KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy

luly3
11. jan 2009

ahojte 😉

babulky, niektore už mame vela zasebou a začíname znova a znova
a vždy s malou dušičkou dúfame, že tentokrát sa nám to podarí ...
tak aj ja dúfam a verím že tentokrát to bude naposledy 😕

lulu107
28. sep 2009

caute - tak podľa UTZ je maternica O.K to sa aj čudujem po tých mojich nervových terapiach je to zázrak 😉
Verím že všetko bude o.k aj to s mojou mamou, raz musí byť aj dobre, no nie? nemôže byť stále len zle.

Takže v stredu sa budú drobčekovia rozmrazovať, tak sa budem za nich strašne modliť, nech sa rozmrazia a nech sa pekne delia 😉 Chcem pracovať až do stredy, síce mám teraz nočné, ale dám si pozor na dostatok spánku, no niekedy po nočnej sa viac vyspím ako na rannú 😉

kacarinka - tak super ideme spolu do boja 😉

lulu107
28. sep 2009

tinka - ty si už tiež začala brať estrofém? mrška už prišla?

margareta11
28. sep 2009

ahoj lulu, tak to už teraz v stredu Ti rozmrazia drobčekov???
Tak to Ti silno budem držať palčeky 🙂

tinka76
29. sep 2009

Ahojte babulky ... 🙂

Lulu to je super, tak budem zajtra drzat palce 😎

Kacarinka - tak sme na tom rovnako, tiez mrcha prisla v nedelu a zacala som papat estrofem 😎 ... na kontorlu pojdem asi buduci piatok 9.10. (to budem 13 DC) ... uz sa neviem dockat 😵

skorki
29. sep 2009

Dievcata, Harbulak z Gynfivu je akurat v relacii na STV. Ak ste doma, kuknite. 😉

kacarina
29. sep 2009

nestihla som 🙂

kacarina
29. sep 2009

babulky, ale ja nem papam estrofem teraz, ja som zacala este len s prednisonom 😉 ... ak vsetko dobre pojde, estrofem zacnem o mesiac 😅

kacarina
29. sep 2009

ale vam uz teraz drzim palce, aj secky ostatne prsty a este vas aj "tfuj tfuj tfuj" pre stastie! 😉

mima11
29. sep 2009

Ahojte!!!
Tak tu bude o chvíľu zase tehuliek!!! Držím palčeky!!!!
Kacarinka, ty si bola aj na nejakých vyšetreniach, keď užívaš prednison.

Ešte mám posledných 2 mrazáčikov, neviem, kedy sa odhodlám ísť. Objednala som sa aj na konzultáciu, neviem, či by nebolo dobré ešte skúsiť nejaké vyšetrenia. Ja by som si dala rada spraviť aj endokrinológiu a tak, ale neviem, či by ma Dr. poslal.

tinka76
29. sep 2009

SKodaaa ... nestihla som ani Harbiho v TV ... o com bolo? ... a skoda aj ze nejdeme s kacarinkou naraz ... hladam teraz kazdu podporu 😎 ... ale hlavne, ze sa ti to uz tiez blizi 😉

kacarina
29. sep 2009

mima, ja som po 2 neuspesnych tehu absolvovala genetiku a testy na zrazanlivost krvi, vsetko negativne, ani v rôznych predchadzajucich vysetreniach sa nic nenaslo. Na imuno testoch sme neboli, tentoraz skusime s poslednymi dvomi mrazacikmi podla rady lekara s Prednisonom a potom sa uvidi. Ak sa zadari: super, vyborne, skvele a stravim zimu a jar strikovanim, sitim a citanim s vylozenymi nohami 🙂 ... a ak sa nezadari: pôjdeme skumat dalej, aj ked uz netusim co este take... ak by sa nahodou nezadarilo, tak potom asi nejaka zmena, bud zmenit centrum alebo kupit psa alebo sa prestahovat alebo sa zahrat na bytoveho dizajnera a dokoncit u mamy v byte prerabky a tak, ja uz mam aj plan B pre istotu 😅

tinka neboj, sme s tebou aj tak, ved vies, ze to prezivame vzdy s tymi "aktualnymi" raKETkami 😉

mima11
29. sep 2009

Neboj Kačarinka, myslím, že Prednison pomôže!!! Ja mám tiež posledných 2 drobčekov!!!

larita112
29. sep 2009

ahojte babulky 😉
kacarinka, ty ideš znovu na to? 🙂 držím ti veľmi palčeky... ten prednison stojí za vyskúšanie, verím, že tebe pomôže.
mimuška 😉
všetkým raKETkám držím palčeky, aby ten aktuálny KET bol ten pravý a úspešný 😉 cmuk

mima11
29. sep 2009

Laritka, ahojček!!! Júj, ako rada Ťa vidím (čítam) 🙂
Čítala som, že si bola vo Ferticente. Veľmi držím palčeky, nech už je to úspešné!!!

kacarina
29. sep 2009

laritkaaaaa 😵 som ta taaak davno necitala! 🙂
nooo, ideme to skusit asi este tento rok, nikto z rodiny a priatelov o tom tentokrat nevie a nebude vediet (okrem vas), vsetko kamuflujeme ako sa da 😎
a ty ako? prestavkujes, zotavujes sa?

larita112
29. sep 2009

aj ja vás rada "vidím", ja zatiaľ prestávujem a aj sa zotavujem, ale už som celkom v pohode... teda aspoň si myslím, že som 😅 práve dnes som bola vo FC, musím im tam priniesť ešte nejaké výsledky a potom vypíšeme žiadosť a skúsime ísť znovu do boja... vyjde to asi až na január.
V GF mám aj ja ešte 3 mrazáčikov, ale tých si nechávam až úplne nakoniec... keby nevyšlo ani 3.IVF (čo už musí!!! lebo už je posledné), tak sa ešte vrátime do GF... ale chcem skúsiť niečo nové.
Inak u nás to tiež teraz nikto nebude vedieť - ani z rodiny, ani v práci - tiež budem kamuflovať ako sa len dá 😎 😀 bude to tak lepšie... vyrozprávam sa vždy tu pri vás, keď budem potrebovať a inak o tom nikto nemusí vedieť...

larita112
29. sep 2009

mimuška, ja som si až teraz prečítala, že si mala minulý týždeň negatívny KET 😒 hm je mi to ľúto, ale keď sa znovu odhodláš, tak ti budem veeeľmi držať palčeky... veď raz to musí vyjsť - naša otrepaná veta 😅 ale inú vhodnejšiu nepoznám 😉 🙂
kacarinka a na teba budem myslieť už odteraz až stále, až po pôrod 😀

luly3
autor
29. sep 2009

ahojte raketky 😉
držím palečky lulu určo to bude teraz super 😉

tinka76
30. sep 2009

Kacarinka - dakujem, ja mam v GF tiez poslednych dvoch mrazacikov ... tak sand sa podari.

Inak aj my si to tentokrat chceme nechat pre seba, je zbytocne aby ma este aj vsetci okolo sledovali, obzvlast po poslednom MA 😖

lulu107
30. sep 2009

Čaute dnes mi volali okolo 15h, takže zajtra mám transfér o 7:15h, dohodla som sa s embriologickou, že ak zajtra bude všetko o.k tak si dám hatching. Rozmrazili mi dvoch drobčekov, no netušila som, že sa môžu rozmrazovať v ten deň keď mi volajú ale aj o deň skôr, týchto drobčekov mi rozmrazili už včera.

Tak držte palčeky

nikita880
30. sep 2009

lulu, tak už si ideš pre drobčekov????? 🙂 stráááášne ti držím palce, budem na teba myslieť a posielam tehotenské vírusíky 🙂

mima11
30. sep 2009

Lulu, budem na teba myslieť, držím veľmi palčeky, nech sa to podarí!!!!

kacarina
30. sep 2009

lulu, juchu juchu 😅 do toho! 😉

andriss23
30. sep 2009

lulu-držím palce,nech je všetko OK!!! 🙂

andriss23
30. sep 2009

dnes som presne v piatom týždni,prečo tam mám šestku?

kacarina
30. sep 2009

a nemas uz nahodou prvy den 6-eho tyzdna? lebo: ak si mala transfer v stredu, tak kazdu stredu ti nabehne dalsi tyzden... lebo ak ratas akoze tyzden od stredy do stredy, tak ta dalsia streda je uz vlastne 8. den, cize zacina dalsi tyzden 😉

tinka76
1. okt 2009

Lulu - to je supeeeeeer, ja sa tiez uz neviem dockat, ale ja az buduci piatok este len kontorla, cakam, ze ak bude vsetko OK, tak transfer az okolo 15.10. ... chcem sa spytat na ten haching, tebe ho kto odporucil? Kolko sa doplaca?

tinka76
2. okt 2009

Nikto sa tu neukazal? ... 😒

sneznik
2. okt 2009

Ahoj Tinka,
tak som bola vcera na konzultacii a koncom oktobra ked mi dorazi mrcha zacinam papat Estrofem. Zatial mam zacat s Prednisonom, ale samozrejme ked som dorazila domov uz som si nebola ista co mi vravel ako ho mam uzivat...tusim 1tbl denne a pred transferom to znizime na 1/2 tbl denne, ale nie som si ista. Asi tam budem musiet zavolat, pre istotu. Dufam, ze ma nezvozia, ze co otravujem 😝.
Vidim, ze sa vam to tu viacerym rozbehlo 🙂, za chvilu sa to zacne aj mne, uz sa neviem dockat.
Zelam vsetko dobre a nech sa zadari.

tinka76
2. okt 2009

Super sniezik 😀 ... tiez som rada, ze sa tu nieco deje ... ja uz zacinam byt mierne nervozna, ked sa to opat blizi 😎
S tym prednisonom ti neporadim, ja ho neberiem - len estrofem. Aj to je pre mna novinka, ze teraz uz davaju len ten 1 mg a po dve tabletky... naposledy som uzivala este ten 2 mg. Ono je to sice jedno co sa tyka davky, ale opat mi predpisali len 3 krabicky, takze uz pri najblizsej kontrole si musim nezabudnut pytat dalsi recept 🙄

Inak vobec si nerob stres, ci ich otravujes alebo nie!!! ... ved si to platis, tak nech sa staraju ... 😎
V poslednej dobe od vsadial pocuval len rozne staznosti na CAR (na vsetky) ... asi uz maju tak vela pacientiek, ze zacinaju "byt rozmaznani" 😖

To je ale jedno, hlavne aby sa nam vsetkym zadarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre