KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

kacarina
16. feb 2009

A Laritka uz asi doma spi s drobcekmi v brusku 🙂
Normalne mam slzy v ociach a to ma ani tehu hormony neovplyvnuju 😅 😀

larita112
16. feb 2009

ahojte babulky moje najdrahšie 😉 ďakujem, že na mňa tak moc myslíte... tak už sme doma a ja len ležkám, lebo som unavená z tých liekov 😉 vložili nám dvoch chrústikov a týmto nám začínajú dva týždne čakania a nádeje, že práve teraz by to mohlo vyjsť 🙂 veď prečo by nie tentokrát,že? 😀 😉 🙂
kačarinka, neplakaj 😉 lebo aj ja budem 😅 😉 cmuky
ešte sa dnes ozvem cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

matiasko
16. feb 2009

ahojte babulky 🙂
larit moc moc drzim palceky 😀
dnes mi volali z GF ze sa nam rozmrazili vsetky 3 embryuska tak velmi dufame
ze sa budu v poriadku delit a mi zajtra o 10.30 mozme uspesne na KET
to su nase posledne zlaticka tak moc moc by sme si priali aby to tentoraz vyslo 😉
a urcite aj vam ostatnym babulkam 🙂 😉 😀

larita112
16. feb 2009

matiasko to je skvelé 😉 aj ja ti budem moc moc držať palčeky, aby do zajtra všetky bambuliatka vydržali a potom sa u teba poriadne zavŕtali 😉 a tiež nám všetkým želám, aby nám to už vyšlo 🙂

kacarina
16. feb 2009

Ahojte ospalky 😅 .... Lari blahozelaaam, dufam, ze si spokojne prespala cely den s nohami vylozenymi aspon na lustri 😅 😀 Krpcekovia uz sa urcite usalasili a uz si u teba vegetia v teplucku 🙂 Tesim sa velmi, ze sa to tu tak rozbieha, Matiasko, ty sa dobre vyspi na zajtrajsok, zajtra zas tebe zacina nieco kraaasne 😉

larita112
17. feb 2009

kacarinka, včera som väčšinu dňa prespala a dnes sme si tiež potiahli až do... 😅 no aj sa to hanbím napísať dokedy 😀 ale aspoň sme sa poriadne vyspinkali a od zajtra už budem fungovať normálne... idem do práce, lebo ja už mám overené aj ležanie s nohami hore a nič... takto na to budem menej myslieť, rýchlejšie mi ubehne čas a o chvíľu budú výsledky... verím, že pozitívne 😉 verím, že sa krpci poriadne usalašili a bude sa im konečne u mňa páčiť 🙂 🙂 🙂

matiasko, držím dnes moc palčeky a myslím na teba (teda myslíme na vás 😉 )

luly3
autor
17. feb 2009

ahojte 😉 ja som takto neskoro prišla s práce ☹

laritka, matiako velmi vám držím palce 😉 😉 😉 ,
nech vás babenka ničia celých 9 mesiacou 😀 😀 😀

krasnu nocku 😉

matiasko
18. feb 2009

ahojte babulky 🙂
tak mi mame 3 blastulky zial 2 slabsie a jedno silnejsie 😉
ale sancu sme dali vsetkym 3 takze uvidime 😉 inac vam vsetkym moc moc dakujem za palceky.
citim sa uplne fajn vcera pobolievalo brusko aj trochu v noci ale teraz sa citim uplne inac ako ked som bola na ET
ani to nechcem zakriknut ze sa citim dobre.tak som si povedala ze by sa to aj mohlo podarit. 😉
lari a ty sa ako. citis dajake zmeny oproti minula? mne po ET vobec nebolo dobre dostala som silne migreny
a 2 den po ET som bola v GF a tam zistili ze mam nizku sliznicu mala som 6,4 mm a pripravili ma na to ze sa to asi nepodarilo ☹
moc moc nam drzim palceky 😀 😀 ze sa to tento raz podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

kacarina
18. feb 2009

Matiasko, drz sa, myslim na vas vsetkych styroch 😉 ... ty si teraz vlastne 4 v jednom!!! 😅 Urcite sa tento raz niektory z nich usalasi 😉

zuzanka2
18. feb 2009

Ahojte kočky

Včera som si zas dobre poplakala, sme po 2. IVF a zo 7 emryjok nám opäť nič nezamrazili, v 1. IVF nám zostalo 6 emryjok a takisto povedali, že sa prestali vyvíjať 😢 😢 ..
Teraz mám ešte 2 emryjká v brušku, myslíte, že máme ešte nejakú nádej..?

kacarina
18. feb 2009

Zuzi, uz som ta citala aj vo vedlajsej GF pipinkovskej temicke, neplac, teraz sa netrap, ved uz mozno ani dalsich nebudes potrebovat, ked sa tito usalasia 😉 Vydrz, kedy mas ist na test?

mayka
18. feb 2009

Zuzanka, nádej umiera posledna. Velmi velmi ti prajem aby sa dvom pampusikom podarilo do teba zavrrrrrtat co najlepsie.

matiasko
18. feb 2009

zuzka2 neplac 🙂
mic este nieje stratene tes sa ved mas v brusku 2 silakov tak mas velllllllllku nadej.
treba im verit ked vydrzali tak su asi najsilnejsi.tak hore hlavicku a 😀 .
katarinka tak dajako 4 v 1 no pekne 🙂
moc moc sa na nich spolieha ked vydrzali PK, rozmrazenie a aj delenie 😉

matiasko
18. feb 2009

sory za chyby 😝 😝 😝

zuzanka2
18. feb 2009

Ďakujem za podporu, len ma včera hrozne zarazilo to, že opäť sa všetky prestali vyvíjať...
Dnes som už vstala lepšie, snažím sa na to nemyslieť a normálne fungovať, doteraz som len ležala a hladkala bruško, ale asi je jedno čo človek robí.. Tak som dnes manželovi napiekla tortu, aspoň som prišla na iné myšlienky 😉 .-
No a test mám v utorok. Ale asi to nevydržím a už v nedeľu skúsim domáci test..

luly3
autor
18. feb 2009

ahojte 😉
zuzi držím ti palce 😉 😉 😉

kacarina
18. feb 2009

zuzi, ani ja som nevydrzala, testla som na 10. den a ked sa objavila slabucka druha ciarka, len sme sa s manzelom na seba pozreli, obidvaja oci ako mlynske kolesa a potom bolo asi 3 minuty ticho 😅 😀 😀 az potom sme to pomaly zacali "chapat", ze to asi naozaj 😀

luly3
autor
19. feb 2009

ahojte

laritka ako moja????? babuliatka poslúchajú 😅

luly3
autor
19. feb 2009

haloooooooooooooooo kde ste kto???? ☹

larita112
19. feb 2009

luly moja zlatá 🙂 už som ti napísala v pipinách (už to asi aj čítaš 😅 ) bodaj by poslúchali, veď ja im fakt stále dohováram, občas aj v práci... pohladkám a potichu sa prihovorím... tak snáď si to vezmú k srdcu a neopustia ma 🙂

luly3
autor
19. feb 2009

neopustia neboj 😀 😀 😀 😀
😉

luly3
autor
20. feb 2009

😉 ahojte raketky 😀

larita112
20. feb 2009

ahooooooooj 😉 🙂 😀 😀 😀 😀

luly3
autor
21. feb 2009

nikde nikoho čo to????????????????????????????
larit stále držím palce.........................................
krasnu nocku

vika34
21. feb 2009

babuľky ,myslela som na vás,laritka držím palčeky,matiasko aj tebe ,samozrejme aj ostatným ,trochu strácam prehľad 😀 ,idem v pondelok na UTZ,tak sa potom ozvem kedy bude KET,pá a držte sa

luly3
autor
22. feb 2009

vika daj vediet....................................................

larit ako?

larita112
22. feb 2009

luly, rovnako v pohodeeeeeee 😀 stále drobcom verím... budem musieť ešte týždeň... 😉

luly3
autor
23. feb 2009

babulky dnes mala kamoška krvičku a je tehotná
hcg ma 312, super nie jaaaaaaaaaaj teším sa

luly3
autor
24. feb 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ste tu niekto? 😕

larita112
24. feb 2009

luly 😉 no stále sme tu len my dve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre