KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

pici
8. okt 2011

@annamary27 tak taketo info nemam.ale urcite sa rozmrazia, aj mne jedno n eprezilo naposledy.. tak v novembri idete na to? juuuuuuuuuj parada

nelly3
8. okt 2011

@annamary27
presne ako pise pici, ja si ale myslim, ze 100 bunkaci maju vacsiu sancu prezit ako ti,ktori boli hned po opu zmrazeni 😨 ja mam 6 ks( 4 hned po opu zmrazeni, 1 ks z nich uz aj raz rozmrazeni a opat zmrazeni-bojobnik 😵 a 2 ks mam tiez zmrazenych po PK a najskor davaju na ket tich malobunkacov, ze keby sa nerozmrazili, tak 100 bunkaci to snad zachrania, aspon ja som to niekde citala 😉 ja som chcela ist tento mesiac tiez na ket, ale pojdem asi az v novembri, uz to odkladam od februara.

kika017
8. okt 2011

Ahojte baby, pridávam sa k vám. Aj mňa čaká budúci týždeň KET, v pondelok idem na kontrolu sliznice a podľa toho potom na vklad. Dúfam, že nám jeseň bude priať ... , ja mám za sebou 1.IVF ET - neúspešne + 1. KET v 7 tt potrat, tak dúfam, že do tretice to už bude až do úspešného konca 🙂

annamary27
9. okt 2011

@pici
@nelly3 večer som sa kukla do papierov z centra a čo som našla,protokol na Ket,recepty na Estrofem a Utrogestan,papier k notárovi,normálne som tak vypla z centra,že som aj zabudla,že po poslednom neuspechu mi hned vypísali aj toto.Takže mi stačí zavolať len ako dopadli testy na protilátky,či nemám brať aj prednison a v novembri by to šlo. 😀 😀 😀 😀 😀 Neviete ako dlho treba pred vkladom brať ten prednison?či mi to neposunie termín?

nelly3
9. okt 2011

@annamary27
tak v tom ti ja neporadim, ale ten prednison no neviem,ja by som ho moc nebrala, takze mozno spolu budeme v novembri bojovat 😉 tesim sa 😵

kika017
9. okt 2011

@annamary27 mne sestrička v gynfive povedala, že odporúčajú užívať prednison 6 týždňov pred transferom ( ja mám v protokole predpísané 5 týždňov - 1 tabletka a potom do 10 tt - 1/2 tabletky ). Ja ho beriem tiež aj keď mi všetky výsledky dopadli OK, ale po tom potrate mi ho dali preventívne. Ale určite keď si budeš volať za tie výsledky, tak sa na to spýtaj

annamary27
9. okt 2011

@nelly3
@kika017 no ja som mala tiež všetko o.k/hematologia,štítna žlaza,toxoplazmoza/,len tie protilátky neviem ako dopadli a po 2neúspešných ivf-kách by asi bol dobrý ten prednison,To vyzerá slubne,tých 5-6týždnov by mi akurát vyšlo,ak by mi poslali recept čím skor domov.Akedy ideš na vklad?

kika017
10. okt 2011

Ahojte, tak som bola dnes v gynfive, sliznica je už teraz pekná 11 mm, tak v piatok mám transfer. Vo štvrtok mi budú volať ako sa nám rozmrazili naše poklady, dúfam že bude všetko OK a ide sa do toho...

kika017
14. okt 2011

Ahojte, tak som už po transfere, vložili mi 3 embryá, tak teraz mám pred sebou dlhých 14 dní čakania ...

annamary27
14. okt 2011

@kika017 ahoj,držte sa 😀 😀 😀 a na ktorý den si bola na kontrole sliznice?

pici
14. okt 2011

@kika017 tak nech u teba vydrzia pekne krasne. mozem otazocku.... preco tri?

kika017
15. okt 2011

@annamary27 chodí sa medzi 10 - 14 DC, ja som bola na 13 a na 17 DC bol vklad. Ďakujem za podporu, dúfam že to tí malí v bruško registrujú 🙂

kika017
15. okt 2011

@pici vklad troch mi odporučila embryologička, pretože keď rozmrazovali tak z prvých dvoch zostalo len jedno, tak rozmrazili ešte ďalšie dve a tak už boli tri a sú pomalšie. Povedala mi, že je to viac teoretická šanca ako praktická že by sa uhniezdili všetky tri. Ja som mala aj pri 1.KETe vložené 3 embryá a tesne pred potratom bol viditeľný iba 1 gestačný vačok. Ale držím sa toho, že radšej 3 bábatká s možnými rizikami, ako žiadne. Ale sama určite dobre vieš, že v tom momente keď si ráno tam a tešíš sa, že konečne to hádam výjde by som im podpísala aj ortiel smrti, keby mi povedali že je to správne ...

pici
15. okt 2011

@kika017 jasnacka.,. len ma to zaujimalo ze v akom pripade pristupia na vlozenie troch.. budem tym tvojim prdulkam drzat moc palce :D

kika017
15. okt 2011

@pici Ďakujem, aj ja tebe 🙂 Kto ti robil vklad? Mne teraz Dr. Stenová - k nej aj patrím, ale moc ju nemusím, pôsobí na mňa tak odmerane

pici
15. okt 2011

@kika017 teraz mi robil vklad drabek :D u mna to bolo takto 1 IUI harbulak, k tomu aj patrim, 2IUI drabek, OPU-Behunova, ET-Stenova, 1KET harbulak, teraz 2KET drabek.... stenova a behunova... velmi nesympaticke od zaciatku

annamary27
15. okt 2011

@kika017 aj ja rozmýšľam,že by som šla na 13ti deň uvidím ako na čas príde ms a na ktoré dni to padne.

pici
15. okt 2011

@annamary27 ja som bola 14 lebo to som mala v protokole podciarknute :D

annamary27
15. okt 2011

@pici ja mám v protokole medzi 10tim a 14tim dnom,podčiarknuté nemám nič 😵

lucia.kl
15. okt 2011

@pici mne robila KET Behúňová - strašne som z nej bola nesvoja, ale urobila mi ho dobre, a aj som ju odchytila na pohotovosti keď som začala krvácať a keď som jej povedala, že mi robila vklad, tak bola taká strašne milá a veľmi sa o mňa zaujímala a pekne povyšetrovala aj fotku dvojičiek mi dala - moju prvú že budú dve 😀

kika017
26. okt 2011

@pici Ahoj, tak po dnešnom teste myslím, že sme na jednej lodi, negatívny na 12. deň. V piatok si to už idem len potvrdiť z krvi. A tak som tomu verila, že na tretí krát to už výjde. Tak teraz si to už len utriediť v hlave a ísť pre posledných snehuliakov ....

pici
26. okt 2011

@kika017 tak to ma mrzi.. nemusim ti opisovat nic. vcera som toto iste sklamanie prezivala.. dnes to bolo lepsie.. prajem nech je co najskor zajtra :D hlavu hore

kika017
26. okt 2011

@pici Už som sa s tým zmierila, najhoršia je asi tá prvá hodina, keď hypnotizuješ ten test aby nabehla aj tá druhá čiarka, a keby môžeš tak ju tam dokreslíš. Potom sa vyplačeš a už je lepšie. Teraz som sa naštartovala na "oblbováky" ženskej psychiky a objednala som si nejaké čaje a cvičenie Ľ. Mojžišovej. Myslím, že mi to to trošku zabaví hlavu a myšlienky... Švagriná sa obetovala a bude to so mnou cvičiť....

kika017
26. okt 2011

@pici Aj si už rozmýšľala kedy pôjdeš znovu?

babulka555
29. nov 2011

caute raKETacky 😉 mali ste niektora po transfere Duphaston namiesto Utrogestanu?

dadaba
7. dec 2011

Ahoj dievcata tak sa ku vam pridavam..po neuspesnom ET cakam na konzultaciu na KET!!!!! 😉

babulka555
8. dec 2011

@dadaba vitaj 😉 a na kedy planujes KET?

dadaba
8. dec 2011

@babulka555 dakujem...21,12 idem na konzultaciu...asi vo februari... 😉

iva567
9. dec 2011

@dadaba ahoj. nas nakoniec objednali na konzultáciu pred KET na 22.12. Myslíš že v januári už nestíhame KET? Alebo ty chceš až vo februári?

dadaba
9. dec 2011

@iva567 urcite stihame...ale ja zijem v taliansku a nechce sa mi hned po novom roku utekat do ginfivu...necham to na februar,,ale ty to mas kusok,,, 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre