KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

luly3
autor
11. jan 2009

aaaaaaaaa nevie mi niekto popisat ako to v GF
chodí pri Kete kedy sa začína ake lieky sa užívaju
kolko to cca cele trva a taaaaaaaaaaaak
dakujem...

a chysta sa teraz niekto na KET????

matiasko
11. jan 2009

ahoj luly 🙂
mna caka tiez KET v GF som po neuspesnom 1 ET 23.11. ja mam nasadene 1 dc estrofem a potom utros. vies ja sa ani moc netesim skor sa bojim opakovaneho neuspechu.my mame len 3 mrazacikov a vies este neni iste ci sa aspon 1 po rozmrazeni zacne dalej vyvijat 😲 a ked to zas nepodari je to dost na psychiku aj ked som si to dost nepripustala 😒 .ale myslim si ze kazdej jednej to da dost zabrat a ktora povie ze nie tak podla mna trosku klame 🤐

matiasko
11. jan 2009

a este som zabudla pri KET chodis na UTZ ako ti dorasta sliznica podla toho ti urcia den KET musi byt dost vysoka cca 10 mm na to sa berie ten estrofem.transfer byva okolo 16 az 18 Dc ale ak sliznica nedorastie tak aj neskor. a ty si este nebola na konzultacii po neuspesnom ET?

larita112
11. jan 2009

ahojte ja už mám za sebou 3 KETy v GF a pri všetkých bol výsledok negatívny - embrijká sa vždy v pohode rozmrazili, ale zatiaľ sa neuchytilo ani jedno (po ET som bola už 2x tehu, ale vždy to skončilo MA ☹). Teraz chcem ísť na ďalší KET v ďalšom cykle, čo by malo byť vo februári - a napriek neúspechom budem ďalej dúfať, že tentokrát to možno vyjde.
A priebeh - tak ako popísala matiasko - od 1 DC berieš estrofem 3x1 tbl., 10 - 14 DC ideš na UTZ a vtedy ti povedia termín KET (robia to 16 - 18 DC). Od 14 DC berieš utrogestan 3x 2 tbl. a potom 14 dní čakania a výsledok z krvi.
Držím palčeky obidvom 😉

luly3
autor
11. jan 2009

dakujem babulky 😉
ja som po 2 ivf neuspešných a na ket idem 1 raz

vika34
11. jan 2009

ahojte,dlhšie som tu nebola a čítam lulu,že si založila novú tému.Ja sa tento mesiac nepridám ,gastroenteroklog mi zistil slbú pozitivitu na listeriozu,tak musím najprv to preliečiť,KET mi vôbec neodporučil,lebo aj to je dôvod na potrat,alebo predčasný pôrod,tak sa musím dať najprv do poriadku,ale budem na vás ktoré idete teraz myslieť,pa

luly3
autor
12. jan 2009

Viki ahoj 😉 joj to je mi lúto, ale zasa aspon sa vyliečiš a potom
šup na babetko 😉 😉 😉 😉
a podavaj info ako to s tebou vyzerá, OK? 😉

luly3
autor
13. jan 2009

babule to nikto nejde do GF na ket??? ☹
budem tam uplne sediet samučka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

matiasko
13. jan 2009

ahoj Luly 🙂
nebojkaj nebudes sama aj ja idem 😉
ale zacinam az 1 dc a to bude okolo 2.2. lebo mam terz po neuspesnom ET predlzeny
cyklus z 27 na 31 tak teraz neviem kedy mi to presne priiiiiiiiiiiiiiiiiiide 😒
a ty kedy zacinas a ake lieciky budes papat mojka 😎

luly3
autor
13. jan 2009

ahoj matiasko ja som ako ty 11.08 2 IVF neuspešne
20.01 idem na konzultáciu, ale tiež som ešte menzes nedostala
tak tiež mi to zaleži od menzesu.

kacarina
14. jan 2009

ahojte, tak mna to tiez caka v GF, len este neviem kedy, ja som po 1. IVF - KET (27.10), zadarilo sa hned na prvy sup, z dvoch vkladanych sa jedno chytilo, bola som tehotna takmer 12 tyzdnov, bohuzial som prave cerstvo po MA ... ale snazime sa mysliet dopredu, buduci tyzden mam v GF konzultaciu, ako dalej ... som zvedava, na ako dlho nam da dr. prestavku a na kedy naplanujeme dalsi KET, este mame zasobu 6 malych eskimakov ... ja by som isla aj hned, ja viem,to je blbost, musim si najprv trosku oddychnut, ale dufam, ze to dlho nepotrva ...

luly3
autor
14. jan 2009

kacarinka ahoj 😉
ja mam tiež buduci tyžden konzultáciu presne 20 😀
a strašne sa teším len som ešte stále nedostala mrchu ☹

kacarina
14. jan 2009

ahoj luly... ja idem 21.1, uz som strasne zvedava, dufam, ze ma dr. Drabek neschladi a nepovie, ze polroka prestavka ☹

matiasko
14. jan 2009

ahojte babulky 😉
nebojte sa dobre to dopadne na konzultacii 🙂
luly a ty si mrchu este po ET nemala? ak mala tak mne sa zda ze medzi ET a KET musi byt jedna mrcha
tak ze teoreticky ak by si dalsiu dostala az po konzultacii tak to stihas uplne uzasne 😉
ja som bola na konzultacii 2 DC a skoro ma porazilo ked mi povedala ze sa estrofem zacina brat od 1 DC 😝
tak terz musim cakat do dalsieho cyklu ☹
kacarinka ja si myslim ze ta pavza je od 4-6 mesiacov aspon tak som to mala napisane v protokole.
luly neboj mrcha pride 🙂

luly3
autor
14. jan 2009

matiasko ja po 2 IVF som zostala tehotna ale hcg mi kleslo dostala som potom
mrchu taku divnu a teraz som ju mala dostat v nedelu a ešte nič

larita112
14. jan 2009

babulky, aj ja sa k vám určite pridám... tiež idem na budúci týždeň na konzultáciu 21.1. (kacarinka možno sa tam stretneme 😉 ) a potom budem čakať na mrchu (tá by mala prísť na konci mesiaca), takže nejako v polovici februára ma čaká ďalší KET

vika34
14. jan 2009

ahojte,ja sa pridám ,ak pôjde všetko o.k.,tak koncom februára a konečne pôjdem na KET,teraz nestíham,ozvem sa neskôr ,pá

pipka
14. jan 2009

ahojte, tak nam vyslo prve KETko po nevydarenom ET, tak som svetlym prikladom, ze to ide a moze to vyjst prave po KETku 😉 tak vam vsetkym raKETkam zelam uspesne KETovanie a cim skor babatka v brusku 😵

kacarina
15. jan 2009

Pipka, dakujeme za pozitivny priklad 😉

Laritka, ja idem Dr. Drabekovi na 11:30 🙂

misi33
15. jan 2009

Ahojte kocky.

Tiez sa pridavam. Ja idem na konzultaciu 22.1. k dr.Behunovej a dufam,ze na konci januara,ked pride mrska zacnem brat Estrofem. Takze KET by mal byt v polovicke februara.

Ostali nam este dve embria.Je to moj druhy KET. Dufam,ze to tentkrat vyjde.

Drzim vsetkym palce. 🙂

kikina666
15. jan 2009

ahojte baby, mam po IVF a zostali mi injekcie Fostimon 22 ks, ak by mala niektora zaujem odkupit za doplatok z lekarne, kontaktujte ma do IP,

luly3
autor
15. jan 2009

pipka je to gratulujem 😉 😉 😉 to je super

babulky ahojte tak budeme ketovat všeky spolu a budeme take RAketKY 😉
teším sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja som ket ešte nikdy nemala premna je to niečo nove tak mi budete aspon dávat infošky,
a ja budem chytručka potom 😀 😕

matiasko
15. jan 2009

ahojte babulky 🙂
jej pipka to je supis 😉
kikina aj mne po stimulke zostalo tolko fostimonu tak som ho predala v GF oni ho tam od teba odkupia 😅
tak sa mi vidi baby mi asi vsetky pojdeme spolu vo febr. na to KETko

larita112
15. jan 2009

ahojte babulky 😉 tak sa teším, že v tom nebudem ani ja sama 🙂 väčšinou mi to tak vychádza... a luly neboj mi z teba urobíme takú chytrú ako sme my 😀 😀 😀 🙂 ale v tvojom prípade budeme veriť, že to bude prvé aj posledné KET a hlavne úspešné 😉
kacarinka, ja idem k harbulákovi na 12:00 - tak sa tam môžeme stretnúť - vy od neho vyjdete a my budeme určite ešte sedieť v čakárni 😉

kacarina
15. jan 2009

Laritka: OK, tak si potom dohodneme nejake poznavacie znamenie, ja budem "dama s ruzou" ci ako to byva v tych starych ceskych filmoch? 🙂 ...

Matiasko: no asi vsetky nepojdeme vo februari, mna tak skoro urcite nedaju, ja vas potom dobehnem o par mesiacov neskôr...

larita112
15. jan 2009

kacarinka 😉 dohodneme 😉 kľudne to môže byť aj ruža 😀 😀 😀

luly3
autor
15. jan 2009

kacarinka nevadi mi ti aspon všetky budeme posielat tehulovske výrusiky 😉

prajem raketačkam krasnu nocku 😀

kacarina
16. jan 2009

Dobre rano vospolok, tak som dnes uspesne zacala den migrenou ☹, uz sa mi hormoniky asi plasia zase, ale menzes asi este nemozem dostat tak skoro po MA, ved som len teraz prestala spinit ... lebo ja mavam 2-3 dni pred menzesom takuto migrenu .... alebo pride riadna zmena pocasia a moja hlava sa hra na rosnicku ...

Kedy vlastne po MA nabieha menzes?

luly3
autor
16. jan 2009

ahojte 😉
kacarinka joj migrenu nemusím.....a vobec neviem kedy po MA
prichadza menzes, myslím si že to zaleži od každeho tela inak

kacarina
16. jan 2009

No migrena uz nastastie ustupuje (moja zachranna kombinacia Aspirin+cierny caj nesklamala), konecne som odovzdala poslednu pracu tohto tyzdna, idem do postele, oddychovat a zbavit sa zbytkov migreny ...

Pekny vikend zelam vsetkym raketkam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre