a fotky rozmazane, skoro to nie je vidiet 😒 ... ale ja ju vidim ( a aj manzel) 😀

sneznik
26. okt 2009

Jeeeeej Tinka, to je SUPEEEER 🙂 tesim sa s tebou a moc drzim palce nech to uz len silnie. V stredu daj vediet aj vysledky z krvi.

kacarina
26. okt 2009

tinka vyborne!!! 😉 nech ziju ciarky!!! 😀

moje skromne novinky: tak ja oddnes estrofemujem 😅

tinka76
26. okt 2009

Dakujem babulky 🙂 ... dufam, ze to vsetko dobre dopadne ... v stredu dam vediet ako dopadla krv...

Kacarinka - to je super, teraz tu vladne akasi pozitivna energia, tak drzim palce 😀

floskula
26. okt 2009

ahoj babule. prosim vas, stimulovali ste pred KET-om estrofemom? ako ste sa po nom citili? nieco ako migrena a pocit na zvracanie bezne? dakujem. 😔

kacarina
26. okt 2009

floskula, take stavy ja mavam 1-2 dni vzdy pri zmene hormonov, cize na uvod to asi moze byt ... ale ak by ti to malo trvat nejako dlhsie, radsej sa porad s lekarom asi

floskula
26. okt 2009

dakujem, kacarina. len mi nejako nesedelo, ze by som naraz nieco zle zjedla a este aj mala migrenu napr. z nizkeho tlaku. este uvidim, co bude zajtra a prip. zavolam. dakujem ti.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre